PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی RBK Money رقیب روسی PayPal

mri_6889
September 16th, 2013, 17:46
سلام دوستان. من مدّتی است درباره انواع کیف پولهای اینترنتی تحقیق میکنم. سایت Accept card payment online and offline | RBK Money (http://www.rbkmoney.ru/en) یک کیف پول الکترونیکی قوی و معتبر است. در این سایت میتوانید یک کیف پول الکترونیکی همانند PayPal یا بهتر بگویم تقریبا شبیه WebMoney میباشد. در حال حاضر بیشتر ایرانیانی که میخواهند از تحریمها به دور باشند با کیف پول WebMoney یه عنوان یک کیف پول معتبر و بدون تحریم کار میکنند. البتّه این مورد کمی با WebMoney متفاوت است، آن هم این است که نمیتوانید با آن پرداخت داشته باشید، بلکه این سرویسی برای پذیرش کارتهای Visa و MasterCard در سایتتان میباشد. پس از ثبت نام سایتتان در این سیستم یک کیف پول الکترونیک خواهید داشت که پولهای دریافتی در آن قرار میگیرد و بعداً قابل برداشت خواهد بود. بنابراین این سایت، نوعی درگاه پرداخت برای پذیرش ٰکارتهای اعتباری است.
از آنجا که ضرب المثل معروف همه تخم مرغها را در یک سبد نچین وجود دارد تصمیم گرفته ام رقبای مختلف سایتهای پرداخت الکترونیک بین المللی که احتمالا مشکل تحریم ندارند وشما کمتر با آنها آشنا هستید را معرفی کنم. به نظر میرسد این سایت هم برای پذیرش کارتهای مختلف و دریافت پول در سایت شما(Merchant) مناسب است و هم برای پرداخت. شما هم میتوانید علاوه بر استفاده از این سیستم برای پرداختهایتان، با پذیرش آن فروش جهانی خود را آغاز کنید! لطفا آن را بیشتر بررسی کنید و تجربیات خود را در میان بگذارید.