PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از این سایته خبر داره parsworld.net

saman-00
September 8th, 2013, 16:13
سلام من 1392/06/06 درخواست ثبت دامنه دادم به اینا دامنه رو هم ثبت کردن ولی فعالش نکردم بعد از 4 روز که من درخواست کنسل رو زدم توی پنلم از اون به بعد هرچی زنگ میزنم تیکت میدم جواب نمی دن نمی دونم چیکارشون کنم

saman-00
September 8th, 2013, 16:15
میشه یکی راهنماییم کنه ؟

30SecondToMars
September 8th, 2013, 18:07
بسیاری از شرکت ها رزیلر هستند. یک مدت میان و میبینن که جواب نمیده ، و درامد نداره ،زودی جمع میکنن میرن.
دوست عزیز سعی کنید از این بعد از شرکتهای با تجربه بگیرید تا به این مشکلات پیش پا افتاده نخورید

الان از دامینش یک هو ایز بگیرید ببینید شماره تلفن ثابت پیدا میکنید؟!
یا ببینید از کجا نمایندگی داره ،با ادمین بالاتریش تماس بگیرید و ازش درخواست شماره تلفن ثابت کنید.

در کل نگران نباش اگر کلاه-برداری بود با پلیس سایبری تماس بگیرید حال یکی دو هفته هم صبر کن.
البته مواظب این بی تعهدی باش چون ممکنه یه روزی هم برای تمدید این دامنه به مشکل بخوری.
از یک جای دیگه بگیر
الان دامین بی ارزش بپره، بهتره تا فردا سایت پربازدیدی با دامینت بپره

mo_mohit1
September 8th, 2013, 20:33
من از این سایت(نه شرکت) سرور داشتم تا چن روز پیش/////میتونم بگم بد ترین و افتضاح ترین سرور ها و پشتنیبانی رو داره///تو این 4 سال تجربه سرور واقعا این سایت بد ترین بود/مدارک هم موجوده میتونم بزارم//اصلا ازش نخرید

milad_it
September 8th, 2013, 20:42
بهتر بود اول برای خرید دامین دنبال یه جای معتبر بودید...!
الانم فقط میتونید پلیس فتا.....

saman-00
September 9th, 2013, 00:14
سلام خسته نباشید اخه برای 11.5 که نمیشه شکایت کردش ادم خودش باید متعهد باشه حتی شماره تلفن هاشون رو هم جواب نمی دن نمی دونم چرا اینطوریه چون چندتایی دامین دارم ازشون ولی اینطوری نبودش بعد از ثبت انتقال میدم به ریسلری اصلی خودم که از ریسلر کلاپ گرفتم تمدیدش رو خودم انجام میدم فقط دامین های افر دار رو از اینا میگیرم

VPS
September 9th, 2013, 00:44
به دلیل ارایه لایسنس این پست ادیت شد.

30SecondToMars
September 9th, 2013, 10:27
سلام خسته نباشید اخه برای 11.5 که نمیشه شکایت کردش ادم خودش باید متعهد باشه حتی شماره تلفن هاشون رو هم جواب نمی دن نمی دونم چرا اینطوریه چون چندتایی دامین دارم ازشون ولی اینطوری نبودش بعد از ثبت انتقال میدم به ریسلری اصلی خودم که از ریسلر کلاپ گرفتم تمدیدش رو خودم انجام میدم فقط دامین های افر دار رو از اینا میگیرم

اگر شکایت نمیکنید، پس بیخیال پولتون بشید و برید از یک جای معتبر دیگه دامین بگیرید.
چون حتی اگر این شرکت به شما دامین بده، با توجه به فرمایشات دوستان ممکنه شرکت مذکور بعد از مدتی دامین شمارو برای خودش برداره و یا اصلا تمدیدش نکه که در این صورت بدیترین مشکلات برای شما پیش خواهد آمد....

