PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی لینوکس ایران

first_name1221
September 14th, 2013, 00:54
سلام به یک سرور مجازی با رم 512 و هارد 30 تا 50 گیگ سی پی یو دو هسته ای یا تک هسته ای پهنا بالای 50 گیگ با سرعت و کیفیت بالا و مهمتر از همه پشتیبانی قدرتمند برای سایت جامعه ی مجازی

نیازمندیم پنل دایرکت رایگان هم داشته باشه چون سایتم الان روی دایرکته
اگه کسی میتونه بیاره روی kloxo و سایت مشکلی براش پیش نیاد قبوله

منتها چون سایتم حساس هست و موقع انتقال کلی مشکل براش پیش میاد اول انتقال میدید بالا اومد و همه چیزش سالم بود پول رو واریز میکنم

کسانی که سرور های پرسرعت از ایران ارائه میدن

یا سرور خارجی پر سرعت که همانند سرور های ایران سرعت داشته باشه
آفر بدن
لازم به ذکر این نکته هست که فقط از شرکت های معتبر یا سایت هایی که نماد اعتماد دارن و خط ثابت دارن برای پشتیبانی سرور خریداری میشه

منتظر آفر هاتون هستم

RoobinaServer
September 14th, 2013, 00:58
سلام به یک سرور مجازی با رم 512 و هارد 30 تا 50 گیگ سی پی یو دو هسته ای یا تک هسته ای پهنا 500 گیگ با سرعت و کیفیت بالا و مهمتر از همه پشتیبانی قدرتمند برای سایت جامعه ی مجازی

نیازمندم نهایت قیمت 35 تومن در ماه برای سرور و لایسنس دایرکت ادمین هم به ارزان ترین قیمت پیشنهادی خریداری میشه

سرور ایران به خصوص از شرکت آسیا تک (http://asiatech.ir/)

کسایی که از این جا سرور ارائه میدن آفر بدن

که هرکس خواست پی ام بده تا سرعتی که مد نظرمه و نمونه ی سایتی که روی سرور پرسرعت هست رو بگم بهشون
لازم به ذکر این نکته هست که فقط از شرکت های معتبر یا سایت هایی که نماد اعتماد دارن و خط ثابت دارن برای پشتیبانی سرور خریداری میشه

منتظر آفر هاتون هستم

با سلام

این 500 گیگ ترافیک دانلود هست یا آپلود دقیقا ؟

آدرس جامعه مجازیتون ؟

یا حق

first_name1221
September 14th, 2013, 01:41
ارسال شد خدمتتون

first_name1221
September 14th, 2013, 10:21
آپ................. نبود آفر

hadi_am
September 14th, 2013, 14:09
سلام به یک سرور مجازی با رم 512 و هارد 30 تا 50 گیگ سی پی یو دو هسته ای یا تک هسته ای پهنا 500 گیگ با سرعت و کیفیت بالا و مهمتر از همه پشتیبانی قدرتمند برای سایت جامعه ی مجازی

نیازمندم نهایت قیمت 35 تومن در ماه برای سرور و لایسنس دایرکت ادمین هم به ارزان ترین قیمت پیشنهادی خریداری میشه

سرور ایران به خصوص از شرکت آسیا تک (http://asiatech.ir/)

کسایی که از این جا سرور ارائه میدن آفر بدن

که هرکس خواست پی ام بده تا سرعتی که مد نظرمه و نمونه ی سایتی که روی سرور پرسرعت هست رو بگم بهشون

منتظر آفر هاتون هستم

دوست عزیز یه چیز بسیا جالب هستش که باید خدمت تمامی دوستان عرض کنم

دیتاسنتر آسیاتک یک دیتاسنتر پوکیده هستش...
درسته هاست دی ال ازشون استفاده میکنه ولی هیچگونه تخصصی راجب به نگهداری سرور ندارن...

با آسیا تک صحبت کردیم گفتیم یه آی پی بدید برای پینگ گفتن پینگ دیگه چیه...

