PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام نویسنده فیلم دوبله فارسی

aveni
September 19th, 2013, 20:35
ضمن عرض سلام خدمت همه دوستان

همانطور که مطلع هستید الان سایت های فیلم دارند سعی می کنند تا فیلم های دوبله فارسی رو روی سایتشون بذارند و یک تگ یا نوشته هم تو فایل فیلم بذارند تا اسم سایتشون تو فیلم باشه و غیرقابل کپی کردن بشه و اسم سایتشون هم معروف بشه.

بنده هم دنبال کسی هستم که بتونه این کار رو انجام بده. البته فعلا نیازی با Voice Tag نیست و یک متن نوشتاری (مثل آدرس سایت) در فیلم هم بیاد کافیه.

فیلم ها حتما باید دوبله باشند و حتما به نحوی اسم سایت توی فیلم بیاد (مثل زیرنویس یا هرچی).

اگه کسی هست بسم الله... (قیمت توافقی)

Dante
September 20th, 2013, 09:06
سلام با من تماس بگیرید:
downloader2012@yahoo.com

mahdi271
September 21st, 2013, 15:55
میتوانید با ای دی بنده هم در تماس باشید
sooshi.sooshi@yahoo.com

aveni
September 21st, 2013, 16:02
با دوستانی که ایمیل دادند تماس گرفته شد.

behroz7
December 13th, 2013, 13:10
آی دی : behzad.emadi من از همه کم خواب ترم و همیشه پشت سیستم و فکر میکنم از همه بیشتر به دردتون بخورم

scorp
December 13th, 2013, 14:04
دوست عزیز یک توصیه
این کار فایده ای نداره اگر تگ صدا نداشته باشه سایت های دیگه صوت ای رو که زحمت کشیدین و سینک کردین رو از فیلمتون جدا میکنن و به اسم خودشون ثبت میکنن.

behroz7
December 13th, 2013, 15:21
اون راه داره باید لگو طراحی کنی با رنگ قرمز دست بزنن فیلم و خراب میکنه در ضمن اخیرا همه دان میکنن روی سرورشون و لینک میدن راه زیاده شما منو انتخاب کنی بهت میگم