PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی درباره سرورپارس

kourosh2001
September 19th, 2013, 15:46
1571215713به نام خدا
ابتدا قصدم از ایجاد این پست تخریب یا تبلیغ کسی نیست
چرا این پست را می نویسم: من یک برنامه نویس هستم و مطمئنا مثل خیلی از حرفه ای های اینجا اطلاعات لازم برای مسائل مربوط به سرور و غیره را ندارم، قاعدتا برای تهیه سرورهای مشتریانم بسته به نیازشان جستجو می کنم و از تالارهای گفتگو و تجربیات دوستان بهره می گیرم. این انجمن برای من جزء یکی از رفرنس هام بشمار می آید و تا به حال بیش از 10 خرید بواسطه راهنمایی دوستان در این انجمن داشته ام.

در میان همه سرویس هایی که استفاده کرده ام یک سرویس آنقدر من را اذیت کرد که نمی دانم باید با آن چه کرد و هنوز و هنوز با آن درگیرم. کار به جایی رسید که وکیل حقوقی شرکت مربوطه شکایت نامه ای تنظیم کرد که اقدام حقوقی بکنند ولی با پا درمیانی من مسئله رفع شد.

خواهشمندم لطف بفرمایید دوستان فقط نظراتشان را درباره اینکه آیا من در مراحل کارم دچار اشتباه شده ام و کجا؟ را راهنمایی بکنند آنچه من در این پست به دنبال آن هستم کسب تجربه با تجربه هاست و اینکه چه کنم که دیگر در دام چنین مشکلاتی نیوفتم.

نه ماه پیش سرویس هاست نقره ای سرورپارس (http://www.serverpars.com/) هاست سرورپارس, هاست, هاست لینوکس, هاست ویندوز,دامنه ,SSL گواهینامه ,دامین, سروراختصاصی, میزبانی هاست,هاستینگ (http://www.serverpars.com/) را به قیمت حدود 40 هزار تومن سالانه خریداری و برای یکی از مشتریان نصب و استفاده کردیم این سرویس از خدمات فضای نامحدود برخوردار بود مسلما برای من جمله باارزشی بود که یک هاست با فضای نامحدود می خرم. خب مطابق همیشه خرید را انجام دادیم و گذشت. بعد از حدود شش ماه دیدم سایت تعطیل شده (مسئولیت پشتیبانی سایت هم با خودم است یعنی اگر با مشکلی مواجه شد من باید اون رو رفع کنم). پس از پیگیری متوجه شدم سرورپارس در پاسخ مدیر سایت گفته است شما دانلود سنتر راه انداز کرده اید و لذا طبق مقررات داخلیمان سایت شما معلق می شود! در حالیکه رئیس مجموعه به من گفتند کار ایشان تهیه منابع است و انتقال آن به ایران است ضمن اینکه حجم پهنای باند مصرفیشان در ماه به 3 گیگ نمی رسید منتهی دپوی اطلاعاتی زیادی دارند یعنی حدود 40 گیگ هارد استفاده کرده اند.

به هر حال با پادرمیانی و کلی اینطرف و اونطرف سایت پس از 24 ساعت قطعی بالا اومد. رئیس مجموعه که شخصیتی موجه هستند به من فرمودند که علاقه مند نیستند مجدد چنین اتفاقی برایشان رخ بدهد حتی اگر شده هزینه بیشتری برای هاست پرداخت کنند. لذا ما از همان سرورپارس یک سرویس هاست دانلود به اندازه 50 گیگ خریدیم که قرار شد اطلاعات را به آنجا انتقال بدهند، متاسفانه کار انتقال را انجام نداده و مجدد پس از یک ماه سایت بدون هیچ اخطار یا اطلاع قبلی معلق شد. این بار پس از گفتگو با مسئولین سرورپارس مجدد فرمودند شما دانلود سنتر راه انداخیتد و من هم گفتم ما از شما هاست دانلود خریدیم و ایشان پاسخ دادند ما وظیفه جابجایی داده های شما را نداشتیم (در حالیکه در تیکت موجود است که قرار بود ایشان انتقال را انجام دهد)
به هر حال به دستور مدیر سایت ما از خدمات یک سرور دیگر استفاده کردیم و بدلیل اینکه نمی خواستیم بحث تعلیق سایت بیشتر بشود آدرس سایت را در همان کنترل پنل ریدایرکت کردیم به سرور جدید.

پس از دو ماه که عملا بر روی سرورپارس هیچ فعالیتی جزء ریدایرکت نداشتیم دوستان مجدد دامنه ها را نیز معلق کردند و فرمودند "در حال حاضر طبق قوانین سرویس شما مسدود خواهد شد"

بدتر اونجاست که ما سرویس یک مشتری دیگه مون رو هم از همین سرورپارس گرفته بودیم و سرویس کنترل پنل ایشان رو هم مسدود کردن که دیگه این در حد تیم ملی تعجب آور است!!

