PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای Server Room

cityhost
September 15th, 2013, 20:56
سلام دوستان
طبق تحقیقاتی که چند ماهه دارم انجام میدم و تو پست ها میخونم و جلسه ای که با همکاران عزیز وستاکامپیوتر یا همون شرکت خودمون داشتم تصمیم گرفتیم یک سرور به عنوان تست راه اندازی کنیم
اما مشاوره ای که من از شما میخوام راه اندازی Server Room با یک رک برای شروع کار هست
تجهیزاتی که ما برای اتاق سرور در نظر گرفتیم و فراهم شده : دوربین مداربسته ، سیستم اطفاء حریق(در حال نصب) ، برق اضطراری UPS (در حال راه اندازی) ، رک ، سوییچ Micronet SP608EB (http://www.micronet.com.tw/mod/product/index.php?REQUEST_ID=cGFnZT1kZXRhaWwmUElEPTMmTm9kZ UlEPTE0) و مودم TP-Link
عکس از سوییچی که استفاده میکنیم در حال حاظر

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f196/15637-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-server-room-n85024-46517d1-png

تجهیزاتی که قراره پس از نتیجه گیری از سرور ها قراره فراهم کنیم : سیستم سرمایشی، تهویه مطبوع ، دوربین مداربسته با IP ، فیبر نوری (که شرکت مخابرات متری 20 هزار تومن حساب میکنه) ، اینترنت پرسرعت بالای 4 مگ با حجم نامحدود ، فیبر نوری

و چند سوال که از شما دارم
1.آیا میشه دو خط تلفن تهیه کرد ، یکی برای Send و دیگری برای Receive ؟
2.دوستانی که سرور ایران دارن ، حداکثر سرعت دانلود چند مد نظر شما هست؟
3.برای جلوگیری از حملات دیداس کاری میشه کرد؟به صورت سخت افزاری؟
4.به نظرتون استفاده از فیبرنوری به صرفه هست؟
5.ویندوز سرور چقدر فضای هارد رو اشغال میکنه و همچنین لینوکس چقدر از فضای هارد رو اشغال میکنه؟

این سوال های من بود و حالا توضیح های من

دوربین مداربسته IP , به چه دلیل؟
چون شرکتمون انتقال دادیم به یک جای دیگه و به صورت همیشگی Server Room نیستیم و گفتیم شاید بهتر باشه از راه دور کنترلش کنیم اگه نیازی بود بریم به سمت اتاق ، فاصلمون تا اتاق سرور حدودا 5 الی 10 دقیقه هست

به چه دلیل از اینترنت 4 مگ حجم نامحدود استفاده میکنیم؟
دوستان من با اینترنت 20 کیلوبایت هم جواب گرفتم ، سرعت دانلود از سرورم که تو گیلان بود (سرور مجازی پارس دوو) 300 الی 400 میرسید ، میخوام ببینم رو این هم میشه جواب گرفت یا نه

محل سرور هم : قائمشهر - پاساژ فاعلی

اگه اعتراضی به محل سرور دارین بگین ، چهار دیواری اختیاری :">

بی شک منتظر جواب های شما هستیم ، هر جوری که صلاح میدونین ارسال کنین

این متن هم برای اسپمر های عزیز (مسخره نکنین ، با مسخره کردن ارسالی هاتون به درد لای جرز میخوره)

king_of_shadows
September 15th, 2013, 21:25
به نظر من به صرف نیست دوست عزیز چون ممکنه ***ه سیم های اینترنت رو بخوره،یه شهاب سنگ بخوره به ماهواره مخابرات،یه 18 چرخ بره روی کابل و..... دلیل های مسخره دیگه ای که واسه کم شدن یا قطعی نت ارائه میدن
بودجه زیادی لازمه چون اگه دقت کرده باشین بیشتر دیتاسنتر های ایران دولتی هستن
کادر فنی مجرب میخواد همه فن وارد
و تا بیان سود کنین و مشتری زیاد بشه یه چیزی خراب شده

cityhost
September 15th, 2013, 21:42
اولین استفاده از این سرور خودمونیم ، فیبر نوری هم از زیر زمین میرسه به پاساژ از اونجا مستقیم میره به اتاق سرور
از نظر تهیه سخت افزار هم هیچ مشکلی نداریم انقدر دستمون باز هست تا سه الی چهار تا سرور راه اندازی کنیم
این مسائل رو بعضی موقع ها زیادی گنده میشه مشکل ما فقط و فقط تهیه اینترنت با سرعت دانلود 1 یا 2 مگ هست که نمیدونیم چیکار کنیم توش موندیم
ما که نیومدیم ESXI نصب کنیم!!!
مشخصات سرور تست :
MainBoard : Asrock
Ram : 4Gig DDR2 Apacer
HDD : 1Tra Toshiba
Power : Green 330
مشخصات سی پی یو هم فردا ذکر میکنم براتون چون چند تا سی پی یو داریم توش موندیم کدومو سوار کنیم

king_of_shadows
September 15th, 2013, 21:59
خب شما توی انتخاب سخت افزار دقت نکردی مین ازارک ارزون ترین های بازار هست و اصلا به درد نمیخوره پیشنهاد گیگابایت هست.هارد همه میدونن WD بلک یا گرین مناسب ترین گزینه هست رم هم میتونید از gel یا kingmax استفاده کنید پاور گرین خوبه ولی واتش کمه ببینید میتونید یه اینترنت ماهواره جور کنید
سی پی یو هم سوکت مین رو بگین تا بهترین رو بهتون معرفی کنم

cityhost
September 15th, 2013, 22:05
عزیز این فقط برای تسته ، بیکار نیستیم که یک کیس الکی ببندیم
مین سرورمون قراره از دبی بیاد ، با سی پی یو Intel Xeon که مشخصات کاملش تا دو سه روز دیگه به دستم میرسه
اونی که قراره از دبی بیاره اشناست و ی مبلغی برای سود خودش میگیره از اونور اورده اینور
نت ماهواره ای که اصلا نمیدن باید حتما شرکت ثبت شده حقوقی باشه که تو فکرش هستیم اما فکر نکنم بتونیم ماهواره ای دریافت کنیم هزینش سرسام اور میشه
استفاده از سه خط تلفن و ادغام اونها توسط سوویچ نمیشه اعتماد کرد؟

king_of_shadows
September 15th, 2013, 22:10
خط تلفن نه پایداری لازمه نداره
شما وقتی داری این همه هزینه میکنی خب مگه چقد اختلاف قیمتش در میاد که میخوای همه رو خوب ببندی بعد واسه سی پی یو زنون پاور 330 بزاری و مین ازارک
اینم در نظر داشته باشید با داشتن اینترنت ماهواره میتونین isp باشین تو شهر خودتون و اینترنت وایرلس بیدین که سرسام اور سود داره

king_of_shadows
September 15th, 2013, 22:12
Satellite Internet in IRAN - Satellite Providers (http://www.satproviders.com/en/offers/IRAN)

cityhost
September 15th, 2013, 22:27
خب بالاخره این اینترنتی که میخوایم بگیریم باید قانونی باشه
شما اینترنت افلاین هم راه بندازی رصد میکنن چه برسه به اینترنت آنلاین
تو قائمشهر که قطعی نداریم نظرم اینه از مخابرات 2 مگ نامحدود برای یک ماه بگیرم
البته صحبت های لازم رو فردا تو خود مخابرات انجام میدم تا ببینم به چه صورته

قابل توجه بعضی ها این تاپیک قرار نیست خاک بخوره تا نتیجه نگرفتم به پست دادنم در این تاپیک و کمک گرفتن از اساتید ادامه میدم

به اون سوالات هم جواب ندادین

1.آیا میشه دو خط تلفن تهیه کرد ، یکی برای Send و دیگری برای Receive ؟
2.دوستانی که سرور ایران دارن ، حداکثر سرعت دانلود چند مد نظر شما هست؟
3.برای جلوگیری از حملات دیداس کاری میشه کرد؟به صورت سخت افزاری؟
4.به نظرتون استفاده از فیبرنوری به صرفه هست؟
5.ویندوز سرور چقدر فضای هارد رو اشغال میکنه و همچنین لینوکس چقدر از فضای هارد رو اشغال میکنه؟

torkidatir
September 16th, 2013, 08:11
سلام و درود خدمت شما

شما افتخار مایی...
چون میخوای سروری داشته باشی در ایران

نه نمایندگی از خارج

من هم میخوام

http://www.webhostingtalk.ir/f205/86140/
ولی به دلایلی فعلا نمی توانم

به نظر من شما به یه شرکت هم در این زمینه که حرفه ای و مشهور است (اگر در شهر شما نیست در کشور حتما هست) به صورت حضوری سر بزنید
و با یکی از فنی هایشان صحبت کنید حتی اگر شده پول هم بدهید
بعد هم همیشه در صدد ارتقای دانش خود باشید

انشاالله به برکت امام رضا کارتون رو به راه میشه و خودم ازتون سرویس میگریم

در ضمن شما که میگید دستتون بازه (الحمد الله)
موفق باشید

cityhost
September 16th, 2013, 09:14
در زمینه اینترنت و شبکه با مهندس شهابیان (http://www.shahabian.com) ، استاد دانشگاه سازه سنگین ساری که هم در زمینه لینوکس و هم در زمینه ویندوز تخصص داره صحبت کردیم
ایشون گفتن به دلیل این که ایران تحریمه شرکت San هم نمیتونه ترافیک بالا بده به خاطر همین قیمت اینترنت بالاست

والا ما در مورد اینترنت ماهواره ای هم خیلی تحقیق کردیم ، حداکثر سرعت دانلود که شنیدم 5 مگ در ثانیه بوده و باید یک نفر شخص حقوقی یک سری تعهد های سنگین رو قبول کنه که این برای ما خیلی سنگینه
به طور مثال جایگاه - صفحه اصلی پورتال (http://www.jaygah.ir) ، این شرکت یا هاست,ثبت دامنه,سرور مجازی,هاست لینوکس - هاست ایران (http://www.hostiran.net) این شرکت اینترنت های خودشو از کجا تامین میکنه؟
اینترنت Point به Point چطوره؟بهتره سرعت و کیفیتش؟

majidisaloo1
September 16th, 2013, 09:30
در زمینه اینترنت و شبکه با مهندس شهابیان (http://www.shahabian.com) ، استاد دانشگاه سازه سنگین ساری که هم در زمینه لینوکس و هم در زمینه ویندوز تخصص داره صحبت کردیم
ایشون گفتن به دلیل این که ایران تحریمه شرکت San هم نمیتونه ترافیک بالا بده به خاطر همین قیمت اینترنت بالاست

والا ما در مورد اینترنت ماهواره ای هم خیلی تحقیق کردیم ، حداکثر سرعت دانلود که شنیدم 5 مگ در ثانیه بوده و باید یک نفر شخص حقوقی یک سری تعهد های سنگین رو قبول کنه که این برای ما خیلی سنگینه
به طور مثال جایگاه - صفحه اصلی پورتال (http://www.jaygah.ir) ، این شرکت یا هاست,ثبت دامنه,سرور مجازی,هاست لینوکس - هاست ایران (http://www.hostiran.net) این شرکت اینترنت های خودشو از کجا تامین میکنه؟
اینترنت Point به Point چطوره؟بهتره سرعت و کیفیتش؟

متاسفانه تا جایی که بنده اطلاع دارم اشخاص جقوقی هم نمیتوانند استفاده بکنند حتی دیتا سنتر ها و... تنها جایی که استفاده میکنه پارس آنلاین است که اونم از زمان شاه مجوز دارد و الآن نمیتوانند مجوزش را تغو بکنند

سرعت دانلود روی سرور های با کیفیت اگر بخواهین شما باید 10 مگ را داشته باشید
یعنی یک پورت 100 گیگ اگر بخواهید در حد یک دیتاسنتر باشد باید داشته باشید

par30shop
September 16th, 2013, 09:34
broadband از مبین نت هم میشه گرفت یا از پارس آنلاین - آسیاتک هم تازگی ها میده - سرعت بالایی هم داره - سرور هم سعی کنید از سرورهای E3 استفاده کنید - در کل خوبه اما سرمایه رو خارج از کشور میذاشتید بهتر بود

cityhost
September 16th, 2013, 11:04
حقیقتش ما تجهیزاتشو داریم اما مشکل ما فقط و فقط اینترنتشه
یک سرور HP هست که 32 گیگ رم داره 1 ترا هارد داره 64 تا هارد اضافه هم میخوره قیمتش 5 میلیونه که قراره به مجموعه سرورامون اضافه بشه البته بعد از نتیجه گرفتن
حدودا 3 تا کیس هست که خودمون تهیه کردیم ، در کنارش میخوایم یک سرور قدرتمند برای اجاره دادن بگیریم که فعلا فکر نت درگیرمون کرده
حتما الان میخواین بگین چرا هر روز یک کانفیگ جدید رو بهمون میگین ، برای چندمین بار ذکر میکنم دستمون بازه هر سیستمی که بخوایم میتونیم ببندیم
طبق گفته دوستان مین برد Asrock کیفیت نداره اما میتونیم بعد از اون ایسوس بگیریم یا هر چیزی که دوستان پیشنهاد میدن
امروز هم قراره اولین کیس ما به صورت تست راه اندازی بشه اگر خدا بخواهد ، ای پی هم که اطلاع دادن فعال شده
نت ما هم در حال حاظر : آسیاتک نامحدود 2 مگ با سرعت دانلود حداکثر با IDM حدود 150 الی 200 کیلوبایت در ثانیه

RoobinaServer
September 16th, 2013, 13:13
حقیقتش ما تجهیزاتشو داریم اما مشکل ما فقط و فقط اینترنتشه
یک سرور HP هست که 32 گیگ رم داره 1 ترا هارد داره 64 تا هارد اضافه هم میخوره قیمتش 5 میلیونه که قراره به مجموعه سرورامون اضافه بشه البته بعد از نتیجه گرفتن
حدودا 3 تا کیس هست که خودمون تهیه کردیم ، در کنارش میخوایم یک سرور قدرتمند برای اجاره دادن بگیریم که فعلا فکر نت درگیرمون کرده
حتما الان میخواین بگین چرا هر روز یک کانفیگ جدید رو بهمون میگین ، برای چندمین بار ذکر میکنم دستمون بازه هر سیستمی که بخوایم میتونیم ببندیم
طبق گفته دوستان مین برد Asrock کیفیت نداره اما میتونیم بعد از اون ایسوس بگیریم یا هر چیزی که دوستان پیشنهاد میدن
امروز هم قراره اولین کیس ما به صورت تست راه اندازی بشه اگر خدا بخواهد ، ای پی هم که اطلاع دادن فعال شده
نت ما هم در حال حاظر : آسیاتک نامحدود 2 مگ با سرعت دانلود حداکثر با IDM حدود 150 الی 200 کیلوبایت در ثانیه

و آن وقت چیزی که نیاز دارید چه سرعتی دارد ؟

یعنی آپلود :)

نت Dc با نت ADSL فرق داره.

