PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام نویسنده در سایت علوم پزشکی

Dr.D347h
September 17th, 2013, 13:50
با سلام.

یک نویسنده برای نویسندگی در یک سایت مرتبط با علوم پزشکی استخدام می شود

شرایط:

فرد باید دانشجو یا دانش آموخته یکی از رشته های علوم پزشکی یا حداکثر زیست شناسی باشد.

آشنایی کافی با وردپرس.

اگر تجربه نویسندگی داشته باشه بهتر اگر هم نداشت مهم نیست، مهم اینه که دانشجو یا فارغ التحصیل یکی از رشته های علوم پزشکی باشه.

روزی حدود 5 پست به صورت کپی.

می دونم پیدا کردن نویسنده با این شرایط اینجا احمالش کمه ولی حتما دانشجو و یا فارغ التحصیل یکی از رشته های علوم پزشکی و یا حداکثر زیست شناسی باشد.

fallah
December 21st, 2013, 04:02
با سلام.

یک نویسنده برای نویسندگی در یک سایت مرتبط با علوم پزشکی استخدام می شود

شرایط:

فرد باید دانشجو یا دانش آموخته یکی از رشته های علوم پزشکی یا حداکثر زیست شناسی باشد.

آشنایی کافی با وردپرس.

اگر تجربه نویسندگی داشته باشه بهتر اگر هم نداشت مهم نیست، مهم اینه که دانشجو یا فارغ التحصیل یکی از رشته های علوم پزشکی باشه.

روزی حدود 5 پست به صورت کپی.

می دونم پیدا کردن نویسنده با این شرایط اینجا احمالش کمه ولی حتما دانشجو و یا فارغ التحصیل یکی از رشته های علوم پزشکی و یا حداکثر زیست شناسی باشد.
سلام ، من هم به موضوعات پزشکی علاقه مند هستم وهم در مورد آن ها تحقیق می کنم و از بهمن سال 92 هم در رشته ی پرستاری تحصیل خواهم کرد اما با ورد پرس اشنایی ندارم و تجربه ی نویسندگیم صرفا در مورد تحقیقاتم هست .

behroz7
December 21st, 2013, 09:13
اگر اطلاعات میخواید من اطلاعاتم در مورد طب سنتی زیاده و میتونم اطلاعات خوبی در سایت قرار بدم حال دیگه...