PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وايمكس مبين نت

Fruity
September 18th, 2013, 12:36
يكي از خدمات سيب سبز :
طرح خرید مودم های کارکرده

شركت ارتباطات و فناوري سيب سبز يكي از فعال ترين و بزرگترين عوامل فني و فروش شركت مبين نت، خدمت ديگري را عرضه كرده است.
اين شرکت جهت رفاه آن دسته از مشترکین مبين نت که به هر دلیل تمایل به ادامه استفاده از سرویس وایمکس مبین نت خود را ندارند طرحی را جهت خرید مودم های کارکرده مشترکين ایجاد کرده است.

در این طرح پس از درخواست مشترک، عامل فنی شرکت به محل مشترک مراجعه و پس از تست مودم از نظر سلامت مودم را جمع آوری و هزینه آن را پرداخت می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88320340 تماس حاصل فرمایید.

شرکت ارتباطات و فناوری سیب سبز
www.sbsit.ir (http://www.sbsit.ir/)
info@sbsit.ir
88320340

saneei
September 18th, 2013, 12:44
مودم های که ایراد دارند رو هم شامل می شه

saneei
September 18th, 2013, 12:45
مودم های ایراد دار؟

ULTRAWEB
September 20th, 2013, 17:06
صحیح و سالم است موودم بی سیم داده شده قیمت چند خریداری می شود؟
مدل مودم عبارتست از:
Swc-9200 voip cpe

mh1376
September 20th, 2013, 17:11
یارو برداشته میگم مودم نو نو حتی پلمپش هم باز نشده ۲۲۰ گرفتم میگه ما ۹۰ میخریم اه اه اه

مینا-صیفی
September 20th, 2013, 19:13
چقدر کسر میکنند؟

Fruity
September 30th, 2013, 01:56
مودم های که ایراد دارند رو هم شامل می شه

سلام دوست عزيز.
تا چه ايرادي باشه؟
اگه منظورت خط و خش سطحيه، نه. مسئله اي نيست.
اما اگه كار نميكنه و مشكل فني داره، فك نميكنم شامل بشه. مگه اينكه ايراد تا حدي باشه كه بشه رفعش كرد.
شما اگه با اين شركت تماس بگيريد. خودشون يه كارشناس براتون ميفرستن كه تشخيص ميده مودم قابل خريداري توسط شركت هستش يا نه؟

Fruity
September 30th, 2013, 01:58
یارو برداشته میگم مودم نو نو حتی پلمپش هم باز نشده ۲۲۰ گرفتم میگه ما ۹۰ میخریم اه اه اه

حاجي اولا كه مودم شما درسته نو هستش و استفاده نشده. اما در هر صورت به شما فروخته شده و دست دوم محسوب ميشه.
دوما با تماس خالي كه موضوع برات روشن نميشه. شما بايد درخواست ميكردي كه كارشناس بفرستن اون ببينه و تست كنه و تشخيص بده.
فك كنم 100 بخرن ازت.

mh1376
September 30th, 2013, 19:05
زنگ زدم دوباره گفتن دیگه خرید نداریم اه

ParsWebIT
September 30th, 2013, 19:54
وایمکس وبین نت یکی از بدترین سرویسهای اینترنت ایران هست
من هم مودم اوت دور هم جیبی دارم
جیبی که هر جا خواستیم سیگنال نداشت و الان ته کیف لپ تاپم افتاده 320.000 تومان هم حروم مدیر عامل مبین نت! یک سیم کارت رایتل 20 تومنی گرفتم همه جا کار میکنه
اون یکی مودم دیگه شبا غیر قابل استفاده هست کیفیت بی نهایت بد!

