PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد لب تاپ

sinatz
September 13th, 2013, 22:02
با سلام
من یه لب تاپ خوب میخواستم برای یکی از دوستانم گفتم اینجا مطرح کنم از نظرات دوستان هم بهرمند بشیم
بودجه محدوده نهایتا 2 میلیون یا 2.5 دوستانی که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند
دوستمون هم زیاد حرفه ای نیست که بگیم کار خاصی میخواد بکنه باهاش

psfa
September 14th, 2013, 01:33
asus سری k بگیر

sinatz
September 14th, 2013, 07:17
ممنون بقیه دوستان اگر میشه یه راهنمایی کنن

Witch King
September 15th, 2013, 18:37
شما کاربردتون رو بگو من بهتر میتونم راهنماییتون کنم. 4540 از Hp رو دیدی ؟ v3 از ایسر چی ؟

asus سری k بگیر

سری k بی کیفیت ترین مدل های جهان رو شامل میشه! کولینگ و نمیشگر ضعیف ، داغ کردن زیاد ، پردازنده کم مصرف و ضعیف ، برگشتی های زیاد و ... .

لطفا ابتدا بررسی کنید بعد یک نظر رو ارسال کنی.

psfa
September 15th, 2013, 18:51
شما کاربردتون رو بگو من بهتر میتونم راهنماییتون کنم. 4540 از Hp رو دیدی ؟ v3 از ایسر چی ؟

سری k بی کیفیت ترین مدل های جهان رو شامل میشه! کولینگ و نمیشگر ضعیف ، داغ کردن زیاد ، پردازنده کم مصرف و ضعیف ، برگشتی های زیاد و ... .

لطفا ابتدا بررسی کنید بعد یک نظر رو ارسال کنی.
شما تخصصت چیه که اینجوری نظر میدی؟
سری ; ضعیف ترین سیستم خنک کنندگی رو داره؟ :-j
عزیز من بهترین مزیتش سیستم خنک کنندگی بسیار قویشه
کیفیت بدنه هم که دیگه در موردش نگم لپ تاپ ندیدم کیفیت بدنش به اندازه اینا بالا باشه
پردازنده اینا هم شما تست کردی که میگی کم میاره؟
البته اگه از اون دسته هستین که انتظار دارین تو یه لیوان یه بشکه آب جا بشه بله
من که خودم i7 دارم هیچ کمبودی احساس نکردم

zigma4000
September 15th, 2013, 19:28
این دستگاه خوبیه تو این رنج قیمت Lenovo Z500-H و مشخصات و ظاهر نسبتاً خوبی داره

IBM Lenovo IdeaPad Z500-H - لپ تاپ آی بی ام لنوو آیدیاپد Z500 (http://www.digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-Lenovo-IdeaPad-Z500-H)

Witch King
September 16th, 2013, 02:20
کیفیت بدنه هم که دیگه در موردش نگم لپ تاپ ندیدم کیفیت بدنش به اندازه اینا بالا باشه

چه ربطی داره ؟

بنده هر چه قدر هم که حرف بزنم نمیتونم شما رو قانع کنم. همون بهتر که هیچ حرفی نزنم.
بهتره خودتون بنچمارک ها رو بخونین تا به نتیجه برسید

موفق باشید.

mihoserver
September 16th, 2013, 10:34
من ایسوس سی k دارم i5 با رم 6 و گرافیک 2 و بی نهایت ازش راضی هستم با وجود اینکه در 24 ساعت شاید 3 الی 4 ساعت خاموش باشه.
پیشنهاد من اینه که ایسوس سری k بگیری.

mizbancity
September 16th, 2013, 10:39
پیشنهاد منم استفاده لپ تاپ های lenovo هست. از کیفیت خوبی برخوردار هستند.
توی رنج قیمتی شما این میتونه لپ تاپ خوبی باشه : IBM Lenovo IdeaPad Z500-HCode
لینک : http://www.digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-Lenovo-IdeaPad-Z500-H

psfa
September 16th, 2013, 13:43
چه ربطی داره ؟

بنده هر چه قدر هم که حرف بزنم نمیتونم شما رو قانع کنم. همون بهتر که هیچ حرفی نزنم.
بهتره خودتون بنچمارک ها رو بخونین تا به نتیجه برسید

