PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك در مورد تاسيس يك هاستينگ

navid7904
March 29th, 2009, 14:46
با سلام و تبريك عيد نوروز
من ميخوام يه شركت وب هاستينگ تاسيس كنم كه در فاز اول فقط خدمات هاست و دامين ميده.
سرمايه اي رو هم كه در نظر گرفتم ماهي 2 مليون تومان براي تبليغات هست.
ميخوام بدونم براي يك چنين شركتي ايا برگشت سرمايه خوبي داره و به چه متخصصهايي و امكاناتي نياز دارم؟
در مورد سرور و نماينگي دامين هيچ مشكلي ندارم براي مديريت اين كار و پشتيباني اين كار اگر راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم.
محل شركت هم مركز تهران است.

Nikan
March 29th, 2009, 14:57
سلام

تاپیک های زیادی در این فروم در این ارتباط هستند لطفا جستجو کنید فکر می کنم تجربیات خوبی را بدست آورید.

با تشکر

Vahid
March 29th, 2009, 15:18
اگه این تبلیغات رو اول انجام بدی بد ضرری میکنی

ميخوام بدونم براي يك چنين شركتي ايا برگشت سرمايه خوبي داره و به چه متخصصهايي و امكاناتي نياز دارم؟
مدیر سرور !
توی فروم سرچ کنی چند تا این مدل تاپیک پیدا میکنی
به هر حال سوالی داشتی بپرس

Sajad
March 29th, 2009, 15:25
با سلام و تبريك عيد نوروز
من ميخوام يه شركت وب هاستينگ تاسيس كنم كه در فاز اول فقط خدمات هاست و دامين ميده.
در مورد سرور و نماينگي دامين هيچ مشكلي ندارم براي مديريت اين كار و پشتيباني اين كار اگر راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم.
محل شركت هم مركز تهران است.

بستگی داره چطور مشتری گیر بیاری. فکرشو بکن ماهی دو میلیون هزینه کنی برای تبلیغات دیگه حداقل ماهی هم باید 10 تومن توش در بیاد! میاد؟ مشتری جذب میشه؟
بجا هزینه برا تبلیغات بیشتر به انتخاب سرور قوی فکر کن و همین طور اگه خودت اطلاعات زیادی نداری چند نفر که وارد باشن تو اینکار. در ضمن اگه کلا تازه میخوای شروع کنی یه سالی بشین با ریسلر و سرور مجازی کار کن تجربه کسب کن بعد بکش تو کار سرور اختصاصی و ثبت شرکت تا وسط راه نزندت زمین...
بدون تجربه داغون میشی؛ هزینه هاتم میپره...
اصلا یه تستی بزن ببین میتونی مشتری گیر بیاری؟! میتونی اصلا پشتیبانیشون کنی؟!
ایناش اگه اوکی هست چرا که نه! اعصابتو بیخیال شو (البته اگه مشتری دوست هستی) و بیا داخل جمع هاستینگ ها...

navid7904
March 29th, 2009, 15:29
بله من مي خوام از افرادي كه خودشون شركت دارن يا در يك شركت كار ميكنن و به اوضاع بازار وارد هستند بپرسم ايا اين كار بازده داره ؟(البته كسي از رقيب خوشش نمياد)
براي شروع به نظر شما در كجا تبليغ بهتره ؟
ايا براي طراحي سايت شركتي رو كه به صورت تخصصي طراحي انجام بده و كارش خوب باشه رو ميتونيد به من پيشنهاد بدين؟

ممنون كه سريع راهنمايي مي كنيد

navid7904
March 29th, 2009, 15:34
من راستش ميخوام سرمايه گذار باشم و تمام كارها رو به دست متخصص خودش بسپارم.
و قصدم شروع يك كار حرفه اي از روز اول هست.
اميدوارم بتونم يك چنين افرادي رو پيدا كنم.

navid7904
March 29th, 2009, 15:37
به نظر شما از كجا ميتونم اين افراد رو پيدا كنم؟ ( البته همشهري كه ميشه يه اگهي داد و فرداش هزار نفر ميان) ولي من دنبال كار با بهترين ها هستم.

Nikan
March 29th, 2009, 15:55
بله من مي خوام از افرادي كه خودشون شركت دارن يا در يك شركت كار ميكنن و به اوضاع بازار وارد هستند بپرسم ايا اين كار بازده داره ؟(البته كسي از رقيب خوشش نمياد)
براي شروع به نظر شما در كجا تبليغ بهتره ؟
ايا براي طراحي سايت شركتي رو كه به صورت تخصصي طراحي انجام بده و كارش خوب باشه رو ميتونيد به من پيشنهاد بدين؟

ممنون كه سريع راهنمايي مي كنيد

من فکر می کنم مهمترین موضوع در کار هاستینگ تحمل است . شما حداقل به یکسال زمان نیاز دارید تا به بازدهی برسید.

NET
March 29th, 2009, 15:59
میدونم به این تاپیک مربوط نیست، اما خواستم پیشنهادمو بگم.

سمت این کار نرین، با این سرمایه نظر من رو بخواین اگر زیاد تو اطلاعات اینترنت هستین زدن سایت به خصوص زبان انگلیسی، و فارسی در بعضی زمینه‌ها خوب هست، بسته به علاقه و ایدتون دارم.

چه بسا در آینده از کنار همین شرکت هاستینگ هم زدید.

در یک کلام، Webmaster بشید.:smartass:
بازم هم تصمیم خودتون هست.

Nikan
March 29th, 2009, 16:05
من راستش ميخوام سرمايه گذار باشم و تمام كارها رو به دست متخصص خودش بسپارم.
و قصدم شروع يك كار حرفه اي از روز اول هست.
اميدوارم بتونم يك چنين افرادي رو پيدا كنم.

من در این مورد تجربه خوبی ندارم . فکر می کنم در این کشور امکان سرمایه گذاری در زمینه های بهتری هست .

navid7904
March 29th, 2009, 16:07
net عزيز دقيقا متوجه نشدم
برم سايت بزنم؟ ( بعدش چه كار كنم؟)
لطفا كمي بيشتر توضيح بدين

NET
March 29th, 2009, 16:12
net عزيز دقيقا متوجه نشدم
برم سايت بزنم؟ ( بعدش چه كار كنم؟)
لطفا كمي بيشتر توضيح بدين
دقیقا، شما ببین علاقت چیه اول یعنی کار رو با علاقه شروع کن که بتونی پشتکار بهتری روش داشته باشی.
مثلا به طور مثال شما پزشکی خوندی یه سایت بزن در مورد همین مسائل مربوط به سلامت و ... ترجیحا به زبان انگلیسی، بعد با تبلیغات درآمد خوبی میتونید داشته باشید.
سایت فارسی هم میتونید بزنید در زمینه‌ای که می‌خواید، البته بگم تو کارتون کپی نباشه و ایده‌ی جدید و نو باشه مطمئنا بهتر جواب میده.

و اینکه مسلما صبر کنید تا سایت جا بیفته و بعد درآمد.

بستگی به خودتون، علاقتون و نوع سایتی که می‌زنید داره.

بدون تعارف می‌گم اگه بخواین کار هاستینگ کنین . ( حرفه‌ای و با کیفیت خوب )

1- هاستینگ یکی از سخت‌ترین کارهاست، به خصوص اگر تنها باشید، گروه هم باشید باید یک گروه حرفه‌ای باشه و تو ایران فکر نمی‌کنم به صرفه باشه ایجاد چنین گروهی.

2- انتظار بازدهی و سود در کوتاه مدت رو نباید داشته باشید.
و...