هزینه بالای اینترنت و کیفیت افتضاح مبین نت علاوه بر ضر مالی باعت مشکلات روحی و روانی هم خواهد شد زمانی که نیاز دارین سریع یه سرور مشکل دار رو ریموت کنید و مشتری دم به ثانه تیکت میزنه و مبین نت؟ آشغال هست

Fruity
September 30th, 2013, 22:09
صحیح و سالم است موودم بی سیم داده شده قیمت چند خریداری می شود؟
مدل مودم عبارتست از:
Swc-9200 voip cpe

دوست من
شما با اين شركت تماس بگير كه بهت قيمت نهايي رو بگن.

info@sbsit.ir
88320340

paradiseserver
September 30th, 2013, 22:13
دوست من
شما با اين شركت تماس بگير كه بهت قيمت نهايي رو بگن.

info@sbsit.ir
88320340
شما نماینده شرکت هستید ؟ چون در تاپیک های مبین نت زیاد دیدمتون

Fruity
September 30th, 2013, 22:14
وایمکس وبین نت یکی از بدترین سرویسهای اینترنت ایران هست
من هم مودم اوت دور هم جیبی دارم
جیبی که هر جا خواستیم سیگنال نداشت و الان ته کیف لپ تاپم افتاده 320.000 تومان هم حروم مدیر عامل مبین نت! یک سیم کارت رایتل 20 تومنی گرفتم همه جا کار میکنه
اون یکی مودم دیگه شبا غیر قابل استفاده هست کیفیت بی نهایت بد!

هزینه بالای اینترنت و کیفیت افتضاح مبین نت علاوه بر ضر مالی باعت مشکلات روحی و روانی هم خواهد شد زمانی که نیاز دارین سریع یه سرور مشکل دار رو ریموت کنید و مشتری دم به ثانه تیکت میزنه و مبین نت؟ آشغال هست

خب شما كه راضي نيستي چرا نگهش داشتي الكي؟
ردش كن بره كه پولت زنده بشه عزيزم.

من جهت راهنمايي به دوستان اين موضوع رو ايجاد كردم ديگه.
موفق باشي

ParsWebIT
September 30th, 2013, 22:37
مودم هارو نگه داشتم تا شب چهارشنبه سوری آتیش بزنم، چیزی نمونده

VPS
October 1st, 2013, 01:56
مودم دست دوم را هم بفروش میرسانید؟

Woshka
October 1st, 2013, 05:27
مبین نت شب ها باید اینترنت رو ببوسی بزاری کنار
از بس تایم اوت میده و تاخییر زیاد
دکلش دم خونمون خراب شد 1 ماه طول کشید درست کنند

Fruity
October 2nd, 2013, 01:50
والا من خودم با همين مبين ميام نت.
راضي هم هستم. هميشه آنتنم فوله. شايد هر 3-4 ماه يه شب آنتنش كم شه و سرعت پايين بياد.
البته بستگي به محلي كه ازش استفاده ميشه هم داره.

Fruity
October 2nd, 2013, 01:51
مودم دست دوم را هم بفروش میرسانید؟

بله.
اصل منظور همون مودم دست دومه

rashed.rafiee
October 2nd, 2013, 02:06
با سلام
من چند وقته یک مودم واایمکس گرفتم از مبین نت عجیب عجیب واسم اینه که 512 دارم صبحها 100 کیلو میده شب ها هم 80 یا 90 میده یعنی تفاوتی انچنانی از لحاظ سرعت نداره

ولی واسه مغازه های وب دارم ازش راضی تر هستم

Fruity
October 8th, 2013, 15:07
طرح اجاره ي مودم هاي وايمكس مبين نت توسط سيب سبز
شركت ارتباطات و فناوري سيب سبز يكي از فعال ترين و بزرگترين عوامل فني و فروش شركت مبين نت، خدمت ديگري را جهت رفاه حال متقاضيان گرامي، عرضه كرده است.