با تشکر - شریفی موفق باشید.

cityhost
September 16th, 2013, 15:13
(گوگل یک دفعه نشد گوگل ، زیر زمینی بود ، با سی پی یو پنتیوم 2 )

خب بذارین من این سوال رو از شما بپرسم
انشاالله منظور منو از جمله اول متوجه شده باشین
انقدر تلاش کردیم و تحقیق کردیم اخرش رسیدیم به نت Dedicate و اینترنت Point To Point
فعلا هم در حال بررسی هستیم که روی بستر فیبر نوری این کارو انجام بدیم یا به صورت بی سیم Point To Point

cityhost
September 16th, 2013, 17:18
(غیرممکن وجود نداره)

نت Dc با نت ADSL فرق داره.

فکر کردم نمیدونستم (:|

دوستان نظر بدین که از چه سرویس دهنده ای استفاده کنیم ، چند بار نباید ذکر کنم فقط مشکل ما نت هست!!!

هر چند انگار سرعت اپلود بهتر از سرعت دانلوده که فکر کنم یک قدم خوب برای ما باشه
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f196/15657-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-server-room-2970207177-png

http://www.speedtest.net/result/2970207177.png

15658
http://www.speedtest.net/result/2970217492.png

15659
http://www.speedtest.net/result/2970223281.png

اینم از ISDP کرج
15660
http://www.speedtest.net/result/2970228730.png

samansystems
September 16th, 2013, 17:57
شما همه اين سرمايه گذاری ها رو هم که بکنيد نهايتا يک سری هزينه های ماهانه خواهيد داشت که شامل:

1. تامين اينترنت مناسب برای سرورتون.
2. خنک نگه داشت محل مورد نظر سرور و در نتيجه پرداخت هزينه برق برای خنک کردن و هزينه برق سرور.

جمع اين هزينه بيشتر از 200 هزار تومان هست يا کمتر ؟؟

اگر بيشتر از 200 هزار تومان باشه که شما ميتونيد 2 يونيت فضا رو تو اکثر ديتاسنتر های ايرانی با هزينه ماهانه 200 هزار تومان اجاره کنيد.

samansystems
September 16th, 2013, 18:04
15661

ما با اين نت نميايم سرور هامون رو اينجا بزاريم. به دول دليل:
1. لينک پوينت تو پوينت استيبل نيست و احتمال قطعی وجود داره. تو شرايط عادی هم پينگ بگيريد متوجه ميشيد. وجود فيبر خيلی شرايط رو عوض ميکنه.
2. با يک 2 2 تا 4 تا به اين نتيجه رسيديم که نگهداری سرور تو ديتاسنتر از لحاظ هزينه های برق و تجهيزات خيلی به صرفه تر از نگهداری تو يک اتاق و سرور روم هست.

cityhost
September 17th, 2013, 00:44
(خدا روزی رسون هست)

با تشکر فراوان از SamanSystem عزیز ، هزینه کشیدن فیبر به سرور روم زیاد نمی افته برامون
اینترنتمون تامین بشه همه چی حله (شایدم نه) ، کار ما هم فقط سرور نیست

نصب دوربین های امنیتی ، تامین امنیت اماکن ، فروش سخت افزار ، فروش لپ تاپ ، تعمیرات سخت افزاری ، انجام امور نرم افزاری ، راه اندازی سیستم های شبکه ای و در اخر شاید جالب نباشه برای بعضی ها ، نمایندگی اسیاتک
از هر نظر هزینه های ما تامین میشه مشکلی نداریم
سیستم خنک کننده هم که رک 2 تا فن داره اما به صورت دستی چند تای دیگه اضافه میکنیم و برای خود اتاق هم یک خنک کننده در نظر گرفتیم
امروز که بیمارستان بوعلی ساری بودم ، یک اتاق بسیار کوچیک داشت با یک رک 1 متر 60 سانت که یک سرور توش قرار داشت ، مدل سرورش هم Dell Power Edge فکر کنم C200 یا E200 بود یادم نمیاد ، از این سرور برای دیتای بیمارا استفاده میکردن ، جالب اینجاست کولر استفاده شده در این اتاق مال 12 سال پیشه

یک دفعه نمیزنیم تو ی کار ، کم کم و اندک اندک ، بذار جواب بگیریم بعد ، امروز عصر ساعت 7 ویندوزسرور2003 نصب شد و منتظر ای پی هستیم و میگن ای پی روی بستر فیبر نوری ی سری مشکلاتی داره که ما هم حرفی نزدیم

torkidatir
September 18th, 2013, 01:15
سلام دوست عزیز

این لینک رو یه نگاه کن شاید خالی از لطف نباشه
دیتا سنتر خانگی (http://www.aparat.com/video/video/result?text=%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%20%D8%B3%D9%8 6%D8%AA%D8%B1%20%D8%AE%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C)

cityhost
September 18th, 2013, 10:51
اين فيلما رو من دو ماه پيش از اپارات دانلود كردم
اون زمان همش فكر من اين بود چرا اين همه صدا ميده
بعدش فهميدم كه صدا ها از كجاست ،‌ تمام سوييچ هارو چك كردم و الان دنبال مدلشون ميگردم
به چند تا از دوستاني كه تو كار شبكه بودن نشون دادم گفتن اين سوييچ ها گرونه به راحتي نميشه تهيه كرد
اين رك هم اندازش 2.30 هست و چند يونيت توش جا ميشه و خودش مانيتور و كيبورد و ماوس داره ،‌ چهار تا فن بزرگ پشت داره

دوستان به دنبال اينترنت هستم :) آي پي ها روي بستر فيبر نوري در حال فعال سازي هستن ، اي پي سه ماهه تهيه كرديم ،‌ همكارم گفته اگه جواب بگيريم اينترانت بگيريم بهتره چون قراره به عنوان سرور دانلود باشه ،‌ نظر شما چيه؟ شنيدم سافت گذر هم اينترانته ولي اي پي سرور دانلودش اينترانت نيست

hostmonster
September 19th, 2013, 00:44
دوستان بجای اینکه راه حل بدید بنده خدارو از بحث دور نکنید !!!

والا ما حدود چند ماهی داخل دفتر راه اندازی کردیم با اینترانت

از 2 روتر میگذشت و کلی دست کاری شد

بهترین جواب گویی رو داد سرور رم که راه اندازی کردیم از همه نظر از سرور های پارس انلاین و افرانت بیش از رم 4 هم با کیفیت تر بود

سوالی بود جناب رضا در خدمتیم
رضا خانی

cityhost
September 19th, 2013, 12:02
دوستان بجای اینکه راه حل بدید بنده خدارو از بحث دور نکنید !!!

والا ما حدود چند ماهی داخل دفتر راه اندازی کردیم با اینترانت

از 2 روتر میگذشت و کلی دست کاری شد

بهترین جواب گویی رو داد سرور رم که راه اندازی کردیم از همه نظر از سرور های پارس انلاین و افرانت بیش از رم 4 هم با کیفیت تر بود

سوالی بود جناب رضا در خدمتیم
رضا خانی

تشکر از رضاخانی عزیز که گفتن هیچ چیزی غیر ممکن نیست

لطفا در همین پست اعلام کنین از چه چیزایی استفاده کردین و اینترانت رو از کجا تهیه کردین

سرعت اینترانت و هزینش به چه صورته ، آسیاتک اینترانت با 160 گیگ و سرعت 2 مگ بر ثانیه میده 75000 تومن ، فقط تو ای پیش گیر کردیم که هنوز به ما تحویل ندادن

از سوییچ Micronet SP608EB 10/100M استفاده میکنیم ، مخابرات هم فیبر نوری رو برای ما متری 20 هزار تومن حساب کرده O_o یک ماه پیش یک نفر اومده بود فیبر نوری راه بندازه متری 6 هزار تومن حساب کردن باهاش ، هر چند فاصله ما تا فیبر نوری 10 متره اما متری 20 هزار تومن خیلی زیاده ، برای همین به فکر Point To Point افتادم که گفتن Stable نیست ، نت ماهواره ای هم که مجاز نیست ، به تنها چیزی که فکر نکردم وایرلسه که زیاد دل خوشی ازش ندارم

hostmonster
September 19th, 2013, 18:57
اینترانت نامحدود 2 مگ و یک ای پی ولید

کارتو راه میندازه

قبلا با همین اینترانت 2مگ سرور بالا اوردیم که گمانم تست کرده باشین :)