متاسفانه این اشتباه برام مسجل شده که اینکه حداقل 4 سرویس از ایشان خریداری کردم به این تصور که اگر مشتری بهتری براش باشم بهتر باهام کنار می آد ولی حالا اونها هم در خطر هستند کمااینکه بجز سرویس مورد مناقشه مون یک سرویس دیگر رو که اون هم توسط من سفارش داده شده مسدود کرده!
ولی این سوال پیش میآد که من برنامه نویس چطور باید هاست رو بشناسم؟ چطور باید از یک هاست بخوام با آبروی مردم بازی نکنه؟ برای مسائلی که حتی محل مناقشه است از بنیان علمی استفاده کنه؟ چطور میشه بقیه مشتریان رو درگیر یک مشکل نکرد؟ و بالاخره اینکه فرض کنید الان من می خوام یک هاست بخرم بجز پارامترهای فنی با توجه به این ماجرا حالا چطور باید یک هاستینگ خوب رو انتخاب کنم؟؟

قصه تلخی بود دوستان راهنمایی کنند

bmi
September 19th, 2013, 15:55
سرور پارس متاسفانه با توجه به تاپیک های ناراضی از این شرکت ، مورد اطمینان نیست و پشتیبانی خوبی ندارند (قصد بدی ندارم)
ولی هاستینگ های برتر باید با توجه به قرار دادی که در هنگام خرید ارایه میدهند باید سرویس و پشتیبانی خوبی نسبت به قرار داد در اختیار مشتری قرار دهند.
شرکت موظف است سرویس های کاربر را تا 99 درصد اپ تایم و در صورتی که مسدود شده مدارکی ارایه دهد که شما مثلا به عنوان هاست دانلود استفاده کردید.
پیشنهاد میکنم هاستینگ خود را تغییر دهید...
موفق باشید

unforgiven747
September 19th, 2013, 17:02
دوست عزیز سلام
من هم از سرور پارس هاست تهیه کردم و همکنون سر میزان داون بودن سرور بحث و گفتگو داریم .
مجبور شدم این تاپیک (http://www.webhostingtalk.ir/f58/92233/) رو بزنم
ایشون دلایلی ارایه میدن که همکاران خودشون در این انجمن ردش می کنن
امیدوارم این تاپیک هم حذف نشه - جالبه تاپیک هایی که مربوط به سرور پارس میشه حذف میشه ؟؟؟
یکی 2 روز پیش هم یه تاپیک مربوط به سرور پارس حذف شد .

bmi
September 19th, 2013, 17:14
دوست عزیز سلام
من هم از سرور پارس هاست تهیه کردم و همکنون سر میزان داون بودن سرور بحث و گفتگو داریم .
مجبور شدم این تاپیک (http://www.webhostingtalk.ir/f58/92233/) رو بزنم
ایشون دلایلی ارایه میدن که همکاران خودشون در این انجمن ردش می کنن
امیدوارم این تاپیک هم حذف نشه - جالبه تاپیک هایی که مربوط به سرور پارس میشه حذف میشه ؟؟؟

بله دوست عزیز
اگر چنان چه تاپیک ها رو هم حرف کنند اعتبار خودشون زیر سوال میره
مشکلی برای ما پیش نمیاد

kourosh2001
September 19th, 2013, 17:46
راستش داستان عجیبیه ما دیگه به خودمون هم نمی تونیم اعتماد کنیم ببینید این صفحه (http://www.serverpars.com/whyserverpars#moneyback)رو. چرا هاست سرور پارس؟ (http://www.serverpars.com/whyserverpars#moneyback)

راستش با دیدن این جملات زیبا دیگه ممکنه کسی اعتماد نکنه؟! یعنی از هر زاویه ای که نگاه کنی فاجعه است من دلم به حال خودمون میسوزه که داریم تو یک ... میلولیم به قیمت هر چی که فکرشو بکنید
یعنی باور کنید من شرمنده اون مدیر سایت هستم چون به من گفته بحث پول ندارن و فقط می خواد اعتماد بین مشتریاش داشته باشه ولی دقیقا برعکس همین شد. و اینها الان فقط می خوام دماغ بسوزونن ولی اصلا فکر نمی کنه یک مجموعه با چه زحمتی دارن کار می کنن تا نتایجش از طریق این سایت به فروش برسه. یعنی نون همه اون آدمه زیر پای ایشون است.

از شما دو دوست عزیز هم متشکرم مطالبتان بیشتر باعث همدردیم شد ولی هنوز موندم از کجا و با چه پارامترهایی یک هاستینگ خوب رو بتونم انتخاب کنم
باور کنید خیلی ها به خاطر همین رفتارهای غیرحرفه ای فدا میشن. ممکنه بعضی از شما شرکت های کوچک ولی بسیار با تعهدی رو بشناسید که اینقدر ادعا نداشته باشند ولی همون اندازه که ادعا دارن پاسخگو باشند. نه اینکه مثل این دوستان برن و تیکت ها رو پاسخ ندن. به هر حال هر چند گران ولی تجربه شد منتهی لطف کنید اگر هاست خیلی مطمئن که چندسال باهاشون کار کرده باشید می شناسید و معتبر است معرفی کنید.
نمی خوام هاست ها از خودشون تعریف کنند می خوام برنامه نویس ها توصیه کنن. مرسی

bmi
September 19th, 2013, 18:18
امیدوار هستم مشکلتون هر چه سریع تر حل شود
هاستینگ ها نمونه و برتر ایران رو پ.خ کردم
موفق باشید

اشکان
September 19th, 2013, 19:56
سرور پارس یکی از ضعیف ترین تیم های پشتیبانی رو داره طرز برخورد هم اصلا خوب نیست
اینقدر کیفیت سرویس هاشون و اپ تایم پایین بود که داخل گوگل وبمستر سایت نوشته بود برید هاست رو عوض کنید

SP Technical Manager
September 19th, 2013, 19:56
بدتر اونجاست که ما سرویس یک مشتری دیگه مون رو هم از همین سرورپارس گرفته بودیم و سرویس کنترل پنل ایشان رو هم مسدود کردن که دیگه این در حد تیم ملی تعجب آور است!!
با سلام
بنده دلیلی نمی بینم زمانی که تیکت ارسال می کنید و پیگیر مشکل عدم رعایت قوانین خود هستید ، در تاپیکی نظر خود را ارسال کنم
ولی از آنجایی که به سرورپارس اتهام وارد شده است ، لطفا در مورد جمله ای که فرمودید توضیح ارائه دهید که کدام سرویس شما به این صورت مسدود شده و مدارک خود را نیز در این زمینه ارائه بفرمایید

kourosh2001
September 19th, 2013, 20:06
دوست عزیز سلام

فکر کنم دلیلش رو فهمیده باشم
بعد از 8 ساعت قطعی تمام سرویس هایم
ایشان تیکت من را اینچنین جواب دادند

