PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقاد از انتقال داده های آسیاتک

Mohammad_reza
September 11th, 2013, 16:42
داستان از این قراره که من یک سرویس adsl 512 نامحدود 1ماهه ازشون گرفتم به قیمت ماهانه 22500 تومان سر ماه موقع تمدید ، توی لیست سرویس هاشون دیگه 512 نامحدود نبود.
فقط اینا رو واسم گذاشته بودن :
(512) - اينترنت پرسرعت چلچله نامحدود نقره اي ( با 4 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 20 گيگ) (549000 ريال + آبونمان)
-(512) - اينترنت پرسرعت چلچله نامحدود طلايي ( با 10 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 40 گيگ) (849000 ريال + آبونمان)
(سرویسی که من داشتم 512 نامحدود معمولی بود)
با شرکت تماس گرفتم میگن طبق سیاست شرکت ، شما فعلاً همین سرویس ها رو می تونید استفاده کنید :|
اولش که گفتن مخابرات منطقه شما فعلاً همینا رو ارائه میده!!! بعد که فهمید با خر صحبت نمی کنه ! ، گفت طبق سیاست شرکت شما باید از اینا انتخاب کنید ...
با توجه به اینکه تغییر اپراتور اینترنت پرسرعت حدود 1 هفته معطلی داره منم مجبور شدم سرویسم رو با قیمت بالاتر تمدید کنم.
بحث قیمت نیست ، بحث سیاست فروش مزخرفیه که دارن و به نظرم مشتری رو بازیچه قرار دادن و سوء استفاده کردن.
نظر شما چیه ؟ برای شما مورد مشابه پیش اومده ؟

vessal
September 11th, 2013, 17:01
داستان از این قراره که من یک سرویس adsl 512 نامحدود 1ماهه ازشون گرفتم به قیمت ماهانه 22500 تومان سر ماه موقع تمدید ، توی لیست سرویس هاشون دیگه 512 نامحدود نبود.
(512) - اينترنت پرسرعت چلچله نامحدود نقره اي ( با 4 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 20 گيگ) (549000 ريال + آبونمان)
-(512) - اينترنت پرسرعت چلچله نامحدود طلايي ( با 10 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 40 گيگ) (849000 ريال + آبونمان)
با شرکت تماس گرفتم میگن طبق سیاست شرکت ، شما فعلاً همین سرویس ها رو می تونید استفاده کنید :|
اولش که گفتن مخابرات منطقه شما فعلاً همینا رو ارائه میده!!! بعد که فهمید با خر صحبت نمی کنه ! ، گفت طبق سیاست شرکت شما باید از اینا انتخاب کنید ...
با توجه به اینکه تغییر اپراتور اینترنت پرسرعت حدود 1 هفته معطلی داره منم مجبور شدم سرویسم رو با قیمت بالاتر تمدید کنم.
بحث قیمت نیست ، بحث سیاست فروش مزخرفیه که دارن و به نظرم مشتری رو بازیچه قرار دادن و سوء استفاده کردن.
البته حرف شما درسته ولی احساس میکنم به شما سرویس بهتری دادند.(سرویس پر سرعت تر)
در هر صورت این سیاست کاری هر شرکته و میتونه قیمتاشو تغیر بده یا بعضی پنل هاشو حذف کنه و نمیشه کاری کرد.ولی در کل اسیاتک یه زمانی داشتم خوب بود نسبتا.

SainaServer
September 11th, 2013, 17:07
دوستِ عزیز شک نداشته باشید که آسیاتک یکی از ضعیفترین ISp هاست. بنده معمولا خیلی سخت شرکت رو تغییر میدم چون همه کارم با اینترنتِ
ببینین چی شد که خونِ مارو به جوش آوردن سبب تغییر شرکت شد.
یک هفته تا وصل شدن نتِ جدید از GPRS ایرانسل استفاده کردم باور بفرمایید بهتر از آسیاتک بود

Mohammad_reza
September 11th, 2013, 17:08
البته حرف شما درسته ولی احساس میکنم به شما سرویس بهتری دادند.(سرویس پر سرعت تر)
در هر صورت این سیاست کاری هر شرکته و میتونه قیمتاشو تغیر بده یا بعضی پنل هاشو حذف کنه و نمیشه کاری کرد.ولی در کل اسیاتک یه زمانی داشتم خوب بود نسبتا.

