PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور از ovh.nl

shetab
September 9th, 2013, 21:00
سلام.

کسی از دوستان هست که درخرید سرور سری eg64 از ovh.nl با ما همکاری کنه یا ما مستقیم خرید کنیم.؟

با تشکر.

rezahesami
September 11th, 2013, 15:06
سلام
چرا حالا از هلندش؟قیمت ها و موقعیت ها همه از هر کدوم از سایت هاش بخرید یکی هست. امکان همکاری هم هست اگر خواستید. ovh فرانسه

redbull
September 11th, 2013, 15:52
سرور اصلی فرانسه هست که اونم sold out شده

فعلا از آمریکا و کانادا میتونید تهیه کنید

zigma4000
September 11th, 2013, 16:11
میتونین ovh فرانسه خرید کنید ولی درخواست ip هلند بدین. فقط ovh کانادا و آمریکا مجزا هستش.

websazha
September 11th, 2013, 16:17
دوستان عزیز گاها به اشتباه فکر می کنند اگر از دامین مثلا هلند خرید کنند سرور واقع در هلند هست و یا طبق قوانین هلند با شما برخورد می شود.
در صورتی که اصلا به این صورت نیست این کمپانی فقط در فرانسه + کانادا دیتاسنتر دارد . و قوانین 98% یکسان می باشد.

shetab
September 11th, 2013, 16:47
سلام

برای ایجاد اکانت در سایت کانادا چه مدارکی نیازه؟ آیا با مدارک ترکیه میشه ثبت نام کرد؟

teraserver
September 11th, 2013, 21:00
سرور کانادا ای پی های بدون اجاره میده اما در صورتیکه 40 یورو گرانتر هست اجارش و شما هر ماه باید 200هزار تومان اضافه به پردازید! در صورتیکه روی سرور فرانسه ماکسیموم تعداد ای پی رو هم بگیرید اجارش کمتر از اون میزان بهای اجاره بیشتر کانادا هست و گاها به این موضوع توجه نمی شود

zigma4000
September 11th, 2013, 21:02
تنها نکته مثبت ovh کانادا ، پاسخ گویی سریع و پشیبانیشونه . من تلفنی از طریق اسکایپ هم باهاشون صحبت کردم و مشکلم رو حل کردم

shetab
September 11th, 2013, 21:14
چه مدرکی مورد نیازه؟

websazha
September 12th, 2013, 00:01
مدارکی که در حالت عادی بخواهند کانادا به خاطر اینکه فقط با پی پل پرداخت میشه برای تایید پرداخت مدارک که میتونه شامل مدارک شناسایی صاحب پی پل باشه . و اگر یه کم بخواهند گیر بیشتر دهند درخواست اطلاعات فردی و کامل که شامل اطلاعات کامل فردی هست که در پنل وارد شده است که از آدرس قبض می خواهند از شماره موبایل قبض و یا عدله بر اعتباری بودن و ولید بودن و از نام هم که کارت شناسایی میتونه گواهی نامه یا هر چیزی باشد

majidisaloo1
September 12th, 2013, 00:31
با سلام

گاهی هم در ابتدا مدارک نمیخواهند و در اواسط کار این مورد را درخواست میکنند
این مورد را در نظر بگیرید
در صورتی که دیتاسنتر موجود داشته باشد ما میتونیم برایتان تهیه بکنیم

با سپاس
عیسی لو