PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ميشه به اين سوالام جواب بدين ؟

salambye
March 21st, 2010, 20:22
با سلام و تبريك سال نو
ميخوام بدونم اگه يه هاست از يه شركتي تهيه كردم و يه روزي تغيير ميزبان بدم اطلاعاتي كه قبلا روي اون هاست بودن چي ميشه ؟؟
تفاوت هاستايي كه تو ايران هست و اونايي كه شركت فروشندش خارج از كشوره چيه ؟
اينكه ميگن هاست وارز يعني چي ؟؟
بنظرتون پيشنهاد ميكنيد كه دامنه و هاست رو از شركتا ايراني تهيه كنيم يا خارجي ؟ ( براي تهيه از خارج چيا لازمه داشته باشيم ؟)
دامنه .ir با قيمت ارزون و پشتيباني عالي و همچنين امكانات مناسب كدوم شركت بهتره ؟؟

شرمنده كه خيلي سوال كردم :-*

AfraWeb.net
March 21st, 2010, 20:24
یه بک اپ از سایتتون بگیرید هر جا دوست داشتید میتونید تغییر بدید . برای ثبت دامنی ای ار نیاز به شرکت نیست یه اکانت در سایت nic.ir درست نمایید و دامنه را سفارش بدید و رابط مالی دوستان را قرار بدید تا دامنه را پرداخت نمایند

موفق باشید

Desperados
March 21st, 2010, 20:26
1-بله به راحتی می توانید با گرفتن Backup و پشتیبان منتقل کنید مخصوصاً اگر cpanel باشه خیلی راحت هست
2-اکثر ایرانی ها هم سرور از خارج دارند ساپورت اونا انگلیسی هست و باید با کارت های اعتباری پرداخت کنید
3- از ایرانی های معتبر
4-هاست وارز هم شما در نصب و آپلود سیستم های کرک شده فایل های کپی رایت دار و ... محدودیت ندارید

salambye
March 21st, 2010, 20:47
یه بک اپ از سایتتون بگیرید هر جا دوست داشتید میتونید تغییر بدید . برای ثبت دامنی ای ار نیاز به شرکت نیست یه اکانت در سایت nic.ir درست نمایید و دامنه را سفارش بدید و رابط مالی دوستان را قرار بدید تا دامنه را پرداخت نمایند

موفق باشید

مراكز ثبت ديگه چه تفاوتي با nic.ir دارن ؟
من داخل اون سايت رفم اما اينقدر شلوغ بود چيزي سر در نيوردم. ميتونيد توضيح بدين كه اگه بخوام بصورت آنلاين يا رفتن به بانك دامنه رو ثبت كنم چيكار بايد بكنم ؟ ( پرداخت از بانكگ ملت رو قبول دارن ؟ )

takweb.ir
March 21st, 2010, 20:51
روزي تغيير ميزبان بدم اطلاعاتي كه قبلا روي اون هاست بودن چي ميشه ؟؟
اون شرکت موظف هست تا بایان قراردادتون اطلاعات و نگهداره
چه dns هاتون روش باشه چه نه

ir هم 3800 در هندل خودتون به ثبت میرسه
کافیه مدیر مالی as62-irnic قرار بدید

Rezash
March 21st, 2010, 21:01
مراكز ثبت ديگه چه تفاوتي با nic.ir دارن ؟
من داخل اون سايت رفم اما اينقدر شلوغ بود چيزي سر در نيوردم. ميتونيد توضيح بدين كه اگه بخوام بصورت آنلاين يا رفتن به بانك دامنه رو ثبت كنم چيكار بايد بكنم ؟ ( پرداخت از بانكگ ملت رو قبول دارن ؟ )

داخل سايت نيك كه شديد به بخش
http://www.nic.ir/Create_New_Handle
بريد
بعد از تكميل مراحل عضويت از بخش https://www.nic.ir/Domain_Registration دامنه خودتون رو ثبت كنيد
در مراحل ثبت رابط ها رو " خودم " بگذاريد و فقط براي رابط مالي شناسه كسي رو وارد كنيد كه قرار هست براتون دامنه رو ثبت مالي كند.
اگر گزينه رابط مالي بر روي "خودم" باشد براي ثبت دامنه بايد حدودا 14000 تومن پرداخت كنيد ولي اگر بر روي شناسه يكي از نمايندگان باشد قيمت حدواد 5 تومن در مياد
در همين انجمن افراد زيادي ميتونن رابط مالي باشن(يكيش خود من!خواستيد پيغام خصوصي بديد تا شناسمو رو بفرستم براي رابط مالي بودن)

AfraWeb.net
March 21st, 2010, 21:07
فقط دقت کنید که اطلاعات را دقیق وارد نماید ادرس پستی . اسم و مشخصات و کد ملی و اینطور اطلاعات را چنانچه روزی مشکلی پیش بیاد شما بتونید ثابت کنید که مالک دامین هستید زیاد کار سختی نیست ادرس را هم به این طریق وارد نمایید

پلاک no
alleyکوچه
خیابان street
بزرگ راه highway
میدان square
city
country

اگر واحد ساختمانی دارید از unit بعد از پلاک استفاده نمایید
طبقات هم بعد از پلاک اینطوری وارد نمایید frist floor - 2nd floor 3rd floor و....

