PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لغو تحریم خرید لایسنس حرفه ای برای ایرانیان

mr.bahram
March 19th, 2010, 13:20
با اطلاع به خبر لغو تحریم های اینترنتی از سوی امریکا برای کاربران ایرانی و کسب اطلاعات از پشتیبانی خرید شرکت خبر خوب ازاد شدن مجوز خرید لایسنس نسخه حرفه ای یا همان نسخه Suite را به شما علاقه مندان به ویبولتین می دهم. اطلاعات خرید : اطلاعات خرید لایسنس ویبولتین نسخه 4 (http://www.vbskin.ir/forums/thread3398.html#post15608)

Rapid
March 19th, 2010, 14:43
نسخه معمولي هنوز تحريمه يا اصلا نشده بود؟

mr.bahram
March 19th, 2010, 14:52
نشده بود

usefee
March 19th, 2010, 15:16
ممنونم بهرام جان بابت اطلاع رسانی تون
هر چند شما اونقدر تجربه دارید که نیازی نیست کسی شما رو تایید یا تکذیب کنه اما بنده به رسم ادب از کیفیت سرویس ها و بار علمی و تجربی شما تشکر می کنم و به دوستان پیشنهاد می کنم که قطعا میتونن لحظات خوشی رو با شام سپری کنن :d

mr.bahram
March 19th, 2010, 18:27
ممنونم بهرام جان بابت اطلاع رسانی تون
هر چند شما اونقدر تجربه دارید که نیازی نیست کسی شما رو تایید یا تکذیب کنه اما بنده به رسم ادب از کیفیت سرویس ها و بار علمی و تجربی شما تشکر می کنم و به دوستان پیشنهاد می کنم که قطعا میتونن لحظات خوشی رو با شام سپری کنن :d
سلام
رضا جان شما لطف دارید
ممنون

alimosavi
March 20th, 2010, 00:30
فقط خوب بود یهویی قیمتشو اینقدر بالا نمی بردن ...

AmirHosein
March 20th, 2010, 13:51
خداروشکر انشاالله سال دیگه میخرم خیلی خوشحال شدم خبر خوبی بود

adamak
June 3rd, 2010, 01:34
با سلام
استاد بهرام دین زیادی به گردن ما ایرانیها دارند من که به نوبه خودم از ایشون تشکر میکنم .
hosein_mrd@yahoo.com
...:::: (http://www.avahosting.ir)

nasa_de
June 3rd, 2010, 01:43
خبر خوبی بود.
امیدوارم تحریم های بی مورد PayPal و ... هم برداشته بشه.هرچند که اگه برداشته بشه هم در تهیه ویزا و مسترو ... گیر میکنیم , امیدوارم تحریم های ویزا و مستر هم برداشته بشه , آقایون هم که با حضور بانک های خارجی موافقت کردند هر چند که اگه برداشته بشه هم هنوز در Zone 6 سرویس های پستی دنیا هستیم , امیدوارم این تحریمها هم از بین بره امیدوارم ... , هرچند که ... .

vPsPersia.COM
June 3rd, 2010, 02:50
یعنی امکان داره که تحریم های دیتاسنتر ها از بین بره ؟!

nasa_de
June 3rd, 2010, 02:56
با این اوصاف احتمالش زیاده