اگر مایل بودی میتونیم برات راه اندازی کنیم حدودا زیر 200 تومان ماهانه میشه 170 الی 180 تومانی

cityhost
September 19th, 2013, 19:52
اینترانت نامحدود 2 مگ و یک ای پی ولید

کارتو راه میندازه

قبلا با همین اینترانت 2مگ سرور بالا اوردیم که گمانم تست کرده باشین :)

اگر مایل بودی میتونیم برات راه اندازی کنیم حدودا زیر 200 تومان ماهانه میشه 170 الی 180 تومانی

این اینترانت از کدوم شرکت میشه تهیه کرد و واقعا نامحدوده؟
یک سوال خیلی فکرمو مشغول کرده که اگر اینترانت بگیریم ، برای نصب لینوکس و اضافه کردن پنل دایرکت ادمین ، مگه فایل های مورد نیاز رو از سرور دایرکت ادمین دانلود و نصب نمیکنه؟ پس چه جوری امکان پذیره؟

hostmonster
September 19th, 2013, 21:10
دایرکت ادمین نصب نمی شود

اگر برای چت روم میخاید کلوکسو نصب کنید و وب سرور LightHttpd رو کانفیگ کنید خیلی بهتر از دایرکت ادمین کار می کند برای چت روم بسیار کیفیت مطلوبی خواهد داشت

کنترل پنل کلوکسو و پلسک میشه رویه سرور های ایران نصب کرد

cityhost
September 19th, 2013, 22:10
خب ما براى پشتیبان از سایتا به دایرکت ادمین نیاز داریم . اولین سرورمون فایلینگ هست. بعد از جواب گرفتن خط رو تقویت می کنیم و شروع می کنیم به میزبانی از سایتا خودمان و بعد از مدت کم سایت هاى دیگران به امید خدا
سرور فایلینگ هم 750 گیگ هارد توشیبا داره
سرور هاستینگ هم که قرار هست راه بی افته 8 گیگ هارد اس اس دی برای سیستم عامل داره و 500 گیگ هارد برای فایل ها که طریقه Mount کردنش ی خرده سخته شاید هم نشه

hostmonster
September 21st, 2013, 01:11
از دایرکت ادمین ن.ا .ل استفاده کردید ؟ این رو هم تست کنید ببینید به کجا میرسه :d

cityhost
September 21st, 2013, 11:02
دايركت ادمين نال خطرناك نيست؟ خب دايركت ادمين نال باشه ،‌ وب سرورشو چي كار كنيم ،‌ اونم نال بندازيم تنگش؟
تصميم رو گرفتيم و قراره اينترانت راه اندازي كنيم براي سرور دانلود ،‌ براي سرور سايتمون هم از اينترنت استفاده كنيم البته تا 2 ماه ديگه چون داريم بر سر فيبر نوري بحث ميكنيم كه خيلي گرون افتاده واسمون ،‌تا الان كه گفتن بتونن هر متر رو كمتر حساب كنن ما كه دست بردار نيستيم ادامه ميديم
(مشكل مالي نداريم)
از يكي از دوستان و همكار خيلي عزيزم پرسيدم براي سرور چه نتي بگيرم ،‌ گفته برو بخواب عمو! :d

cityhost
October 1st, 2013, 13:29
سلام دوستان پس از چند روز دوباره مشاوره میخوام ازتون

با تلاش زیاد تونستیم نت 2 مگ آسیاتک رو با هماهنگی اسیاتک برای راه اندازی سرور تهیه کنیم

نت به صورت نامحدود تهیه شده از شما دوستان برای راهنمایی کمک میخوام

http://www.speedtest.net/result/3003872712.png

http://www.speedtest.net/result/3003875177.png

http://www.speedtest.net/result/3003876215.png

سرعت دانلود از سرور های خارجی بدون IDM : حداکثر 168 کیلوبایت

چطور میشه سرعت اپلود رو چک کرد؟

hostmonster
October 1st, 2013, 13:33
آسیاتک تایید نمیشه !!!@-)

قعطی بالا کیفیت پایین موفق باشید

بنده که نمایندشونم هستم ولی چنگی به دل نمیزنه :d

cityhost
October 1st, 2013, 15:28
عزىز دمت. گرمه. دىگه
از سر. جعبه. تقسىم. تلفن. تا. شرکت. کابل با روکش. ضد نوىز. کشىدىم., قطعى. نداره. خوشبختانه
خودمم. نمایندگی دارم. راضى ام. صد در. صد., فعلا. براى. تست. راه. انداختىم. تا پورت. شخصى. بگىرىم

ra3ou1
October 1st, 2013, 16:14
دوست عزیز نت دیتاسنتر با نت که در منزل و مغازه و شرکت و ... استفاده میکنید متفاوت هست

ضمن اینکه ارائه سرویس قوانین خاص خودش رو داره و ممکنه دردسر ساز بشه برای شما

در حال حاضر در اکثر دیتاسنترهای داخلی سرویس ارائه میدهیم و سرورهای کولو شده داریم

ما پورت 1Gb روی سرورها aشرکت و داریم نت اصلی سرورها از دو شرکت زیر ساخت و فیزیک نظری می باشد و 4 لینک ساپورت از isp های داخلی برای سرورها برای استفاده در مواقع اضطراری

سرعت دانلود سرورها رو هم می توانید در تاپیک فروش ما ملاحظه کنید که برخی از مشتریان فید بک قرار دادن

تا 70mbps دانلود داشتن

تاپیک فروش جهت مشاهده تست ها

http://www.webhostingtalk.ir/f15/90018/

با تشکر

cityhost
October 1st, 2013, 20:21
همونطور که چند بار ذکر کردم این نت رو برای تست میخوام
امروز هم با مخابرات سر و کله زدم در مورد نت اختصاصی که گفتن بهت نمیدیم (به قد و هیکلم نگاه کردن) بعدش که کارت شرکت و مهر شرکت رو نشون دادم گفتن مشکلی نداره بهت میدیم
ولی اول میخوام هم اینترنت رو تست کنم ، هم اینترانت
این Server Room هم امادست اما سرویس دهی حداقل از چهار الی پنج ماه دیگه شروع میشه
چرا؟ چون اول سایتای خودمونو بالا میاریم کسب درامد میکنیم اگه جوابگو بود شروع میکنیم به کلو سرور مشتریان
تو اون عکسی که تو تاپیک بود سرعت دانلود بود 10 مگ ، اما آپلود 900 کیلو
مخابرات بهمون گفته اگه یک الی دو مگ سرعت اپلود بهت بدیم چقدشو استفاده میکنی مام گفتیم تا اونجایی که بکشه
سرعت اپلود مهمه برامون ، دانلود که ای اقا ما پنج ساله با سرعت 100 تا 300 کیلوبایت دانلود میکنیم ، در ضمن سه خط تلفن که قبلا داشتیم الان 2 تاشو میخوایم اسیاتک بگیریم ، یکیشو شاتل
با میکروتیک کانفیگ Upstream و Downstream رو انجام میدیم و آپ رو میذاریم رو شاتل ، دانلود رو میذاریم رو آسیاتک ، خداروشکر هم کیفیت خط تو مسیرمون خوبه هم قطعی نداشته
اینم میدونم نت دیتاسنتر فرق داره و به صورت اختصاصی فیبر نوری دارن و مستقیم به BackBone وصلن
امروز هم که مخابرات بودم گفتم میتونیم ما مستقیم به BackBone وصل شیم ، گفتن مراحل قانونی زیادی داره و به این راحتیا نیست

