PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vps ایران به شرط انتقال صحیح و کامل فایل های من

nokte
September 14th, 2013, 23:51
سلامبنده یک وی پی اس در ایران می خواهم فقط باید لطفا کنید و 20 گیگ سایت من را بر روی سرور مربوطه انتقال دهید . اگر درست منتقل شد بگید تا آن سرور را خرید کنم چون امکان انتقال فایل ها به سرور های خارجی از ایران وجود ندارد.اگر تمایل به میزبانی سایت بنده را دارید به بنده پیام خصوصی دهید تا لینک بک آپ سایت را ارسال کنم2 گیگ رم100 گیگ هاردسی پی یو خوبو نصب پنل رایگان باید باشد ممنون

softlayer
September 15th, 2013, 00:24
درود
چه کنترل پنلی استفاده میکنید؟
در صورت امکان تمپلیت ovf خودتون رو از میزبان فعلی بگیرید براتون روی سرور میذاریم
هزینه سرور درخواستی ماهیانه 49هزارتومان
درصورت داشتن سوال با پشتیبانی در تماس باشید
مهتاآنلاین - سبد خرید (http://client.mahtaonline.ir/cart.php?gid=4)
موفق باشید

ra3ou1
September 15th, 2013, 04:26
با سلام

تاپیک فروش ما را حتما ملاحظه کنید

مواردی که لازم دارین تیکت کنید تا برای شما انجام شود

http://www.webhostingtalk.ir/f15/90018/

RoobinaServer
September 15th, 2013, 11:56
سلامبنده یک وی پی اس در ایران می خواهم فقط باید لطفا کنید و 20 گیگ سایت من را بر روی سرور مربوطه انتقال دهید . اگر درست منتقل شد بگید تا آن سرور را خرید کنم چون امکان انتقال فایل ها به سرور های خارجی از ایران وجود ندارد.اگر تمایل به میزبانی سایت بنده را دارید به بنده پیام خصوصی دهید تا لینک بک آپ سایت را ارسال کنم2 گیگ رم100 گیگ هاردسی پی یو خوبو نصب پنل رایگان باید باشد ممنون

با سلام

الان سرور دارید یا هاست ؟ اگر سرور دارید امکان گرفتن تمپلت توسط مدیر شما هست ؟ مجازی سازیتون چی هست ؟

میتوانید با ما در ارتباط باشید : 02166378056

خدمات میزبانی وب و سرور روبینا سرور ((هاستینگ سجادیه)) (http://www.Roobinaserver.ir)

هزینه ترافیک انتقال سایتتون جداگانه گرفته میشود.

یا حق

novinline
September 15th, 2013, 12:55
با سلام و احترام

ارائه سرویس از دیتاسنترهای معتبــر
تضمین کیفیت ,آپ تایم بالا ,منابــع اختصاصی
:67:

با ما مکاتبه کنید

تاپیک فروش:
http://www.webhostingtalk.ir/f15/79629/#post753147

برای ارتباط با ما:
یاهو آیدی: novinline2 , w2m7
ایمیل:sales@novinline.com
تلفـن:09121818809 - 02133328201
آدرس سایت: NovinLine.com

nokte
September 15th, 2013, 21:29
دوستان لطفا تاپیک را خوب بخوانید و بعد تبلیغ کنید . تبلیغ نا بجا نشان دهنده ..... شماست.

من گفتم سرور در ایران می خواهم
گفتم کی می تونه اول سایت هام را بالا بیاره بعد من پول بدم؟
گفتم فولدر هام را زیپ کردم و میخواهم انتقال بدم به سرور جدید در ایران کی می تونه کامل انتقال بده بعد پول بدم؟

نیاز به هیچ چیز دیگری هم از سرور اول نیست . فقط شما یک لینک دانلود دفایل هام را دارید حدود 20 گیگ و باید آن را انتقال و سپس اکسترکت کنید. همین بعد من سایت هام را بالا میارم و بعد اگر کار کرد پول میدم و مشتری می شم .

یه نفر جواب من را درست نداده

RoobinaServer
September 16th, 2013, 00:21
دوستان لطفا تاپیک را خوب بخوانید و بعد تبلیغ کنید . تبلیغ نا بجا نشان دهنده ..... شماست.

