PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش اینترنت پرسرعت مخصوص سرور تا ۱۴۳ مگ

mh1376
September 20th, 2013, 17:20
فروش اینترنت ۱۰۰ مگ به افراد حقوقی همراه مجوز از سازمان تنظیم و مقررات رادیویی
با من در تماس باشید

اگر هم خواستید شرکت های هاستینگ طرف قرارداد هم براتون میتونم ارسال کنم
درنظر داشته باشید سرویس های اینترنت ما قابلیت شبکه مجازی را هم دارند و بر روی بستر وایرلس اراپه میشوند

این امکان فعلا فقط برای شهر تهران امکان پذیر میباشد .

نکته : سرویس ها اختصاصی میباشند و با مجوز اراءه سرویس ارءه میگردند

ایپی های این سرویس متعلق به دیتاسنتر ما میباشد و به هیچ دیتا سنتر دیگری قابل انتقال نیست

bmi
September 20th, 2013, 17:25
آدرس سایت دیتاسنتر را قرار دهید
سرویس های شما برای استفاده پهنای باند سرور های داخلی به کار میرود؟

mh1376
September 20th, 2013, 17:34
hostiran.net

ULTRAWEB
September 20th, 2013, 18:16
;;)الان این سایت شماست؟!
خوب چرا اطلاعاتی در این زمینه در سایتتتون قرار ندادین؟!
قیمت و ها و موارد دیگه رو درج کنید در همین تاپیک دیگه!

mh1376
September 20th, 2013, 18:59
با توجه به این که ما مجوز فروش اینترنت به اشخاص حقیقی رو تا سرعت ۲۰ مگ داریم توی سایت در این بازه چیزی نزاشتیم ولی میتونید از قسمت اتخدام ببینید که به هرکارمند یه اینترنت ۱۰۰ مگ اراپه میدیم

ULTRAWEB
September 20th, 2013, 19:09
خوب قیمت ها رو بفرمایید؟

mh1376
September 20th, 2013, 19:53
خوب قیمت ها رو بفرمایید؟
مگه شما حقوقی هستی؟

قیمت زیادی نداره من بهت یه نتی میدم که از سایت های خارجی و ایرانی بتونی ۶ مگا بایت در ثانیه دانلود کنی
قیمت ماهی ۹۰۰ تومن اگه اختصاصی بخوای ولی شیر رو بهت میدم ۱۹۰ تومن هر ۱۰۰ گیگ ۳۰۰ تومن ولی اون اختصاصیه هر یک ترابایتش ۳۰۰ تومن باید تو زاویه دید دیتاسنتر برج نگار واقع در میدان ونک ( استوانه ای هست
پایینش مغازه ادیداس و بنتون هم هست )
بتونه ببینتت اگه از اونورا رد بشی میتونی زاویه انتن هارو ببینی
دیتا سنتر بعدی توی سیدخندان هست ساختمان ۸ طبقه
بعدی در خیابان دولت
میرداماد مجتمع کامپیوتری پایتخت و مجتمع تجاری اسکان( طبقه پنجم کافی نت منا ) از ما ریسلر تا ۴ مگ خریده
ولیعصر برج کیان طبقه ۱۰ ( شرکت سروش تدبیر رسانه ) ریسلر ۲۰ مگ اختصاصی
این ادرس ها که گفتم از طریق مسیر های مختلفی از ما نت گرفتن حالا شما اگه نزدیک اینا بودی میتونی این سرعت ها که جلوش هست رو بگیری اگه نمیخوای زیاد هزینه بکنی
ولی چون سورس نت ما خصوصی هست ما نمیتونم از زیرساخت بدیم
نکته مهم برای استفاده وی پی ا.ن فقط میتونید در هر ثانیه ۳۰ مگ بین سرور هاتون جابجا کنید ( سرویس وایرلس بیسیم )
نکته مهم تر
ادرس ما جاده قدیم کرج تهران ( دهکده ابی پارس ) اگه اونطرف ها هم بودید میتونید ۱۰۰ رو کامل بگیرید هم کابلی هم با اترنت که هزینه اترنت برای هر منطقه ۴۰ تومن هست

