PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب لپ تاپ

lkh
September 13th, 2013, 18:47
سلام.بین Asus وlenovo کدام لپ تاپ بهتره.میخوام برای کارشناسی ارشد رشته فیزیک مناسب باشه

akbari
September 13th, 2013, 19:07
lenovo مدل z500
cpu i5 رم 6 گیگ هارد 1 ترا گرافیک 1 گیگ
قیمتش هم مناسبه

بستگی به هزینه ای که میخوای بکنید باید گفت چه انتخاب کنید

ULTRAWEB
September 13th, 2013, 19:45
توی قدرت مساوی اونی ارزونتره رو بگیر
جون تکنولوژی ساخت همه یکسانه دیگه
یکی پ.ل برند میگیره

nerd
September 13th, 2013, 19:46
توی قدرت مساوی اونی ارزونتره رو بگیر
جون تکنولوژی ساخت همه یکسانه دیگه
یکی پ.ل برند میگیره

چه خوب
ثینک پد لنووو رو با ایسوس یکی می کنید؟!

Witch King
September 13th, 2013, 19:59
چه ربطی داره ؟ شما داری یک برند رو با یک سری ساخت مقایسه می کنید ؟ این دو تا چه ربطی به هم دارن ؟
هر مدل برای کاری ساخته شده. شما به هیچ وجه نمیتونید تینک پد رو با سری n ایسوس مقایسه کنید. کیفیت صدای n56 فوق العاده است.

لنوو z500 هم باتری ضعیف ، کیفیت نمایشگر پایین و تا حدودی هم گرمای زیاد داره.

شما چه قدر بودجه دارین ؟ لطفا ذکر کنید تا مدل مناسب شما رو بگم.

4540 از hp مدل بسیار مناسبیه. V3 از ایسر هم عالیه ولی بدنش کمی ضعیفه.

مدل های دیگه هم هست ... . شما بودجه رو بگو من دقیق بهت مدل بگم.

Smart2012
September 13th, 2013, 20:02
دوست عزیزم تا چقدر میخوای هزینه کنی ؟

mehrshad.ho
September 13th, 2013, 20:09
برند ایسوس رو پیشنهاد دارم
x44h دارم و به اندازه هزینه کار می کند

nerd
September 13th, 2013, 20:43
چه ربطی داره ؟ شما داری یک برند رو با یک سری ساخت مقایسه می کنید ؟ این دو تا چه ربطی به هم دارن ؟
هر مدل برای کاری ساخته شده. شما به هیچ وجه نمیتونید تینک پد رو با سری n ایسوس مقایسه کنید. کیفیت صدای n56 فوق العاده است.

فرمایش دوستمون در مورد این بود که تکنولوژی ساخت یکیه!
من عرض کردم به هیچ وجه همچین چیزی نیست
و حدس می زنم شما هم در نوشتتون تایید کردید مطبلی که گفتم رو

felfel
September 13th, 2013, 20:57

منم می خوام lenovo z500 بگیرم و طبق تحقیقی که کردم متوجه شدم مناسب هست نسبت به قیمتش و قطعاتش
از چیزایی که گفتید و نمایشگرش رو تایید میکنم اونم از نزدیک دیدم مشکلی نداره ولی یکم ظاهرا توی فیلم یا بازی که سیاه باشه یا نور آفتاب یکم کمرنگ نشون میده
باطریش هم گفتند مناسبه و خوب کار میکنه من اول خواستم HP همینی که گفتید و بگیرم و همه جز خرابی چیزی نگفتن ...
کلا ACER HP DELL اخیرا خرابی زیادی دارند
دوستان من میخوام z500 core i7 Lenovo بگیرم 2300 قیمت
بازم کسایی که تو این رنج با این کانفینگ سخت افزاری دارند نظر بدن ممنون میشم

cityhost
September 13th, 2013, 21:58
تو فروشمون که تو این هفته و هفته قبل داشتیم اکثر پیشنهادمون به مشتریان Lenovo Z500 بود

Asus هم پول مارکشو میگیره هم کانفیگش رو خیلی هم قوی هست

Lenovo Z500 از نظر نگهداری شارژ باطری تا 2 ساعت 42 دقیقه با بالاترین روشنایی صفحه نمایش جوابگو هست

اگر فکر میکنی از نظر باطری ضعیفه عوضش کن ، طراحی این لب تاب هم بسیار زیباست

مشخصات فنی : رم 6 گیگ ، سی پی یو Corei7 2.10Ghz با 6 مگ کش ، گرافیک 2 گیگ DDR3 ، باطری 4 سلولی ، بلوتوث + Wifi ، هارد 1 ترا

بعد از Lenovo Z500 مدل دیگه ای هم هست که از نظر قدرت و کیفیت بسیار مقرون به صرفه هست که اون مدلش Lenovo G580 هست

besthosti.com
September 14th, 2013, 01:31
ایسوس از نطر من بهتر است .