"با سلام و احترام
درخواست شما در تیکت های مجزا در حال پیگیری بوده ولی متاسفانه عمل ناشایست شما برای ارسال تاپیک در انجمن و ذکر کوارد مختلفی که صحیح نیست ، درست نبوده.
لطفا اقدام به حذف تاپیک مورد نظر نمایید تا مابقی پیگیری ها برای شما انجام شود"

لذا چنانکه می بینید آزاد سازی دامنه بنده منوط به حذف این تاپیک شده است!! می بینید نتیجه اعتماد به هاستینگ ها چه می شود؟ در واقع شما هاستینگ کارها باید امثال این ادم ها رو ادب کنید تا عامل بی اعتمادی امثال من نشوند
جالب آنجاست که نماد اعتماد الکترونیکی هم دارد.

به امید ایرانی آباد

kourosh2001
September 19th, 2013, 20:09
با سلام
بنده دلیلی نمی بینم زمانی که تیکت ارسال می کنید و پیگیر مشکل عدم رعایت قوانین خود هستید ، در تاپیکی نظر خود را ارسال کنم
به شرطی که پاسخ تیکت را بدهید! نه پس از 8 ساعت متن فوق را بنویسید و بنوعی وظیفه تان را مشروط به حذف واقعیت ها بکنم. ضمنا تصاویر ضمیمه شده است که با اندکی توجه مشخص میشود مربوط به دو دامنه مجزاست.

ولی از آنجایی که به سرورپارس اتهام وارد شده است ، لطفا در مورد جمله ای که فرمودید توضیح ارائه دهید که کدام سرویس شما به این صورت مسدود شده و مدارک خود را نیز در این زمینه ارائه بفرمایید

دوست گرامی همان سرویسی که ساعت 6:50 دقیقه (بقول خودتان پس از 8 ساعت چت) بازکردید.
اجازه بدید به شعور همدیگه بی احترامی نکنیم

SP Technical Manager
September 19th, 2013, 20:10
متاسفانه شما هنوز پاسخی به اتهامی که به سرور وارد کرده اید نداده اید ، لطفا مدارک خود را در زمینه مسدود شدن سرویس های دیگر خود ارائه دهید

kourosh2001
September 19th, 2013, 20:17
در پست اول همراه مطالب ارسالی ضمیمه شده بود.

سند هم در ضمیمه ارسال شد. امیدوارم تیکت خودتان را رد نکنید
همچنین فراموش نکنید بحث ما فقط این مورد نیست بلکه سایتی است که هم اکنون هم از دسترس خارج است (هم هاست، هم دامنه، هم اف تی پی و همه چیز)

SP Technical Manager
September 19th, 2013, 20:28
پست اول همراه مطالب ارسالی ضمیمه شده بود.
شما دو تصویر که مربوطه به مشکل کنترل پنل بوده و برای تمام کاربران این مورد رخ داده است را ضمیمه کرده اید ، در صورتی که وب سایت مورد نظر شما با آدرس jampour.com که آن را سیاه کرده اید تا کسی مشاهده نکند کاملا در دسترس بوده است
این موارد اصلا برای اتهام شما در مورد مسدود بودن سرویس قابل قبول نیست ، آیا وب سایت شما در دسترس نبوده ؟! و یا در اکانت کاربری شما سرویس مسدود ذکر شده بوده ؟!!
همین یک مورد برای مشکلات دیگر شما بس ! که بی اطلاعی شما در زمینه های مخلف باعث بروز مشکلات شما شده است ، لطفا پیش از هر اتهامی اطلاعات در زمینه های مختلف کسب بفرمایید
همینک نیز لطفا مدارک خود را در این زمینه ارسال بفرمایید در غیر این صورت این بحث به نتیجه خود رسیده است و از نظر ما قبل پیگیری بیشتر نیست

پیروز باشید

kourosh2001
September 19th, 2013, 20:35
سایت مشتری دوم در دسترس بوده است ولیکن چنانکه در اسکرین شاتها مشخص است کنترل پنل از دسترس خارج بوده است (ساعت 6:50 دقیقه هم در دسترس قرار گرفت، بعد از نشر این تاپیک)

اما بحث بر روی سایت اصلی است که شما فرمودید دانلود سنتر است من اولا و قویا رد می کنم که دانلود سنتر است دوما اگر هم هست بنده پذیرفتم تمام فایلها پاک شود ولی چون شما بعد از چندین ساعت سایت را مسدود نگه داشتید و پاسخ هم ندادید وظیفه خودم دانستم که در اینجا جهت اطلاع سایر افراد اطلاع رسانی کنم.

ضمنا بازدیدکنندگان خودشان از جملات شما نتیجه گیری می کنند که چگونه بنده را ملزم به حذف این تاپیک کردید و فکر می کنم نیاز نیست برای شعور بازدیدکنندگان من یا شما تصمیم بگیریم.

SP Technical Manager
September 19th, 2013, 20:53
سایت مشتری دوم در دسترس بوده است ولیکن چنانکه در اسکرین شاتها مشخص است کنترل پنل از دسترس خارج بوده است (ساعت 6:50 دقیقه هم در دسترس قرار گرفت، بعد از نشر این تاپیک)

اما بحث بر روی سایت اصلی است که شما فرمودید دانلود سنتر است من اولا و قویا رد می کنم که دانلود سنتر است دوما اگر هم هست بنده پذیرفتم تمام فایلها پاک شود ولی چون شما بعد از چندین ساعت سایت را مسدود نگه داشتید و پاسخ هم ندادید وظیفه خودم دانستم که در اینجا جهت اطلاع سایر افراد اطلاع رسانی کنم.