سرعت که همونه دوست عزیز ، پلن هایی که به من پیشنهاد دادن ، نامحدود 512 هست ولی 4 گیگش رو با سرعت بالاتر میشه دانلود کرد ، بعد 4 گیگ دوباره میشه 512. تنها فرقش مبحث ریالیشه.

در مورد سیاست هم درسته ، اما از قبل باید اطلاع رسانی بکنن ، نه اینکه درست روز تمدید بدون هیچ اطلاع قبلی سیاستشون رو تغییر بدن و دست مارو بذارن تو حنا ...
در ضمن تو محدوده ما ، شاتل و پارس آنلاین سرویس نمیدن (پورت خالی ندارن) به نظرم به همین دلیل آسیا تک داره سوء استفاده می کنه و سرویس های گرون ترش رو به کاربرای منطقه به زور میفروشه ...

پینوشت : سرویس حجمیشون هم یه مدت داشتم نمی دونم دوبله سوبله حساب می کنن چیکار می کنن 10 گیگ ترافیک ما تو 1 هفته تموم شد ... همه چی رو هم چک کردم که آپدیت اتوماتیک ویندوز ، آنتی ویروس خاموش باشه ولی آخرش هم به یه نتیجه درست و حسابی نرسیدم ...

سرزمین
October 17th, 2014, 19:07

دوست عزیز یعنی بعد از 4 گیگ سرعت شما چقدر میشه؟

خوب همین 4 گیگ هم دارن به شما لطف می کنن چون خود شما میگی سرعت رو بیشتر از 512 میدن و بعد از 4 گیگ تازه میشه سرعتی که شما خریداری کردی شما انتظار داری همیشه بیشتر از 512 باشه؟!

Jahan Pay Co
October 17th, 2014, 20:29
بعضی ها فکر کنم اینجا را با جای دیگری اشتباه گرفتند :)

mask-online
October 30th, 2014, 15:05
سلام
اول انتقاد اینکه شما میتونید با صدای مشتری شرکت ها تماس بگیرید
کارشناسان از سازمان تنظیم مقررات پیگیر قضایا خواهند بود
دوم اینکه همین معایبی که میگید متاسفانه اشتباه است نه تعریف میکنم نه چیزی
آسیاتک در کل کشور بالاترین سرعت را داراست و رتبه اول می باشد و بعد شاتل و بعد پارس آنلاین
از نظر پشتیبانی نیز تندیس افتخار گرفتن میتونید از سایتشون ببینید
در خصوص هزینه ها نسبت به رقبا پایین ترین تعرفه رو در کل کشور داره
تفاوت سرویس های نامحدود و بالا بودن قیمت ها به دلیل در اختیار گذاشتن پهنای باند بیشتر می باشد
در خصوص مصرف حجم خوشبختانه تنها شرکتی که حجم ***ی نداره این شرکت هست
ولی پاسخ شما در کلیه شرکت ها برای آپلود نیز از اعتبار کاسته میشه این مورد جدیدا مشاهده شده که کاربر مشکل حجم پیدا میکنه
سعی کنید قبل از هر انتقادی کمی در خصوص مورد اطلاعات کسب کنید و سپس اقدام به تایپیک کنید
و نیز دوستی که فحاشی میکنن چندین مورد حرکت ناپسند ایشون رو دیدم بهتر نیست یا استفاده نکنید یا خودتون رو با شرایط وفق بدید

cybamin
October 30th, 2014, 15:15
مشکل اینجاست که معمولا "حق با isp است" در قراردادها هم که ببینید همین مسئله به روشنی مشهوده. هر وقت دلشون بخواد هرکاری دلشون بخواد میکنن.
دوست عزیز باز شما دوره سرویست تمام شده و شرایط عوض شده. دو مورد برای من پیش آمده که در حین دوره، بدلخواه خودشون شرایط را عوض کردند. (یکی مبین نت و دیگری نداگسترصبانت)

- - - Updated - - -

توصیه دارم اگر خط تلفن اضافه دارید یا میتوانید برید در نوبت خالی شدن پورت یک ISP دیگر.

