PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجریبات شما در مورد تبلیغات

_AF_
September 21st, 2013, 22:32
سلام دوستان عزیز

در حال راه اندازی وب سایت خدماتی هستیم این وب سایت مخصوص وبلاگ نویسها و مدیران وب سایتها راه اندازی خواهد شد
چند روزی هست که سوالی فکر منو مشغول کرده!
اگه تا به امروز به وب سایتهای زیر سفارش تبلیغات دادین یا چیزی در موردشون میدونید لطفا پاسخ بدهید

blogfa.com

mihanblog.com

persianblog.ir

rozblog.com

forum.persiantools.com

parsiblog.com

samenblog.com

niloblog.com

parstools.com

forum.shopkeeper.ir

blogers.ir

forum.majidonline.com

bmi
September 21st, 2013, 22:39
تبلیغات در بلاگفا و سایت های دانلود پر بازدید هم چون میهن دانلود ، پی سی دانلود ،دانلود ها تاثیر زیادی برای جذب مشتری داره
100 درصد نتیجه خوبی خواهد داد

_AF_
September 21st, 2013, 22:50
با تشکر از شما
قصد داریم در تمام سایتهایی که لیست شده تبلیغات کنیم هزینه نزدیک 4 میلیون در ماه خواهد بود ولی باید از هیت دریافتی مطمئن باشیم

--------------------

همچنان منتظر نظر مابقی دوستان هستم

mahdi271
September 21st, 2013, 22:57
منظور

در حال راه اندازی وب سایت خدماتی هستیم این وب سایت مخصوص وبلاگ نویسها و مدیران وب سایتها راه اندازی خواهد شد
دقیقا چه نوع سایتی هست و چه امکاناتی قرار بدید

SniTomb
September 21st, 2013, 23:40
درود

تبلیغ متنی پارســتولز خریداری کردیم

از تبلیغ متنی روزانه 20-30 هیت داریم

با اینکه ما برای بک لینک خریداری کردیم

iranistar
September 21st, 2013, 23:53
سمت نیلو بلاگ نرو
یه کلاهبردار حرفه ای

یه مدت آزمایشی من تبلیغ دادم پولمو بالا کشید
آمار هم تغییری نداشتیم

_AF_
September 22nd, 2013, 00:09
درود

تبلیغ متنی پارســتولز خریداری کردیم

از تبلیغ متنی روزانه 20-30 هیت داریم

با اینکه ما برای بک لینک خریداری کردیم

درود بر شما
آدرس وب سایت؟

_AF_
September 22nd, 2013, 00:11
سمت نیلو بلاگ نرو
یه کلاهبردار حرفه ای

یه مدت آزمایشی من تبلیغ دادم پولمو بالا کشید
آمار هم تغییری نداشتیم

میشه بیشتر توضیح بدین
به هر حال از لیست ما حذف شد در انجمن پی تی شکایت داشتن
http://forum.persiantools.com/t423669.html

_AF_
September 22nd, 2013, 03:14
آپ

iranistar
September 22nd, 2013, 11:31
میشه بیشتر توضیح بدین
به هر حال از لیست ما حذف شد در انجمن پی تی شکایت داشتن
پاپ آپ نیلوبلاگ : کلاهبردار مرموز اینترنتی بنا به تجربه خودم (http://forum.persiantools.com/t423669.html)

ارسال آمار دوست عزیز به صورت ایفریم میفرسته فکر کنم
ما در روز حدود 10 تا کلیک داشتم در صورتی که قول داده بود روزانه 2-3 هزار کلیک بیاد

حرف آدم هم قبول نمیکنه
خیلی ادم ....

delta
September 22nd, 2013, 11:41
هیچ کدامشون هیت درخواستی شما رو نخواهد داشت و کلا الکی هست.فقط مبلغ بالا میگیرند در صورتی که کمی عاقل باشید میتونید به جای اینکه 400 بدید برای یک سایت تبلیغ بگیرید بدید 10 سایت هم ردیف او تبلیغ بدید..