ضمنا بازدیدکنندگان خودشان از جملات شما نتیجه گیری می کنند که چگونه بنده را ملزم به حذف این تاپیک کردید و فکر می کنم نیاز نیست برای شعور بازدیدکنندگان من یا شما تصمیم بگیریم.
جناب آقای Mahdi Jampour که نام خود را در تیکت پوشانده اید ، دقت داشته باشید که تیکت شما در خارج تایم اداری ارسال شده و قطعا زیر یک ساعت پاسخ داده نخواهد شد، ما در روز چند صد تیکت پاسخ خواهیم داد ، آیا هر کاربر باید برای هر تیکت تاپیک ایجاد کند و تهمت بزند ؟!!
اینکه چه سایتی قوانین را نقض کرده قطعا سرویس دهده تصمیم می گیرد ، شما بیش از 80 گیگابایت اطلاعات در سرویس خود دارید که تمام آنها مقالات مختلف است ، اینکه شما این مورد را دانلود سنتر نمی گذارید یا نگهداری فایل backup نبوده است ، دید شماست ، ولی از دید ما این مورد نقض قوانین است که پیگیری انجام شده است ، اگر نیاز به مدارک در همین تاپیک باشد قطعا ارائه خواهد شد
پس لطفا همانگونه که در تیکت تهدید به مراجع قانونی کردید ، در دادگاه نیز باید مدرک ارائه بفرمایید ، پس لطفا مدارک خود را در زمینه اتهامی که وارد کرده اید ارسال بفرمایید
بنده هنوز از شما مدرکی ندیده ام

اشکان
September 19th, 2013, 21:07
جناب آقای Mahdi Jampour که نام خود را در تیکت پوشانده اید ، دقت داشته باشید که تیکت شما در خارج تایم اداری ارسال شده و قطعا زیر یک ساعت پاسخ داده نخواهد شد، ما در روز چند صد تیکت پاسخ خواهیم داد ، آیا هر کاربر باید برای هر تیکت تاپیک ایجاد کند و تهمت بزند ؟!!
اینکه چه سایتی قوانین را نقض کرده قطعا سرویس دهده تصمیم می گیرد ، شما بیش از 80 گیگابایت اطلاعات در سرویس خود دارید که تمام آنها مقالات مختلف است ، اینکه شما این مورد را دانلود سنتر نمی گذارید یا نگهداری فایل backup نبوده است ، دید شماست ، ولی از دید ما این مورد نقض قوانین است که پیگیری انجام شده است ، اگر نیاز به مدارک در همین تاپیک باشد قطعا ارائه خواهد شد
پس لطفا همانگونه که در تیکت تهدید به مراجع قانونی کردید ، در دادگاه نیز باید مدرک ارائه بفرمایید ، پس لطفا مدارک خود را در زمینه اتهامی که وارد کرده اید ارسال بفرمایید
بنده هنوز از شما مدرکی ندیده ام
پس این فضای نامحدود چی میشه توش قرار داد؟

SP Technical Manager
September 19th, 2013, 21:17
پس این فضای نامحدود چی میشه توش قرار داد؟
شما اگر شرکت هایی که در جهان سرویس هاست نامحدود ارائه می کنند را مشاهده بفرمایید و با آنها تماس داشته باشید یا قوانین آنها را مطالعه بفرمایید دقیقا و به صراحت ذکر شده است که موارد زیر نقض قوانین استفاده است
1. استفاده به عنوان دانلود یا آپلود سنتر
2. استفاده به عنوان سرویس backup
3. محدودیت استفاده از منابع (شرکت های با یکدیگر متفاوت هستند)
اینکه متاسفانه کاربران ایرانی هاست نامحدود را تنها برای راه اندازی دانلود سنتر و آپلود سنتر می دانند و یا مانند آقای Mahdi Jampour با داشتن بیش از 80 گیگابایت اطلاعات در سایت iransci.ir ، استفاده خود را نقض قوانین نمی دانند و قوانین را مطالعه نمی کنند متاسفانه رویه بسیار نا صحیحی است که باید در دید همه گان در استفاده سرویس نامحدود اصلاح شود که امیدواریم روزی برسد که با دیدی واقع بینانه و طی قوانین از سرویس ها استفاده کنیم تا سرویس دهنده ها نیز درگیر چنین مشکلاتی نشوند و بی دلیل کاربری ناراضی نشود
این مورد همانگونه که ذکر شد در تمام جهان یکسان است ، کافیست سری به سایت های بزرگ جهانی بزنید
hostgator - blue host - just host , ...

kourosh2001
September 19th, 2013, 21:44
به نام خدا
من بعد از تیکت 20:37 که شما سرویس را فعال کردید به شما گفتم در صورت عدم پاسخ به تاپیک و فعال کردن سرویسی که پولش را پیشتر پرداخته ایم تاپیک را دنبال نمی کنمولی مطمئنا مطالب قبلی را پاک نمی کنم. شما سایت را فعال کردید سپس بالافاصله مسدود کردید
همچنینتاپیک را پاسخ دادید و ظاهرا من را مقصر جلوه داده اید لذا فرضرا بر این می گذارمکه باید جواب بدهم

1- ایرانسایت (IranSci.هق) یکسرویس نامحدود را با شرطآنکه بیش از 50 کانکشن همزمان نداشته باشد خریداری کرده است بعدا شرط دیگری در قوانینسرورپارس (7 ماه پیش) اضافه شد که دانلود سنتر هم نباشد امروز هم که همکارم بافروش ایشان صحبت کرده بودند فرمودند یک شرط دیگر هم سرور پارس (http://www.serverpars.com/) اضافه کرده که حداکثر تعداد ایمیل ارسالی نباید بیشتر از 1000 مورد در روز باشد! (این تا اینجا)