meysam021
October 30th, 2014, 15:21
بد ترین دیتاسنتری که تو زندگیم تجربه کردم ، یه سری از آی پی هامون از آلمان با اینترنت آسیاتک حدود 90 درصد افراد بسته بودن و تنها 10 درصد آسیاتکی ها باز بودن ، بفرض یه آی پی بود همه isp ها وارد میشدن ، ولی آسیاتک نمیتونست
آقا زنگ میزدیم که این رنجو شما بستی ، از اینور به اونور ما رو پاس میدادن آخر وصل کردن به قول خودشون بچه های دیتاسنتر (تلفن ردکنی بگیم بهتره) آقا این آی پی های ما رو بستید باز کنید ، میگفت بلد نیستم میگم پس شما اونجا چیکار میکنید مگه دیتاسنتر دست یکی مثل شما نیست ، میگفت آقا بلد نیستیم میگی چیکار کنم خدا شاهده قشنگ میگفت بلد نیستیم.
دانش فنی کارمندای آسیاتک 0
حالا اینترنتش دیگه چیه :d

peyman0742
October 31st, 2014, 06:39
سلام
اول انتقاد اینکه شما میتونید با صدای مشتری شرکت ها تماس بگیرید
کارشناسان از سازمان تنظیم مقررات پیگیر قضایا خواهند بود
دوم اینکه همین معایبی که میگید متاسفانه اشتباه است نه تعریف میکنم نه چیزی
آسیاتک در کل کشور بالاترین سرعت را داراست و رتبه اول می باشد و بعد شاتل و بعد پارس آنلاین
از نظر پشتیبانی نیز تندیس افتخار گرفتن میتونید از سایتشون ببینید
در خصوص هزینه ها نسبت به رقبا پایین ترین تعرفه رو در کل کشور داره
تفاوت سرویس های نامحدود و بالا بودن قیمت ها به دلیل در اختیار گذاشتن پهنای باند بیشتر می باشد
در خصوص مصرف حجم خوشبختانه تنها شرکتی که حجم ***ی نداره این شرکت هست
ولی پاسخ شما در کلیه شرکت ها برای آپلود نیز از اعتبار کاسته میشه این مورد جدیدا مشاهده شده که کاربر مشکل حجم پیدا میکنه
سعی کنید قبل از هر انتقادی کمی در خصوص مورد اطلاعات کسب کنید و سپس اقدام به تایپیک کنید
و نیز دوستی که فحاشی میکنن چندین مورد حرکت ناپسند ایشون رو دیدم بهتر نیست یا استفاده نکنید یا خودتون رو با شرایط وفق بدید

اولا همچین چیزی ما در عمل ندیدیم الان تمامی شرکت ها در ایران سرعتهاشون بالاست
دوما الان رقابت بر روی ترافیک ارزان تره که اصلا آسیاتک در این رقابت حضور نداره و رقابت بین مخابرات و های وب هست که فعلا های وب حرف اول رو می زنه سرعت هم که الحمدالله های وب 5 روزی 2500 تومن اضافه بدی پهنای باند 12 مگ میشه و سرعت دانلود از روی 1.5 مگ تکون نمی خوره . از لحاظ ترافیک هم که دیگه همه میدونند 120 گیگ + 3 گیگ هدیه روزانه روی اکانت 8 مگش در میاد 110 تومن ولی من به عنوان کاربر آسیاتک که 1 سال و نیم دارم از این شرکت خرید می کنم سرعت دانلود 700 کیلوبایت با پهنای باند 4 مگ رو 60 گیگ 1 ماهه 144 هزار تومن میدم. این کجا و آن کجا ! واقعا فقط لحظه شماری می کنم که پورت خالی از های وب گیرم بیاد و از طرح های فشفشه این شرکت بهترین استفاده رو ببرم

