PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کی سئو ی سایت موزیک و فیلم انجام میده ؟ ( هرکی نمونه کار داره فقط بیاد تو )

master00
September 16th, 2013, 15:14
با سلام برای اینکه هم معلوم بشه چه کسی سایت موزیک و فیلم میتونه بالا بیاره تو گوگل و هم اینکه مردم از سر در گمی در بیاند و هرکی نیاد خودش رو سئو کار معرفی کنه این تاپیک زده شده . کسانی که وارد این تایپک میشند و نظر میدند باید شرایط زیر را در نظر بگیرند :

1 - ارائه نمونه کار - از سایتی که حداقل روی یکی از این کلمات ( دانلود موزیک - دانلود آهنگ جدید - دانلود آهنگ - دانلود فیلم - دانلود فیلم با لینک مستقیم - دانلود سریال ) پیج 1 گوگل باشد

2 - اعلام هزینه و مدت زمانی که طول میکشد تا سایت روی کلمات بالا پیج 1 گوگل بیاید .

3 - اعلام سایت - یاهو آیدی و شماره تلفن پشتیبانی

دوستان عزیز هرکی که تنها شرایط بالا رو داره نظر بده و اگر نداره از خودش الکی نظر نده . نمونه : یکی میاد میگه به فرض سئو 98 تایید میشه یا سئو موز تایید میشه تایید شدن به درد من و مردم نمیخوره باید نمونه کار داشته باشند که روی کلمات مذکور بالا باشه . یا یه نمونه ی دیگه : به طور مثال طرف میاد میگه سئو تک رو کلمه ی خرید شارژ و هاست سایت بالا آورده . خب همه میتونند روی این کلمات سایت بالا بیارند که خرجش بک لینک هست . این کلمات به درد من و بقیه نمیخوره فقط روی کلمات بالا هرکی سایت بالا داره یا کسی رو میشناسه که میتونه سایت بالا بیاره با رعایت ضوابط و شرایط مذکور نظر بده .

با تشکر

master00
September 16th, 2013, 22:59
من در عجبم ما تو اینترنت 432 تا سایت سئو و سئوکار داریم یعنی یکی نیست نمونه کار روی کلمات بالا داشته باشه ؟ :39:

majidisaloo1
September 16th, 2013, 23:07
بنده این نمونه کار ها را نمیدونم اما میتونید از همکار سئو کارمان بپرسید
سایت ما توسط همکارمان سئو شده است میتوانید این مورد را سوال بکنید
seo@onlineservers.ir

master00
September 17th, 2013, 00:47
بنده این نمونه کار ها را نمیدونم اما میتونید از همکار سئو کارمان بپرسید
سایت ما توسط همکارمان سئو شده است میتوانید این مورد را سوال بکنید
seo@onlineservers.ir

عزیز فقط کلماتی که اعلام شده باید مد نظر قرار بدید . کلمات سرور و هاست و بستنی یخی به درد ما نمیخوره . و اینکه نمونه کارها به صورت عمومی و تو همین تاپیک باید گذاشته بشه .

با تشکر

master00
September 17th, 2013, 15:15
1 روز از زدن تاپیک میگذره ولی هنوز یک نفر پیدا نشده اعلام آمادگی کنید . پس این همه ادعا داشتید همش الکی بود ؟:78:

rahatseo
September 20th, 2013, 17:32
با سلام
مدير راحت سئو هستم در آدرس rahatseo.ir
ما يه سايت موزيك مجاز هم در كنار فعاليت هامون داريم به آدرس vip98.ir كه سئوي اون توسط خودمون انجام شده تا صفحات دوم هم اومديم ولي نمونه كار براي صفحات اول در اين مورد نداريم
اگر مورد پسند واقع شد در خدمتيم :)
Rahatseo.ir

scorp
September 20th, 2013, 21:15
تا اونجایی که من میدونم سئو برای سایت هایی که زود به زود تغییر آدرس میدن دیگه جواب نمیده (البته به روش سنتی و اون تگ گذاری و بولد کردن و ...)

infoseorooz
September 22nd, 2013, 23:37
تا اونجایی که من میدونم سئو برای سایت هایی که زود به زود تغییر آدرس میدن دیگه جواب نمیده (البته به روش سنتی و اون تگ گذاری و بولد کردن و ...)