در ضمن شما 500 گیگ ترافیک میخواید هر ترابایت 350000 تومنه چطوری شما 500 گیگ ترافیک(پهنای باند) با 2 گیگ رم و سی پی یوی بالا +یه لایسنس 20 هزار تومنی دایرکت ادمین رو 35000 تومن میخواید؟

دوستان عزیزی که آفر میدن هم لطفا بگن چطوری افر 35000 تومنی میدید؟؟

تازه شرکت معتبر+نماد اعتماد دار+شماره ثابت پشتیبانی

ra3ou1
September 14th, 2013, 14:17
با سلام

تاپیک فروش ما را حتما ملاحظه کنید

http://www.webhostingtalk.ir/f15/90018/

first_name1221
September 14th, 2013, 14:58

درسته هاست دی ال ازشون استفاده میکنه ولی هیچگونه تخصصی راجب به نگهداری سرور ندارن...

در ضمن شما 500 گیگ ترافیک میخواید هر ترابایت 350000 تومنه چطوری شما 500 گیگ ترافیک(پهنای باند) با 2 گیگ رم و سی پی یوی بالا +یه لایسنس 20 هزار تومنی دایرکت ادمین رو 35000 تومن میخواید؟

دوست عزیز من کی همچین چیزای گفتم >؟ (
رم 512 و هارد 30 تا 50 گیگ سی پی یو دو هسته ای یا تک هسته ای پهنا 500 گیگ با سرعت و کیفیت بالا) در ضمن مطمئنا متن رو نخوندید و اولش رو دیدید پست دادید نوشتم 35 تومن نهایت برای سرور
و لایسنسش هم هرکسی قیمت ارزان تری پیشنهاد بده از اون خریداری میشه

درباره ی آسیاتک اطلاعی ندارم ولی فعلا طبق بررسی های که انجام دادم بهترین سرعت رو داره اگه قرار باشه اینطوری که شما میگین باشه سایت های اول ایران هیچ موقع انتقال نمیدادن اونجا

first_name1221
September 14th, 2013, 15:06
با سلام

تاپیک فروش ما را حتما ملاحظه کنید

http://www.webhostingtalk.ir/f15/90018/

ممنون از شما پهنای باندش و هاردش کمه قیمت هاشم یک مقدار بالاست

first_name1221
September 14th, 2013, 15:09
سلام
برای اولین بار در ایران
فروش ویژه سرور مجازی ایران با پهنای باند نامحدود

برای اطلاعات بیشتر با ای دی یاهو من در تماس باشد :

Ticket: http://yon.ir/TE7j
tell: 0937-3715950
Email: admin@novinhosting.org
YI!: sajad zero(بدون فاصله بین دو کلمه)

کیفیت شعار نیست

ممنون از شما ولی این نکته رو نخوندید توی تاپیک (
لازم به ذکر این نکته هست که فقط از شرکت های معتبر یا سایت هایی که نماد اعتماد دارن و خط ثابت دارن برای پشتیبانی سرور خریداری میشه)

منتظر آفر های فوری دوستان
سرور قبلیم در حال پوکیدن هست و باید زودتر انتقال داده بشه روی سرور جدید

hadi_am
September 14th, 2013, 16:00
دوست عزیز من کی همچین چیزای گفتم >؟ (
رم 512 و هارد 30 تا 50 گیگ سی پی یو دو هسته ای یا تک هسته ای پهنا 500 گیگ با سرعت و کیفیت بالا) در ضمن مطمئنا متن رو نخوندید و اولش رو دیدید پست دادید نوشتم 35 تومن نهایت برای سرور
و لایسنسش هم هرکسی قیمت ارزان تری پیشنهاد بده از اون خریداری میشه

درباره ی آسیاتک اطلاعی ندارم ولی فعلا طبق بررسی های که انجام دادم بهترین سرعت رو داره اگه قرار باشه اینطوری که شما میگین باشه سایت های اول ایران هیچ موقع انتقال نمیدادن اونجا

دوست ندارم تاپیک شما رو منحرف کنم...

سایت های اول ایران صرفا برای اسم هاست دی ال اونجا انتقال دادن والا....

هاست دی ال اگه بگه میخوام تو خونه ی خودمم سرور راه بندازم همه ی اونا قبول میکنن...

first_name1221
September 14th, 2013, 16:15
دوست ندارم تاپیک شما رو منحرف کنم...

سایت های اول ایران صرفا برای اسم هاست دی ال اونجا انتقال دادن والا....

هاست دی ال اگه بگه میخوام تو خونه ی خودمم سرور راه بندازم همه ی اونا قبول میکنن...