تمامی شرکت ها در پلان های نامحدود پهنای باند تقسیم به 8 میشه سرعت دانلود بدست میاد ولی در آسیاتک پهنای باند تقسیم به 8 میشه و سپس عدد به دست اومده مجددا باید تقسیم به 8 بشه تا سرعت دانلود شما بدست بیاد عملا شما هیچ استفاده ای نمی تونی از این نامحدودی ببری با این سرعت و دقیقا پولتو تو جوب میریزی ( یعنی پهنای باند تقسیم به 64 که خود اپراتور از گفتن و تکررش خجل میشه ) ( توضیحات کارمندان : ببینید دوست عزیز سرعت بیت هست و ابتدا به بایت تبدیل کرده و سپس بایت را تقسیم به 8 نموده سرعت دانلود شما به دست میاد علتش هم اینه که شرکت سیاستش بر اساس خرید سرویس های محدود از سوی کاربران هست. ) و در ادامه زیاد صحبت کنی جوری لال میشه اپراتور و توش میمونه که این منظور رو میرسونه : همینی که هست دوست نداری کنسلی پورت بده. تو رو قرآن تو رو به اون کسی که می پرستید همین الان زنگ بزنید به آسیاتک و یکی از پلان های نامحدود رو خریداری کنید می فهمید چی میگم
در ضمن من با مخابرات فقط 1 کوچه فاصله دارم و بهترین ریت رو دارا هستم بدون نویز و ...

ایشون هم در تاپیک ها فقط همین رو عنوان می کنند اول آسیاتک بعد شاتل بعد پارس آنلاین
دل ما پره از این پول هایی که هر ماه هدر میدیم در های وب که دوستم گرفته هم من با DU Metter چک کردم اصلا همچین چیزی نیست ولی در شاتل بله حجم چند برابر سوخته میشه طبق گفته دوستان.
به هیچ عنوان آسیاتک نرخش حتی در رقابت قرار نمی گیره و رقابت تنها در نرخ بین مخابرات و های وب هست که اختلاف های وب در حال حاضر بیش از حد با مخابراته چه برسه به آسیاتک
بنده فقط واقعیت رو گفتم و دوستان می تونند تماس بگیرند و صدا رو رکورد کنند.
ما هر روز باید ببینیم و آتیش بگیریم که رفقامون فول اسپید و با IDM 1.5 مگ دانلود می کنند اون هم ترافیک هر گیگ به قیمت آدامس موزی و حسرت بخوریم

موفق و تندرست باشید

talait
October 31st, 2014, 11:31
من از اسیاتک دارم و خدایی راضی نیستم و می ترسم عوض کنم چون ممکنه قطعیم زیاد شه و پشتیبانی نتونم بدم و زیر سوال برم

isoroush
October 31st, 2014, 20:34
بد ترین دیتاسنتری که تو زندگیم تجربه کردم ، یه سری از آی پی هامون از آلمان با اینترنت آسیاتک حدود 90 درصد افراد بسته بودن و تنها 10 درصد آسیاتکی ها باز بودن ، بفرض یه آی پی بود همه isp ها وارد میشدن ، ولی آسیاتک نمیتونست
آقا زنگ میزدیم که این رنجو شما بستی ، از اینور به اونور ما رو پاس میدادن آخر وصل کردن به قول خودشون بچه های دیتاسنتر (تلفن ردکنی بگیم بهتره) آقا این آی پی های ما رو بستید باز کنید ، میگفت بلد نیستم میگم پس شما اونجا چیکار میکنید مگه دیتاسنتر دست یکی مثل شما نیست ، میگفت آقا بلد نیستیم میگی چیکار کنم خدا شاهده قشنگ میگفت بلد نیستیم.
دانش فنی کارمندای آسیاتک 0
حالا اینترنتش دیگه چیه :d

نابود کردی معنی دیتاسنتر رو هموطن ! (( جمله مگه دیتاسنتر دست یکی مثل شما نیست )) مثل این میمونه که شما بری مخابرات بگی خط تلفنمون قطعه ، بعد مخابرات بگه نمی دونیم مشکل از کجاست شما جوابش رو بدی مگه مخابرات دست یکی مثل شما نیست !؟

مگه مخابرات یه شیء هست که دست کسی باشه ! ، مگه دیتاسنتر یه جعبه پفکه بدنش دست آقای ایکس !

ما ماه پیش یک مشکل مشابه داشتم ، یکی از نمایندگان گزارش کرده بود یک رنج از آی پی های آسیاتک سروری که در آسیاتک کولو کرده بودیم را نمی دید .