يكي از خدمات سيب سبز :
طرح اجاره ي مودم هاي وايمكس مبين نت جهت رفع نياز مشتركيني ارائه مي شود كه براي مدت زماني كوتاه به سرويس هاي اينترنتي نيازمند هستند.
در اين طرح متقاضي پس از اجراي مراحل ثبت نام، هزينه ي مودم را به صورت اماني به سيب سبز مي پردازد. سپس با پرداخت كل هزينه ي طرح درخواستي و سرويس نصب و راه اندازي ، طي 24 ساعت از اينترنت پر سرعت مبين نت بهره مند مي گردد.
در مقابل؛ شركت سيب سبز متعهد مي گردد در هر زماني كه مشترك اقدام به عودت مودم اجاره شده به شركت كند، در صورت عدم آسيب ديدگي مودم، كل هزينه ي مودم را به مشترك بازگرداند.
البته گفتني ست اين طرح تنها به متقاضيان اداري و سازمان ها محدود نمي گردد و به متقاضيان خانگي نيز اختصاص مي يابد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 88320340 تماس حاصل نموده و از تعرفه هاي طرح هاي كم مصرف، مصرف متوسط، پر مصرف و نامحدود اينترنت يك ماهه و شش ماهه مبين نت مطلع گرديد.

poriya_hashie
October 8th, 2013, 16:53
من دارم سرعتم روز و شب 250 کیلو بایت هست

ولی دنبال راهیی برای شکایت از سایت به دلیل تعرفه های الکی اون هستم!

کدوم شرکت اینترنتی هر گیگ رو 10000 تومان محاسبه میکنه اخه؟

سازمان مقررات گفته هر گیگ 10000 ت؟

poriya_hashie
October 8th, 2013, 17:01
من دارم سرعتم روز و شب 250 کیلو بایت هست

ولی دنبال راهیی برای شکایت از سایت به دلیل تعرفه های الکی اون هستم!

کدوم شرکت اینترنتی هر گیگ رو 10000 تومان محاسبه میکنه اخه؟

سازمان مقررات گفته هر گیگ 10000 ت؟

تازه سرعت 2 مگ هر گیگ 12000 ت هست! !

بابا اینم مال ایرانسل!!!!

http://wimax.irancell.ir/Portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=d6031275-d073-4e26-ada1-c316ede2c293

samaras
October 8th, 2013, 18:10
دوستان سرعت دانلود در طرح 512 با 3 گیگ حجم ماهیانه در بهترین و بدترین حالت چند کیلوبایت هست؟

downloaddl
October 8th, 2013, 19:01
نزدیک به 7 تا مودم :دی می تونم براتون بفرستم
6 تاش ماله دوستامه یکیشم ماله خودم

دلیل این که مبین نت رو گذاشتن کنار
: قیمت بالا سرعت پایبن

downloaddl
October 8th, 2013, 19:03
دوستان سرعت دانلود در طرح 512 با 3 گیگ حجم ماهیانه در بهترین و بدترین حالت چند کیلوبایت هست؟

512 : 60 kb

1024 : 150 kb

2048 : 400 ~ 800 kbps

PardakhtNet
October 8th, 2013, 22:56
شرکت سیب سبز تایید میشن

این بنده خدا امده تاپیک در مورد خرید مودم زده ولی تاپیک به انحراف میکشید چرا؟ اگر دارید و ناراضی هستید این شرکت می خره و مشکلی هم نیست!!

ParsWebIT
October 15th, 2013, 19:30
شرکت سیب سبز تایید میشن

این بنده خدا امده تاپیک در مورد خرید مودم زده ولی تاپیک به انحراف میکشید چرا؟ اگر دارید و ناراضی هستید این شرکت می خره و مشکلی هم نیست!!