2- مناز همه بازدیدکنندگان و متخصصین اینجا می خواهم معنی دانلود سنتر را بهایشان و بندهتوضیح دهند؛ تا جاییکه بنده می دانم سایت هایی همچون Microsoft Download Center، یا پایگاههایی همچون دانلودها،پی سی دانلود و امثالهم دانلود سنتر است. ایران سای هیچگاه هیچ منبعی را رایگاننخریده است و رایگان هم به هر بازدیدکننده ای نمی دهد بنابراین دانلود سنتر نیست.با این حال تعداد کاربران ایران سای محدود و مشخص است و از همه مهمتر میزان پهنایباند مصرفی ایران سای است که حتی به 1 گیگ در ماه نمی رسد!!! این چه دانلود سنتریاست که در ماه یک گیگ دانلود ندارد!!!؟؟؟
3- فرضکنیم که دانلود سنتر بود (که بنده قویااین را رد می کنم) من که گفتم فایلها را حذف کنید چرا بازهم نپذیرفتید؟ اگر مسئلهشما حجم فایلها بود بسم الله من که اجازه حذف آنها را به شما دادم و حتی پذیرفتم شما حذف کنید یا من خودم حذف کنم پس ظاهرا مشکل این نبوده. (کپی تیکت شامل این گفتمان در ضمیمه)

4- شما فرمودید در ساعت اداری تیکت نزدم؟!! پس لطفا این بار فایل ضمیمه (05) را که تیکتهایی است که خودتان پاسخ دادید را ببینید (قبلا عرض کردم به شعور بنده یابازدیدکنندگان بی احترامی نکنید) احتمالا شما ساعت 16:04 دقیقه کار می کنید و 16:11نه!!!

5- نفرمایید تهدید به مراجع قانونی! این تهدید نیست این دقیقا احقاق حقوق سایتمذکور است و چنانکه عرض کردم بنده این کار را نخواهم کرد آن سایت خودشان مسئول اینمسئله هستند ولی این را در مطالبم هم به شما یادآوری کردم که در این خصوص که قبلاهم این سایت را تعلیق کرده بودید وکیل ایشان قرار به پیگیری داشتند که باپادرمیانی بنده مسئله خاتمه یافت. لذا مطمئنا و مسلما این حداقل حق ایشان است کهبدانند چرا شما نباید پاسخگوی تعهداتتان باشید. بنده حداکثر تلاش خودم را بعنوان برنامه نویس واسط انجام داده ام

6- در جاییاز صحبت هایتان فرمودید بنده پشتکار بالایی دارم، این قبلا به شما اثبات شده است شک نکنید تا انتها هستم.

همچنین اگر چه تا همینجا کاربران بخوبی خود قادر به تعیین درست و غلط ماجرا هستند ولی جهت هر چه بیشتر روشن شدن ماجرا بنده تعدادی از 16 سند دیگر از قطعی ها و اختلالات فقط همین یک مورد سایت را فردا صبح (پس ازارسال به وکیل مربوطه) در اینجا آپلود می کنم تا بینندگان ملاحظه بفرمایند که ما طی ماههای گذشته چه مسائلی داشتیم. چنانکه از دو ماه گذشته تمام اطلاعات این سایت به سرور دیگری انتقال داده شده است و فقط چنانکه در پست اول عرض کردم دامین دراینجا فعال بود که ریدایرکت می شد و اگر آن موقع من دامنه را انتقال می دادم الان ایشان امکان معلق کردن سایت و بازی با آبروی یک شرکت را نداشتند (این قصور من بود)

SP Technical Manager
September 19th, 2013, 22:01
شما سایت را فعال کردید سپس بالافاصله مسدود کردید

در تیکت خدمت شما اعلام شد کنترل پنل برای شما فعال شد تا اطلاعات خود را حذف بفرمایید ، اعلام نشد که سرویس در دسترس قرار خواهد گرفت
در پایان تیکت نیز ذکر شد که پس از حذف اطلاعات اعلام بفرمایید تا سرویس درد سترس قرار گیرد

1- ایران سای (IranSci.org

) یک سرویس نامحدود را با شرط آنکهبیش از 50 کانکشن همزمان نداشته باشد خریداری کرده است بعدا شرط دیگری در قوانینسرورپارس (7 ماه پیش) اضافه شد که دانلود سنتر هم نباشد امروز هم که همکارم بافروش ایشان صحبت کرده بودند فرمودند یک شرط دیگر هم سرور پارس (http://www.serverpars.com/) اضافه کرده که حداکثر تعداد ایمیل ارسالی نباید بیشتر از 1000 مورد در روز باشد! (این تا اینجا)

مواردی که می فرمایید همیشه در سرورپارس وجود داشته و عدم مطالعه قوانین را دال بر عدم وجود قوانین ندانید
پیش از این نیز خدمت شما اعلام شده است که عدم آگاهی شما باعث برزوز مشکل شده است
پیشنهاد : همیشه قوانین را پیش از خرید مطالعه بفرمایید

2- من از همه بازدیدکنندگان و متخصصین اینجا می خواهم معنی دانلود سنتر را بهایشان و بنده توضیح دهند؛ تا جاییکه بنده می دانم سایت هایی همچون Microsoft Download Center، یا پایگاههایی همچون دانلودها،پی سی دانلود و امثالهم دانلود سنتر است. ایران سای هیچگاه هیچ منبعی را رایگاننخریده است و رایگان هم به هر بازدیدکننده ای نمی دهد بنابراین دانلود سنتر نیست.با این حال تعداد کاربران ایران سای محدود و مشخص است و از همه مهمتر میزان پهنایباند مصرفی ایران سای است که حتی به 1 گیگ در ماهنمی رسد!!! این چه دانلود سنتریاست که در ماه یک گیگ دانلود ندارد!!!؟؟؟