این Server Room هم امادست اما سرویس دهی حداقل از چهار الی پنج ماه دیگه شروع میشه
چرا؟ چون اول سایتای خودمونو بالا میاریم کسب درامد میکنیم اگه جوابگو بود شروع میکنیم به کلو سرور مشتریان

در مورد این هم بگم مگه هرجا Server Room هست باید یکی بیاد اونجا حتما کلو کنه؟ این مصرف شخصیمونه ، دیگه زبونم مو در اورد ، اگه جوابگو بود به صورت اختصاصی اقدام میکنیم ، فعلا که بوش میاد دو سه تا از کارکنای مخابرات میخوان همکاری کنن

ra3ou1
October 1st, 2013, 21:01
صفحه دوم رو ملاحظه کنید

http://www.webhostingtalk.ir/f15/90018/index2.html

http://www.speedtest.net/my-result/2933840138

http://www.speedtest.net/my-result/2933845335

http://www.speedtest.net/my-result/2933848220

cityhost
October 2nd, 2013, 00:07
جز سایت Speed Test ، نرم افزار خاصی یا چیزی هست که بشه سرعت اپلود هم تست کرد؟
مثلا تو اف تی پی بهمون میگفت سرعت اپلود به چه صورته
مثلا برای دانلود IDM که میگه سرعت دریافت فایل به چه صورته
آی پی رو تا پس فردا بهمون میدن ، یک فایل 40 مگ قرار میدیم و به دوستان لینک میدیم تا دانلود کنن ببین به چه صورته چون سرور قراره فایلینگ باشه ، سرور میزبانی سایت هارد SSD داره

majidisaloo1
October 2nd, 2013, 00:37
سلام دوستان پس از چند روز دوباره مشاوره میخوام ازتون

با تلاش زیاد تونستیم نت 2 مگ آسیاتک رو با هماهنگی اسیاتک برای راه اندازی سرور تهیه کنیم

نت به صورت نامحدود تهیه شده از شما دوستان برای راهنمایی کمک میخوام

http://www.speedtest.net/result/3003872712.png

http://www.speedtest.net/result/3003875177.png

http://www.speedtest.net/result/3003876215.png

سرعت دانلود از سرور های خارجی بدون IDM : حداکثر 168 کیلوبایت

چطور میشه سرعت اپلود رو چک کرد؟

این مینیمم سرعت اینترنت خانگی بنده است شما میتونید سرعت خیلی بالاتری بگیرید
Speedtest.net by Ookla - My Results (http://www.speedtest.net/my-result/3005343584)

cityhost
October 2nd, 2013, 09:21
سرعت آپلود 0.34 Mb به درد کارمون نمیخوره
من حتما دلیلی دارم که میگم اپلود باید بالا باشه دیگه
حالا فکر کن دوتا آسیاتک 2 مگ نامحدود با هم ادغام بشه سرعت دانلود به چه صورت میشه؟
این دو مگی که به ما دادن ما از مرکز اسیاتک مازندران یعنی بابل درخواست دادیم و گفتیم برای کار سرور میخوایم
اگه جواب بده خط سوم رو شاتل نمیگیریم ، از مخابرات میگیریم
آی پی هایی که میخوان بدن یکیش رنج *.*.*.79 هست و یکی دیگه *.*.5.9 شاید هم *.*.5.22 هست

cityhost
October 12th, 2013, 21:23
سلام دوستان

پس از مدت خیلی زیاد و خاکی شدن این تاپیک بالاخره یکی از سرورهامون که به عنوان سرور شخصی برای سایت دانلود هست آپ شد

سرور با رم 4 اما مادربرد ضعیف ، امشب فقط لینک 4 مگی میذارم تا ساعت 10 چون حجم زیادی نداریم می ترسم همش بپره ، در حال حاظر هم فقط برای تست IIS بالا اوردیم

امشب هم میخوایم zPanel ایرانی که دوست عزیز zpanel.co زحمتشو کشیدن نصب کنیم و فردا هم هارد رو به سرور دوم که مادربرد گیگابایت و سی پی یو اینتل 2020 رم DDR3 6 Gig انتقال بدیم

لینک هم لینک نرم افزار IDM هست و به صورت zip میذارم براتون

دانلود کنین و نتیجه خودتون رو ذکر کنین ، در صورتی که میخواین نا امید یا مسخره کنین لطفا پیام خصوصی کنین

با تشکر

با همین سرعت به نتیجه رسیدیم و خواهیم رسید

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f196/16139-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-server-room-capture-jpg
ای پی از سمت شرکت آسیاتک

79.127.97.148

redpayam
October 13th, 2013, 21:54
سلام دوستان

پس از مدت خیلی زیاد و خاکی شدن این تاپیک بالاخره یکی از سرورهامون که به عنوان سرور شخصی برای سایت دانلود هست آپ شد

سرور با رم 4 اما مادربرد ضعیف ، امشب فقط لینک 4 مگی میذارم تا ساعت 10 چون حجم زیادی نداریم می ترسم همش بپره ، در حال حاظر هم فقط برای تست IIS بالا اوردیم

امشب هم میخوایم zPanel ایرانی که دوست عزیز zpanel.co زحمتشو کشیدن نصب کنیم و فردا هم هارد رو به سرور دوم که مادربرد گیگابایت و سی پی یو اینتل 2020 رم DDR3 6 Gig انتقال بدیم

لینک هم لینک نرم افزار IDM هست و به صورت zip میذارم براتون

دانلود کنین و نتیجه خودتون رو ذکر کنین ، در صورتی که میخواین نا امید یا مسخره کنین لطفا پیام خصوصی کنین

با تشکر

با همین سرعت به نتیجه رسیدیم و خواهیم رسید

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f196/16139-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-server-room-capture-jpg
ای پی از سمت شرکت آسیاتک

79.127.97.148
به سلامتی انشالله موفق باشید

لینک دانلود کجاست دوست عزیز؟

cityhost
October 20th, 2013, 14:36
سلام دوستان ، با مشکل بسیار جدی برخوردیم
تصمیم گرفتیم اینترانت بگیریم و در کنارش اینترنت برای دانلود فایل که مختصر میگم براتون
مراحل اینترانت برای راه اندازی چند سرور رو پیش رفته بودیم اما به شرکتمون گیر دادن و گفتن حتما باید شرکتون ثبت شده باشه
شرکت ما در زمینه الکترونیک فعالیت میکنه و داریم اونو به یک شرکت کامپیوتر و شبکه تغییر می دیم
قراره اینترانت اختصاصی که بر روی dsl که همون سیم مسی خودمون هست با سرعت 2 مگابایت بدون هیچگونه نویزی که تضمین دادن در سر تا سر ایران پینگ زیر 90 و 100 هست رو قرار داد ببندیم با ای پی 3 ماهه
اینترنتی که اسیاتک گرفتیم پینگ بالای 100 و زیر 140 میده و کلا نمی ارزه ، از پونصد متر اونور تر که یک فروشگاه کامپیوتری بود دانلود انجام دادیم سرعت روی 89 کیلوبایت بسته شده بود
طبق بررسی ها فهمیدیم سرعت اپلودمون روی 1 مگابیت بسته شده
امروز هم با مخابرات جلسه غیر رسمی داشتیم و بهمون گفتن شرکت رو ثبت کنین ما اینترنتی که برای راه اندازی چند سرور نیاز دارین در اختیار شما قرار میدیم
البته اینترنت نمیگیریم ، اینترانت میگیریم و برای دانلود فایل از سایت های خارجی از یک سرویس دهنده برای اینترنت استفاده میکنیم
یعنی همون ادغام دو سرویس با میکروتیک
کسی هست این کار رو انجام بده؟ (با هزینه) شدنی هست که اینترنت در کنار اینترانت باشه اگه هست لطفا تماس بگیرین 09301386402

