PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دستور حذف سایت من توسط فی لتر ینگ !!!

DeLtAvPs
September 17th, 2013, 10:32
دیروز که اومدم برم توی هاستم دیدم هیچی ازش نیست
به شرکتی که ازش هاست خریدم تیکت زدم و دیدم امروز جواب دادن که از کار مصادیق برامون ایمیل اومده که باید مسدود کنیم
هاست هم روی سرور ایران هستش
جالب اینه من روی این هاست یه اسکریپت پرداخت واسط شخصی داشتم که هنوز هیچ استفاده ای ازش نکردم
البته چند تا فایل بود که برای مانیتور کردن سایتهام استفاده میکردم
از بین این سایتهام که مانیتور میکردم یکیش وی پی ا ن ی بود

ولی خوب سوال من اینه اون ها چطور فهمیدن که همچین فایلی روی سرور من داره توسط کرون جاب اجرا میشه ! یک فایلی که کاملا شخصی بوده و وفقط دست خودم بوده

pardishosting
September 17th, 2013, 10:58
*****ینگ دستور حذف نمی ده فقط می گه مسدود کنید و می گه راه ارتباطی رو با مدیر سایت برای رفع ***** باز بذارید.

SniTomb
September 17th, 2013, 11:37
سرویس دهنده شما به فایل های شخصی شما هم دسترسی داره این چیزه عجیبی نیست!

shivahost
September 17th, 2013, 11:39
سایت شما ف ی ل ت ر هم شده؟

netmelli
September 17th, 2013, 12:30
*****ینگ هیچ وقت دستور حذف نمیده
فقط اخطار میده برای مسدود شدن سرویس شما
همین

MR-Vazin
September 17th, 2013, 13:43
دیروز که اومدم برم توی هاستم دیدم هیچی ازش نیست
به شرکتی که ازش هاست خریدم تیکت زدم و دیدم امروز جواب دادن که از کار مصادیق برامون ایمیل اومده که باید مسدود کنیم
هاست هم روی سرور ایران هستش
جالب اینه من روی این هاست یه اسکریپت پرداخت واسط شخصی داشتم که هنوز هیچ استفاده ای ازش نکردم
البته چند تا فایل بود که برای مانیتور کردن سایتهام استفاده میکردم
از بین این سایتهام که مانیتور میکردم یکیش وی پی ا ن ی بود

ولی خوب سوال من اینه اون ها چطور فهمیدن که همچین فایلی روی سرور من داره توسط کرون جاب اجرا میشه ! یک فایلی که کاملا شخصی بوده و وفقط دست خودم بوده

این امر به دلخواه میزبانتون بوده

همچین میزبانی فکر نمیکنم دستوری هم گرفته باشد...

multiuser
September 17th, 2013, 14:00
برای یکی از دوستان ما هم چنین چیزی اومده بود

سلام
بنابر اعلام دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تارنمای زیر وفق ماده 23 قانون جرایم رایانه ای جهت مسدود سازی اعلام میگردد:
xxxxxxxxx

خواهشمند است در اسرع وقت سایت مربوطه را کاملا از دسترس خارج کنید،
عنایت داشته باشید از دسترس خارج کردن سایت از روش هایی که نیازمند چند ساعت زمان است مانند حذف DNS Zone مربوطه مورد قبول ارگانهای زیربط نمی باشد.
چنانچه مالک این تارنما به مسدود سازی و پالایش تارنمای خود اعتراض و شکایت دارد می تواند جهت پیگیری از طریق نشانی
rafefilter.internet.ir (http://rafefilter.internet.ir/)
شکایت خود را به دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ارسال نماید. ( دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه | تلفن/نمابر: 02133927413 )

با تشکر