خوب هاست دی ال هم به نظر من با سابقه ی درخشانی که داشته حتی به خاطر مشتریاشم شده با شرکت های الکی قرار داد نمیبنده
ولی به هر حال نظر شما هم قابل احترامه

و منتظر آفر های بقیه دوستان هستیم

RoobinaServer
September 14th, 2013, 18:43

حرفتون درسته تقریبا اما خب نظرشون آسیاتک هست (هرچند شبکش کلا فرقی نداره از نظر سرعتی و ... و این هم مانند دیتاسنتر های دیگر زیرساخت میباشد چه بسی خطر و ریسکش سر سایت های حجیم و پردردسر بیشتر هم هست)

استارتر محترم کسی به جز هاست دی ال نمیتواند از آسیاتک سرویس بهتر بدهد بهتر است از خود آسیاتک خرید نمائید اگر هم بعد از سرویس گرفتن از دیتاسنتر نظرتون از آسیاتک برگشت در همین انجمن میتوانید همکاران زیادی را پیدا کنید که سرویس ایران ارائه دهند.

فقط در سرعت لود سایت شبکه کافی نیست ابتدا شبکه ها را برسی کنید نه لود سایت ها.

البته یک نکته متذکر بشم با این ترافیک درخواستی و مسلما هزینه بالایی که نمیتوانید بکنید یه جورایی انتخابی جز آسیاتک ندارید.

یا حق

first_name1221
September 14th, 2013, 19:45
دوستان این نکته لازم به ذکره شاید یک پنجم این ترافیک هم توی یک ماه استفاده نشه اما خوب چون سایتم مدام در حال رشده امکان هست در آینده نیاز باشه

first_name1221
September 14th, 2013, 21:31
نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SniTomb
September 14th, 2013, 21:50
از سرور مجازی های هاست دی ال که از آسیاتک میدن خریداری کنید

first_name1221
September 14th, 2013, 21:53
:65:59 هزار تومن پلن پایشه گرونه :106:

first_name1221
September 18th, 2013, 00:58
پست اول ویرایش شد و قسمت هایی اضافه و قسمت هایی حذف شد منتظر آفر های شما دوستان هستیم

RoobinaServer
September 18th, 2013, 02:26
سلام به یک سرور مجازی با رم 512 و هارد 30 تا 50 گیگ سی پی یو دو هسته ای یا تک هسته ای پهنا بالای 50 گیگ با سرعت و کیفیت بالا و مهمتر از همه پشتیبانی قدرتمند برای سایت جامعه ی مجازی

نیازمندیم پنل دایرکت رایگان هم داشته باشه چون سایتم الان روی دایرکته
اگه کسی میتونه بیاره روی kloxo و سایت مشکلی براش پیش نیاد قبوله

منتها چون سایتم حساس هست و موقع انتقال کلی مشکل براش پیش میاد اول انتقال میدید بالا اومد و همه چیزش سالم بود پول رو واریز میکنم

کسانی که سرور های پرسرعت از ایران ارائه میدن

آفر بدن

منتظر آفر هاتون هستم

آدرس سایتتون را پیغام خصوصی کنید و ذکر کنید ترافیک بیشتر دانلودی هست یا آپلودی ؟ هزینه کانفیگ سرور جداگانه میباشد. (البته اگر تمام موارد هم انجام بشه مورد راه اندازی و بعد از آن هزینه ارائه شود امکان پذیر نیست)

یا حق

first_name1221
September 19th, 2013, 01:29
آدرس سایتتون را پیغام خصوصی کنید و ذکر کنید ترافیک بیشتر دانلودی هست یا آپلودی ؟ هزینه کانفیگ سرور جداگانه میباشد. (البته اگر تمام موارد هم انجام بشه مورد راه اندازی و بعد از آن هزینه ارائه شود امکان پذیر نیست)

یا حق

سلام یک بار پیام خصوصی فرستادم خدمت شما جوابی دریافت نکردم صندوق پیامتون رو چک کنید اگه نیومده بود بگید دوباره بفرستم اطلاعات رو هم برای بنده پخ کنید

اول انتقال بعد واریز هم به خاطر اینه که به اکثر کسانی که پیام میدیم میگن بعد 24ساعت سایت شما صحیح و سالم انتقال پیدا میکنه و بالاست بعد میبینی تا سفارش رو دریافت کردن و پول واریز شد به حسابشون دیگه بیخیال انتقال میشن همین سایتم که روی دایرکت ادمین بود از یکی از شرکت هایی که همین انجمن آفر میدن سرور خریدم قرار بود از دایرکت ادمین سایتمو منتقل کنن به روی کلوکسو با این که یک شرکت معتبر بود نماد اعتماد هم داشت 24 ساعت شد دو سه روز
دو سه روز هم خود سایت قبل انتقال بسته بود...البته خیلی زحمت کشیدن تا مشکلش رو رفع کنن اما خوب ...
سایت رو انتقال دادن اونم ناقص و با کلی مشکلات ....