غصه سرمایه منو نخورین ، یک روتر برای DSL باید بخرم ، عنوان تاپیک نوشته مشاوره پس مشاوره بدین ، قصد کلو ندارم ، اگه دوست داشتم کلو میکردم دیوانه نیستم که انقدر پول خرج میکنم

دو ماهه پیگیر قضیه هستم و بالاخره با مخابرات به توافق رسیده بودم که شرکت برامون دردسر شد

اینترانت اختصاصی رو به هر کس نمیدن حتما باید فرد حقوقی باشه البته سرعت بالای 128 کیلوبایت

mhiizadi
October 20th, 2013, 20:13
توی شهره ما آسیا تک یه سرویسی میده 4 مگ هست
با فیبر نوری خیلی خوب جواب میده.
پیشنهاد میکنم این اینترنت رو بگیرید .
هیوقتم قطی نداشته برا من

cityhost
October 22nd, 2013, 14:53
مشخصات سرور که همین الان هم دارم باهاش پست میذارم

CPU
intel Pentium G2020
Lvi bridge
core:2 threads:2
Core Speed : 2.90Ghz
cache : L3 Cache 3MByte

Ram
Apacer 4Gig DDR3
Bus 1333 mhz

HDD
WD 320Gig SAS

Main
Gigabyte H61M-S2PV

OS
Windows Server 2008R2 32bit

سرور دوم امروز بعد از ظهر 30 مهر 92 راه اندازی میشود

مشکل اساسی که داریم اینترنت هست ، تا سه روز دیگر به اینترانت 2 مگابایت share و تا یک الی دو ماه دیگر به اینترانت اختصاصی 2 مگابایت تغییر میدهیم انشاالله مشکل پینگ و سرعت دانلود نداریم

یکی از بهترین محصولات رو انتخاب کردیم ، گارانتی رم مادالعمر میباشد و از اون دسته از رم هایی است که پایداری بالایی دارد

یادتون هست یک نفر میخواسته دیتاسنتر مدرن بزنه؟ حالا ما میخوایم ی سرور روم معمولی بزنیم بعدش ارتقاش بدیم به سرور روم مدرن

khanihost_ir
October 22nd, 2013, 15:22
دوست عزیز مخابرات دیگر نمی تواند هیچ خدمات سرویس دهی اینترنتی ارائه بده چطور توافق کردید ؟ /:)

اگر مایل بودید می توانیم با قیمت مناسب راه اندازی کنیم ...

این فکر شما رو ما 3 سال پیش انجام دادیم تجربه کافی هم در این زمینه داریم میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید

09157222895 آقای رضا خانی

cityhost
October 22nd, 2013, 15:30
فکر کنم منظور شما در مورد ارائه ندادن سرویس ، مشکل مخابرات با زیرساخت باشه
http://tci.ir/post/detail.aspx?mc=4&sc=2&pc=1&ctg=3&c=469&lang=Fa
مخابرات در حال حاظر آمادست که همچین سرویس رو به ما ارائه کنه
گفتن که شما شرکت رو به ثبت برسونین تا این سرویس رو در اختیارتون بذاریم
با شماره رضا خانی تماس گرفتم جواب نداد
در ضمن اولین سرور من تو ایران با همکاری عرفان کمالی از رضا خانی گرفتیم که سرور در شرکت شما نگه داری میشد
چند وقت پیش با رضا خانی در این مورد صحبت کردم
باتشکر

khanihost_ir
October 22nd, 2013, 15:34
بله درسته

پیشنهاد من این هست اگر سرویس با کیفیت میخاهید سرویس دهنده اینترنت و. اینترانت از مخابرات تهیه نکنید فرض کنیم یک روز 10 روز یک ماه سرویس خوب باشه

اما قعطی ها و افت سرعت به همراه دارد .

:53:امید وارم موفق باشید

cityhost
October 22nd, 2013, 15:52
همه جا به این صورت نیست

اکثرا تو همین انجمن گفتن اسیاتک بدترین قطعی هارو داره
اما اینترنت شرکت ما از اسیاتک هست و چهار روزه روشنه بدون یک بار قطعی
به هیچ وجه قطع نشده
میگن مخابرات اصلا سرعتش خوب نیست و کیفیت نداره
من سه سال اینترنت مخابرات دارم ازش هم راضی ام
همه جا سرویس دهی به یک صورت نیست ، شرکت جایگاه اینترنت رو از مخابرات و یک شرکت دیگه که یادم نیست اینترنت تهیه میکنه
یک سرور روم که اونم یادم نیست از مخابرات و فیزیک نظری و زیرساخت اینترنت تهیه میکنه برای سرور ها
ما هم میخوایم از مخابرات اینترنت دریافت کنیم
حاجی کابل مسی دست کیه الان؟؟؟;)

persianmagic
October 23rd, 2013, 20:57
همه جا به این صورت نیست

اکثرا تو همین انجمن گفتن اسیاتک بدترین قطعی هارو داره
اما اینترنت شرکت ما از اسیاتک هست و چهار روزه روشنه بدون یک بار قطعی
به هیچ وجه قطع نشده
میگن مخابرات اصلا سرعتش خوب نیست و کیفیت نداره
من سه سال اینترنت مخابرات دارم ازش هم راضی ام
همه جا سرویس دهی به یک صورت نیست ، شرکت جایگاه اینترنت رو از مخابرات و یک شرکت دیگه که یادم نیست اینترنت تهیه میکنه
یک سرور روم که اونم یادم نیست از مخابرات و فیزیک نظری و زیرساخت اینترنت تهیه میکنه برای سرور ها
ما هم میخوایم از مخابرات اینترنت دریافت کنیم
حاجی کابل مسی دست کیه الان؟؟؟;)

برای گرفتن پهنای باند اختصاصی به جز شرکا ثبت شده چیز دیگه ای هم خواستند؟

cityhost
October 23rd, 2013, 21:43
برای گرفتن پهنای باند اختصاصی به جز شرکا ثبت شده چیز دیگه ای هم خواستند؟
نه فقط شرکت ثبت شده رسمی (بدون مسئولیت محدود) خواستند تا دلیلی باشه بر استفاده از اینترانت یا اینترنت اختصاصی
اینترنت 64 کیلوبایت 110 هزار تومن و اینترانت 64 کیلوبایت 21 هزار تومن
حجم های دیگه ضربدر قیمت 64 کیلو میشه و بهتون گفته میشه
اختصاصی هم کلا خط اختصاصیه هیچ Share توش وجود نداره
تا ماه آینده برای سرور 512 نامحدود در نظر گرفتیم تا شرکتمون روند ثبتش به پایان برسه
پینگ (افتضاح) البته نظر شخصیمه ، میانگین پینگ 126MS
آی پی : 79.127.97.148
فایل برای دانلود : http://city-server.org/test/acrobat9-5partdownload.zip
برای من که خونه نت نامحدود دارم از هر سایتی اخرش 60 کیلوبایت میده اینم همینطوره
یکی از دوستانم sajjad13and11 که فایروال DSST رو تاپیک کرده بود ماکزیمم سرعتش 12 بود ، دانلود از این فایل ماکزیمم سرعتش 16 بود
حالا نظر شما رو میخوام ، هر چند میدونم باید سرعتش پایین باشه

api
October 24th, 2013, 03:15
از مخابرات نگیرید
افتضاحه و کلاه بردارن
من یه مدت ازشون پورت 10 اختصاصی داشتم . همش مشکل کندی داشتن و به زور به 5 میرسید