گفتم فولدر هام را زیپ کردم و میخواهم انتقال بدم به سرور جدید در ایران کی می تونه کامل انتقال بده بعد پول بدم؟

نیاز به هیچ چیز دیگری هم از سرور اول نیست . فقط شما یک لینک دانلود دفایل هام را دارید حدود 20 گیگ و باید آن را انتقال و سپس اکسترکت کنید. همین بعد من سایت هام را بالا میارم و بعد اگر کار کرد پول میدم و مشتری می شم .

عجب

ببخشید پس بنده متوجه نشدم.

چنین چیزی به شما ارائه نمیکنیم فکرم نکنم کسی ارائه بکنه.

مراحل کار :

1.آماده کردن سرور (نصب سیستم عامل)
2.کانفیگ سرور
3.سفارش پنل مورد نظر برای سرور (دایرکت ادمین) و کانفیگ آن
4.انتقال سایتتان (هزینه ترافیک)
5.عمل رستور و تنظیم سایتتان
6.منتظر ست شدن دی ان اس برای بالا آمدن سایت

مرحله آخر :

7.آیا خرید کنید و هزینه ها را پرداخت کنید یا خیر...

با تشکر شریفی

arDEmbOt
September 16th, 2013, 07:22

توقع زیاد همیشه با سر درد همراه است

nokte
September 16th, 2013, 09:16
ﺧﻮﺏ ﻫﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﺭﺍ ﻣﯿﺘﻮﺍﻥ ﺳﺨﺖ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﺪﺍﺩ
ﻣﺮﺍﺣﻞ ﮐﺎﺭ:
ﺳﺎﺧﺖ ﯾﮏ ﺍﮐﺎﻧﺖ vps ﺩﺭ ﻣﺪﺕ 15 ﺩﻗﯿﻘﻪ
ﺳﺖ ﮐﺮﺩﻥ IP
ﺗﺎﯼ~ ﯾﮏ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﺩﺭ ssh
~ﺱ ﺍﺯ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﻣﻮﻓﻖ ﻣﻦ ~ﻭﻝ ﺭﺍ ﻭﺍﺭﯾﺰ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ

RoobinaServer
September 16th, 2013, 09:26
ﺧﻮﺏ ﻫﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﺭﺍ ﻣﯿﺘﻮﺍﻥ ﺳﺨﺖ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﺪﺍﺩ
ﻣﺮﺍﺣﻞ ﮐﺎﺭ:
ﺳﺎﺧﺖ ﯾﮏ ﺍﮐﺎﻧﺖ vps ﺩﺭ ﻣﺪﺕ 15 ﺩﻗﯿﻘﻪ
ﺳﺖ ﮐﺮﺩﻥ IP
ﺗﺎﯼ~ ﯾﮏ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﺩﺭ ssh
~ﺱ ﺍﺯ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﻣﻮﻓﻖ ﻣﻦ ~ﻭﻝ ﺭﺍ ﻭﺍﺭﯾﺰ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ

همکارمون جناب شریفی روال کار را درست براتون ذکر کردند.

این دستورات ssh شامل خرید لایسنس و نصب پنل مثلا دایرکت ادمین هم میشه درسته ؟ دقیقا این یک دستور که هم پنل براتون نصب میشه هم کانفیگ و ... چی هست ؟ بنده بلد نیستم واقعا بفرمائید جالبه که بدونیم.!!!!

وقتی کانفیگی نباشه سایت شما مطمئنا با مشکل بالا خواهد آمد و یا اصلا بالا نخواهد آمد مثل whmcs که تا ionCube نصب نشه بالا نمیاد درست و شما هم ...

هیچ شرکتی به شما اطمینان نمیکند و این قدر هم کار برای یک شرکت آسون نیست آن هم در ایران و نمیاد برای مشتری احتمالی وقت صرف بکند.

شما باید از فرد عادی که خودش نماینده جایی هست یا ... سرویس بگیرید.

اما در کل پیشنهاد بنده برای شما :

جي وي پي اس (http://www.gvps.ir/)

با خودشون صحبت کنید ببینید براتون انجام میدهند یا خیر از دوستان و همکاران همین انجمن هم میباشند.

ارادتمند سجادیه
یا حق