saman-00
September 9th, 2013, 10:33
سلام دوست من وقتی دامین بدن من دامین رو انتقال میدم

zigma4000
September 9th, 2013, 14:06
سلام من 1392/06/06 درخواست ثبت دامنه دادم به اینا دامنه رو هم ثبت کردن ولی فعالش نکردم بعد از 4 روز که من درخواست کنسل رو زدم توی پنلم از اون به بعد هرچی زنگ میزنم تیکت میدم جواب نمی دن نمی دونم چیکارشون کنم

متوجه منظورتون نشدم ، دامنه رو خریدین، فعال نکردین بعد میخواستین پس بدین ؟

saman-00
September 9th, 2013, 14:32
متوجه منظورتون نشدم ، دامنه رو خریدین، فعال نکردین بعد میخواستین پس بدین ؟

سلام دامنه خریدم ثبت کردن ولی غیرفعال بودش برای 4 روز تقریبا بعدش من کنسل زدم پول میخوام جواب تیکت نمیدن جواب زنگم نمی دن

zigma4000
September 9th, 2013, 14:36
سلام دامنه خریدم ثبت کردن ولی غیرفعال بودش برای 4 روز تقریبا بعدش من کنسل زدم پول میخوام جواب تیکت نمیدن جواب زنگم نمی دن

اگه خریدین تحویل ندادن ، حق با شماست . ولی اگر دامنه رو خریدین و استفاده نکردین و تصمیم گرفتین پس بدین، فکر نکنم کسی اینکار رو انجام بده

saman-00
September 9th, 2013, 14:39
دوست من متوجه نشدی من دامین رو میخواستم عجله ای هم بودش خوب ؟!
ولی اینا بعد از یک روز ثبت موقت کردن و بعدش هیچ تیکتی جواب ندادن تا چهار روز بعدش من کنسل کردم که ببینم مشکل از کجاست الان نه دامین رو میدن نه پول رو خوب
اگر میخواستم اینهمه صبر کنم میرفتم ای ار میخریدم خوب هم ارزونتره هم پشتیبانیش بهتره

zigma4000
September 9th, 2013, 14:42
دوست من متوجه نشدی من دامین رو میخواستم عجله ای هم بودش خوب ؟!
ولی اینا بعد از یک روز ثبت موقت کردن و بعدش هیچ تیکتی جواب ندادن تا چهار روز بعدش من کنسل کردم که ببینم مشکل از کجاست الان نه دامین رو میدن نه پول رو خوب
اگر میخواستم اینهمه صبر کنم میرفتم ای ار میخریدم خوب هم ارزونتره هم پشتیبانیش بهتره

اگر اینطور بوده که 100% مشکل از سمت فروشندست ، دامنتون ثبت شده ؟ چک کردین ؟

چون دامنه رو معمولاً آنی تحویل میدن .

saman-00
September 9th, 2013, 14:46
نه هنوز ثبت نکردن دوباره
جوابی هم نمی دن

behrooz_iri
September 9th, 2013, 15:45
اگه هنوز دامنه ثبت نشده برید یه جای معتبر ثبتش کنید و بی خیال پولتون بشید چون پلیس فتا واسه 40 تومان نمیاد براتون کاری بکنه فرق خرید دامنه از معتبر ترین تا بی اعتبارترین آدم 2000 تومان هست واسه 2 تومان خودتون رو به دردسر نندازید
مغسی بوکوپ

Milad-H
September 11th, 2013, 23:23
با سلام
از انجای که بنده مدیر بخش مالی سایت هستم و مسافرت کاری بودم به همین دلیل کسی برای شما بک مانی نداشته
همینجا به بنده پ خ بدین حل میکنم
پنل دامنه ما هم دارای مشکل پرداختی است

babelirani
September 11th, 2013, 23:41
یه مدت خیلی کوتاه با Parsworld کار کردیم و مشکلی باهاشون نداشتیم

ولی در هر صورت واقعا" برای تمامی عزیزانی که در این تاپیک حرف زدن بدون اینکه اصلا" بدونن چی به چیه متاسفم هستم شما چطوری بدون هیچ دلیلی کسی رو محکوم میکنید ؟؟

behrooz_iri شما مثلا" مدیر انجمن هستید هااا

takhd
September 11th, 2013, 23:48
دوستان چرا هی پلیس فتا-فتا میکنید
فکر میکنین رسیدگی میکنن اینجا ایرانه .............