SniTomb
September 22nd, 2013, 15:44
درود بر شما
آدرس وب سایت؟

درود

aniweb.ir

rashed.rafiee
September 22nd, 2013, 16:04
صد درصد تاثیری زیادی داره

_AF_
September 22nd, 2013, 20:41
هیچ کدامشون هیت درخواستی شما رو نخواهد داشت و کلا الکی هست.فقط مبلغ بالا میگیرند در صورتی که کمی عاقل باشید میتونید به جای اینکه 400 بدید برای یک سایت تبلیغ بگیرید بدید 10 سایت هم ردیف او تبلیغ بدید..

کاربران ما وبلاگ نویسان و مدیران وب سایتها هستن

شما بفرمایید چه وب سایتهایی؟

delta
September 22nd, 2013, 21:07
کاربران ما وبلاگ نویسان و مدیران وب سایتها هستن

شما بفرمایید چه وب سایتهایی؟

ببین دوست من زیاد راجبش توضیح نمیتونم بدم چون خودم سایت دار دانلود هستم و ضررش مال خودم هست. اما دقت کنید سایتهای بزرگ اگر میخواستند پاپ اپ و بنرهایی بزارند که هیت زیاد به سایت طرف میده رتبشون الان این نبود!چون اینجور تبلیغات روی رتبه یک سایت تاثیر زیادی داره و هیچ سایتی مخصوصا بزرگ نمیزاره بهتون کیلویی هیت برسه!شگرد هم اینقدر داره که نپرس..
مشتریهای سایتهای دانلود فقط دانلود کننده ها هستند.وبلاگ نویس و سایت دار بیاد تو سایت دانلود چیکار کنه؟ شما باید سایتهایی رو انتخاب کنید که سایت دارها و وبلاگ نویسها بهش سر میزنند..مثلا سایتهای ابزار وب مثل پارس تولز یا 1 ابزار و.. و همینطور صد در صد سایتهای پشتیبانی سی ام اس آنها مثل وردپرس فارسی و نیوک مشهد تیم و جوملا و... تا وقتی میان تو سایت از خدماتشون استفاده کنند از خدمات شما هم با خبر بشوند و استفاده کنند..
هیت خالی به تنهایی به درد نمیخوره..باید آن هیتی که توسط یک کاربر ایجاد میشه بتونید ان کاربر رو جذب کنید و ماندگار..تا بتونید روزهای پس از تبلیغ نیز امار و کاربراتون رو حفظ کنید

SniTomb
September 23rd, 2013, 00:04

درود

با حرف شما موافقم ولی سایت های بزرگ طبیعتا سایت شما رو هم بزرگ نشون میدند میفهمید چی میگم ؟

_AF_
September 23rd, 2013, 23:02
درود

با حرف شما موافقم ولی سایت های بزرگ طبیعتا سایت شما رو هم بزرگ نشون میدند میفهمید چی میگم ؟

کاملا موافقم

_AF_
September 24th, 2013, 23:32
آپ
دوستان دیگه نظری ندارن؟

mahdi271
September 25th, 2013, 14:18
با نظر همه دوستان موافقم.
اما هزینه که برای یک سایت پربازدید میشه میشه در چند سایت با بازدید کمتر انجام داد. که هیت ورودی به سایت شما از چند سایت بیشتر هست .
با توجه به سایتتون سعی کنید در سایت های اسکریپت،قالب،ابزار و... ادز بدید

_AF_
September 25th, 2013, 20:12
لطفا تعدادی از این سایتهارا لیست کنید

mahdi271
September 26th, 2013, 09:52
میهن اسکریپت. پرشین اسکریپت. ایکس اسکریپت. 1 ابزار. پارس تولز. نایت اسکیت. و... سایت های دیگر

hazem
September 26th, 2013, 09:59
به نظر من تو سایت های بزرگ تبلیغ کنید
چون تبلیغ تو سایت هایی مثل پی سی دانلود واسه خود سایت اعتبار میشه و کاربر رو اون سایت خیلی حساب می بره !