3- فرض کنیم که دانلود سنتر بود (که بنده قویااین را رد می کنم) من که گفتم فایلها را حذف کنید چرا بازهم نپذیرفتید؟ اگر مسئلهشما حجم فایلها بود بسم الله من که اجازه حذف آنها را به شما دادم و حتی پذیرفتم شما حذف کنید یا من خودم حذف کنم پس ظاهرا مشکل این نبوده. (کپی تیکت شامل این گفتمان در ضمیمه)

به فرض اینکه از دید شما این مورد دانلود سنتر نیست ، موردی نیست ، ما این مورد را سرویس backup شناسایی می کنیم که اطلاعات خود را در هاست خود نگهداری کرده اید که باز هم نقض قوانین است
شما تنها حق استفاده از این سرویس را برای راه اندزای سایت دارید ولا غیر !
در تیکت نیز خدمت شما عرض شد تنها با اجازه شما فایل ها حذف خواهد شد که دسترسی نیز برای حذف اطلاعات به شما دادیم

4- شما فرمودید در ساعت اداری تیکت نزدم؟!! پس لطفا این بار فایل ضمیمه (05) را که تیکتهایی است که خودتان پاسخ دادید را ببینید (قبلا عرض کردم به شعور بنده یابازدیدکنندگان بی احترامی نکنید) احتمالا شما ساعت 16:04 دقیقه کار می کنید و 16:11نه!!!

شما تمایل دارید تنها به تیکت های شما پاسخ داده شود ؟ آیا شما تنها کاربر سرورپارس هستید که حق تاخیر در پاسخدهی را نخواهیم داشت ؟
شما تیکت را در خارج ساعت اداری ارسال کردید و تاخیر در پاسخگویی امری بدیهی است

5- نفرمایید تهدید به مراجع قانونی! این تهدید نیست این دقیقا احقاق حقوق سایتمذکور است و چنانکه عرض کردم بنده این کار را نخواهم کرد آن سایت خودشان مسئول اینمسئله هستند ولی این را در مطالبم هم به شما یادآوری کردم که در این خصوص که قبلاهم این سایت را تعلیق کرده بودید وکیل ایشان قرار به پیگیری داشتند که باپادرمیانی بنده مسئله خاتمه یافت. لذا مطمئنا و مسلما این حداقل حق ایشان است کهبدانند چرا شما نباید پاسخگوی تعهداتتان باشید. بنده حداکثر تلاش خودم را بعنوان برنامه نویس واسط انجام داده ام

اگر برنامه نویس وب سایت هستید بهتر است صاحبان سایت مشکلات را پیگیری کنند ، طبق موارد قبلی تایمی چند روزه به شما داده شد تا اقدامی برای خرید سرویس ، انتقال یا ... کنید ولی متاسفانه پیگیری نکردید با این حال ما دو ماه نیز به شما زمان دادیم ولی باز هم تاثیری نداشت و حق خود می دانیم به دلیل عدم توجه شما به اخطارهای قبلی سرویس شما را مسدود کنیم ، جای هیچگونه شکایتی نیز در این مورد وجود نخواهد داست ، راکه کمال همکاری را با شما داشته ایم

6- در جایی از صحبت هایتان فرمودید بنده پشتکار بالایی دارم، این قبلا به شما اثبات شده است شک نکنید تا انتها هستم.

همچنین اگر چه تا همینجا کاربران بخوبی خود قادر به تعیین درست و غلط ماجرا هستند ولی جهت هر چه بیشتر روشن شدن ماجرا بنده تعدادی از 16 سند دیگر از قطعی ها و اختلالات فقط همین یک مورد سایت را فردا صبح (پس ازارسال به وکیل مربوطه) در اینجا آپلود می کنم تا بینندگان ملاحظه بفرمایند که ما طی ماههای گذشته چه مسائلی داشتیم. چنانکه از دو ماه گذشته تمام اطلاعات این سایت به سرور دیگری انتقال داده شده است و فقط چنانکه در پست اول عرض کردم دامین دراینجا فعال بود که ریدایرکت می شد و اگر آن موقع من دامنه را انتقال می دادم الان ایشان امکان معلق کردن سایت و بازی با آبروی یک شرکت را نداشتند (این قصور من بود)

اگر مسدود شدن سرویس برای شما اهمیت زیادی داشت قطعا پیش از این فایل ها را حذف می کردید و به اخطارهای ما توجه می کردید ، بی توجهی شما باعث بروز مشکل شده است که شما شخصا مسئول بروز این مشکل هستید

kourosh2001
September 20th, 2013, 16:00
به نام خدا
می خواهم در اینجا یک جمع بندی از مطالب جاری درباره سرورپارس (http://www.serverpars.com/) داشته باشم، از بیانات شفاف نماینده سرورپارس این مطالب بوضوح مشاهده می شود.

# سرورپارس سرویسی را با عنوان پلن نامحدود نقره ای (http://www.serverpars.com/windows-2012-host) ارائه می کند که از آن: الف) نباید بعنوان بکاپ گیری استفاده کرد. ب) نباید دانلود سنتر راه انداخت. ج) نباید فایل عکس یا فیلم یا موارد مشابه نگهداری کرد. د) (اخیرا) نباید بیش از 1000 ایمیل در روز ارسال کرد. هـ) نباید 50 کانکشن همزهمان در آن داشت.