سلام
خیر جواب میده .نمونه کارها : سئو|سایت سئو|آموزش سئو|سئو روز Themes Archives سئو|سایت سئو|آموزش سئو|سئو روز (http://seorooz.ir/category/wordpress/web-design/themes/)

scorp
September 23rd, 2013, 07:57
سلام
خیر جواب میده .نمونه کارها : سئو|سایت سئو|آموزش سئو|سئو روز Themes Archives � سئو|سایت سئو|آموزش سئو|سئو روز (http://seorooz.ir/category/wordpress/web-design/themes/)

اطلاعات تکمیلی + قیمت و مدت زمان و ... پ.خ کنید

aligoli
September 23rd, 2013, 08:36
Seo ، حلقه ای است که چند حلقه تو در تو دارد و هر دلیلی به دلیل دیگر وابسته است.

کلمه " کتابخانه مجازی "
سایت در صفحه اول گوگل : کتابخانه مجازی ایرانیان (http://www.ketabkhone.com)
در کلمه کلیدی را می تواند در صفحه اول گوگل آورد اما باید با اطلاعات کامل با موضوع برخورد داشت.
- سیستم مدیریت محتوای سایت شما چیست ؟
- با دانشی که خود دارید و یا طراح سایت شما داشته است چه نکاتی را به شما تاکید کرده اند و یا شما انجام داده اید ؟ (بهینه سازی و ...)
- لینک شما روزانه چند بازدید بر حسب آی.پی، از چه کشورهایی دارد ؟
- سایت شما روی چه سروری قرار دارد ؟ آیا هاست اشتراکی است ؟
- شما از cloudflare استفاده می کنید ؟
- هنگام ارسال مطلب، به Keyword و Desc توجه دارید و معمولا برای هر کدام چند کاراکتر درج می کنید ؟
- تعداد کاراکترهای عنوان اصلی سایت شما چند عدد است ؟
- شما برای سرعت بالاتر از Gzip استفاده می کنید ؟
- آیا سایت شما تا به حال توسط شخص یا شرکتی Seo یا بهینه سازی شده است ؟
- با چند سایت تبادل لینک متقابل داشته اید ؟
- مطالب ایندکس شده شما در گوگل چند صفحه است ؟

با پاسخ به سوالات بالا، می توانم نظر ابتدایی خود را اعلام کنم.

infoseorooz
September 23rd, 2013, 12:19
اطلاعات تکمیلی + قیمت و مدت زمان و ... پ.خ کنید

سلام پ.خ شد

infoseorooz
September 23rd, 2013, 12:53
Seo ، حلقه ای است که چند حلقه تو در تو دارد و هر دلیلی به دلیل دیگر وابسته است.

کلمه " کتابخانه مجازی "
در کلمه کلیدی را می تواند در صفحه اول گوگل آورد اما باید با اطلاعات کامل با موضوع برخورد داشت.
- سیستم مدیریت محتوای سایت شما چیست ؟
- با دانشی که خود دارید و یا طراح سایت شما داشته است چه نکاتی را به شما تاکید کرده اند و یا شما انجام داده اید ؟ (بهینه سازی و ...)
- لینک شما روزانه چند بازدید بر حسب آی.پی، از چه کشورهایی دارد ؟
- سایت شما روی چه سروری قرار دارد ؟ آیا هاست اشتراکی است ؟
- شما از cloudflare استفاده می کنید ؟
- هنگام ارسال مطلب، به Keyword و Desc توجه دارید و معمولا برای هر کدام چند کاراکتر درج می کنید ؟
- تعداد کاراکترهای عنوان اصلی سایت شما چند عدد است ؟
- شما برای سرعت بالاتر از Gzip استفاده می کنید ؟
- آیا سایت شما تا به حال توسط شخص یا شرکتی Seo یا بهینه سازی شده است ؟
- با چند سایت تبادل لینک متقابل داشته اید ؟
- مطالب ایندکس شده شما در گوگل چند صفحه است ؟

با پاسخ به سوالات بالا، می توانم نظر ابتدایی خود را اعلام کنم.

