PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریکاوری اکانت

Adib
March 21st, 2010, 20:49
سلام و من یک هاست لینوکس دایرکت ادمین دارم ولی یوزر و پاسشو فراموش کردم. راهنمایی کنید چجور اونارو برگردونم؟

Ali-718
March 21st, 2010, 20:53
با ادمین هاستینگ تماس بگیرید

Adib
March 21st, 2010, 21:34
ممنون. راهی هست که بتونم به فایل های روی هاست بدون اکانت دسترسی داشته باشم؟ فقط دیدن آنها هم کافیه. برای مثال اگر وردپرس نصب باشه بشه بتونم فایل های کانفیگ رو ببینم؟

Rezash
March 21st, 2010, 21:37
محتويات اين نوع فايل ها رو خير نميتونيد

AfraWeb.net
March 21st, 2010, 21:46
وقتی پسورد رو ندارید چطوری میتونید به اطلاعات دسترسی پیدا کنید .
با ادمین سرور خودتون تماس بگیرید و پسورد جدید را بگیرید و از سایتون بک اپ بگیرید

afrateam
March 21st, 2010, 22:02
سلام و من یک هاست لینوکس دایرکت ادمین دارم ولی یوزر و پاسشو فراموش کردم. راهنمایی کنید چجور اونارو برگردونم؟

ممنون. راهی هست که بتونم به فایل های روی هاست بدون اکانت دسترسی داشته باشم؟ فقط دیدن آنها هم کافیه. برای مثال اگر وردپرس نصب باشه بشه بتونم فایل های کانفیگ رو ببینم؟
به نظر من کسی که هم یوزر و هم پسورد رو نمیدونه
و اطلاع نداره که وردپرس فقط یک فایل کانفیگ داره در حالی که (به ظاهر) اونو نصب کرده
نمیتونه صاحب اصلی سایت باشه..

برای رفع این شبهه کافیه دوستمون دلیل قانع کننده برای دیدن محتویات فایل کانفیگ و دلیل تماس نگرفتن با ساپورت رو بگه...

با تشکر

Web.Manager
March 22nd, 2010, 00:59
اینطور که معلومه میخواد از راه مهندسی اجتماعی یکسری اطلاعات جهت خرابکاری کردن از ما یاد بگیره:-w

Woshka
March 22nd, 2010, 03:45
اگه به ادمین وردپرس دسترسی دارید میتونید بکاپ بگیرید با xml