# سرورپارس در خارج از وقت اداری تیکت فنی پاسخ نمی دهد (یا شاید پاسخ بدهد) ضمنا ساعت اداری ایشان از 16:04 دقیقه به بعد نمی باشد. در حالیکه در صفحه چرا سرورپارس؟ (http://www.serverpars.com/whyserverpars#moneyback) نوشته شده است "متوسط زمان پاسخگویی به تیکت ها حدود نیم ساعت می باشد"
# چنانکه ایشان صریحا در پست شماره 9 و بواسطه پاسخ به تیکت ارسالی، بوضوح بیان کرده اند زمینه تهدید کاربر در خصوص نظرات شخصی ایشان وجود دارد. چنانکه در آن پست درج کرده ام ایشان در پاسخ به تیکت رسمی من در وب سایتشان می نویسند: " لطفا اقدام به حذف تاپیک مورد نظر نمایید تا مابقی پیگیری ها برای شما انجام شود "

# چنانکه در سند ضمیمه شده در پست 12 مشاهده می شود، ایشان بوضوح تایید کرده اند که کنترل پنل وب سایت شخصی بنده که هیچ ارتباطی با موضوع مورد مناقشه نداشته است رفع مشکل شده است! بنابراین به خاطر داشته باشید اگر از سرورپارس (http://www.serverpars.com/) سرویس هایی را بخریم این زمینه می تواند وجود داشته باشد که مشکل در یکی از سرویس ها به سایر موارد نیز تسری یابد
# در پست 19 ایشان بیان می کنند "فرض اینکه از دید شما این مورد دانلود سنتر نیست ، موردی نیست ، ما این مورد را سرویس backup شناسایی می کنیم که اطلاعات خود را در هاست خود نگهداری کرده اید که باز هم نقض قوانین است"؛ یعنی این تصور ایجاد می شود که سرورپارس (http://www.serverpars.com/tos)قوانین خود را بسته به شرایط می تواند تغییر دهد.
البته ایشان در پست 19 کاربر را به عدم مطالعه قوانین و مقررات متهم می کنند ولی فقط جهت استحضار بازدیدکنندگان محترم به اطلاع می رسانم شرایط این سرویس زمان خریداری فقط دو مورد بوده است
- حداکثر 50 کانکشن همزمان - عدم استفاده بعنوان دانلود سنتر
که سند مروبطه با عنوان فایل شماره 09.PDF در ضمیمه ارسال شده است. این در حالیست که اولا پیگیری ما نشان می دهد هم اکنون قوانین (http://www.serverpars.com/tos) ایشان تغییر یافته و بندهای دیگری نیز اضافه شده است در حالیکه تاریخ بروزرسانی آن تغییر نکرده است. (البته ممکن است ایشان این موارد را فراموش کرده باشند ولی مسئولین ایران سای مستندات لازم را قبلا تهیه کرده اند)

---------------------
و اما در پاسخ به چند مورد
- هنوز مناقشه اصلی نتیجه گیری نشده است ولی ما بالاجبار فایل های خود را حذف کرده ایم تا امکان دسترسی به سرویس هایمان را داشته باشیم!، ضمنا از دیروز بطور پراکنده دسترسمیان به سرویس ها (کنترل پنل، اف تی پی و غیره) قطع می شود با همه اینها
سوال اینجاست دانلود سنتر چیست؟ ایران سای با تعداد کاربر محدود و مشخص، و با مصرف پهنای باند کمتر از یک گیگابایت در ماه!، دانلود سنتر نیست. برای درک بهتر دانلود سنتر کافیست در جستجوگر گوگل کلمه Download Center (https://www.google.com/#q=Download+Center) را سرچ کنید تا با دانلود سنتر آشنا شوید، اگرچه بقول شما فرقی ندارد شما قانون جدیدتری هم دارید (Backup (http://www.webhostingtalk.ir/f41/92542/index2.html#post874040)!).
- شما بنده را متهم به عدم مطالعه قوانین و مقررات کردید بد نیست بدانید در مبانی حقوق، قوانین عطف به ماسبق نمی شوند (http://www.divan-edalat.ir/show.php?page=article&id=23) لذا بنده یا هر خریدار دیگری فقط هنگام خرید باید قوانین شما را مطالعه کنیم که در آن زمان شرایط شما دو مورد بوده و ما رعایت کرده ایم منتهی الان از همین صحبت های شما مشخص است که قوانین تان را به ضرر کاربر توسعه داده اید.

- فرمودید اجازه بدهم صاحبان وب سایت پیگیر امور حقوقی مسئله باشند، مسلما من پیگیر امورحقوقی نخواهم بود ولی خواه یا ناخواه درگیر این ماجرا خواهم بود زیرا همه امور فنی با نظارت مستقیم من انجام شده است و بعنوان مسئول فنی باید پاسخگوی مدیرسایت باشم، ایشان قبلا لطف هایی را شامل سروپارس کرده اند که چند نمونه از مستندات ضمیمه شده بخوبی بیانگر این مدعی است.

- مسدود شدن این سایت بمراتب برای بنده با اهمیت تر از وب سایت شخصی ام است کما اینکه تا همینجا شما باید پاسخگوی عدم سرویس دهی به آن هم باشید! ولی این سایت یک مقوله تجاری است و سایت شخصی من یک وب سایت شخصی، که می توانم از قصورات آن بگذرم ولی مسلما ایران سای این کار را نخواهد کرد.