به خاطر همین هرکسی آفر میده و به کار خودش اطمینان داره سایتمو کامل و بدون هیچ مشکلی منتقل کنه و بیاره بالا تا پول سرور رو پرداخت کنم در ضمن مطمئن باشین هرکسی که انتقال میده به یک سرور اگه سرور شرایطش خوب باشه و مشکلی از لحاظ برخورد پشتیبانی و آپتایم سرور و ... نداشته مریض نیست دم به دقیقه سرور سایت رو عوض کنه چون در هربار انتقال سایت کلی افت بازدید و افت الکسا پیدا میکنه و کاربراشو از دست میده

RoobinaServer
September 19th, 2013, 02:15
سلام یک بار پیام خصوصی فرستادم خدمت شما جوابی دریافت نکردم صندوق پیامتون رو چک کنید اگه نیومده بود بگید دوباره بفرستم اطلاعات رو هم برای بنده پخ کنید

اول انتقال بعد واریز هم به خاطر اینه که به اکثر کسانی که پیام میدیم میگن بعد 24ساعت سایت شما صحیح و سالم انتقال پیدا میکنه و بالاست بعد میبینی تا سفارش رو دریافت کردن و پول واریز شد به حسابشون دیگه بیخیال انتقال میشن همین سایتم که روی دایرکت ادمین بود از یکی از شرکت هایی که همین انجمن آفر میدن سرور خریدم قرار بود از دایرکت ادمین سایتمو منتقل کنن به روی کلوکسو با این که یک شرکت معتبر بود نماد اعتماد هم داشت 24 ساعت شد دو سه روز
دو سه روز هم خود سایت قبل انتقال بسته بود...البته خیلی زحمت کشیدن تا مشکلش رو رفع کنن اما خوب ...
سایت رو انتقال دادن اونم ناقص و با کلی مشکلات ....

به خاطر همین هرکسی آفر میده و به کار خودش اطمینان داره سایتمو کامل و بدون هیچ مشکلی منتقل کنه و بیاره بالا تا پول سرور رو پرداخت کنم در ضمن مطمئن باشین هرکسی که انتقال میده به یک سرور اگه سرور شرایطش خوب باشه و مشکلی از لحاظ برخورد پشتیبانی و آپتایم سرور و ... نداشته مریض نیست دم به دقیقه سرور سایت رو عوض کنه چون در هربار انتقال سایت کلی افت بازدید و افت الکسا پیدا میکنه و کاربراشو از دست میده

با سلام

پیغام خصوصی و ... توسط همکاران ما هم چک میشه بنده همین الان چک کردم دیدم پی امی کلا از شما نیست جدیدا و پی ام اشخاص دیگر بود که بنده هم پاسخ نداده بودم و همکارمون پاسخ داده بود.

نمیدونم کدام همکار ما بودند اما خب وقتی شما چیز غیر عادی بخواهید همین میشود و خیلی دوستان یا بازاریاب ها برای جذب مشتری ناچار به این کارها دست میزنند و میشه گفت بعضی وقت ها هم واقعا شاید نخواهند اما پیش میاد ، شما میتوانستید به نماد اعتماد شکایت کنید در مورد عملکرد نادرست و عمل نکردن به تعهدات سرویس دهندتون اگر فکر میکنید واقعا کوتاهی کردند.

ذکر کنم که کلا بدون دریافت هزینه کاری از سمت ما متاسفانه یا خوشبختانه انجام نمیشه.( حرف آخر را اول میزنم به هتون (بازاریاب نیستم بنده :ی) )

زمان لازم برای انتقال شما (حجم سایتتون را در نظر نمیگیریم) و آماده سازی و تهیه لاینسس و ... با کانفیگ سرورتون حداقل 3-4 روز بعد از آماده سازی و تحویل سرورتون با سیستم عامل بعد از سفارش طول میکشد و در زمان کمتر امکانش نیست مگر دیگه کلا بیکار باشه اون شرکت و پشت سر هم روی سرورتون کار بکنند و پیگیر لایسنس هم هی باشند و ... که باز هم فکر نکنم زیر 2 روز اماده بشه.