SniTomb
October 24th, 2013, 11:36
نه فقط شرکت ثبت شده رسمی (بدون مسئولیت محدود) خواستند تا دلیلی باشه بر استفاده از اینترانت یا اینترنت اختصاصی
اینترنت 64 کیلوبایت 110 هزار تومن و اینترانت 64 کیلوبایت 21 هزار تومن
حجم های دیگه ضربدر قیمت 64 کیلو میشه و بهتون گفته میشه
اختصاصی هم کلا خط اختصاصیه هیچ Share توش وجود نداره
تا ماه آینده برای سرور 512 نامحدود در نظر گرفتیم تا شرکتمون روند ثبتش به پایان برسه
پینگ (افتضاح) البته نظر شخصیمه ، میانگین پینگ 126MS
آی پی : 79.127.97.148
فایل برای دانلود : http://city-server.org/test/acrobat9-5partdownload.zip
برای من که خونه نت نامحدود دارم از هر سایتی اخرش 60 کیلوبایت میده اینم همینطوره
یکی از دوستانم sajjad13and11 که فایروال DSST رو تاپیک کرده بود ماکزیمم سرعتش 12 بود ، دانلود از این فایل ماکزیمم سرعتش 16 بود
حالا نظر شما رو میخوام ، هر چند میدونم باید سرعتش پایین باشه

درود

با نت پارس آنلاین فایل ذکر شده با سرعت حدود 70 تا 90 دانلود شد

سرعتش نسبتا خوبه

موفق باشید

cityhost
October 24th, 2013, 14:46
از مخابرات نگیرید
افتضاحه و کلاه بردارن
من یه مدت ازشون پورت 10 اختصاصی داشتم . همش مشکل کندی داشتن و به زور به 5 میرسید

به نظر شما از کدام شرکت پهنای باند اختصاصی تهیه کنم که هیچ نویز و مشکلاتی نداشته باشد و مقرون به صرفه باشد.

درود

با نت پارس آنلاین فایل ذکر شده با سرعت حدود 70 تا 90 دانلود شد

سرعتش نسبتا خوبه

موفق باشید
با تشکر از شما ، ماکزیمم سرعت شما به چه صورت است؟

cityhost
October 25th, 2013, 01:24
با سلام خدمت دوستان گرامی
اولین سایت با نام پارت دانلود که مالکیت آن برای مدیر عامل پارت مهر خزر می باشد در حال میزبانی است
آدرس سایت :
www.partdownload.ir (http://partdownload.ir)
کنترل پنل زد پنل است و راهی جز این نداریم تمام هاست هارا با دی ان اس اختصاصی ارائه دهیم تا مشکل زدپنل برطرف شده و در ورژن جدیدتر دیگر این مشکل را نداشته باشیم
به گفته چند تن از دوستان که برای تست بهشون ریسلر دادیم سرعت آپلود خیلی خوبه و سرعت دانلود جای خود رو داره

persianmagic
October 25th, 2013, 01:36
بهتون تیریک میگم.پهنای باند مصرفیتون رو میفرمایید

cityhost
October 25th, 2013, 02:05
بهتون تیریک میگم.پهنای باند مصرفیتون رو میفرمایید

برای تست 512 نامحدود اسیاتک

به دنبال پهنای باند اختصاصی مطمئن میگردیم

persianmagic
October 25th, 2013, 02:13
ایپی اختصاصی هم گرفتید؟از سوییچ استفاده میکنید؟

cityhost
October 25th, 2013, 02:26
بله آی پی اختصاصی هست و به صورت سه ماهه ثبت نام کردیم ، از سوییچ Micronet استفاده میکنیم اما بعد از خرید اینترنت اختصاصی روتر و سوییچ خریداری میکنیم تا ظرفیت ای پی رو افزایش بدیم
با این مودم های معمولی همچین چیزی که امکان پذیر نیست؟؟؟
هدف ما اینترانت اختصاصی و یک خط اینترنت 128 نامحدود جهت باز کردن سایت های خارجی است ، و با میکروتیک ادغام میکنیم این دو سرویس رو

persianmagic
October 25th, 2013, 21:06
مودم های سیسکو اکثرا این قابلیت رو دارن ولی به صورت ابتدایی.سوییچ ضروری هستش اخر اول نیازتون میشه

فعلا چند ایپی دارید هر ایپی رو براتون چند محاسبه کردند؟

cityhost
October 25th, 2013, 23:30
با تشکر از شما که تاپیک های مارو دنبال میکنید و ما رو در امر مشاوره کمک میکنین

دو بار سفارش دادیم تا تایید شدن طول کشید و لغو سفارش زدیم ، برای سومین بار که سفارش دادیم 15 هزار تومن حساب کردن که زنگ زدیم تا قضیه رو پیگیر شیم گفتن تعرفه جدید هست ، شایدم هزینه اون دو تا ای پی افتاده رو این ای پی ، بهمون گفتن مشخصات سرور رو برامون ارسال کنین تا برای شما نت رو تهیه کنیم ما هم ارسال کردیم دو روز بعد ای پی رو بهمون تحویل دادند ، به یک روتر نیاز داریم تا حجم ای پی بیشتری رو قبول کنه همچنین با گرفتن اینترنت اختصاصی مجبور به تعویض مودم هستیم چون اینترانت اختصاصی رو بر روی بستر DSL میگیریم ، ماه بعد اینترانت 2 مگ نامحدود میگیریم تا ببینیم جوابگو ما هست یا خیر (همون طور که Roobina Server گفتن نت DC با ADSL فرق داره!!!)

سایت های در حال میزبانی : www.partdownload.ir - www.partcctv.ir - www.tohidsch.ir - www.city-server.org - www.ninacloob.ir - www.setarehchat.ir
توحید - نیناکلوب - ستاره چت با مشکل دامین مواجه شدند به همین دلیل سایتی بالا نخواهد امد

mikrobaz
October 25th, 2013, 23:48
دوست عزیز نت دیتاسنتر با نت که در منزل و مغازه و شرکت و ... استفاده میکنید متفاوت هست

ضمن اینکه ارائه سرویس قوانین خاص خودش رو داره و ممکنه دردسر ساز بشه برای شما

در حال حاضر در اکثر دیتاسنترهای داخلی سرویس ارائه میدهیم و سرورهای کولو شده داریم

ما پورت 1Gb روی سرورها aشرکت و داریم نت اصلی سرورها از دو شرکت زیر ساخت و فیزیک نظری می باشد و 4 لینک ساپورت از isp های داخلی برای سرورها برای استفاده در مواقع اضطراری

سرعت دانلود سرورها رو هم می توانید در تاپیک فروش ما ملاحظه کنید که برخی از مشتریان فید بک قرار دادن

تا 70mbps دانلود داشتن

تاپیک فروش جهت مشاهده تست ها

http://www.webhostingtalk.ir/f15/90018/

با تشکر

داداش دمت گرم این فیزیک نظری چیه من هر از چندگاهی تو این صنف میشنوم ؟

persianmagic
October 26th, 2013, 15:08
با تشکر از شما که تاپیک های مارو دنبال میکنید و ما رو در امر مشاوره کمک میکنین

دو بار سفارش دادیم تا تایید شدن طول کشید و لغو سفارش زدیم ، برای سومین بار که سفارش دادیم 15 هزار تومن حساب کردن که زنگ زدیم تا قضیه رو پیگیر شیم گفتن تعرفه جدید هست ، شایدم هزینه اون دو تا ای پی افتاده رو این ای پی ، بهمون گفتن مشخصات سرور رو برامون ارسال کنین تا برای شما نت رو تهیه کنیم ما هم ارسال کردیم دو روز بعد ای پی رو بهمون تحویل دادند ، به یک روتر نیاز داریم تا حجم ای پی بیشتری رو قبول کنه همچنین با گرفتن اینترنت اختصاصی مجبور به تعویض مودم هستیم چون اینترانت اختصاصی رو بر روی بستر DSL میگیریم ، ماه بعد اینترانت 2 مگ نامحدود میگیریم تا ببینیم جوابگو ما هست یا خیر (همون طور که Roobina Server گفتن نت DC با ADSL فرق داره!!!)