Milad-H
September 11th, 2013, 23:50
کلا این شرکت کلاه برداره !!!‌مخصوصا آقای honajani ./
به پلیس فتا شکایت کردم. بزودی خبرهای خوش از این شرکت میرسه.
منتظر باشید.

شما؟؟؟!!!!

Milad-H
September 12th, 2013, 00:01

ولی در هر صورت واقعا" برای تمامی عزیزانی که در این تاپیک حرف زدن بدون اینکه اصلا" بدونن چی به چیه متاسفم هستم شما چطوری بدون هیچ دلیلی کسی رو محکوم میکنید ؟؟

ممنون از نظر شما دوست عزیز

mo_mohit1
September 12th, 2013, 00:06

آقا تمام حرفا راسته//این سایت واقعا ارزش نگاه کردن هم نداره/سرورا تماما قطع و پشتیبانی در حد صفر/تیکت میشه 4روز بدون جواب میمونه تا خودش بسته میشه//من بامدیرش که بد نیستم/فقط بلایی که سرم اومده گفتم/اینم یه صفحه از تیکتا هست بقیه رو نزاشتم/متنا هم خواستین میزارم15576

babelirani
September 12th, 2013, 00:29
آقا تمام حرفا راسته//این سایت واقعا ارزش نگاه کردن هم نداره/سرورا تماما قطع و پشتیبانی در حد صفر/تیکت میشه 4روز بدون جواب میمونه تا خودش بسته میشه//من بامدیرش که بد نیستم/فقط بلایی که سرم اومده گفتم/اینم یه صفحه از تیکتا هست بقیه رو نزاشتم/متنا هم خواستین میزارمhttp://www.webhostingtalk.ir/attachments/f59/15576-%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D9%87-%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87-parsworld-net-untitled-jpg

عزیز بنده از کسی پشتیبانی نمیکنم

مشکلی بنده اینه که چرا هر کسی از راه میاد برای خراب کردن عزیزی یک کاری میکنه در مورد ایشون هم کم نیست 2 صفحه پیشو بخونید

در مورد تیکت های شما بنده در جریان نیستم اگه مشکلی بهاشون دارید اولا" در تاپیک جدید با مدرک کامل ارائه بدید و اینکه اگه این همه مشکل داره خوب عوض کنید سروررو و از جایی دیگه بگیرید

alborzgostar
September 12th, 2013, 01:13
آقا تمام حرفا راسته//این سایت واقعا ارزش نگاه کردن هم نداره/سرورا تماما قطع و پشتیبانی در حد صفر/تیکت میشه 4روز بدون جواب میمونه تا خودش بسته میشه//من بامدیرش که بد نیستم/فقط بلایی که سرم اومده گفتم/اینم یه صفحه از تیکتا هست بقیه رو نزاشتم/متنا هم خواستین میزارم15576

جالبه شما چرا در یک روز 2 تا تیکت ارسال میکنید ! بنده هم مشتری داشتم 5 تا تیکت با هم باز میکرد من درجا هزینشو برگشت دادم اکانتشم از سایتم حدف کردم !

mo_mohit1
September 12th, 2013, 11:34
جالبه شما چرا در یک روز 2 تا تیکت ارسال میکنید ! بنده هم مشتری داشتم 5 تا تیکت با هم باز میکرد من درجا هزینشو برگشت دادم اکانتشم از سایتم حدف کردم !

اول جز یکی از تیکت ها بقیه با فاصله زمانی 10 تا 12 ساعت فرستاده شدن///حالا دو تاش تو یه روز بوده بقیش چی؟؟؟؟؟در ضمن سرورم رو عوض کردم پشت دستمو داغ کردم///
در ضمن این هم که کاربری دو تیکت شاید اشتباها بفرسته و شما اکانتشو حذف کنید مشتری مداری و حسن نیت شما رو نشون میده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:59:

paradis
September 12th, 2013, 13:20
سلام
اگر تاپیک شکایت زدید لطفا لینکش رو اینجا قرار بدید

VPS
September 12th, 2013, 13:40

ping
September 12th, 2013, 13:50
از ایشان هاست اشتراکی داریم و راضی هستیم امیدوارم سوء تفاهم ها حل بشه

asrhosting
September 12th, 2013, 16:12
دو تا لایسنس دایرکت ادمین لایف تایم ازشون خریدیم که بهمون تحویل ندادن و هی از ما پول اضافه گرفتن و پولی برنگزدوندند .
آدم های به شدت د&زدی هستن .
پیشنهاد میشه اصلا ازشون خریدی نداشته باشین .

asrhosting
September 12th, 2013, 17:01
یعنی شما واقعا منو نمی شناسید‌؟

این تیکت ها را در سایتتون مطالعه نمایید. می فهمید .
مشاهده تیکت - جهان پارس اسپادان (http://parsworld.net/my/viewticket.php?tid=779874&c=hLgPZbGy)
مشاهده تیکت - جهان پارس اسپادان (http://parsworld.net/my/viewticket.php?tid=663824&c=1j4WHaav)
مشاهده تیکت - جهان پارس اسپادان (http://parsworld.net/my/viewticket.php?tid=538712&c=ASPiBgbW)

دوستان امنید وارم توی این فروم چواب تیکت ها را بگیرم. زیرا ایشان تیکت بنده از اردیبهشت ماه برای این شرکت بازه ولی هنوز حتی یک بار هم جواب ندادند .
ببینیم اینجا جواب میدهند یا نه

حالا فهمیدید من کیم ؟
من همونی هستم که یک لایسنس دایرکت ادمین liftetime از شما خریداری کردم . و شما قرار بود یک بار برامون ip را تغییر بدهید که گفتیند ساپورت دایرکت ادمین ۱۹ دلار درخواست کرده که ما هم این پول را پرداخت کردیم ولی بعد از آن درخواست تغییر آی پی ما که انجام نشد. حتی تیکت ها و تماس های تلفنی ما نیز جوابی داده نشد.
امید وارم که اینجا جواب بگیرم.
درست در همین لحظه ، ساعت ۱۳:۴۲ دقیقه روز پنج شنبه بنده با شماره تماس ایشان تماس گرفتم ولی متاسفانه جوابی دریافت نکردم.
خودتون قضاوت کنید.

ایشون کارشون اخازی از مردم هست ! یه مدلش هم اینکه می یاد یه لایسنس می ده به شما بعد آی پی شو عوض میکنه میده یه بنده خدا دیگه و داستان شما تازه شروع میشه !

VPS
September 12th, 2013, 21:17

itsecure
September 12th, 2013, 22:05
خدا رو شکر میکنم که روشن شد
چون من میخواستم ازشون 3تا لایسنس لایف تایم بگیرم
امیدوارم مشکل یوزر vps رو هم حل کنن و واقعا اگه نمیتونن بازگشت وجه بدهند

saman-00
September 13th, 2013, 02:00
---نقل قول (بوسیله saman-00)---
---پایان نقل قول---
با سلام
از انجای که بنده مدیر بخش مالی سایت هستم و مسافرت کاری بودم به همین دلیل کسی برای شما بک مانی نداشته
همینجا به بنده پ خ بدین حل میکنم
پنل دامنه ما هم دارای مشکل پرداختی است

saman-00
September 13th, 2013, 02:02
سلام بالاخره هزینه رو عودت دادن امروز عصری

saman-00
September 13th, 2013, 02:03
ولی خودموینم همه رو اذیت کردن منم دفعه دومم هستش از این سایت ضربه خوردم
بیخیال دمتون گرم

VPS
September 13th, 2013, 11:21

VPS
September 14th, 2013, 15:20

majidisaloo1
September 14th, 2013, 15:43
یعنی شما واقعا منو نمی شناسید‌؟

این تیکت ها را در سایتتون مطالعه نمایید. می فهمید .
مشاهده تیکت - جهان پارس اسپادان (http://parsworld.net/my/viewticket.php?tid=779874&c=hLgPZbGy)
مشاهده تیکت - جهان پارس اسپادان (http://parsworld.net/my/viewticket.php?tid=663824&c=1j4WHaav)
مشاهده تیکت - جهان پارس اسپادان (http://parsworld.net/my/viewticket.php?tid=538712&c=ASPiBgbW)

دوستان امنید وارم توی این فروم چواب تیکت ها را بگیرم. زیرا ایشان تیکت بنده از اردیبهشت ماه برای این شرکت بازه ولی هنوز حتی یک بار هم جواب ندادند .
ببینیم اینجا جواب میدهند یا نه

حالا فهمیدید من کیم ؟
من همونی هستم که یک لایسنس دایرکت ادمین liftetime از شما خریداری کردم . و شما قرار بود یک بار برامون ip را تغییر بدهید که گفتیند ساپورت دایرکت ادمین ۱۹ دلار درخواست کرده که ما هم این پول را پرداخت کردیم ولی بعد از آن درخواست تغییر آی پی ما که انجام نشد. حتی تیکت ها و تماس های تلفنی ما نیز جوابی داده نشد.
امید وارم که اینجا جواب بگیرم.
درست در همین لحظه ، ساعت ۱۳:۴۲ دقیقه روز پنج شنبه بنده با شماره تماس ایشان تماس گرفتم ولی متاسفانه جوابی دریافت نکردم.
خودتون قضاوت کنید.

تیکت ها باید رمز داشته باشد کسی که میخواهد ببیند

در ضمن مقداری خویش تن دار باشید
در کلیت کار میگم سعی بکنید احترام طرفین را نگه دارید
این مباحث هم معمولا به نتیجه نمیرسد

VPS
September 15th, 2013, 22:52

Milad-H
September 17th, 2013, 09:17
جناب آقای رحیمیان (vps) در ابتدا عرض کنم که شما لایسنس را از خود ما خرید نفرمودید و در پنل شخص دیگری بوده به شما انتقال داده شده است!
در مورد مشکلات این لایسنس و در کل لایسنس های که ما ارائه می دادیم هم شما اطلاع دارید هم برای دیگر دوستان شفاف سازی شده است
ما لایسنس را از یک شرکت خارجی واسطه تهیه میکردیم که با این شرکت به مشکل برخوردیم و پاسخ گوی ما نبودن تا به این لحظه
با این حال شما تماس بگیرید بنده یک لایسنس در اختیار شما قرار خواهم داد.

VPS
September 17th, 2013, 22:30
) در ابتدا عرض کنم که شما لایسنس را از خود ما خرید نفرمودید و در پنل شخص دیگری بوده به شما انتقال داده شده است!
در مورد مشکلات این لایسنس و در کل لایسنس های که ما ارائه می دادیم هم شما اطلاع دارید هم برای دیگر دوستان شفاف سازی شده است
ما لایسنس را از یک شرکت خارجی واسطه تهیه میکردیم که با این شرکت به مشکل برخوردیم و پاسخ گوی ما نبودن تا به این لحظه
با این حال شما تماس بگیرید بنده یک لایسنس در اختیار شما قرار خواهم داد.
طبق تماس تلفنی با جناب هونجانی قرار شد یک لایسنس ماهانه به مدت نامحدود برای بنده تهیه نمایند و سپس در اختیار بنده قرار دهندتا زمانی که مشکل لایسنس قبل حل شود.
حالا ببینیم موضوع به کجا میرسد.
جناب هونجانی لینک تیکت :
مشاهده تیکت - جهان پارس اسپادان (http://parsworld.net/my/viewticket.php?tid=158456&c=xCriDnKn)

Azad Web
September 20th, 2013, 16:30
سلام
بنده هم یکسال ازشون هاست ایران داشتم مشکل یا قطعی نداشتم و راضی بودم از کار باهاشون...
گاهاً خیلی هم اذیتشون کردیم
انشالله مشکل برطرف بشه

VPS
September 24th, 2013, 03:20
با سلام
جناب هونجانی فعلا به ما یک لایسنس ارایه داده اند که همان طوری که خودشان فرمودند این لایسنس ماهیانه می باشد ولی قرار است این لایسنس را هر ماه به مدت نامعلوم یعنی تا ابد الدهر تمدید کنند.
بنده لایسنس را تهیه کردم و همینجا اعلام می کنم این لایسنس را حاضرم به دیگری واگذار کنم.
من پست های قبل را ادیت کردم . و حرف خود را پس میگیرم.
با تشکر

saman-00
September 24th, 2013, 09:20
من که کلا کار کردن با این سایت رو گذاشتم کنار چون به صبر کردن زیاد عادت ندارم یاعلی موفق باشید دوستان

saman-00
September 24th, 2013, 09:24
ولی خداییش سرویس دهنده ها عادت کردن کارشون کشیده بشه توی انجمن تا پیگیر بشن زشته خدایی اینکار

navid3
October 25th, 2013, 14:53
دوباره سه روزه رفتن معلوم نیست کجا هستن . جواب تلفن هم نمیدن .

سایتشون و هرچی روی سرورشون هم هست رفته پایین . بی خیال . نه موبایلشون را جواب میدن نه .......

mnbbnm
November 1st, 2013, 15:15
دوباره سه روزه رفتن معلوم نیست کجا هستن . جواب تلفن هم نمیدن .

سایتشون و هرچی روی سرورشون هم هست رفته پایین . بی خیال . نه موبایلشون را جواب میدن نه .......

والا بنده هم از اینها سرور دارم دیروز که شارج سرور زدم هنوز جوابی از آنها نگرفتم

چهار تا تیکت هم زدم براشون ولی جوابی نیومد الان هم که سایتشون بسته شده

انشالاه که اگه مشکلی دارند هل بشه من ازشون راضی بودم تو این 5 ماه
فعلا نمیشه قضاوت کرد احتمال داره بنده خداها به مشکل بر خورده باشن
تا ببینیم چه میشه
ولی خوب با مشتری کنار می آمدند هر چه میگفتیم چیزی نمیگفتند تحمل خوبی داشتن
من اگه دیگر پیداشون هم نشه من ازشون راضی هستم حتا اگه این شارج هم که زدم زرر کنم
چون دیروز شارج آنلاین من پرداخت هم شد و ثبت هم شده ایمیلش هم آمد
ولی تیکت که میزدم نمیتونستم تیکت خود را باز کنم دوباره این مشکل داشت
تا که کلا بسته شد امروز سایت
خدا داند چه خبر شده باید صبر کنیم

روز خوش

mo_mohit1
November 1st, 2013, 15:35
والا بنده هم از اینها سرور دارم دیروز که شارج سرور زدم هنوز جوابی از آنها نگرفتم

چهار تا تیکت هم زدم براشون ولی جوابی نیومد الان هم که سایتشون بسته شده

انشالاه که اگه مشکلی دارند هل بشه من ازشون راضی بودم تو این 5 ماه
فعلا نمیشه قضاوت کرد احتمال داره بنده خداها به مشکل بر خورده باشن
تا ببینیم چه میشه
ولی خوب با مشتری کنار می آمدند هر چه میگفتیم چیزی نمیگفتند تحمل خوبی داشتن
من اگه دیگر پیداشون هم نشه من ازشون راضی هستم حتا اگه این شارج هم که زدم زرر کنم
چون دیروز شارج آنلاین من پرداخت هم شد و ثبت هم شده ایمیلش هم آمد
ولی تیکت که میزدم نمیتونستم تیکت خود را باز کنم دوباره این مشکل داشت
تا که کلا بسته شد امروز سایت
خدا داند چه خبر شده باید صبر کنیم

روز خوش

حرفا میزنیدا داداش//مگه یه روز دو روزه
این ها 5-6ماهه که من مشتریشون بودم همینجور بودن//کلا همینجورن/موقعی کم میارن افر و ایمیل میدن/بعد که ازشون خرید شد کسی نیست جواب بده