Smart2012
September 14th, 2013, 02:02
اینم مدل خوبیه یکی از دوستام داره معرکس
Acer Aspire V3-571G-73638G1TMaii - لپ تاپ ایسر اسپایر V3-571G (http://www.digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-Acer-Aspire-V3-571G-73638G1TMaii)

da6276
September 14th, 2013, 04:21
سوالتون خیلی کلی هست و اینطوری نمیشه گفت که چی بهتره
بهتره چند مدل روانتخاب کنی و کانفیگش رودر بیاری و اینجابزاری تا دوستان نطر بدن
البته به صورت کلی اگه بخوام راهنماییت کنم باید بگم که لپتاپ های برند ایسوس سال گذشته کمترین آمار خرابی روداشتن (کل دنیا)
خواستید موارد استفادتون روهم بفرمائید تا ما خودمون بهتون پیشنهاد بدیم

liveserver
September 14th, 2013, 05:00
در بازار امروز ایران که کلا های قاچاق و بی کیفیت بیداد میکنه بهترین گزینه برای شما به نظر بنده Asus و MSI میباشد.
حال قطعات بستگی به کاررمد شما داره ...
مهمنرین گزینه گارانتی معتبر است.

psfa
September 14th, 2013, 13:16
asus پیشنهاد میشه
سری k که کیفیت بالایی داره

teraserver
September 14th, 2013, 16:18
دوست عزیز با عرض پوزش شما باید در بخش متفرقه سوالتان رو بیان کنید نه در بخش کنترل پنل ها! مدیران عزیز زحمت انتقال این تاپیک را بکشند

Witch King
September 15th, 2013, 18:47
منم می خوام lenovo z500 بگیرم و طبق تحقیقی که کردم متوجه شدم مناسب هست نسبت به قیمتش و قطعاتش
از چیزایی که گفتید و نمایشگرش رو تایید میکنم اونم از نزدیک دیدم مشکلی نداره ولی یکم ظاهرا توی فیلم یا بازی که سیاه باشه یا نور آفتاب یکم کمرنگ نشون میده
باطریش هم گفتند مناسبه و خوب کار میکنه من اول خواستم HP همینی که گفتید و بگیرم و همه جز خرابی چیزی نگفتن ...
کلا ACER HP DELL اخیرا خرابی زیادی دارند
دوستان من میخوام z500 core i7 Lenovo بگیرم 2300 قیمت
بازم کسایی که تو این رنج با این کانفینگ سخت افزاری دارند نظر بدن ممنون میشم

قطعا برای کارهای روزانه لپ تاپ مناسبی هست اما وقتی بحث گیمینگ یا کارهای گرافیکی وسط بیاد کارت گرافیک و نمایشگر این مدل پاسخگو شما نیست.
اما اگه مالتی مدیا کار می کنی مثله وبگردی و موزیک و ... . همین مدل خوبی هست. اما 4540 از اچ پی هم بسیار با کیفیته.
بله پس فکر می کنید نمیشگر با کیفیت پایین چه تعریفی داره ! همین که زیر نور آفتاب تاریک بشه خیلی بده.
باتریش با کمترین قدرت نهایتا 4 و نیم ساعت جوب میده.
نه خیر ، فقط دل خربی زیاد داره و اون هم به خاطره فروشه زیادشه. فکر کن 400 تا دل خراب میشه و 20 تا کامپک در حالی که 2000 تا دل و 30 تا کامپک خریداری شده ( البته آمار فرضی بود ) حالا کدوم بیشتر آمار خرابی داره ؟
مدل ها رو گفتم 4540 از اچ پی و v3 از ایسر.

در بازار امروز ایران که کلا های قاچاق و بی کیفیت بیداد میکنه بهترین گزینه برای شما به نظر بنده Asus و MSI میباشد.
حال قطعات بستگی به کاررمد شما داره ...
مهمنرین گزینه گارانتی معتبر است.

در بازار امروز کالاهی قاچاق بهترین انتخاب ها هستن. مهم اینجاست که بلد باشی کالای قاچاقِ خوب جور کنی.
بهتره نقدتون روی شرکت های گارانتی باشه که وقتی لپ تاپ رو برای تعمیر می فرستیدم رم ، هارد و قطعات دیگه رو هم عوض می کنن و از برند های بی کیفیت دیگه میزارن.

asus پیشنهاد میشه
سری k که کیفیت بالایی داره

سری k بی کیفیت ترین مدل های جهان رو شامل میشه! کولینگ و نمیشگر ضعیف ، داغ کردن زیاد ، پردازنده کم مصرف و ضعیف ، برگشتی های زیاد و ... .

لطفا ابتدا بررسی کنید بعد یک نظر رو ارسال کنی.

تو فروشمون که تو این هفته و هفته قبل داشتیم اکثر پیشنهادمون به مشتریان Lenovo Z500 بود

Asus هم پول مارکشو میگیره هم کانفیگش رو خیلی هم قوی هست

Lenovo Z500 از نظر نگهداری شارژ باطری تا 2 ساعت 42 دقیقه با بالاترین روشنایی صفحه نمایش جوابگو هست

اگر فکر میکنی از نظر باطری ضعیفه عوضش کن ، طراحی این لب تاب هم بسیار زیباست

مشخصات فنی : رم 6 گیگ ، سی پی یو Corei7 2.10Ghz با 6 مگ کش ، گرافیک 2 گیگ DDR3 ، باطری 4 سلولی ، بلوتوث + Wifi ، هارد 1 ترا

بعد از Lenovo Z500 مدل دیگه ای هم هست که از نظر قدرت و کیفیت بسیار مقرون به صرفه هست که اون مدلش Lenovo G580 هست

آره خلق الله تا میبینن 4 نفر z500 خریده سریع میرن خرید می کنن.
کیفیت سری N ایسوس بسیار بالاست. خودم دیدم که دارم می گم. طراحی زیبا ، بدنه قوی ، کیبرد فوق العاده ، نمایشگر خوب ... . تنها مشکل بعضی مدل های این سری کولینگ ضعیف هست که تو کارهای عادی زیاد دیده نمی شه + که با کولپد مشکل رفع میشه + که کلا لپ تاپ وسیله داغی هست.

در ظمن باتری z500 هم غیره قابله تعویضه لطفا بررسی کنید بعدا مانیفس بدید.

همگی موفق باشید