دلیل به انحراف کشیدن تاپیک این هست که در گوگل و بقیه جاها اندیکس بشه و کسی که قصد خرید داره بدونه با چه سرویسی طرف هست

Fruity
October 16th, 2013, 21:55
دلیل به انحراف کشیدن تاپیک این هست که در گوگل و بقیه جاها اندیکس بشه و کسی که قصد خرید داره بدونه با چه سرویسی طرف هست

شما ميتونيد يه تاپيك درمورد موضوعي كه ميخوايد انتشار بديد بزنيد. نه اينكه به قول دوستمون تاپيك رو به انحراف بكشيد و مسائل رو با هم قاطي كنيد

Fruity
November 2nd, 2013, 00:03
بدون خريد مودم از وايمكس مبين نت استفاده كنيد

يكي از خدمات سيب سبز:
اجاره ي مودم به متقاضيان

اگر نگران هستید که آیا خدمات وایمکس مبین نت دارای کیفیت مورد نظر شما می باشد یا نه!
اگر در مدت زمان محدود به خدمات وایمکس مبین نت نیاز دارید مثلا برای یک مسافرت، یک نمایشگاه یا یک کنفرانس!
اگر علاقمند هستید اول تست کنید و سپس خرید کنید!
و اگر به هر دلیل دیگری علاقمند به استفاده از وایمکس مبین نت هستید ولی نمی خواهید مودم خریداری نمایید می توانید مودم را بصورت امانی دریافت نموده یا آن را برای مدتي محدود اجاره نمایید.
جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره 88320340 تماس بگیرید.

Fruity
November 6th, 2013, 23:07
info@sbsit.ir (info@sbsit.ir)
88320340

elmizina
November 6th, 2013, 23:29
مشهد هم میشه مودم اجاره کرد؟

Fruity
November 8th, 2013, 21:29
سلام دوست عزيز.
فكر ميكنم ميسر باشه.

شما بايد با شركت تماس بگيري و بپرسي.
تلفن: 88320340-021

موفق باشيد ;)

Fruity
November 18th, 2013, 20:56
طرح خرید مودم های کارکرده ي مبين نت توسط سيب سبز آغاز شد.

شركت ارتباطات و فناوري سيب سبز

Fruity
November 26th, 2013, 11:23
تبدیل مودم های ایرانسل به مبین نت توسط سيب سبز

يكي از خدمات سيب سبز :
شرکت سیب سبز ارائه دهنده سرویس های وایمکس مبین نت خدمت جدیدی را به فهرست خدمات خود اضافه كرده است.
در این خدمت که برای اولین بار در این عاملیت انجام می شود، مودم های مدل BM632 و FMM130 مشترکین ایرانسلی که به هر دلیل از سرویس خود راضی نبوده و درخواست خدمات وایمکس مبین نت را دارند می توانند مودم خود را با پرداخت هزینه اندکی به مودم های مبین نت تبدیل کنند. و دیگر نیازی به خرید مودم های وایمکس مبین نت نمی باشد.
در این طرح پس ازدرخواست متقاضی مبنی بر تبدیل مودم ایرانسل به مبین نت پوشش متقاضی بررسی می گردد و در صورتی که در پوشش داخلی مبین نت قرار داشت عامل فنی شرکت همراه با مودم مشابه در محل متقاضی حضور یافته و قدرت و کیفیت سيگنال را بررسی می کند. و در صورت مطلوب بودن سیگنال با امضای تعهد نامه طرفین مودم مشترک آپدیت شده و در 5 روز کاری سرویس مورد نظر فعال می گردد.
در صورت تمایل به كسب اطلاع از جزییات فرآیند با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایید.

info@sbsit.ir
88320340

PardakhtNet
November 26th, 2013, 14:30
تبدیل مودم های ایرانسل به مبین نت توسط سيب سبز

