PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با اومدن این چیزا هنوزم میشه فروشگاه شارژ زد ؟

Saati
September 19th, 2013, 12:25
دوستان با اومدن 733 و این شماره ها ایا هنوزم فروشگاه شارژ بزنیم سود داره ؟ بازم ملت میان بخرن ؟‌

دوست دارم نظر شما رو بدونم

paradiseserver
September 19th, 2013, 12:29
دوستان با اومدن 733 و این شماره ها ایا هنوزم فروشگاه شارژ بزنیم سود داره ؟ بازم ملت میان بخرن ؟‌

هیچ چیز دور از انتظار نیست
پیشنهاد میکنم امتحان کنید

yazd-host
September 19th, 2013, 12:31

هر چیزی که کارایی بیشتری داشته باشه
همیشه پرطرف دار تر و دارای سود بیشتر است

shivahost
September 19th, 2013, 12:55
متاسفانه هرچیزی که بازارش خوب باشه در ایران به راهی می افته که بصورت انحصاری دست عده ای خاص بیفته و منبع درآمد افراد بسیاری با این کار ها بسته می شود. نمونه های زیادی هست....

نمونه: چند سال پیش سایت 90sms.ir را راه اندازی کردیم که ایده ای بود که برای اولین بار در ایران اجرا می شد. چند بار هم از سایت ورزش 3 با ما برای همکاری شراکت تماس گرفتند اما بعد خودشان بصورت مستقل و فقط برای 3 تیم این کار را راه اندازی کردند! البته 3 تیم استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی که عمده مشتریان ما هم از همین ها بود. خب مشخصا توان رقابت با ورزش 3 را نداشتیم! اما ورزش 3 هم رقبای جدید پیدا کرد! همراه اول و ایرانسل خودشان این سرویس را راه اندازی کردند و این راه درآمد 90sms و varzesh3 را تقریبا نابود کردند.