سایت های در حال میزبانی : www.partdownload.ir (http://www.partdownload.ir) - www.partcctv.ir (http://www.partcctv.ir) - www.tohidsch.ir (http://www.tohidsch.ir) - www.city-server.org (http://www.city-server.org) - www.ninacloob.ir (http://www.ninacloob.ir) - www.setarehchat.ir (http://www.setarehchat.ir)
توحید - نیناکلوب - ستاره چت با مشکل دامین مواجه شدند به همین دلیل سایتی بالا نخواهد امد

خواهش میکنم ما در یکی از شهرستان های isp مستقل داریم به همین علت اگر راهنمایی خواستید در خدمت هستیم

cityhost
November 2nd, 2013, 00:00
سلامی دوباره
دوستان برای داشتن سرور توی شرکت به مجوزی لازمه؟
صبح جمعه حفاظت اطلاعات تماس گرفته و یک چیزایی به مدیر شرکت گفته که در جریان اون نیستم
حالا میخوام بدونم سایتایی که زیر سرورمون هستن و در ساماندهی ثبت هستند چه موردی داشتن که حفاظت اطلاعات با ما تماس بگیره؟
ما طبق استاندارد های داشتن یک اتاق سرور داریم میریم جلو
از اندازه مکان سرور ، تجهیزات حفاظتی ، بخش مانیتورینگ ، تامین پهنای باند از دو یا سه ارائه دهنده پهنای باند ، تجهیزات برق و ژنراتور
کار هایی که تا به حال تونستیم انجام بدیم
انتخاب مکان سرور : برای یک یا دو رک
تجهیزات حفاظتی : دوربین مداربسته ، کنترل ورود و خروج (سنسور حسگر یا همون ***گیر خودمون) که امکان تماس به شماره موبایل ما جهت اطلاع ورود هر گونه شی بیگانه رو به ما داره
بخش مانیتورینگ : در دست راه اندازی (به دلیل مالی استاپ شده)
تامین پهنای باند : مخابرات و آسیاتک (در حال حاظر فقط آسیاتک)
--------------
SNR DownStream خط آسیاتک : 32.3
البته آسیاتک اینترنت شیر شده است و فقط برای دانلود فایل استفاده میکنیم
تامین پهنای باند از مخابرات از بستر DSL و به صورت اینترانت اختصاصی هست

حالا چرا حفاظت اطلاعات به ما زنگ زده؟
میتونه به این دلیل باشه به دلیل آپلود زیاد آسیاتک خط مارو به حفاظت اطلاعات ریپورت کرده باشه؟

persianmagic
November 2nd, 2013, 00:18
احتمالا بله مشکوک شدند بهتره باهاشون صحبت کنید و اگر درخوساتی برای نظارت برای تجهیزان و فعالیتتون دارند رو قبول کنید

اگر از سازمان تنظیم مقررات هم مجوز داشته باشید هیچ مشکلی نخواهید داشت.

cityhost
November 2nd, 2013, 00:48
در حال حاظر از هیچ جایی مجوز لازم رو نداریم ، در مرحله ثبت شرکت بدون مسئولیت محدود هستیم
ما که مشکلی نداریم میتونیم این اجازه رو بدیم که دستگاه رو چک کنند
نظر شما فقط مشکوک بودن به سرور هست؟

RoobinaServer
November 2nd, 2013, 01:14
در حال حاظر از هیچ جایی مجوز لازم رو نداریم ، در مرحله ثبت شرکت بدون مسئولیت محدود هستیم
ما که مشکلی نداریم میتونیم این اجازه رو بدیم که دستگاه رو چک کنند
نظر شما فقط مشکوک بودن به سرور هست؟

تاحالا فکر کردید چرا شرکت های خیلی بزرگتر چنین کاری نمیکنند مثل شما در شرکتشون ؟

این موارد نیاز به مجوز داره از وزارت اطلاعات و سازمان تنظیم مقررات رادیویی (مثلا برای ارتباطات رادیویی - شبکه وایرلس دیتاسنتر و ...)

شما وقتی ارسال اطلاعاتتون از نتتون زیاد بشه که باید هم زیاد باشه چون سرور هست برای میزبانیه برای همین وزارت اطلاعات مشکوک میشه البته از مدیریتتون بپرسید شاید فعلا جریان چیز دیگری باشه ولی در کل اگر جواز نداشته باشید از جایی گیر میدن به هتون و هر کاری کردید را به هم میزنند و ناچار به جمع کردن آن میشید یا دردسر فراوان.

این مسائل و کسایی که چنین مشکلاتی خوردند تو نت بگردید فکر کنم باشه من خیلی وقت پیش چنین چیزهایی در نت هم به چشمم خورده بود فکر کنم.

یا حق

cityhost
November 2nd, 2013, 01:55
تشکر از توضیح کاملتون

مدیر شرکت فقط به من گفته که از طرف حفاظت اطلاعات با من تماس گرفتن و بهتره تا یک ماه سرور رو قطع کنیم تا ثبت شرکت به پایان برسه و به دنبال مجوز از سازمان تنظیم مقررات رادیویی باشیم

این که چه چیزی بهش گفتن و چه چیزی شنیده با من در میون نذاشته و فقط گفته از کل سرور بک اپ تهیه کن

مخابرات هم به ما گفته بود شما فقط شرکت بدون مسئولیت محدود ثبت کن دیگه مشکلی پیش نمیاد

یکی از دوستان هم در شرکت خودش یک سال سرور داشت اما چون صرفه اقتصادی براش نداشت جمش کرد (طبق شنیده هام)

مجوز نداشته اما شرکتش ثبت شده بود

persianmagic
November 2nd, 2013, 13:35
خواهش میکنم

شرکت رو حتما باید ثیت کنید چون در غیر این صورت پهنای باند اختصاصی بهتون ارائه نمیشه

مجور سازمان تنظیم مقررات هم در صورتی نیاز هست که کارتون رو گشترش بدیم و تعداد سرور ها نسبتا بالا باشه.

در مورد صرفه اقصادی هم اگر یک مقدار با برنامه حرکت کنید سود دهی نسبتا خوبی داره

cityhost
November 2nd, 2013, 18:03
دوستان تا بعد از محرم پروژه استاپ خورده چون هم احتمالا مکان سرور رو عوض میکنیم هم ثبت شرکت رو به اتمام میرسونیم
انشاالله یک سرور دیگه بعد از محرم اضافه میشه برای فروش و دوستان میتونن با اینترانت 2 مگ اشتراک 1 به 2 استفاده کنن
البته در نظر داریم با استفاده از میکروتیک اینترنت 2 مگابایت 1 به 8 هم به سرور متصل کنیم که ماکزیمم سرعت دانلود آن (برای نصب کنترل پنل و دیگر مشکلاتی که اینترانت ایجاد میکند ) 250 کیلوبایت است

cityhost
November 19th, 2013, 19:11
سلام دوستان (مراحل ثبت شرکت به پایان رسیده است)

در حال حاضر داریم در مورد گرفتن مجوز isp و خدمات دیتا از cra سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تحقیق و پرسجو میکنیم
=================

دوستان و همکاران عزیز لطفا یک روتر مناسب جهت تعیین مسیر یک ای پی به یک سرور را معرفی کنید
مزایا و معایب + هزینه آن
اینترنت و آی پی از مخابرات به صورت اختصاصی تهیه خواهد شد ، هر آی پی اجاره سه ماهه

hanzaleh
July 8th, 2014, 01:24
ممنون از اطلاعات خوبی که ارایه دادید