مطالب مفیدی بود دوست عزیز که الان چک کردم تکراری هم نبود

ولی در این مورد که :
کلمه " کتابخانه مجازی "

این اسمش همراهش هست به خاطر همین هست که سایت رو اول نشون میده
مثلا : سایت دانلود سریال
downloadserial14.org
موفق باشید

alirezakhani
September 26th, 2013, 22:40
سلام
دوست عزیز وب سایت شما رو سئو میکنیم با قیمت مناسب ومدت زمان کم
درصفحه اول گوگل باشید بالاتر از رقبا 100% تضمینی
alirezakhani2004@yahoo.com آدی یاهوی بند ه هست
ساعت کاری 9 صبح الی 15 - 17 الی 24

مشاوره رایگان :09133592314

aligoli
September 26th, 2013, 22:47
مطالب مفیدی بود دوست عزیز که الان چک کردم تکراری هم نبود

ولی در این مورد که :
کلمه " کتابخانه مجازی "

این اسمش همراهش هست به خاطر همین هست که سایت رو اول نشون میده
مثلا : سایت دانلود سریال
downloadserial14.org
موفق باشید

از توجه شما سپاسگذارم، اما دقت داشته باشید روی بحث با استارتر بود، به هیچ عنوان مخاطب، شما نبوده و نیستید و دقت داشته باشید از منحرف نمودن تایپک جدا خودداری نمایید.
اگر نظر یا انتقاد یا توصیه ای نسبت به رویه گفتارهای بنده دارید می توانید مکاتبه (aligoli@hezarnevis.com) نمایید.

alirezakhani
September 27th, 2013, 12:45
سلام

alirezakhani2004@gmail.com

دوست عزیز ما میتونیم کار شمارو انجام بدهیم برای اینکه هم نسبت به کارمااعتماد داشته باشید میتونیم باشماقرارداد رسمی ببندیم
چنانچه وب سایت شمارودر صفحه اول گوگل در مدت زمان تعیین شده قرارنگرفت هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیشه .
و یاما وب سایت شمارو در صفحه اول گوگل میاوریم وبعد از نمایش در صفحه اول هزینه هارو از شمادریافت میکنیم . ( تضمین از این بالاتر میخواهید )
در صورت هرگونه سوال ویا سفارش میتوانید با من تماس بگیرید یا ایمیل بزنید با تشکر

master00
September 27th, 2013, 19:53
با سلام
مدير راحت سئو هستم در آدرس rahatseo.ir
ما يه سايت موزيك مجاز هم در كنار فعاليت هامون داريم به آدرس vip98.ir كه سئوي اون توسط خودمون انجام شده تا صفحات دوم هم اومديم ولي نمونه كار براي صفحات اول در اين مورد نداريم
اگر مورد پسند واقع شد در خدمتيم :)
Rahatseo.ir

عزیز یا تاپیک رو نخوندی یا سواد نداری بخونی . کدومش ؟؟؟؟ سایت قانونی عمه ی سورنا هم میتونه بیاره بالا . سایت غیر قانونی من میخوام بیاد بالا نمونه کار نداری واسه چی اسپم میدی ؟ مریضی ؟؟

master00
September 27th, 2013, 19:55
سلام

دوست عزیز ما میتونیم کار شمارو انجام بدهیم برای اینکه هم نسبت به کارمااعتماد داشته باشید میتونیم باشماقرارداد رسمی ببندیم
چنانچه وب سایت شمارودر صفحه اول گوگل در مدت زمان تعیین شده قرارنگرفت هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیشه .
و یاما وب سایت شمارو در صفحه اول گوگل میاوریم وبعد از نمایش در صفحه اول هزینه هارو از شمادریافت میکنیم . ( تضمین از این بالاتر میخواهید )
در صورت هرگونه سوال ویا سفارش میتوانید با من تماس بگیرید یا ایمیل بزنید با تشکر

