PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه استفاده از mysql یک هاست دیگر

p30netpro
March 31st, 2009, 23:55
سلام

چطوری میتونم از mysql یه هاست دیگه استفاده کنم البته هاستی که mysql داره کنترل پانل DirectAdmin داره و هاستی که mysql نداره کنترل پانل اون cPanel هست

لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

Sajad
April 1st, 2009, 00:14
اگه سرور رو بجای localhost آیپی سرور قبلی بزنید و یوزر پسورد و دیتابیس اون هاست کار میکنه؟
یه گزینه هم توی cpanel هست تقریبا به اسم ریموت اس کیو ال...

p30netpro
April 1st, 2009, 00:17
من این کا رو میکنم ولی کار نمیکنه سه تا هاست دارم که یکیش mysql نداره و میخوام از mysql هاست ها دیگه استفاده بکنم ولی ارور میده و میگه نمیتونه به دیتابیس نصب بشه

توی ریموت اس کیو ال هم آی پی هاست رو وارد میکنم ولی فرقی نمیکنه

Sajad
April 1st, 2009, 00:26
منم بیشتر به حالت سوالی پرسیدم!
حقیقتش نه تا حالا اینکار رو کردم نه نیازم شده بوده اصلا.
منتظریم تا اساتید جواب بدن...

Vahid
April 1st, 2009, 01:36
سلام

چطوری میتونم از mysql یه هاست دیگه استفاده کنم البته هاستی که mysql داره کنترل پانل DirectAdmin داره و هاستی که mysql نداره کنترل پانل اون cPanel هست

لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
مشکلی نداره شما فقط به جای localhost ایپی سروری که Mysql روش هست بزنید
در بعضی مواقع مدیر سرور اجازه چنین دسترسی نمیده به دلیل مسایل امنیتی remote sql connection

Sajad
April 1st, 2009, 09:29
سلام

چطوری میتونم از mysql یه هاست دیگه استفاده کنم البته هاستی که mysql داره کنترل پانل directadmin داره و هاستی که mysql نداره کنترل پانل اون cpanel هست

لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

مشکلی نداره شما فقط به جای localhost ایپی سروری که mysql روش هست بزنید
در بعضی مواقع مدیر سرور اجازه چنین دسترسی نمیده به دلیل مسایل امنیتی remote sql connection

من این کا رو میکنم ولی کار نمیکنه سه تا هاست دارم که یکیش mysql نداره و میخوام از mysql هاست ها دیگه استفاده بکنم ولی ارور میده و میگه نمیتونه به دیتابیس نصب بشه

توی ریموت اس کیو ال هم آی پی هاست رو وارد میکنم ولی فرقی نمیکنه

پس باید از مدیر سرورتون بپرسید این دسترسی رو براتون باز گذاشتن یا نه!
حالا اینکه کدوم سرور باید دسترسی داده باشه. اینم سواله!

Vahid
April 2nd, 2009, 20:41
سروری که میخواید روش کانکت بشید

IFACO.Net
April 2nd, 2009, 21:55

علت دقیقا همینه !!! :yes: