PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد kloxo

silverscott
September 8th, 2013, 20:24
با سلام. میخواستم ایمیل بسازم در کلوکسو. ایمیل به راحتی ساخته میشه ولی طریقه دستیابی بهش اصلاً معلوم نیست!

اگر اساتید و عزیزان عضو سایت توضیح من واسشون گنگه بگید اصلاح کنم...

با تشکر

mohamad2314
September 8th, 2013, 20:38
یاید یک A record در پنل دامین بزنید و ip سرور kloxo بزنید A record باید بصورت زیر باشد

webmail.esmedomain.pasvand domain

هرجاش سوال بود در خدمتم.

silverscott
September 8th, 2013, 20:45
همینطور که مشخصه من تازه کلوکسو نصب کردم و سوال من فقط با آدرس دادن و اسم بردن در خود کلوکسو قابل حل شدن هستش... لطفاً یکمی واضح تر

با تشکر

silverscott
September 8th, 2013, 20:53
این عملی که شما میفرمایید من قبلاً تست کرده بودم ولی وارد اینجا میشه " RouandCube " یوزر و پس هم قبول نمیکنه.

PayamResun.Ir
September 8th, 2013, 20:56
این عملی که شما میفرمایید من قبلاً تست کرده بودم ولی وارد اینجا میشه " RouandCube " یوزر و پس هم قبول نمیکنه.

با سلام
RouandCube نام اسکریپت مدیریت ایمیل هستش و از طریق اون میتونید ارسال و دریافت داشته باشید...
یوزرنیم خود را به صورت کامل و همراه با @ وارد نمایید، مثل : me@domain.com
سوالی بود بفرمایید...
موفق باشید

silverscott
September 8th, 2013, 21:04
با تشکر از راهنمایی و توضیحات.

ولی با عرض پوزش این راه امتحان شده. لطفاً هر طور شده مشکل من رو حل کنید. احتیاج دارم به ایمیل سایت .

با تشکر

PayamResun.Ir
September 8th, 2013, 21:06
می تونید از طریق یاهو با من در تماس باشید تا مشکلتون بررسی بشه : Payam_resun
ایمیل ساخته میشه و نمیتونین لاگین کنین ؟

mohamad2314
September 8th, 2013, 21:31
از طریق یاهو تماس بگرید مشکل را براتون بررسی کنم

aaakbaraa
September 9th, 2013, 10:57
سلام من یه کولوکسو نصب کردم دی ان اس هم ست کردم سایت با صفحه دیفالت کولکسو روی دومین بالا اومد مشگل من اینه که تو فایل منجر هر چی فایل می ریزم باز همون صفحه دیفالت کولکسو میاد و تغیری ایجاد نمی شه حتا هر چی فایل تو فایل منجر بود پاک کردم ولی باز صفحه دیفالت کولکسو میاد وقتی دومین رو می زنی چکار کنم ممنون میشم کمکم کنید

PayamResun.Ir
September 9th, 2013, 16:09
سلام من یه کولوکسو نصب کردم دی ان اس هم ست کردم سایت با صفحه دیفالت کولکسو روی دومین بالا اومد مشگل من اینه که تو فایل منجر هر چی فایل می ریزم باز همون صفحه دیفالت کولکسو میاد و تغیری ایجاد نمی شه حتا هر چی فایل تو فایل منجر بود پاک کردم ولی باز صفحه دیفالت کولکسو میاد وقتی دومین رو می زنی چکار کنم ممنون میشم کمکم کنید

با سلام و وقت بخیر
شما فایل index.html رو حذف بفرمایید تا مشکلتون حل بشه...
در تمامی دایرکتوری ها به صورت پیش فرض فایل index.html و index.php در صورت وجود نمایش داده می شوند که البته امکان تغییرشون هم هست...
با حذف کردم فایل مربوطه مشکلتون حل میشه...
موفق باشید

aaakbaraa
September 9th, 2013, 20:50
تو فایل منجر اصلا فایل index.htm نیست index.php هست که اونم چیزی نیست که تو صفحه دیفالت نمایش میده اگر کلا هم پاک بشه تغیری ایجاد نمیشه این سایت هستش Kloxo Control Panel (http://pcdownload.biz)

PayamResun.Ir
September 9th, 2013, 20:54
تو فایل منجر اصلا فایل index.htm نیست index.php هست که اونم چیزی نیست که تو صفحه دیفالت نمایش میده اگر کلا هم پاک بشه تغیری ایجاد نمیشه این سایت هستش Kloxo Control Panel (http://pcdownload.biz)
سلام مجدد
دوست عزیز سایتتون رو نگاه کردم
شما اصلا سرورت رو کانفیگ نکردی !!! روی همین صفحه که نشون دادی کامل گفته برای شروع چه کارهایی باید بکنی...
همه رو انجام بدید مشکلتون حل میشه...
موفق باشید

aaakbaraa
September 9th, 2013, 21:02
اره درست میگین این سایت رو ترکوندم رو دومین دیگه کار میکنم که هنوز بالا نیومده ولی همین مشگلو رو همشون دارم

PayamResun.Ir
September 9th, 2013, 21:09
به نظر میرسه شما اصلا آی پی رو ست نکردین..
پیشنهاد می کنم از آموزش موجود همین انجمن استفاده کنید : آموزش قدم به قدم مدیریت سرور (http://www.webhostingtalk.ir/f10/9545/)
تقریبا کامله، سوالی هم بود در خدمتم...
موفق باشید