نمونه کار باید همین جا اعلام باشه داری رو کن نداری خدا خافظ الکی اسپم نده . این متنی هم که نوشتی همش تبلیغات هست . اسپم نده دیگه مریضی ؟

master00
September 27th, 2013, 19:56
سلام پ.خ شد

تو هم خداحافظ نمونه کار نداری اسپم نده . پیام خصوصی به درد من نمیخوره همین جا بزار نمونه کارهات رو . مرض داری اسپم میدی ؟

master00
September 27th, 2013, 19:58

کسی نظر تو رو نخواسته که بالا میاد یا نمیاد اونش هم به تو ربطی نداره اگه نمونه کار داری رو کن نداری سیکتیر .

master00
September 27th, 2013, 20:00
آقا جون مادرتون اسپم ندید با رعایت ضوابط و قوانین فقط نظر بدید از خودتون هم تلاوت نکنید . با تشکر

alirezakhani
September 27th, 2013, 21:24
آقا جون مادرتون اسپم ندید با رعایت ضوابط و قوانین فقط نظر بدید از خودتون هم تلاوت نکنید . با تشکر

سلام دوست عزیز بنده مریض نیستم نمونه کارهم دارم تازه نوشته های من رو هم کامل نخوندین من نوشتم تضمینی اگرهم نتونستیم بیاریم بالا ازتون هیچ هزینه ای نمیگیریم حالا هی بگین مریضی ویا نمونه کارداری ویا نداری شما فرض کنید بنده نمونه کارهم ندارم ولی وقتی میگم ازتون هزینه اول کارنمیگیرم باید متوجه بشین که کار یعنی چی وبعد از کار میگیرم .
در همین انجمن خوندم بعضی ازدوستان وهمکارم گرامی ازمشتری پول گرفتن .هیچ کاری هم براشون نکردن

چند تا نمونه کار که در صفحه اول گوگل میباشد
با کلمه ترمه
وب سایت شرکت بافندگی ترمه هاشمی termehhashemi.com
با کلمه روفرشی
وب سایت شرکت هنرکده نیکزاد nikzadarts.com
با کلمه هتل سنتی
وب سایت هتل سنتی والی یزد valihotel.com

پروژه های در دست اجرا
وب سایت گروه صنعتی دلتا ماشین یزد http://deltamachine.ir/ با کلمه (دستگاه قالی شویی اتوماتیک ) درصفحه دوم گوگل هست وبه زودی در صفحه اول گوگل قرارخواهد گرفت .

وب سایت ساختمان دندانپزشکیان امید کویر -دکتر مهربانیان با کلمه ( ایمپلنت دندانی) درصفحه سوم گوگل میباشد وبه زودی در صفحه اول گوگل قرارخواهد گرفت . dr-mehrabanian.com

وب سایت فروشگاه آنی شاپ -فروش انواع محصولات امنیتی با کلمه (آنتی ویروس و ضدویروس ) هنوز رتبه ای ندارد وبه زودی درصفحه اول گوگل قرارخواهد گرفت . http://anishopco.ir/

وب سایت ما درحال بروز رسانی میباشد به زودی نشانی وب سایت در همیجا به همه دوستان نمایش داده خواهد شد.
چنانچه سوالی ویا سفارشی دارید برای من ایمیل کنید

alirezakhani
September 27th, 2013, 21:31
سلام دوست عزیز بنده مریض نیستم نمونه کارهم دارم تازه
اگر هم شک دارین میتونید از داخل سایت شرکت دلتا ماشین شماره های مدیر شرکت دلتا ماشین رو بردارین وبا ایشون با بت اینکه از ایشون ما هیچ هزینه ای برای اجرای کار نگرفتین سوال کنیدو قرارشد بعد از اینکه وب سایت دلتا ماشین اومدش به صفحه اول هزینه های مارو پرداخت کنن .سوال کنید از ایشون .