موفق باشید.
چی چه ربطی داره عزیز؟
من بر اساس تجربه و کار کردن با این لپ تاپ و لپ تاپ های دیگه تو اون رنج دارم این حرف رو میزنم
انجمن یعنی جای بحث کردن دیگه حرف منظقی بزنید چرا قانع نشم؟
نه این که از روی یک سری مطالب سایت های در پیت ایرانی این حرف رو بزنید

dertgtr
September 16th, 2013, 13:49

من هم Asus سری k رو پیشنهاد می کنم خودم K53sv دارم عالیه . این دوستی که گفتن سری k ایسوس این موراد منفی رو داره 180 درجه در اشتباه هست فکر می کنم ایشون کلا برعکس مطالعه کرده : دی
درواقع لپ تاپ من تا حالا که 2 ساله دارم استفاده می کنم اصلا ندیدم یکبار هم داغ کنه با اینکه کولپد استفاده هم نمی کنم ! بدنه الومینیومی داره و این برای خنک کردنش بسیار مفید هست
پیشنهاد می کنم در گوگل یه سرچ بزنید در مورد K53sv تصاویرش از خود ایسوس هم میاد !

alaviyoon
September 16th, 2013, 14:19
سلام
دوست عزیز یه سر به ل تاپ های Hp سری g بزن ! لپ تاپ های خوبی هستند خودم به شخصه دارم و راضی ام .

psfa
September 16th, 2013, 14:25
من هم asus سری k رو پیشنهاد می کنم خودم k53sv دارم عالیه . این دوستی که گفتن سری k ایسوس این موراد منفی رو داره 180 درجه در اشتباه هست فکر می کنم ایشون کلا برعکس مطالعه کرده : دی
درواقع لپ تاپ من تا حالا که 2 ساله دارم استفاده می کنم اصلا ندیدم یکبار هم داغ کنه با اینکه کولپد استفاده هم نمی کنم ! بدنه الومینیومی داره و این برای خنک کردنش بسیار مفید هست
پیشنهاد می کنم در گوگل یه سرچ بزنید در مورد k53sv تصاویرش از خود ایسوس هم میاد !
دقیقا
چون مزایای این سری رو دارن به عنوان معایب مطرح می کنن :d

E_R_B
September 16th, 2013, 16:12
کلیه لپ تاپ ها بدون کولر داغ می کنن بدون استثنا!!
منم مدل های asus رو پیشنهاد می کنم
واقعا خوب حساب پس دادن

limanweb
October 2nd, 2013, 14:34
بهترین لپ تاپ ها برای قیمت های کم از 1500 تا 2000 برند Acer هستش:65:

dertgtr
October 2nd, 2013, 14:45
کلیه لپ تاپ ها بدون کولر داغ می کنن بدون استثنا!!
منم مدل های asus رو پیشنهاد می کنم
واقعا خوب حساب پس دادن

نمی دونم چرا ولی لپ تاپ من که ایسوس سری K هم هست یعنی دقیقا k53SV الان بدون کول پد داره بدون داغ شدن هم کار می کنه . حالا چطوری ثابت کنم نمی دونم شما یه راهی نشون بدید طی همون روش من ثابت کنم چون با عکس نمیشه ثابت کرد داغ نمی کنه .

cityhost
October 2nd, 2013, 15:06
بیشترین فروشمون به مشتریانی که داشتیم Lenovo Z500 بود ، نور صفحش بدون Fn میشه زیاد کرد و برای کلید های F1.F2.F3.F4 باید FN رو نگه داری
با استفاده از کلید Fn+Space نور کیبورد روشن میشه که برای شب عالیه
شیش گیگ رم داره ، دو گیگ گرافیک داره ، سی پی یو هم Core i7 هست

یک لب تاب Acer داریم که از امریکا اومده ، دسته دو در حد نو ، کیبورد نداره ، کلا تاچه ، هیچ دکمه ای نداره و بازم میگم کلا تاچه ، قیمتش حدودا 1.800 و 1.900 در میاد ، مدلش یادم نیست فکر کنم Acer 6120 باشه