PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سروری با قابلیت pptp و l2tp

sharax
March 18th, 2010, 23:18
با سلام
میخواستم ببینم کدام دیتاسنتر برای راه اندازی سرور vp ان چجوری هست
یعنی میخوام باهاش vps درست کنم بعد روش mikrotik نصب کنم
و میخواستم ببینم آیا سرور های iweb هم مناسبه؟

HugeServer
March 18th, 2010, 23:23
با سلام
میخواستم ببینم کدام دیتاسنتر برای راه اندازی سرور vp ان چجوری هست
یعنی میخوام باهاش vps درست کنم بعد روش mikrotik نصب کنم
و میخواستم ببینم آیا سرور های iweb هم مناسبه؟

با سلام،
نیاز‌ای نیستش که سرور اختسسی شما با برنامه‌های وی پی‌ ان ساز گار باشند، شما میبایستی یک سرور اختصاصی بگیرید، و سپس روی آعن مجازی ساز‌های ( vmware ، esxi, xen, xenserver ... ) نصب نمیید، سپس سرور‌های مجازی تولید کنید. بعد از آن میتوانید روی سرور‌های مجازی میکرتیک نصب کنید و وی پی‌ ان را کنفیگ کنید.
Iweb هم تجیی که میدونم سرور‌های خوبی‌ ارایه میدهد.
موفق باشید

TukaNet
March 18th, 2010, 23:27
iweb خوب هست ولی برای چیز پی ان توصیه نمیشه
بهتر هست از دیتاسنتر هایی که زیاد گیر نمی دن سرور بگیرید

sharax
March 19th, 2010, 01:13
با سلام
ممنون که کمک کردین
میدونم سر ساپرت کردن مشکلی نیست ولی میگن دیتاسنتر پورت های pptp یا l2tp را میبندن برای سرور و یا lemit میکنند برای همین میخواستم ببینم چجوری هست و چه دیتاسنتری خوبه
ممنون از tukanet عزیز که به من چند تا معرفی کردند
ولی اگه ممکنه سایتی که نماینده رسمی hostnoc هست را معرفی کنید ممنون میشم ایرانی نمیخوام
چون سایت خودش چیزی نیست فقط مدیریت بود و میخواستم ببینم سایتی هست که پنل های سرور باشه داخلش برای خرید؟

HugeServer
March 19th, 2010, 02:00
با سلام
ممنون که کمک کردین
میدونم سر ساپرت کردن مشکلی نیست ولی میگن دیتاسنتر پورت های pptp یا l2tp را میبندن برای سرور و یا lemit میکنند برای همین میخواستم ببینم چجوری هست و چه دیتاسنتری خوبه
ممنون از tukanet عزیز که به من چند تا معرفی کردند
ولی اگه ممکنه سایتی که نماینده رسمی hostnoc هست را معرفی کنید ممنون میشم ایرانی نمیخوام
چون سایت خودش چیزی نیست فقط مدیریت بود و میخواستم ببینم سایتی هست که پنل های سرور باشه داخلش برای خرید؟

https://www.burst.net/ :-?

AfraWeb.net
March 19th, 2010, 02:37
https://www.burst.net/ :-?

این شرکت سایه ایرانی ها را با تیر میزنه . بهتره طرف این شرکت نرید چند روز پیش ایمیل زدیم که خوب قانون عوض شده و شرکت های اینترنتی مجاز هستند که به ایران سرویس بدن شما میتونید سرویس بدید گفتند خیر ما نمیتونیم تجارت کنیم با افراد و شرکت های ایرانی و....

sharax
March 19th, 2010, 11:08
پس این همه سرور که از hostnoc هستند چیکار میکنند؟
اگر با ایران کار نکنند که میخوابه!