PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ائتلاف سرور مجازی ، هاستینگ و سرور های اختصاصی (مدیران بیایند)

hfuhost
September 10th, 2013, 21:49
با سلام خدمت همه بزرگواران و عرض خسته نباشید
من میخوام امروز از یک ائتلاف بگم شاید مختصر و جزیی ولی کار آمد باشه برای همه دوستانی که سالهاست در این زمینه فعالیت میکنن
بمنظور اعتماد سازی مردم و مسئولین بیایید با یکدیگر بمنظور ساخت یک مجموعه که همه سرور داران و هاست داران و دامنه داران روی آن به پرداخت هزینه خود بپردازند و مردم را از ارائه سرویس به وسیله خودمون مطمئن کنیم که سرویسی که دریافت میکنه مورد تایید اتلاف گروه بزرگی از ماست
نظراتتون رو برای کامل کردن این ایده ارسال کنید
اگه جسارتی نسبت به بزرگان این زمینه شد گستاخی من رو بعنوان عضو کوچک مجموعه ببخشید نیاز دیدم بیان کنم و کردم منتظر حمایتتون هستم

3245
September 10th, 2013, 21:54
این موارد شبیه به مورد enamad هست
این مورد قبلا انجام شده است، بهتر است بدنبال کاری/ائتلافی دیگر بگردید تا عضو کوچک آن باشید.
نماد اعتماد الكترونيكي فروشگاه هاي اينترنتي (http://enamad.ir/)

امروز تایپیک های فراوانی در مورد زدن صنف و ائتلاف و در نهایت محدودیت برای شرکت های هاستینگ (ایرانی) میبینیم، خدا عاقبت ما را با این جوان های همیشه آماده به خیر کند.

ارادت.

hfuhost
September 10th, 2013, 21:55
داوطلب بشید دوستان می تونه راه امیدی برای جلوگیری از تصمیمات گروهی دولتی باشه که برای این صنف گرفته میشه باید یه ائتلافی شکل بگیره که از ما حساب برده بشه جمعی فکر کنید

GateFa
September 10th, 2013, 21:58
عزیز لطفا این تاپیک رو ادامه ندید.
خیلی بحث شده و به هیچ نتیجه ای نرسیده.
اگر هم ادامه بدید یا بعد از چند روز میره زیر خاک، یا حذف میشه.

موفق باشید.