يكي از خدمات سيب سبز :
شرکت سیب سبز ارائه دهنده سرویس های وایمکس مبین نت خدمت جدیدی را به فهرست خدمات خود اضافه كرده است.
در این خدمت که برای اولین بار در این عاملیت انجام می شود، مودم های مدل BM632 و FMM130 مشترکین ایرانسلی که به هر دلیل از سرویس خود راضی نبوده و درخواست خدمات وایمکس مبین نت را دارند می توانند مودم خود را با پرداخت هزینه اندکی به مودم های مبین نت تبدیل کنند. و دیگر نیازی به خرید مودم های وایمکس مبین نت نمی باشد.
در این طرح پس ازدرخواست متقاضی مبنی بر تبدیل مودم ایرانسل به مبین نت پوشش متقاضی بررسی می گردد و در صورتی که در پوشش داخلی مبین نت قرار داشت عامل فنی شرکت همراه با مودم مشابه در محل متقاضی حضور یافته و قدرت و کیفیت سيگنال را بررسی می کند. و در صورت مطلوب بودن سیگنال با امضای تعهد نامه طرفین مودم مشترک آپدیت شده و در 5 روز کاری سرویس مورد نظر فعال می گردد.
در صورت تمایل به كسب اطلاع از جزییات فرآیند با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایید.

info@sbsit.ir
88320340

خدمات جدید؟؟؟؟
این کار 2 سال پیش یا شایدم بیشتر انجام می گرفت!؟

Fruity
December 3rd, 2013, 15:56
با سلام به شما دوست گرامي.

مودم مدل bm632 دو سال پيش يا شايد هم بيشتر انجام مي شده. اما تبديل مودم مدل fmm130 به تازگي انجام ميشه و ما اين رو جز خدمات جديد حساب مي كنيم.
عذر خواهي ميكنم كه اين نكته ذكر نشد.

glxx
December 9th, 2013, 22:24
مودم دست دوم برای فروش دارید؟

DeLtAvPs
December 10th, 2013, 00:49
سلام
یه مودم دارم وای فایش کار نمیکنه
آب خورده
چند میخرید؟
از اینایی که از همه بزرگتره

glxx
December 10th, 2013, 01:23
طرح داره؟
wi-fi نیاز ندارم با کابل وصل میکنم
قیمت بگو

DeLtAvPs
December 10th, 2013, 09:43
طرح داره؟
wi-fi نیاز ندارم با کابل وصل میکنم
قیمت بگو

نه طرح نداره
صرفا مودم خالیه
البته دنبال یه جای خوب میگردم بتونم تعمیرش کنم
چون وقتی مودم روشن میشه تا چند ثانیه وای فای روشن میشه و حتی لپتاپ هم وای فای رو میگیره اما بعدش میپره
مجبور شدم فعلا یکی دیگه بخرم

glxx
December 10th, 2013, 10:57
wi-fi میشه با اکسس درست کرد
سالم هست؟ قیمت بفرمایید

DeLtAvPs
December 10th, 2013, 11:00
wi-fi میشه با اکسس درست کرد
سالم هست؟ قیمت بفرمایید
والا چی بگم قیمت رو خودتون بگید
در مورد سالم بودن هم چرا دروغ بگم بعد از این مشکل با کابل وصل میشدم بعد دادم نمایندگی که مثلا برام درستش کنند گفتند نمیشه و وقتی گرفتم بعد از اون با کابل هم وصل نشد
برای همین میخواستم بدم یکی برام نگاه کنه
حالا فوقش میتونم بهتون بدم خودتون تست کنید اگه اوکی بود که خوب بخرید
بهتره این تاپیک ششلوغ نشه مابقی صحبت رو پیام خصوصی انجام بدیم
با تشکر

glxx
December 10th, 2013, 11:14
باشه عزیز بیا pk

Fruity
December 17th, 2013, 17:51
طرح جدید سيب سبز برای استفاده از اینترنت
در این طرح مشترک می تواند مودم را به صورت امانی دریافت نموده و هزینه استفاده از اینترنت را نیز در انتهای ماه و بر اساس میزان ترافیک استفاده شده پرداخت نماید، يعني در اين طرح نیازی به پیش پرداخت هزینه اینترنت نیست.این طرح در حال حاضر برای سرویس وایمکس مبین نت قابل استفاده است و در آینده برای مشترکین adsl نیز ارائه خواهد شد.
برای اطلاع کامل از نحوه دریافت و مزایای طرح می توانید با شماره 88320340 بخش فروش تماس حاصل نمایید.

