PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند نکته کوچیک برای امنیت whmcs

downloaddl
September 17th, 2013, 01:42
سلام

برای بعضی از دوستان که تازه دارن وارد دنیا هاستینگ میشن و .....

بگزریم

گفتم چندتا نکته در مورد امنیت whmcs رو تو این تاپیک توضیح بدم

اول از همه سعی کنید از ورژن های نال شده استفاده نکنید ( این گزینه رو جدی بگیرید - از رو سابقه می گم کسی در راه رضایه خدا نال نمی کنه -کشیدم :دی که می گم نال نه )

لینک دانلود whmcs نال نشده و اصل ( مستقیم )

Index of /whmcs (http://dl.server-app.ir/whmcs/)

دوم : اسم پوشه ادمین رو تغییر بدید و بعد داخل فایل کانفیگ کد زیر رو اضافه کنید

$customadminpath = "اسم پوشه ";

این کد رو برای این باید اضافه کنید تا پوشه ادمین شناسایی بشه

سوم : این که یک وی پی اس ایران تهیه کنید همیشه از اون وی پی اس لاگ این کنید ( الیته دقت کنید که از کجا وی پی اس تهیه می کنید )

این رو برای این می گم که ممکنه یه روز یه فایل از اینترنت دانلود کنید و تروجان باشه :-??

چهارم هم این که رو پوشه ادمین رمز بزارید تا اگه کسی رمز ادمینتون رو به دست اورد بازم نتونه کاری کنه

سعی کنید whmcs رو تویه یه سروری نگه داری کنید که از هر نظر تو امنیت تامین شده باشه litespeed ....

اگه از پلاگین یا قالب راست چین استفاده می کنید اول کد های قالب پلاگین یا هرچی ... خوب کنترل کنید تا فردایی باعث دردسر نشه

این رو هم اضافه کنم از نظر من که زیاد نظر مهمی نیست :دی ورژن 5.2.5 بهترین هست تا به امروز این نسخه استفاده کنید

زیاد نیست این نکته ها اما تا حدودی بازم کمکتون می کنه

:) enjoy

nimafire
October 4th, 2013, 17:28
6- از ایجاد مباحث مربوط به وارز - نال (null) - کرک (crack) - هک - اتک (حمله) مربوطه خودداری کنید .

downloaddl
October 8th, 2013, 02:06
6- از ایجاد مباحث مربوط به وارز - نال (null) - کرک (crack) - هک - اتک (حمله) مربوطه خودداری کنید .

من بحثی در مورد نال ایجاد کردم ؟
نوشتم از نال استفاده نکنید اگه در مورد نال بود مدیرا پاک می کردن دیگه

این روزا اسپمر زیاد شده

Ashkankamangar.ir
October 8th, 2013, 14:47
حرفاتون درسته ولی مباحث بیشتری در مورد امنیت whmcs است که اونارم اضافه نمایید
مانند بردن اون 3 پوشه ی کذائی به home و همچنین تغییر سطح دسترسی فایل کانفیگ به 400 و همچنین قرار دادن کدهایی برای اینکه تیکت هک و ... ارسال نشه و باعث مزاحمت نشه
و و و

راستی سلام

ertebat7
October 8th, 2013, 15:21
مهمترین نکته خرید این سیستم از سایت اصلی و اپدیت به موقع این اسکریپت می باشد
استفاده از نسخه های غیر اصلی اخرش منجر به بروز مشکل میشه

downloaddl
October 8th, 2013, 15:26
حرفاتون درسته ولی مباحث بیشتری در مورد امنیت whmcs است که اونارم اضافه نمایید
مانند بردن اون 3 پوشه ی کذائی به home و همچنین تغییر سطح دسترسی فایل کانفیگ به 400 و همچنین قرار دادن کدهایی برای اینکه تیکت هک و ... ارسال نشه و باعث مزاحمت نشه
و و و

راستی سلام

سلام

درسته اما تایتل تاپیک چند نکته ی کوچک بود

چیز های اولیه