master00
September 27th, 2013, 21:58
سلام دوست عزیز بنده مریض نیستم نمونه کارهم دارم تازه نوشته های من رو هم کامل نخوندین من نوشتم تضمینی اگرهم نتونستیم بیاریم بالا ازتون هیچ هزینه ای نمیگیریم حالا هی بگین مریضی ویا نمونه کارداری ویا نداری شما فرض کنید بنده نمونه کارهم ندارم ولی وقتی میگم ازتون هزینه اول کارنمیگیرم باید متوجه بشین که کار یعنی چی وبعد از کار میگیرم .
در همین انجمن خوندم بعضی ازدوستان وهمکارم گرامی ازمشتری پول گرفتن .هیچ کاری هم براشون نکردن

چند تا نمونه کار که در صفحه اول گوگل میباشد
با کلمه ترمه
وب سایت شرکت بافندگی ترمه هاشمی termehhashemi.com
با کلمه روفرشی
وب سایت شرکت هنرکده نیکزاد nikzadarts.com
با کلمه هتل سنتی
وب سایت هتل سنتی والی یزد valihotel.com

پروژه های در دست اجرا
وب سایت گروه صنعتی دلتا ماشین یزد دستگاه قالي شويي اتوماتيک (http://deltamachine.ir/) با کلمه (دستگاه قالی شویی اتوماتیک ) درصفحه دوم گوگل هست وبه زودی در صفحه اول گوگل قرارخواهد گرفت .

وب سایت ساختمان دندانپزشکیان امید کویر -دکتر مهربانیان با کلمه ( ایمپلنت دندانی) درصفحه سوم گوگل میباشد وبه زودی در صفحه اول گوگل قرارخواهد گرفت . dr-mehrabanian.com

وب سایت فروشگاه آنی شاپ -فروش انواع محصولات امنیتی با کلمه (آنتی ویروس و ضدویروس ) هنوز رتبه ای ندارد وبه زودی درصفحه اول گوگل قرارخواهد گرفت . آنی شاپ | مرکز فروش انواع لایسنس های آنتی ویروس های اورجینال (http://anishopco.ir/)

وب سایت ما درحال بروز رسانی میباشد به زودی نشانی وب سایت در همیجا به همه دوستان نمایش داده خواهد شد.
چنانچه سوالی ویا سفارشی دارید برای من ایمیل کنید

2 حالت برای شما وجود دارد : 1 - نمیفهمید 2 - در مقابل فهمیدن مقاومت میکنید . یکی از این دو حالت شامل حال شما میشه . یک بار دیگه تاپیک رو بخون بعد بیا اسپم بده اوکی ؟؟

ما رو این کلمات میخوایم :

دانلود موزیک - دانلود آهنگ جدید - دانلود آهنگ - دانلود فیلم - دانلود فیلم با لینک مستقیم - دانلود سریال

اونم سایت غیر قانونی این کلمات که شما دادی عمه ی سورنا هم میتونه روش سایت بالا بیاره .

پس جون مادرت اگر نمیفهمی اسپم نده .

reza21biologist
October 2nd, 2013, 14:17
سلام
نمونه کار :
خریدهاست، سرور مجازی، هاست حرفه ای، سرور اختصاصی در ایران، هاست امن، هاست لینوکس و هاست ویندوز – ایران سرور (http://www.iranserver.com)
خرید هاست ، خرید سرور مجازی ، خرید سرور اختصاصی ، نمایندگی هاست ، ثبت دامنه | آنلاین سرور (http://www.onlineservers.ir)
www.irangame.com (http://www.irangame.com)
Create Free Blog | Free Weblog | Create Unlimited Site (http://www.samenblog.com)

امان زاده 09365340585