ULTRAWEB
September 20th, 2013, 19:58
مگه شما حقوقی هستی؟

قیمت زیادی نداره من بهت یه نتی میدم که از سایت های خارجی و ایرانی بتونی ۶ مگا بایت در ثانیه دانلود کنی
قیمت ماهی ۹۰۰ تومن اگه اختصاصی بخوای ولی شیر رو بهت میدم ۱۹۰ تومن هر ۱۰۰ گیگ ۳۰۰ تومن ولی اون اختصاصیه هر یک ترابایتش ۳۰۰ تومن باید تو زاویه دید دیتاسنتر برج نگار واقع در میدان ونک ( استوانه ای هست
بعدی در خیابان دولت
میرداماد مجتمع کامپیوتری پایتخت و مجتمع تجاری اسکان( طبقه پنجم کافی نت منا ) از ما ریسلر تا ۴ مگ خریده
این ادرس ها که گفتم از طریق مسیر های مختلفی از ما نت گرفتن حالا شما اگه نزدیک اینا بودی میتونی این سرعت ها که جلوش هست رو بگیری اگه نمیخوای زیاد هزینه بکنی
نکته مهم برای استفاده وی پی ا.ن فقط میتونید در هر ثانیه ۳۰ مگ بین سرور هاتون جابجا کنید ( سرویس وایرلس بیسیم )
نکته مهم تر
ادرس ما جاده قدیم کرج تهران ( دهکده ابی پارس ) اگه اونطرف ها هم بودید میتونید ۱۰۰ رو کامل بگیرید هم کابلی هم با اترنت که هزینه اترنت برای هر منطقه ۴۰ تومن هست
قیمت زیر 20 مگ و برای افراد حقیقی به چه صورت هست هزینه ها؟!

mh1376
September 20th, 2013, 20:01
نامحدود ۳۵۰ تومن محدود ماهی ۸۰ تومن گیگش هم ارزون حساب میکنیم اگه عمده بخری

ULTRAWEB
September 20th, 2013, 20:05
نامحدود ۳۵۰ تومن محدود ماهی ۸۰ تومن گیگش هم ارزون حساب میکنیم اگه عمده بخری
نامحدود با چه سرعتی؟ 350 تومن هست؟!
محدود با جه سرعتی 80تومن
هرگیگ عمدش جنددرمیاد
وجقدر عمده محسوب میشه؟!

MR-Vazin
September 20th, 2013, 21:29
نامحدود با چه سرعتی؟ 350 تومن هست؟!
محدود با جه سرعتی 80تومن
هرگیگ عمدش جنددرمیاد
وجقدر عمده محسوب میشه؟!

100 مگ رو میفرمایید 350 تومن؟

شوخی میکنید؟

اختصاصی نیست مگه؟

قیمت 100 مگ اختصاصی چقدره؟

مینا-صیفی
September 20th, 2013, 21:35
مگه شما حقوقی هستی؟

بعدی در خیابان دولت
نکته مهم تر

به فردیس قابل ارائه می باشد؟حقوقی میخواهیم برای شرکت هاستینگ می باشد
لطفا آدرس دفتر جهت مراجعه جضوری را بدهید

badsector
September 21st, 2013, 01:43
اگه اشتباه نکنم
پهنای باند شما مقدار زیادیش از مبین نت هست
stm 1 هم حساب کنیم که 35 میلیون هر 155 مگا رو بخرید میشه هر مگ 263 4 هزار تومن
حالا با شیرینگ 1/4 حساب کنیم که 155 مگا رو 300 400 مگ بفروشید
قیمت هایی که دادید میشه قبول کرد

چه تضمینی برای پایداری دارید=>
با توجه به صحبت هاتون اکثرا p2p لینک زدن بهتون ! با چه تجهیزات وایر لیسی میخواید اگه کسی 143 مگ رو یه جا خواست جابجا کنید ؟

اگه وایر لس نشه روی اینترانت میخواید ipip بزنید ؟
bgp میزنید با ما ؟
قیمت رو با تخفیف اخر اعلام کنید

mh1376
September 21st, 2013, 19:38
قیمت ما دو حالت داره که یکیش ۱۲ مگ هست به قیمت ۱۲۰ تومن ماهیانه و ترافیک هم اگه عمده بخرید تخفیف میدیم این ۱۲ مگ به شما ۱.۵ مگ دانلود میده در ثانیه
ولی سرویس های بالای ۱۰۰ مگ فقط بدرد کسانی میخوره که سرور دارند و هاستینگ را در شرکت خودشون بنا کرده اند که اون سرویس ها هم حداکثر ۲۰ -۳۰ مگ در ثانیه دانلود میدند با تجهیزات عالی
قیمت سرویس سرور ها برابر ۷ میلیون در ماه میباشد و هرماه هم ۱۰ ترابایت حجم دارید