با مرکز داده اسیاتک ( فکر کنم جناب اکبری ) که صحبت کردم گفتند که باید بررسی بشه ولی طی همین تماس ها وقتی رنج آی پی را اعلام کردند هویز همان رنج از آسیاتک کشور جمهوری چک ثبت شده بود و در CSF خود سرور کولو شده بلاک شده بود که با خارج شدن از لیست مشکل آن حل شد ،

شما از اینترنت آسیاتکی که خودتان یا مشترکی که گزارش کرده بود tracert بگیرید مشخص هست که در چه مرحله ای ارتباط ناممکن هست !

عدم اطلاعات کافی خود را دلیل بر غیرحرفه ای بودن یک شرکت با سابقه مثل آسیاتک ندهید !

پ.ن : پشتیبانی ADSL آسیاتک سطح سواد کمتری دارد ( سرویس محدود 20 گیگ آسیاتک را یک سال هست دارم و راضی هستم ) ولی پشتیبانی مرکز داده انصافا در بیش از 80 درصد موارد پاسخگو و آگاه هستند

cameron
November 1st, 2014, 14:28
متاسفانه سرویس های آسیاتک اصلا خوب نبوده و نیست.اگر سرویس نامحدود میخواهید از فن آوا بگیرید.

peyman0742
November 1st, 2014, 23:13
نابود کردی معنی دیتاسنتر رو هموطن ! (( جمله مگه دیتاسنتر دست یکی مثل شما نیست )) مثل این میمونه که شما بری مخابرات بگی خط تلفنمون قطعه ، بعد مخابرات بگه نمی دونیم مشکل از کجاست شما جوابش رو بدی مگه مخابرات دست یکی مثل شما نیست !؟

مگه مخابرات یه شیء هست که دست کسی باشه ! ، مگه دیتاسنتر یه جعبه پفکه بدنش دست آقای ایکس !

ما ماه پیش یک مشکل مشابه داشتم ، یکی از نمایندگان گزارش کرده بود یک رنج از آی پی های آسیاتک سروری که در آسیاتک کولو کرده بودیم را نمی دید .

با مرکز داده اسیاتک ( فکر کنم جناب اکبری ) که صحبت کردم گفتند که باید بررسی بشه ولی طی همین تماس ها وقتی رنج آی پی را اعلام کردند هویز همان رنج از آسیاتک کشور جمهوری چک ثبت شده بود و در CSF خود سرور کولو شده بلاک شده بود که با خارج شدن از لیست مشکل آن حل شد ،

شما از اینترنت آسیاتکی که خودتان یا مشترکی که گزارش کرده بود tracert بگیرید مشخص هست که در چه مرحله ای ارتباط ناممکن هست !

عدم اطلاعات کافی خود را دلیل بر غیرحرفه ای بودن یک شرکت با سابقه مثل آسیاتک ندهید !

پ.ن : پشتیبانی ADSL آسیاتک سطح سواد کمتری دارد ( سرویس محدود 20 گیگ آسیاتک را یک سال هست دارم و راضی هستم ) ولی پشتیبانی مرکز داده انصافا در بیش از 80 درصد موارد پاسخگو و آگاه هستند

پشتیبانیش حرف نداره و تنها مزیتش همینه

در عوض هزینه ترافیک بسیار بالاست - سرعت بسیار پایین سرویس های نامحدود ( سرعت دانلود = پهنای باند تقسیم به 64 ) همین 2 در آینده باعث میشود که همین شرکت مشتریان زیادی رو از دست بده به جای اینکه کاهش بده قیمت ها رو افزایش داده 512 با ترافیک 30 گیگ 56 تومن بوده و الان همین پلان با 20 گیگ با این قیمت داره در اختیار کاربران قرار می گیره
در نتیجه اگر از سواد این بنده خدا ایراد می گیرید کسانی هم هستند که از سطح سواد شما ایراد بگیرند
این گوشی سامسونگ و اپل نیست که دارید مثل دیگران روش غیرت نشون میدید ( استقلال و پرسپولیس هم نیست )
نوشته های بنده رو خود شرکت هم تایید می کنه که می تونید تماس بگیرید تا متوجه بشید

isoroush
November 1st, 2014, 23:28
این گوشی سامسونگ و اپل نیست که دارید مثل دیگران روش غیرت نشون میدید ( استقلال و پرسپولیس هم نیست )

