PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال از cpanel به da

Sajad
March 28th, 2009, 18:57
طبق نیاز هایی که برام پیش اومده مجبورم برم سراغ یک سرور اختصاصی...
میخواستم بدونم آیا دایرکت ادمین مانند سی پنل قیمت لیسانس سرور اختصاصیش و مجازیش فرق میکنه؟
برای انتقال از cpanel به directadmin به چه برنامه ای برای convert نیاز هست؟
میخوام cpanel بگیرم اما ترسم اینه که یبار که میام بشینم پشت سرور ببینم نوشته غیرفعال!

هزینه لایسنسش چنده و کی میتونه برام بگیره؟

Vahid
March 29th, 2009, 00:50
میخواستم بدونم آیا دایرکت ادمین مانند سی پنل قیمت لیسانس سرور اختصاصیش و مجازیش فرق میکنه؟
از لحاظ قیمت بله

برای انتقال از cpanel به directadmin به چه برنامه ای برای convert نیاز هست؟
توی فروم هست سرچ کن

میخوام cpanel بگیرم اما ترسم اینه که یبار که میام بشینم پشت سرور ببینم نوشته غیرفعال!

هزینه لایسنسش چنده و کی میتونه برام بگیره؟
از لحظه سرور میتونی بخری
lahzeh.info
تا میتونید از lxadmin استفاده کنید

persian.developer
March 29th, 2009, 01:53
سلام

تا میتونید از lxadmin استفاده کنید

کاملاً موافقم منم دارم کامل میرم lxadmin :دی

Vahid
March 29th, 2009, 01:57
من واقعا نمیدونم چرا هی میگند cpanel DA بیاند lxadmin رو تجربه کنید

Sajad
March 29th, 2009, 09:55
من واقعا نمیدونم چرا هی میگند cpanel da بیاند lxadmin رو تجربه کنید

تجربه کردم. کار باهاش اولش سخت بود! یعنی طوری که 3 روزه پشیمون شدم! بعدشم مشکل انتقال دارم... اینو یه فکری بحالش بکنید خیلی ها میخوان بیان به این پنل...

Nikan
March 29th, 2009, 15:36
من فکر می کنم DirectAdmin بهتر است . از نظر قیمت هم فکر می کنم برای VPS حدودا 8 هزار تومان و برای سرور اختصاصی هم 18 یا 20 هزار تومان در ماه قیمت دارد.

با تشکر

Nikan
March 29th, 2009, 15:37
تجربه کردم. کار باهاش اولش سخت بود! یعنی طوری که 3 روزه پشیمون شدم! بعدشم مشکل انتقال دارم... اینو یه فکری بحالش بکنید خیلی ها میخوان بیان به این پنل...

والا من هم که با lxadmin بر روی یکی از VPS ها سر و کله زدم زیاد به نظرم جالب نبود. البته این نظر شخصی من است

Vahid
March 29th, 2009, 15:41
راهش همون دستی هست
وقت کنم میزارم براتون

Nikan
March 29th, 2009, 15:42
راهش همون دستی هست
وقت کنم میزارم براتون

فکر می کنم این خیلی کمک کند

Sajad
March 29th, 2009, 16:10
راهش همون دستی هست
وقت کنم میزارم براتون

انشالا تا آخر هفته وقتتون آزاد شه... چون تا اون موقع دیگه میخوام نقل و انتقالات رو انجام بدم... پیشاپیش هم متشکرم عزیز از لطفتون... :wub: (بوس)

Nikan
March 29th, 2009, 16:12
والا این را دیگه ندیده بودم که برای همچنین مواردی زمان تعیین شود