تجهیزات هم باید محل مورد نظر بررسی بشه و تست های لازم انجام بشه

ULTRAWEB
September 21st, 2013, 19:53
آلان من یک خط یک مگ ماهانه بخوام با ترافیک نامحدود میشه 120تومن درماه؟! یعنی؟! درسته پس شماره تماس بدین!
بعدهم درمحدودی دید انتن ها و فضاهایی که گفتی هستم نام اکسس پویینت رو بفرمایید ببینم دید دارم یا نه باهاش

taghi.karimi
September 22nd, 2013, 14:05
دوست من ضریب شیرینگ شما چقدر هست ؟ما در حال حاضر حدود 30 مگ پهنای باند روی بستر وایرلس مصرف داریم.
تامین کننده شما کی هست ؟
شرکتتون کجاست دقیقا ؟
ادرس دفتر + نقشه بیس هاتون رو میتونید ارسال کنید ؟

ULTRAWEB
September 22nd, 2013, 14:20
قیمت ما دو حالت داره که یکیش ۱۲ مگ هست به قیمت ۱۲۰ تومن ماهیانه و ترافیک هم اگه عمده بخرید تخفیف میدیم این ۱۲ مگ به شما ۱.۵ مگ دانلود میده در ثانیه
ولی سرویس های بالای ۱۰۰ مگ فقط بدرد کسانی میخوره که سرور دارند و هاستینگ را در شرکت خودشون بنا کرده اند که اون سرویس ها هم حداکثر ۲۰ -۳۰ مگ در ثانیه دانلود میدند با تجهیزات عالی
قیمت سرویس سرور ها برابر ۷ میلیون در ماه میباشد و هرماه هم ۱۰ ترابایت حجم دارید

تجهیزات هم باید محل مورد نظر بررسی بشه و تست های لازم انجام بشه

دوستانی که نیازددارن باهاست ایران در تماس باشن واقعی هست من
تماس گرفتم باهاشون و حرفای دوستمومن تایید شده

mh1376
September 22nd, 2013, 22:16
با هاست ایران تماس بگیرید

diges
September 23rd, 2013, 03:05
قیمت با بیرون فرقی نمی کنه هر مگ اختصاصی ماهی 350 هزار تومان برای افراد حقیقی .

fanous_m
September 23rd, 2013, 03:55
با این قیمت ها در یک دیتا سنتر سرور کلو شود خیلی بصرفه تر نیست؟

mh1376
September 23rd, 2013, 15:30
دوستان شما یه ۱۲ مگ حقیقی بخرید خودمون تخفیف رو اعمال میکنیم اخرش میشه ماهی ۱ تومن بیشتر از این نمیشه

akbari
September 23rd, 2013, 17:10
دوستان شما یه ۱۲ مگ حقیقی بخرید خودمون تخفیف رو اعمال میکنیم اخرش میشه ماهی ۱ تومن بیشتر از این نمیشه

سمت کرج و فردیس هم سرویس می دهید؟
تعداد آی پی هایی که میتونیم داشته باشیم چه تعداد هست؟

mh1376
September 23rd, 2013, 17:34
سمت کرج و فردیس هم سرویس می دهید؟
تعداد آی پی هایی که میتونیم داشته باشیم چه تعداد هست؟
یه تماس بگیرید و بپرسید من الان حضور ذهن ندارم
حداکثر ۱۰۰ بلوک که فکر کنم از هزارتا بیشتر بشه

diges
September 23rd, 2013, 17:56
با کجا تماس بگریم ؟ داخلی چند ؟

اینترانت هم فروش داره ؟

mh1376
September 23rd, 2013, 17:58
ایران هاست

diges
September 23rd, 2013, 18:00
می دونم کجا هست دقیقا داخلی چند ؟ اینترانت هم فروش دارن ؟

≡ ALEX ≡
September 23rd, 2013, 18:05
hostiran.net

معذرت می خوام، اسم شریف و سمت شما ؟!! :)

mh1376
September 23rd, 2013, 18:44
معذرت می خوام، اسم شریف و سمت شما ؟!! :)

من کاره ای نیستم من فقط اون شرکتی هستم که به ایران هاست نت داده من نمیتونم بهتون نت بدم ولی میتونید از ایران هاست بگیرید

≡ ALEX ≡
September 23rd, 2013, 18:53
من کاره ای نیستم من فقط اون شرکتی هستم که به ایران هاست نت داده من نمیتونم بهتون نت بدم ولی میتونید از ایران هاست بگیرید