در نهایت خدمت بازدید کنندگان عرض می کنم بنده بعنوان استاد و متخصص حوزه فناوری رفتار شرکت سرورپارس را به استناد مدارک ضمیمه شده رفتاری غیرحرفه ای در برخورد با مسائل فنی می دانم در اینجا فقط 6 مورد از مستندات، آنهم با رزولوشن کم (به دلیل ملاحظات و قوانین انجمن) درج می کنم تا محق صحبت هایم باشد؛ اینکه بازدیدکننده بتواند با همین مدارک به نتیجه گیری برسد امید بنده است و 16 فقره مستندات دیگر به همراه یک نسخه از مطالب همین تاپیک جهت ارائه به وکیل حقوقی شرکت مذکور تحویلشان می گردد تا بنحو شایسته اقدام بفرمایند. لازم بذکر است در همین لحظه که این مطالب را می نویسم تمام تیکت های ارسالی بنده به سرورپارس مسدود و غیرقایل دستیابی شده اند ولی مستندات جاری قبلا و در زمان های قطعی و مشکلات، اخذ و تاکنون نگهداری شده است. این آخرین پاسخگویی بنده به این تاپیک می باشد و نتیجه گیری آن به عهده بازدیدکنندگان.

با آرزوی سربلندی برای کشورمان و به امید بهبود بیش از پیش در حوزه فناوری و دانش

SP Technical Manager
September 20th, 2013, 16:32
متاسفانه نداشتن اطلاعات کافی شما باعث برداشت نادرست از قوانین شده است
بنده پاسخ شما را نخواهم داد چراکه عدم آگاهی شما از اینترنت و مباحث فنی باعث بروز سوالات دیگر برای شما خواهد شد
تنها امیدوارم کمی در ارسال برخی سوالات اطلاعات کسب کنید ، چراکه از طرز صحبت شما ، تصاویر ارسال شده و ... کاملا مشخص است که هیچگونه اطلاعاتی در زمینه اینترنت و سرویس دهی هاستینگ ندارید

سرویس شما طبق قوانین و حذف فایل ها در دسترس قرار گرفته است
پیروز باشید

مسعوود
May 26th, 2014, 13:37
مسئولین سرور پارس
متاسفانه به همان صورت است که دیگران نیز میگویند
من نیز یکی از استفاده کنندگان ار سرویس شما بودم
سرویس شما دارای قطعی های فراوان و مداوم
عدم گروه پشتیبانی قوی
و عدم پاسخگوئی بموقع و مناسب است
لطف کنید بجای دفاع از سرویس نا مرغوب خود آن را اصلاح و به یک سزویس مطمئن و مرغوب تبدیل کنید

Javan Host
May 26th, 2014, 14:45
پارس سرور از هاستینگ های شناخته شده و معتبر هستند و در صورتی که مشکل از طرف ایشان باشه به مشکل رسیدگی خواهند کرد

نه فقط ایشون بلکه ما و دیگر همکاران ما نیز از جواب دادن به سئوال های ابتدایی و بیهوده خودداری خواهیم کرد و یا مسائل مهم تر و کمبود وقت این امکان را به ما نخواهد داد تا به افراد مبتدی رسیدگی کنیم !!

انشاالله به مشکل شما رسیدگی خواهند کرد
با تشکر حسینی‌!

hamid2010
May 26th, 2014, 15:51
سلام دوستان
بسیار متاسف شدم . بعضی اوقات هست که نبود اطلاعات کافی و داشتن انتظارات بیجا باعث بروز چنین سو تفاهماتی می شود که در بین ایرانیان کم نیست این موارد.
بد نیست کمی هم منعطف و دلسوز هم باشیم و توقعات بیجا از یکدیگر نداشته باشیم

مسعوود
May 28th, 2014, 08:39
سلام
سئوال
چرا باید بی جهت از اشتباهات یک سرویس دهنده دفاع بشه.
یک ماه پیش با توجه به تبلیغاتی که سرور پارس کرده بود از ایشان پلن طلائی رو خریداری کردم.
و همچنین با توجه به تبلیغات ایشان و اطمینان و اعتمادی که به ایشان داشتم دو ساله هم خریداری کردم.
دلیل واضح و روشن بود چون به گفته های ایشان اطمینان کردم و قصد ماندگاری داشتم.
اما درطول این یک ماه چه ضررها که به دلیل قطعی های مداوم و طولانی مدت متوجه من نشد.
هر گاه فکر میکردم که اشتباه از جانب من و تنظمات من است و اصرار بر این داشتم که به خودم بقبولانم سرور پارس یک سرویس دهنده قوی و منظم است.
بعد از یک ماه و صرف هزینه های دیگر چه زمانی و چه ریالی و مشاوره از کارشناسان دیگر نتیجه این شد که اشکال از سرور است .
و جالب این جاست که هر گاه صحبتی میشود ایشان ایراد خود را فبول نمیکنند.
الان با وجود اینکه هزینه دوساله را پرداخت کرده ام و یک ماه بیشتر نیز و آن هم برای همین مسائل گفته شده صرف نکردم و با توجه به اینکه سرور پارس هنوز مدعی عدم اشکال در سرویس خود است و هیچ گونه ضرر و زیان که هیچ حتی مبلغ را هم باز گردان نمیکند.
با وجود این از خیر مبلغ هم گذشتم
پشتیبانی که چه عرض کنم. زمان پاسخ گوئی بسیار طولانی و آن هم پاسخ های غیر برابر با سئوال و عدم ریشه یابی موضوع.
صحبت سر پرداخت های منطقی نیست و یک سایت که میخواهد ماندگار باشد حاضر به پرداخت هر گونه مبلغ منطقی میشود اما موضوع مهم برای یک سایت بدون اشکال بودن و عدم قطعی است که متاسفانه سرور پارس به آن توجه ندارد و حتی با توجه به موضع گیریهای غیر محقانه آن شرکت ، به وعده های آن هم برای اصلاح نمیتوان اعتماد کرد.
شرط ماندگاری بر اصلاح است. لطفا به این بیاندیشند.