PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند شریک مالی برای راه اندازی سایت

camry
September 18th, 2013, 22:01
با سلام

از اونجایی که عرصه بازی سازی در کشور خوب داره رشد میکنه و روز به روز به تعداد علاقه مندان به این عرصه افزوده میشه تصمیم دارم خدمتی در این زمینه انجام بدم . اما نیازمند یک اسپانسر مالی دارم که بتونه هزینه مالی تمامی کار هایی رو که میخوام انجام بدم تامین کنه .

هدفم از این سایت علاوه بر خدمت رسانی و کمک به عرصه بازی سازی کشور هست دوست دارم سودی هم ببرم بنابراین کار می خوام انجام بدم کاملا جدی هست چرا که نه وقت اضافی دارم و نه میتونم ببینم اسپانسرم روی یک وب سایت بیهوده سرمایه گذاشته .

اسپانسر اگر خودش تواناییشو داشته باشه میتونه در کنار پشتیبانی مالی کمک هم بکنه و ایده بده و به عبارتی شریک بشه با من که این خیلی خوبه .

با تشکر

bmi
September 18th, 2013, 22:06
اسپانسر مالی سایت من ، طراحی و مدیریت شما؟
موافق هستید؟

camry
September 18th, 2013, 22:08
هزینه طراحی اولیه رو هم شما باید عنایت بفرمایید

bmi
September 18th, 2013, 22:10
آیا برنامه ریزی برای طراحی و مدیریت کرده اید؟
مشکلی ندارد

camry
September 18th, 2013, 22:12
من نمیگم تمامی اما اکثر برنامه ها رو آماده کردم که دقیقا چه کار باید انجام بشه فقط یکی میخوام که حامی من و پشتیبان مالیم باشه تا بتونم با قدرت جلو برم .
اگر یاهو دارین برام پ خ کنین .

camry
September 18th, 2013, 22:58
up up up ................up up up

camry
September 19th, 2013, 11:49
بیا بالا ........ بالا .........

REZA SHAHI
October 5th, 2013, 15:20
دوست عزیز هزینه و میانگین درامدش چقدره؟
لطفا پ خ کنید

delta
October 5th, 2013, 15:40
لطفا بیشتر توضیح بدید.چه کاری دقیقا قرار هست انجام بدید؟ چگونه میخواهید به صنعت بازی سازی کشور کمک کنید؟ هدف سایت چیست و چگونه میخواهد درآمد داشته باشد؟