زیاد سخت نیست بعد صبر کنید تا اطلاعات شما تایید بشن بعد از تایید دامنه خودتون را سفارش بدید و مدت زمان ثبت را انتخاب نمایید بعد از تایید رابط مالی را مشخص نمایید تا پرداخت را براتون انجام بدن .
بک اپ هم که گفته شد وقتی سایتتون تکمیل شد حالا دایرکت ادمین دارید یا سی پنل فرقی نمیکنه یه کپی بگیرید رو سیستم خودتون و در جای مطمعن نگهداری نمایید و هر موقع قصد انتقال داشتید رو هاست جدید بریزید و ریستور نمایید .

تمام

salambye
March 21st, 2010, 21:20
از همه ممنونم براي اين سرعت پاسخگويي :x
جناب افراوب فرمودين كه بايد اطلاعات شخصي رو كامل بدم. راهي داره كه مشخصاتمو نخوام بدم ؟ ( البته كار غير قانوني نميخوام بكنم ).
جنابHello رابط مالي كلا جريانش چي هست ؟ براي شخصي كه رابط مالي ميشه چه مزايايي داره ؟؟

Rezash
March 21st, 2010, 21:23
مگر اينكه اطلاعات دروغ بديد!
وگرنه تا اونجا كه من ميدونم بايد اطلاعات وارد بشه
ولي وقتي مي گيد كار غير قانوني نميخوام انجام بدم دليلي نداره اطلاعات نديد يا اشتباه بديد چون بعدا در مورد مالكيت نمي تونيد ادعايي داشته باشيد.

AfraWeb.net
March 21st, 2010, 21:27
از همه ممنونم براي اين سرعت پاسخگويي :x
جناب افراوب فرمودين كه بايد اطلاعات شخصي رو كامل بدم. راهي داره كه مشخصاتمو نخوام بدم ؟ ( البته كار غير قانوني نميخوام بكنم ).
جنابhello رابط مالي كلا جريانش چي هست ؟ براي شخصي كه رابط مالي ميشه چه مزايايي داره ؟؟

تصمیم با خودتون هست ولی زمانی مشکل برخورید از شما کپی شناسنامه یا کارت ملی میخوان یا برای ادرس از شما قبض تلفن میخوان و شاید کد های ملی هم با نام هایی که وارد میکنید چک بشه و....

چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی

salambye
March 21st, 2010, 21:30
آهان ...
دامن هاهي دات كام هم هيمنطورن ديگه ؟؟
ميشه به اون يكي سوالمم پاسخ بدين ؟ ( رابط مالي )

Rezash
March 21st, 2010, 21:36
نه دامنه هاي دات كام كمي فرق مي كنه
البته در اونها هم مشتري بايد اطلاعات خودش رو وارد كنه ولي امكان مخفي سازي اطلاعات دامين وجود داره
در مورد ثبت اين نوع دامنه ها بايد به يكي از ريسلر ها مراجعه كنيد.
در مورد رابط مالي ، اصولا سود زيادي براي رابطان مالي وجود ندارد مگر اينكه طرف نماينده مستقيم باشه كه نمايندگان محدود هستند و معمولا در آمدشون از فروش يونيت ها هست نه دامين تكي.ولي براي كسي كه هاستينگ داره ضروري هست كه امكان ثبت دامين رو هم داشته باشه.

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:34 PM ----------

يك رابط مالي بعد دريافت هزينه ثبت دامنه از مشتري خودش ، دامنه مشتري رو ثبت يا تمديد مي كند و اختيارات ديگري ندارد و بعلاوه شما مي تونيد در هر زمان رابط مالي رو تغيير بديد.

saeidj
March 22nd, 2010, 03:27
جریان رابط مالی رو متوجه شدی؟
یکی که از قبل پول داده به ایران نیک و اجازه داره دامنه ثبت کنه شما هم پول میریزی به حساب اون فرد(رابط مالی) و یه دامنه تو پنلت انتخاب می کنی و به رابط مالی میگی این دامنه رو ثبت کن
این به زبان سادش بود ;)

AfraWeb.net
March 22nd, 2010, 04:09
آهان ...
دامن هاهي دات كام هم هيمنطورن ديگه ؟؟
ميشه به اون يكي سوالمم پاسخ بدين ؟ ( رابط مالي )

دامین های دات کام رو پول میدی براتون ثبت میکنند ولی از افراد و شرکت های معتبر تو فروم بگیرید . takweb - عصر نت - اقای خردمند 1eng - و یه سری دیگه از دوستان که اعتبار دارند . هر ادرس و اسمی خواستید تو دامین دات کام میزارید اصلا مهم نیست #:-S

IranianHost.Ir
March 22nd, 2010, 12:29
سلام
منم یک نظر میدم نمیشه nic.ir رو کمی ساده تر کرد آخه من خیلی مشتری داشتم که میخواستن رزرو کنند به علت سختی ثبت نام یا همون رزرو از خیرش گذشتند و کام ثبت کردند .
M-Soltani.ir
March 22nd, 2010, 12:45
سلام
منم یک نظر میدم نمیشه nic.ir رو کمی ساده تر کرد آخه من خیلی مشتری داشتم که میخواستن رزرو کنند به علت سختی ثبت نام یا همون رزرو از خیرش گذشتند و کام ثبت کردند .
دست من و شما نیست...
باید یه مدارکی بدی که اگر خلاف کردی.... :67:

salambye
March 22nd, 2010, 20:02
از همه ي دوستان ممنونم. خيلي كمكم كردين. به اين نتيجه رسييدم كه .com بخرم. البته چون يه اسم خوب براش پبدا كردم ...
براي دات كام كدوم شركت رو پيشنهاد ميدين كه هم قيمت ارزون داشته باشه هم تمام امكانات دامنه رو ؟؟