بنده اگه تعصب داشتم چیزی از ضعف پشتیبانی نمی گفتم

نمی دونم تا حالا وایمکس ایرانسل داشتید یا خیر ، در سرویس های نامحدود یک مبحثی دارند تحت عنوان لیست سیاه ، مصرفتون اگر منصفانه نباشه سرویس شما را تمدید نمی کنند

ضمنا دقت داشته باشید شرکتی با تعداد بالای نماینده و کارمند و گستره کار کشوری اصلا نمی آید برای یک یوزر قیمت را تغییر دهد ، ممکن است مصرف شما بیش از مصرفی بوده که شرکت برای سرویس های نامحدود در نظر گرفته ، به همین علت از شما خواسته به سرویس نامحدود بالاتر ارتقا بدهید . قرار بر این نیست که اگر به صورت متوسط از هر یوزر 70 درصد سود می برد از تعدادی از یوزر ها ( نظیر شما ) ضرر بدهد.

قوانین ارائه خدمات شرکت های خارجی را نیز مطالعه بفرمایید نوشته اند که واژه نامحدود به این معنا نیست که شما درصد بالای پورت ، درصد بالای منابع سرور ، درصد بالای ترافیک و فضا را مصرف نمایید و این حق را برای خود محفوظ داشته اند که سرویس شما را به محدود تنزل داده یا از تمدید سرویس شما جلوگیری کنند .

peyman0742
November 2nd, 2014, 05:35
اصلا ارتباطی نداره به استفاده من فقط هم یکبار خریداری کردم و فورا تغییر دادم
دوست عزیزم بنده قبول دارم که کاربر پر مصرفی هستم ولی پولش رو میدم ولی اینکه سرویس های نامحدود رو به این شکل در آوردن اون هم از ابتدا برای تمامی کاربران می تونید تماس بگیرید در مورد سرعت بهتون همین چیزایی که من نوشتم رو میگن
در حال حاضر رقابت هم بر روی هزینه ترافیک هست .
که می بینیم روزانه چقدر به کاربران های وب و مخابرات اضافه میشه
بنده در یک شهرستان زندگی می کنم پورت خالی برای های وب گیرم نمیاد 2 ماهه منتظرم فقط در منطقه مخابراتی ما 2000 کاربر داره
حالا در نظر داشته باشید در شهرهای بزرگ چطوری به سمت مخابرات و های وب میرن
من مشتری 1 سال و نیمه آسیاتک هستم و با تمام خوبیاش دارم به سمت های وب میرم چرا بدم بیاد 15000 تومن اضافه بدم و سرعت دانلودم روی 1.5 مگ فیکس باشه چرا باید از اینکه 210 گیگ ترافیک رو به قیمت 110 تومن روی 8 مگ بگیرم بدم بیاد یعنی با 125 هزار تومن من میتونم بهترین نت رو در ایران داشته باشم همونطور که دوستانم دارن و وقتی میرم پیششون غصه می خورم واقعا
30 گیگ رو 30 روزه میده 28 تومن - 15 گیگ 6 روزه رو میده 9 تومن - 5 گیگ 3 روزه 3500 تومن و 5 گیگ 5 روزه 5 تومن
تازه هنوز هم ما با قیمت های جهانی اختلاق داریم در ایتدای سال اعلام کردند 30% از قیمت ها کم خواهد شد این تصویب شده ولی 512 آسیاتک 30 گیگ 56 تومن شده 20 گیگ 56 تومن به نظر شما 30% کم شده
ما نباید پیشرفت کنیم ؟ 60 گیگ ترافیک سرعت دانلود 700 کیلوبایت 4 مگ ماهیانه 144 هزار تومن انصافه ؟

بحثی ندارم چون تمامی این شرکت ها تا یکی 2 ساله آینده تمامی مشتریانشون رو از دست میدن و همه به سمت مخابرات و های وب میرن
مطمئن باشید خود آسیاتک هم بزودی مجبور میشه تعرفه ها رو به شدت کاهش بده یعنی تمامی شرکت ها مجبورند چون بلاخره مردم می فهمند تعرفه های ارزان تر و سرعت های بالاتر هم وجود داره

با این حال باز هم میگم از پشتیبانی آسیاتک همیشه راضی بودم

smhnw
November 2nd, 2014, 21:29
مسخره ترین شرکتی که باهاش کار کردیم آسیاتک ​بوده !