آخه اسمی رسمی چیزی!! :)

mh1376
September 23rd, 2013, 21:18
بدلیل اینکه دوستان شاید اعتماد نمیکنند من گفتم ایران هاست ولی من خودم اینترنت سرویس پروایدر هستم و ایران هاست از من ریسلر گرفته اگه واقعا نت میخواین برین پایتخت طبقه ۵ واحد ۵۱۲ بگین adsl میخواین
وسلام

taghi.karimi
September 23rd, 2013, 21:23
بدلیل اینکه دوستان شاید اعتماد نمیکنند من گفتم ایران هاست ولی من خودم اینترنت سرویس پروایدر هستم و ایران هاست از من ریسلر گرفته اگه واقعا نت میخواین برین پایتخت طبقه ۵ واحد ۵۱۲ بگین adsl میخواین
وسلام

دوست من شخصی مثل ما که 30 مگ پهنای باند مصرف دائممون هست و در مقطعی به 35 تا 40 مگ هم میرسه.
قراره از اینجا سرویس بگیریم که باید فاتحه کارو کسبمون رو بخونیم.
بنده به شخصه این جور تبلیغات رو به کل ندیده میگیرم.حتی اگر بگند مفت.

دوست عزیز کسی که بخواد کار درست انجام بده چهارتا اسم و رسم میاره.که خریدار بدونه با کی طرفه !
حرفهای شما مثل کسی هست که فقط یک چیزی شنیده و اصلا نه ابتدا پیاز هست و نه انتهاش (البته سوء تفاهم نشه دوست عزیز)

mh1376
September 24th, 2013, 16:35
دوست من شخصی مثل ما که 30 مگ پهنای باند مصرف دائممون هست و در مقطعی به 35 تا 40 مگ هم میرسه.
قراره از اینجا سرویس بگیریم که باید فاتحه کارو کسبمون رو بخونیم.
بنده به شخصه این جور تبلیغات رو به کل ندیده میگیرم.حتی اگر بگند مفت.

دوست عزیز کسی که بخواد کار درست انجام بده چهارتا اسم و رسم میاره.که خریدار بدونه با کی طرفه !
حرفهای شما مثل کسی هست که فقط یک چیزی شنیده و اصلا نه ابتدا پیاز هست و نه انتهاش (البته سوء تفاهم نشه دوست عزیز)

من مشتری های خودمو دارم و مشتری هم نمیخواهم که بیام اینجا تبلیغ کنم
قصدم از اینکار این بود که خیلی ها میگند ایران اینترنت نداره که بده میخواستم بگم این ای اس پی ها هستند که دارند ***ی میکنند
پورتی که من خریداری کردم انقدر ارزان در اومد که میتونم اینترنت ۱۲ مگ رو به قیمت ۱۲۸ بدم

خبر فوری : دوستان کسی که اینترنت پرسرعت میخواد میتونه از اسیاتک بگیره اون داره تا ۱۲ مگ رو با قیمتی باورنکردنی ساپورت میکنه

mahdiazarnia
September 24th, 2013, 19:20
باید نت رو قیمتی باشه که بشه دیتاسنترهای خونگی راه انداخت
اوطوری رقابت پیش میاد بین این معدود دیتاسنترهای ایران ، رو قیمت هاشون هم بازنگری می کنن حتماً
واقعاً هرکسی دوست داره از دیتاسنترهای ملی خودش استفاده کنه ولی انقدر قیمت ها بالاست که طرف با این وضع ارز از خارج کشور تهیه می کنه خیلی ارزون تر در میاد براش ، همینطور کیفیت هم که دیگه خودتون می دونید

mh1376
September 24th, 2013, 23:10
قیمت دلار که به ۱۸۰۰ داره میرسه !!!!!!!!!!

mgp.co.ir
September 25th, 2013, 00:29
قیمت دلار که به ۱۸۰۰ داره میرسه !!!!!!!!!!
تکنیکال کار هستید ؟
فقط بهتون بگم دلار یک حمایت خیلی خیلی قوی روی 2800 داره ! (دولت )
مقاومت بعدیشم 2950 تومان
فقط بدونید دلار زیر 2800 = فاتحه مملکت خوانده هست

mahdiazarnia
September 25th, 2013, 01:05
چه ربطی داره این مساول به تاپیک

TukaNet
September 25th, 2013, 01:24
دوست عزیز stm1 رو چند ارائه میکنید؟

برای تضمین کیفیت sla هم ارائه می کنید یا خیر؟

شماره مجوز و اطلاعات ثبتی شرکتتون رو هم طلفا ارسال کنید

akbari
September 25th, 2013, 13:41
دوستانی که نیازددارن باهاست ایران در تماس باشن واقعی هست من
تماس گرفتم باهاشون و حرفای دوستمومن تایید شده

من صحبت کردم و گفتند ما پهنای باند روی سرور هامون میدیم و چیزی به عنوان لینک وایرلس و ... مثل آی اس بی ها نداریم:71: