PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند یک اسپانسر قوی برای سایت یک ارگان ورزشی

hamid2day
March 21st, 2010, 15:38
با سلام

از دوستان حرفه ای من یک درخواست جهت اسپانسرینگ یک وب سایت خبری ورزشی دارم.

من مشخصات نمی دم فقط لینوکس باشه

و بهتر نوع ممکن..
و در خواست شما در قبال این اسپانسر شدن چیست؟

با تشکر

Tandisweb
March 21st, 2010, 15:42
با سلام،

تنديس وب با ارائه رقابتي ترين قيمت ها در بازار هاستينگ کشور بدينوسيله تمايل خودرا در زمينه استفاده از فضاهاي تبليغاتي شما در ازاي دريافت پلان هاي ميزباني تنديس وب با تخفيفات ويژه و قابل ملاحظه را ارائه مي نمايد. در صورت تمايل به همکاري با شرکت تنديس وب با پاسخ دادن به همين ايميل رضايت خود را اعلام نماييد تا براي مذاکرات بيشتر با شما تماس گرفته شود.

با سپاس
تنديس وب
تندیس وب:: هاست،میزبانی وب، طراحی وب و ثبت دامنه (http://www.Tandisweb.com)
info@Tandisweb.com

Rapid
March 21st, 2010, 15:44
سايت؟
خلاصه ارگان هست يا خبري ؟!

hamid2day
March 21st, 2010, 15:44
با سلام،

تنديس وب با ارائه رقابتي ترين قيمت ها در بازار هاستينگ کشور بدينوسيله تمايل خودرا در زمينه استفاده از فضاهاي تبليغاتي شما در ازاي دريافت پلان هاي ميزباني تنديس وب با تخفيفات ويژه و قابل ملاحظه را ارائه مي نمايد. در صورت تمايل به همکاري با شرکت تنديس وب با پاسخ دادن به همين ايميل رضايت خود را اعلام نماييد تا براي مذاکرات بيشتر با شما تماس گرفته شود.

با سپاس
تنديس وب
تندیس وب:: هاست،میزبانی وب، طراحی وب و ثبت دامنه (http://www.tandisweb.com)
info@tandisweb.com
مثه ماشین نوشتی..

خوب؟

lianteam
March 21st, 2010, 15:45
این داستان اسپانسری تمومی نداره؟

hamid2day
March 21st, 2010, 15:46
سايت؟
خلاصه ارگان هست يا خبري ؟!
هر دوش

AfraWeb.net
March 21st, 2010, 16:05
یعنی ارگان دولتی هستند ؟

hamid2day
March 21st, 2010, 16:10
یعنی ارگان دولتی هستند ؟
بله

AfraWeb.net
March 21st, 2010, 16:18
مطمعن هستید که ارگان دولتی هست
تا اونجایی که ما اطلاع داریم سایت های دولتی باید در ایران میزبانی بشن و اینکه از دامین های ملی استفاده کنند و مطمعنا یک ارگان دولتی هزینه های لازم را میتواند تامین کند حتی میتواند یک سرور را در محل خودش نصب کند و ....

از اونجایی که میدونیم افرادی که توان پرداخت هزینه های هاست و سرور را ندارند به دنبال اسپانسر هستند

hamid2day
March 21st, 2010, 16:23
مطمعن هستید که ارگان دولتی هست
تا اونجایی که ما اطلاع داریم سایت های دولتی باید در ایران میزبانی بشن و اینکه از دامین های ملی استفاده کنند و مطمعنا یک ارگان دولتی هزینه های لازم را میتواند تامین کند حتی میتواند یک سرور را در محل خودش نصب کند و ....

از اونجایی که میدونیم افرادی که توان پرداخت هزینه های هاست و سرور را ندارند به دنبال اسپانسر هستند
ببنید
بحث همین جاست
به دلیل تعریف نشدن ردیف بودجه و هزینه ها در بسیار از مواقع شرکت سر باز می زنند. و این بدقولی باعث ناراحت شرکت سرویس دهنده میشه.

در مورد اینکه توان ندارن این ذهنیت شماست.
الان خیلی از سایت های معتبر اسپانسر دارن..خودتون بهتر از من می دونید و لازم به نام آوردن نیست.
چه بسا که همین اسپانسر شدن موجب میشه که دیگران با خیال آسوده تر به سرویس دهنده مراجعه کنند و به نوعی یک تاییدیه محسوب میشه.

LoveLife
March 21st, 2010, 16:48
دیروز iran.ir به ممد میل زده بود که بیا اسپانسر من بشو تا معروف بشی !

1eng.ir
March 21st, 2010, 18:44
دیروز iran.ir به ممد میل زده بود که بیا اسپانسر من بشو تا معروف بشی !
:))

حمید جان از شما به عنوان یه کاربر حرفه ای بعیده دنبال اسپانسری باشی که فردا پس فردا هم منت رو سرت بذاره هم دم دقیقه برگرده تو سری بت بزنه!
با هزینه 3-4 دلار ماهیانه میتونی این به جای این تو سری بخوری به مسئول هاستینگت هر روز تو سری بزنی ;)

hamid2day
March 21st, 2010, 18:50
:))

حمید جان از شما به عنوان یه کاربر حرفه ای بعیده دنبال اسپانسری باشی که فردا پس فردا هم منت رو سرت بذاره هم دم دقیقه برگرده تو سری بت بزنه!
با هزینه 3-4 دلار ماهیانه میتونی این به جای این تو سری بخوری به مسئول هاستینگت هر روز تو سری بزنی ;)
به عنوان یک کاربر حرفه ای می تونم سوال بپرسم حاج آقا ؟ که.....

---------- Post added at 06:50 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

البته یکی از دوستان راهنمایی های خوبی در PM کردند که واقعا عالی بود.

-------------
به عنوان یک کاربر حرفه ای اگه 1eng.ir پی تی بودی الان بن کرده بودمت....بله...:70:

1eng.ir
March 21st, 2010, 19:05
به عنوان یک کاربر حرفه ای می تونم سوال بپرسم حاج آقا ؟ که.....
چی چی ؟

البته یکی از دوستان راهنمایی های خوبی در pm کردند که واقعا عالی بود.
دستش درد نکنه که روشنت کرده :)
ولی از من میشونی به خاطر ماهی 2-3 تومن دنبال اسپانسر نباش ;)

به عنوان یک کاربر حرفه ای اگه 1eng.ir پی تی بودی الان بن کرده بودمت....بله...
اینجا مثه پی تی در پیت نیست :65:

alimosavi
March 21st, 2010, 19:20
ممد کلا نتش می خاره . :)

با 1-5 دلار بهترین سرویس های خارجی ر می تونید گیر بیارید ( ماهانه ) . البته به بازدید و ترافیکتون هم مربوطه ..
مطمئنا اگر بازدیدتون خوب باشه سریع اسپانسر می یابید ...

1eng.ir
March 21st, 2010, 19:27
ممد کلا نتش می خاره . :)

با 1-5 دلار بهترین سرویس های خارجی ر می تونید گیر بیارید ( ماهانه ) . البته به بازدید و ترافیکتون هم مربوطه ..
مطمئنا اگر بازدیدتون خوب باشه سریع اسپانسر می یابید ...
:d

من واسه خودش گفتم! چون میدنم آخر اسپانسری چی میشه!

از ما گفتن! الان اسپانسری بگیره، 2-3 ماه دیگه میاد تاپیک میزنه شکایت از ... :)

Rapid
March 21st, 2010, 19:30
كدوم ارگان هست ؟ الان دولتي ها پول 4 تا سرور رو برا 40 مگ هاست ويندوز ميدن:71:

hamid2day
March 21st, 2010, 21:19
چی چی ؟

60%

بله بله
میای اونور

---------- Post added at 09:19 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

چی چی ؟

60%

بله بله
میای اونور

AfraWeb.net
March 21st, 2010, 21:24
الان یکی از ارگان های ورزشی مشتری ما هست البته دولتی نیستند ولی زیر مجوعه ارگان فعالیت میکنند و گفتند که هزینه سرور را خودشون پرداخت میکنند ماهی 15 هزار تومان واقعا برای سرور هزینه زیادی نیست یا اینکه 20 تا 50 دلار برای یک سال برای هاستینگ مطمعنا اگر هزینه نمایید خیلی بهتر هست تا اینکه زیر دین کسی باشید و حرفی برای گفتن نداشته باشید چون اگر مشکلی پیش بیاد ساپورتی در کار نیست . اگر هم حرفی بزنید میگن اسپانسری همینه و....
داستان های اینچنینی

Rezash
March 21st, 2010, 21:27
به نظر من شما كه يك ارگان دولتي هستيد براي هاستتون حتما قرارداد ببنديد تا طرف مقابل قانونا مجبور به سرويس دهي مناسب باشه و ...
و از طرفي بعيد ميدونم كسي براي هاست اسپانسري تعهدي بده!
صلاح مملکت خویش خسروان دانند
اميدوارم مثل ساير نمونه هاي اسپانسري بعد چند ماه يا چند هفته پشيمون نشيد و موفق باشيد ;)

hamid2day
March 21st, 2010, 21:30
گفتم این یک پیشنهاد بود و با این توضیحاتی که دوستان عزیز فرمودند آگاهی بیشتری کسب کردم
باز هم منتظر نظرات دوستان هستم.

کاملا موافقم وقتی بحث هزینه پیش بیاد اون موقع همه چی درست کار می کنه

Desperados
March 21st, 2010, 22:14
بعد هم حمید دوستانی هم که کار اسپانسری در حد خوب انجام می دهند شرایط دارند مثلاً الکسال حداقل زیر 70,000 که واسشون مفید باشه سایت های تازه تاسیس که زیاد سودی نداره برای اسپانسری

asrhosting
March 21st, 2010, 22:48
سلام . ما نیز در خدمتیم .
فضا و امکانات هر قدر بگید مشکلی با اون نداریم .
در ضمن ما تنها در آخر صفحه وب شما اسم هاستینگ رو بزنید کافیه
جهت اطلاعات بیشتر و دریافت به : Takhoster - سامانه پشتيباني آنلاين (http://www.support.takhoster.net) بروید .

موفق باشید

mamali5
March 22nd, 2010, 02:10
سلام
مرسی آقای تک هاستر که بعد کلی بحث و گفتگوی دوستان و باز شدن چند صفحه اسپانسری رو قبول کردن.
دوست عزیز اگه قابل بدونن ما هم حاضریم اسپانسر بشیم.
اما با شرایط خاصی.
خواستین با آیدیم تماس بگیرین تا خدمتتون عرض کنیم.
سایتمون هم به دلیل نصب اسکریپت جدید فعلا در دسترس نیست.
parandeh_tanha49
موفق باشید

shafiei7
March 22nd, 2010, 13:54
چه ارگانی که توانایی خرید یک هاستینگ ندارد.

hamid2day
March 22nd, 2010, 14:24
چه ارگانی که توانایی خرید یک هاستینگ ندارد.
ببنید بحث سر خرید یا نخریدن نیست.

1eng.ir
March 22nd, 2010, 14:27
میتونی چیزی که میخوای رو برام پ.خ کنی ؟! :105:

AfraWeb.net
March 22nd, 2010, 14:31
ببنید بحث سر خرید یا نخریدن نیست.

بحث سر چی هست . تو این ارگان ها مشکل هزینه نیست شما درخواست میکنید در اختیارتون قرار میدن مگر اینکه زیر مجموعه باشید و بطور خصوصی فعالیت داشته باشید .

ولی بر اساس تجربه میگیم دور اسپانسری رو خط بکشید جز دردسر چیزی براتون نداره از یه جای مطمعن هاست بخرید و خیالتون راحت هست مشکلی دارید ساپورت نیاز دارید یا هر چیز دیگری وظیفشون هست بهتون جواب بدن تو حالت اسپانسری هیچ کدوم از این مسائل وجود ندارد .

1eng.ir
March 22nd, 2010, 14:36
حمید بیا خودم هاست بت بدم :d خوشم میاد هر روز پس گردنی بت بزنم :113: کلت جون میده واسه پس گردنی :دی