PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نویسنده برای سایت های شما

Persian_webhosting
September 13th, 2013, 18:06
سلام
وب مستر هایی که نیاز به نویسنده در زمینه

*فیلم و سریال
*آهنگ

احتیاج دارند برای من پغام خصوصی کنند یا آیدی خودشون در تایپیک بگذارند

*قیمت ها توافقی است*
با نیوک و وردپرس کارکردم و مشکلی ندارم .

با تشکر.....

pegah mostaghni
September 17th, 2013, 14:58
سلام
وب مستر هایی که نیاز به نویسنده در زمینه

*فیلم و سریال
*آهنگ

احتیاج دارند برای من پغام خصوصی کنند یا آیدی خودشون در تایپیک بگذارند

*قیمت ها توافقی است*
با نیوک و وردپرس کارکردم و مشکلی ندارم .

با تشکر.....

با سلام
دریافت پیام شحصی برای شما بسته است ، من نیاز به پشتیبان وب به صورت تمام وقت و حضوری در شرکت دارم شما می توانید یا پروژه ای کار می کنید؟

HRE2012
September 17th, 2013, 23:40
سلام دوست عزیز .می خوام یه سایت فیلم راه بندازم اگه میتونی همکاری کنی و30درصد بگیری بهم بگوخوش حال میشم

PE7A
September 18th, 2013, 00:14
با سلام

ظاهرا امکان ارسال پیغام خصوصی برای شما وجود ندارد.

وبسایت مد نظر ما مربوط به فیم و سریال و موزیک نمی باشد. و بیشتر مطالب در رابطه با آموزش های وب و اینترنت می باشند.

حدود 1 الی 2 مطلب در روز ارسال شود.
پست ها نباید تکراری و یا کپی از سایر سایت باشند و باید کاملا اختصاصی و حداقل شامل 2000 کاراکتر باشند.

آیا شما امکان تهیه مطالب آموزشی در زمینه وب اینترنت اسکریپت و موارد مشابه و مطالب دانلود نرم افزار های کاربردی را با شرایط ذکر شده دارید؟
در اینصورت لطفا هزینه ی مد نظر برای هر پست و یا هزینه ی کل ماهیانه را ارسال کنید.

با سپاس

pegah mostaghni
September 18th, 2013, 11:21
سلام
من می خوام خونه بخرم و دارم پولهام رو جمع می کنم واسه همین تصمیم دارم خرج نکنم و از طرفی اهل ریسک هم هستم چون ممکنه پول چند برابر بشه شما پیش بینی ریالی ات از این پروژه چقدره؟چی قدر می خوایی برای شروع و چه قدر در پایان کار سهم می برم ؟
:39:

HRE2012
September 18th, 2013, 13:28
سلام
من می خوام خونه بخرم و دارم پولهام رو جمع می کنم واسه همین تصمیم دارم خرج نکنم و از طرفی اهل ریسک هم هستم چون ممکنه پول چند برابر بشه شما پیش بینی ریالی ات از این پروژه چقدره؟چی قدر می خوایی برای شروع و چه قدر در پایان کار سهم می برم ؟
:39:
تقریباهزینه هاش با منه

Persian_webhosting
September 20th, 2013, 18:41
سلام دوست عزیز .می خوام یه سایت فیلم راه بندازم اگه میتونی همکاری کنی و30درصد بگیری بهم بگوخوش حال میشم

باسلام

سایت فیلم شما مدیریت محتوای آن چیه ؟ نیوک یا وردپرس ؟

هاست دانلود Cpanel دارید ؟

وی پی اس چند گیگ میدید برای دانلود به نویسنده ؟

و این 30% چقدر تقریبا یعنی منظورم این قیمت اصلی بگو و کی این پول می دهید ؟

منتظر خبرتون هستن اگر خواستید بگویید براتون پغام خصوصی کردم

Persian_webhosting
September 20th, 2013, 19:05
باسلام

براتون پغام خصوصی کردم

منتظر جوابتون توی پغام خصوصی هستم .

Persian_webhosting
September 20th, 2013, 19:11
با سلام
دریافت پیام شحصی برای شما بسته است ، من نیاز به پشتیبان وب به صورت تمام وقت و حضوری در شرکت دارم شما می توانید یا پروژه ای کار می کنید؟

باسلام

براتون پغام خصوصی کردم شما جواب بدین تا ببینم چی کار میشه کرد

باتشکر

pegah mostaghni
September 21st, 2013, 10:44
با سلام
قضیه 30% کلاً با قضیه نیرو برای پشتیبانی سایت متفاوت هست - من نیروی برای پشتیبانی سایت می خوام تمام وقت و حضوری در شرکت با نیوک فعلاً -هاست داریم و جزئیات بیشتر رو باید تو مصاحبه تخصصی راجب اش صحبت کنید که اگر خواستید واستون تنظیم می کنم فعلاً مهم اینه که بتونید تمام مدت تو شرکت باشید و سی ام اس ها رو وارد باشید . برای 30% هم کلاً قضیه به برنامه خودم مربوط می شد که فعلاً کنسل است .

Persian_webhosting
September 21st, 2013, 15:40
با سلام
قضیه 30% کلاً با قضیه نیرو برای پشتیبانی سایت متفاوت هست - من نیروی برای پشتیبانی سایت می خوام تمام وقت و حضوری در شرکت با نیوک فعلاً -هاست داریم و جزئیات بیشتر رو باید تو مصاحبه تخصصی راجب اش صحبت کنید که اگر خواستید واستون تنظیم می کنم فعلاً مهم اینه که بتونید تمام مدت تو شرکت باشید و سی ام اس ها رو وارد باشید . برای 30% هم کلاً قضیه به برنامه خودم مربوط می شد که فعلاً کنسل است .

باسلام

شما اسم شرکت و حقوق اول کار و پایان کار نگفتید چقدر میدید و در کدام شهر باید حضوری باشم

بعد در هر شهری که می گویید باید خانه بخرم و این هزینه ها رو کی میده ؟

Persian_webhosting
September 21st, 2013, 15:41
[QUOTE=Persian_webhosting;875304]باسلام

شما اسم شرکت و حقوق اول کار و پایان کار نگفتید چقدر میدید و در کدام شهر باید حضوری باشم

بعد در هر شهری که می گویید باید خانه خریداری کنم این هزینه ها رو کی میده ؟؟؟؟؟؟

pegah mostaghni
September 21st, 2013, 16:35
البته اگر محل سکونت دقیق تر پر می شد که کارمون راحت تر بود :->.محل شرکت تهران هست - نام شرکت خدمات پس از فروش مارشال می باشد . در مورد حقوق شنیدن شرایط ما و گفتن شرایط خودتون هم حتماً لازمه حضوری تشریف بیارید شرکت . شما ساکن کدام شهر هستید؟ در صورتی که تهران هستید بفرمائید که آدرس دقیق شرکت و روز مصاحبه رو براتون ایمیل کنم