PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند یک نفر که لینوکس داره !

h_zaman06
March 20th, 2010, 02:39
با سلام ...
من روی یک پروژه کار میکنم .. متاسفانه سورس اصلی با لینوکس هست و باید فایل داخل محیط فرمان زده باشه تا فایل هکس مورد نیاز من رو بده ... من لینوکس ندارم .. کار باهاش را هم زیاد بلد نیستم ... خودم از لینوکس لایو استفاده کردم اما ارور داد avr-gcc پیدا نشد ... این فایل 1.5 مگ هم نمیشه ووو اما من بلد نیستم نصبش کنم ....

از دوستان کسی هست که بتونه این فایل را اجرا کنه و خرجی فایل را به من بده ؟ کار یکمی فوریه

این خود فایل هست :

این هم دستور العملش :

To compile the program. Just open a command promt,
enter the directory with the source code
type "make" on the command line.

If you want to use an ATMega32 instead of the ATMega16, just change the mcu setting in the Makefile and recompile (type make).

توجه داشته باشید که من هم از مگا32 استفاده میکنم پس قبل از اجرای کار ... مگا16 را به 32 در داخل makefile تغییر بدید

ممنون میشم

با تشکر

Talahost.Com
March 20th, 2010, 13:33
فکر نکنم کسی حاضر بشه این کارو انجام بده

Arashdn
March 20th, 2010, 13:53
میتونی ویرچوال باکس یا وی ام ور رو دانلود / از سی دی های نرم افزاری نصب و بعد لینوکس رو روی اون نصب کنی

msnasiri
March 20th, 2010, 14:34
با سلام ...
من روی یک پروژه کار میکنم .. متاسفانه سورس اصلی با لینوکس هست و باید فایل داخل محیط فرمان زده باشه تا فایل هکس مورد نیاز من رو بده ... من لینوکس ندارم .. کار باهاش را هم زیاد بلد نیستم ... خودم از لینوکس لایو استفاده کردم اما ارور داد avr-gcc پیدا نشد ... این فایل 1.5 مگ هم نمیشه ووو اما من بلد نیستم نصبش کنم ....

از دوستان کسی هست که بتونه این فایل را اجرا کنه و خرجی فایل را به من بده ؟ کار یکمی فوریه

این خود فایل هست : لینک (http://www.instructables.com/files/orig/fem/ajum/fj1i6cok/femajumfj1i6cok.zip)

این هم دستور العملش :

To compile the program. Just open a command promt,
enter the directory with the source code
type "make" on the command line.

If you want to use an atmega32 instead of the atmega16, just change the mcu setting in the makefile and recompile (type make).

توجه داشته باشید که من هم از مگا32 استفاده میکنم پس قبل از اجرای کار ... مگا16 را به 32 در داخل makefile تغییر بدید

ممنون میشم

با تشکر
منظورت از هکس چیه؟
و مثلاً من نصب کردم بعدش باید چی بدم به شما؟

h_zaman06
March 20th, 2010, 15:26
جا داره از جناب BestServer.IR یک تشکر ویژه بکنم ... ایشون این کار را برام انجام دادند و فایل را ارسال کردند ... واقعا دستتون درد نکنه ... برای امشب حتما میخواستمش ...

فیلمش را میگیرم و می زارم اینجا تا ببینید حاصل کار چی بوده ;)

باز هم از جناب BestServer.IR تشکر میکنم ... نجاتم دادند