نکته هم درباره حجم سایتتون همینجاست هرچه قدر حجمتون زیاد باشه به طبق زمان بیشتری لازم هست تا دانلود بشه در سرور ایران از خارج از کشور (داخل کشور هم کمی سریعتر هست اما خب به سرعت و دسترسی دو دیتاسنتر به هم بستگی داره).

در کل شما ما را آخرین نفر در لیست انتخاب خود قرار دهید اگر به جایی نرسیدید تیکت کنید در سایت (پیغام خصوصی نکنید ممکنه دست بنده نرسه) و به صورت جدی پیگیری نمائید و 3-4 روز جلوتر از انتقال خود نسبت به تهیه سرور و لایسنس و کانفیگ و ... اقدام کنید.

در مورد بالا آمدن یا نیامدن سایتتون به صورت صحیح :

برای همین ذکر کردم آدرس سایتتون را بدید ببینم چه اسکریپتی هست و ... بعید میدونم چیزی باشه که نتونیم براتون راه اندازی بکنیم مگر تخصصی مثلا nginx و ... که مثلا بهتره خود nginxpanel انجام بده براتون یا درخواست لایت اسپید کرک شده و ... داشته باشید که انجام نمیدیم کرک شده یا مثلا دیتابیستون خیلی حجیم باشه مثل گیگابایتی باشه (+5) و امکان ارائه قول بکاب هم نباشه که این موارد کمی کار را سخت میکند در انتقال و ممکن هست بیشتر طول بکشه.

در کل مهم برای شما سرور هست منیج سرور را هر کسی میتواند انجام دهد و کسی که کارش درست باشه مطمئن باشید وقت ارائه رایگان کانفیگ برای سرور نداره مگر سرور منیج شده پرداخت کنید که باز همان میشود و هزینه کانفیگ را ارائه کرده اید.

فکر کنم توضیحات کامل بود.

آخر لیست انتخاب خود قرار دهید که براتون ارزش تیکت زدن داشته باشه و پییگیری کتبی و جدی ،در خدمتتون خواهیم بود.

نکته : البته من پیغام خصوصی میدم برای دریافت آدرس سایتتون به هتون انشالله جواب را خودم چک میکنم اگر فرصتی باشه ،اما چک کردن و زمان دقیق نهایی نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد سرور فعلی و میزان حجم سایت و .... شما داره که حتما باید تیکت بشه اصلا خارج از سیستم درست نیست چون احتمالا نیاز به یوزر و پسورد هاست فعلیتون برای چک کردن موارد دیگر هم هست.

برای سرعت بیشتر هم نیاز به هارد پرسرعت SSD دارید که البته بر میگرده به هزینه ای که میتوانید برای سرورتون بکنید.

ارادتمند سجادیه
یا حق

first_name1221
September 19th, 2013, 09:34
پیام دادم خدمتتون

ekhtesasi
September 19th, 2013, 09:56
سلام
خوشحال میشیم از سرویس های ما هم دیدن کنید
هاستینگ اختصاصی - لیست سرویس‌ها (http://portal.ekhtesasi.com/cart.php)
هاست ، ثبت دامین ، هاست ارزان، ثبت دامنه،خرید هاست ارزان ، خرید سرور مجازی ، هاست دانلود ، خرید هاست لینوکس ارزان | هاستینگ اختصاصی (http://ekhtesasi.com)

HOrSEMAN
September 21st, 2013, 06:46
آسیا تک قیمت‌هاشون خوبه چاره‌ای نداری جز اینکه از اونا تهیه کنی‌
پینگ اروپا آسیا تک +۳۵۰ هستش که ۱۰۰۰ هم بالا میره شرکت آسیا تک به پینگ تایم اصلا اهمیتی نمیده
( اینترنت آسیا تک هم به همین صورت هستش ...)
بعضی‌‌ها هم میگن به آسیا تک نمی‌شه دیتا سنتر گفت... با این وجود با این پینگ تایم بالا فکر کنم همینطوره ...
بد‌ترین پینگ تایم رو داره در ضمن تا جائی‌ که بنده می‌دونم اطلاعات فنیشون خیلی‌ پایینه...
به هر حال فقط واسه دانلود خوبه...
باز اگه هاست دی ال‌ سرویس میده از نظر من امتحانش ضرری نداره
خود بنده دنبال سرویس مناسب هستم که تا حالا نتونستم انتخابی بکنم...