ما به شما اعتماد داریم،
ابتدا مصرف کنید
سپس پرداخت نمايید.

Fruity
December 31st, 2013, 18:21
يكي از خدمات سيب سبز :
مشاوره ي رايگان خريد اينترنت
شركت ارتباطات و فناوري سيب سبز يكي از فعال ترين و بزرگترين عوامل فروش و فني خدمات اينترنتي ست با پرسنل متعهد و كار آزموده جهت ارائه ي بهترين راهنمايي و خدمات مشاوره به متقاضيان گرامي.
سيب سبز كه عامليت فروش در تهران و 7 استان كشور است بهترين كارشناسان فني و مجرب را جهت نصب سريع و راه اندازي سرويس هاي اينترنتي براي متقاضيان بكار گرفته است.
اين شركت كه نماینده شرکت های مبین نت ، صبا نت ، آسیا تک ، رايتل و پتیاک است؛ انواع خدمات اينترنتي شامل WiMAX - ADSL - WiFi - GPRS – VSAT را در هر نقطه، بر حسب بودجه ي مورد نظر شما ارائه مي كند.
شما مي توانيد در هر كجاي ايران كه هستيد، اعم از مجتمع تجاري و مسكوني، سازمان، شركت و يا مشترك خانگي براي خريد انواع سرويس هاي اينترنت از ما مشاوره ي رايگان دريافت نماييد.
ما نوع مصرف شما را آناليز كرده و بهترين سرعت و سرويس را به شما پيشنهاد مي كنيم.

جهت استفاده از مشاوره و راهنمايي رايگان با شماره تلفن 88320340 تماس حاصل نماييد.

Fruity
February 22nd, 2014, 20:10
يكي از خدمات سيب سبز :
طرح خرید مودم های کارکرده

شركت ارتباطات و فناوري سيب سبز يكي از فعال ترين و بزرگترين عوامل فني و فروش شركت مبين نت، خدمت ديگري را عرضه كرده است.
اين شرکت جهت رفاه آن دسته از مشترکین مبين نت که به هر دلیل تمایل به ادامه استفاده از سرویس وایمکس مبین نت خود را ندارند طرحی را جهت خرید مودم های کارکرده مشترکين ایجاد کرده است.

در این طرح پس از درخواست مشترک، عامل فنی شرکت به محل مشترک مراجعه و پس از تست مودم از نظر سلامت مودم را جمع آوری و هزینه آن را پرداخت می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88320340 تماس حاصل فرمایید.

info@sbsit.ir
88320340

بخش خريد مودم هاي كاركرده، هم اكنون آغاز به فعاليت نموده است.

sajjad65
February 22nd, 2014, 21:35
فروش ندارید مودم دست دوم wi-fi دار

Fruity
March 12th, 2014, 08:14
فروش ندارید مودم دست دوم wi-fi دار

سلام دوست عزیز.
متاسفانه من اطلاعی در این مورد ندارم .
شما با شرکت تماس بگیرید و سوالتون رو مطرح کنید. دوستان پاسخگو خواهند بود.
تلفن تماس 88320340

موفق باشید

sajjad65
March 12th, 2014, 10:14
یک سوال چرا سرعت 128 اینقدر پایین است ؟ با 20 کیلو دانلود میکند انگاری دیال اپ است
طرح بالاتر هم نمیشه گرفت تا 128 یکماهه تمام شود :-|

سرزمین
March 12th, 2014, 10:52
این زیرخاکی رو کی آورد بالا

DeLtAvPs
March 12th, 2014, 11:25
این زیرخاکی رو کی آورد بالا

این زیر خاکی رو استارتر تاپیک بالا آورد و مسلما این حق رو داره که تاپیک های خودشو بالا بیاره!!