PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vBulletin 4.0.2 کلید save نداره؟

Amir.Mansoury
March 20th, 2010, 15:51
سلام دوستان. من وقتی میخوام main CSS را تغیر بدهم ، وقتی کارها را انجام میدهم متوجه شدم کلید save ندارد. آیا راهی برای save وجود دارد؟
همه vb ها اینجوری هستند؟

usefee
March 20th, 2010, 16:55
توی وی بی 4 شما اجازه تغیر Css رو ندارید و فقط باید متغیرها رو تغییر بدید . فکر کنم این باشه : style variables

که میتونین از اینجا بهش دسترسی داشته باشید :
استایل ها و قالب ها ---> تنظیمات استایل ----> Style Vars

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:55 PM ----------

توی وی بی 4 شما اجازه تغیر Css رو ندارید و فقط باید متغیرها رو تغییر بدید . فکر کنم این باشه : style variables

که میتونین از اینجا بهش دسترسی داشته باشید :
استایل ها و قالب ها ---> تنظیمات استایل ----> Style Vars

Amir.Mansoury
March 20th, 2010, 17:06
از پاسخ ممنونم.ویک سوال دیگه.
میتونم توی کامپیوتر شخصی vBulletin 4.0.2 را روی لوکال نصب کنم،انجمنها را ایجاد کنم و پس از ایجاد بوسیله راخ حل شما css را تنظیم و تکمیل کنم و انجمنها آنها را به سایت منتقل کنم؟

usefee
March 20th, 2010, 17:29
آره ، موردی نداره
میتونین از دیتابیس بکاپ بگیرین و روی هاستتون ریستور (ایمپورت) کنین .

---------- Post added at 04:29 PM ---------- Previous post was at 04:28 PM ----------

آره ، موردی نداره
میتونین از دیتابیس بکاپ بگیرین و روی هاستتون ریستور (ایمپورت) کنین .

Amir.Mansoury
March 20th, 2010, 17:29
آقا از شما ممنونم برای راهنماییتان. سال خوبی داشته باشید.

usefee
March 20th, 2010, 19:20
خواهش
انجام وظیفه بود . شما هم همینطور

Warez
April 1st, 2010, 20:29
میتونم توی کامپیوتر شخصی vBulletin 4.0.2 را روی لوکال نصب کنم،انجمنها را ایجاد کنم و پس از ایجاد بوسیله راخ حل شما css را تنظیم و تکمیل کنم و انجمنها آنها را به سایت منتقل کنم؟
اگه فقط قالب مد نظرتون هست ، میتونید اکسپورتش کنید و در وی بی خودتون ایمپورت کنید فایل xml رو.