PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظيم ان اس اختصاصي

niknak
September 17th, 2013, 11:22
با سلام

دوستان من مبتدي هستم.
يك نمايندگي گرفتم whm و دارم نمايندگي ميدم

سوالم اينكه كه چطور نماينده من ان اس هاي من تو هوويزش نياد.

nekooee
September 17th, 2013, 12:02
شما نمایندگی که میگیرید مشخصات dns مربوط به جایی هست که ازش نمایندگی گرفتید.
حالا میتونید dns اختصاصی بگیرید و مشخصات خودتون رو ثبت کنید.
حالت سوم اینه برای هر مشتری یک dns اختصاصی بگیرید و بهش بدید که مشخصات نه شما باشه نه شرکت اصلی بلکه مشخصات مشتری باشه.

niknak
September 17th, 2013, 13:28
من خودم ميتونم براي نماينده هام ان اس اختصاصي تعريف كنم كه تو هوييز ان اس هاي من نياد.
اما نميدونم چجوري.

nekooee
September 17th, 2013, 13:42
معمولا نمایندگیها به این شکل هست که شما میرید تو کنترل پنل خودتون و دامنه ای که می خواین dns اختصاصی براش بگذارید انتخاب میکنید. حالا child name server رو انتخاب میکنید و دو تا dns میسازید. یکی ns1 و یکی ns2 حالا این dns ها اختصاصی برای اون دامین ساخته میشه و بعد از پرداخت هزینه dns اختصاصی به جایی که نمایندگی گرفتید ، اونها براتون فعال میکنن. حالا اگر خودتون دسترسی دارید از یانجا به بعد میرید از whm تو تنظیمات هاست مشتریتون و dns administration رو میارید و جلوی دامین طرف دو تا ns1 و ns2 رو که اونجا ساختید اضافه می کنید.

اگر هویز بگیرند مشخصات فردی که دامنه به نامش ثبت شده نمایش داده میشه

Pars98
September 17th, 2013, 13:46
بله میتونید از آدرس :
WHM » DNS Functions » Add a DNS Zone
یک بار ns1 از دامین مشتری و یک بار ns2 رو با ip سرور add کنید.

niknak
September 17th, 2013, 13:51
مشتريم
ان اس اختصاصي تعريف كرده است.
وقتي در سايت intodns.com سايت اصلي نمايندگيشو ميزنه در بعضي سطر ها ان اس هاي من هم هست.
چه كار كنم كه اونا بره.

nekooee
September 17th, 2013, 14:01
ببینید برای dns دیگه مشخصات شما رو نمیزنه ولی اگر دامین رو هم براش از همون نمایندگی گرفته باشید بالاش مینویسه که registrar دامنه کی هست... مگه اینکه خودتون مستقیم نماینده ایرنیک یا directi باشید

MR-Vazin
September 17th, 2013, 14:15
http://tikdata.ir:2086/cPanel_magic_revision_1376708060/images/home.pngHome »
DNS Functions »
Edit DNS Zone

بعد دامین رو وارد میکنید Edit میزنید

چک کنید متوجه می شوید....اگر باز نتونستید اعلام کنید

niknak
September 17th, 2013, 16:08
نميدونم !

niknak
September 22nd, 2013, 17:19