PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود پردیس هاستینگ

LightOnline
September 8th, 2013, 03:35
سلام دوستان
برای وبسایت علمی 20 تا 30 گیگ فضای هاست دانلود نیاز دارم
قصد دارم وی پی اس تهیه کنم اما یه مورد مشاهده کردم افر هاست دانلود با امکان لیچ بسیار قیمت مناسب بود !
حالا دوستانی که از هاست دانلود این شرکت تهیه کردن خواهشا نظرشون رو بگن اگر خود ایشون هم بیان توضیحاتی راجع به سرعت پورت و پهنای باند و محدودیت منابع بگن ممنون میشم ازشون .

هاستینگ ویژه اشتراکی هم اگر ممکنه رمش رو بگین سی پی یو که گفتین 1500 ! رم رو ذکر نکردین .

پینوشت : دوستان میدونم راجع به هاست ایشون بحث شده من منظورم هاست دانلود هست و نه میزبانی اشتراکی !

LightOnline
September 8th, 2013, 03:36
هاست دانلود پردیس هاستینگ (http://pardishosting.com/%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%A8/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF)

هاستینگ ویژه پردیس هاستینگ (http://pardishosting.com/%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%A8/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%B3)

pardishosting
September 8th, 2013, 10:00
سلام

پورت 1 گیگ هست.
سرور شلوغ نیست ...
سرعت 80 - 90 درصد مواقع خوب هست.

هاست اشتراکی ویژه :

رم 1500 تا 2 گیگ هست.

heshi
September 8th, 2013, 10:10
سلام
من داشتم کیفیتش عالی بود ولی چون مصرف پهنای باند زیادی داشتم و سریع تموم میشد دیگه تمدیدش نکردم
تو هم اگه میبینی مصرفت زیاده حتما یه دونه vps بگیر امکاناتشم خیلی زیاده میتونه کلی استفاده ازش کنی

LightOnline
September 8th, 2013, 10:15
سلام

پورت 1 گیگ هست.
سرور شلوغ نیست ...
سرعت 80 - 90 درصد مواقع خوب هست.

هاست اشتراکی ویژه :

رم 1500 تا 2 گیگ هست.
در مورد هاستینگ ویژه این منابع که میگید اشتراکی باید باشه . اختصاصی( تضمینی )چه منابعی دارد ؟
پورت هاست دانلود هم همینطور لطف بفرمایید بگید این پورت تضمینی اش چقدر هست ؟
نمونه مشترک هاست دانلودتون اگر بگین ممنون میشم .

LightOnline
September 8th, 2013, 10:18
سلام
من داشتم کیفیتش عالی بود ولی چون مصرف پهنای باند زیادی داشتم و سریع تموم میشد دیگه تمدیدش نکردم
تو هم اگه میبینی مصرفت زیاده حتما یه دونه vps بگیر امکاناتشم خیلی زیاده میتونه کلی استفاده ازش کنی
با توجه به این فضا وی پی اس زیاد به صرفه نیست برام . راستش یه مدت پردیس هاستینگ حاشیه پیدا کرد و حرف های تندی رد و بدل شد که یه مقدار روی اعتماد تاثیر میزاره .

seyyed_ahmad
September 8th, 2013, 10:25
سلام دوست عزیز. هاست دانلود پردیس رو من یه مدتی داشتم. خدایی نسبت به پولی که میگیرن کیفیت و پشتیبانی خوبی دارن و یکی دو تا آپلودسنتر که میشناسم روی هاست دانلودشون هست و سرعت خوبی دارن.این دو تا که میشناسم هم سرورشون آلمانه ....

LightOnline
September 8th, 2013, 11:04
سلام دوست عزیز. هاست دانلود پردیس رو من یه مدتی داشتم. خدایی نسبت به پولی که میگیرن کیفیت و پشتیبانی خوبی دارن و یکی دو تا آپلودسنتر که میشناسم روی هاست دانلودشون هست و سرعت خوبی دارن.این دو تا که میشناسم هم سرورشون آلمانه ....
این سایت هارو تو پیام خصوصی بگید ممنون میشم .
والا هنوز برای میزبانی هم به نتیجه نرسیدم ! عجله ندارم دوست دارم کار درست پیش بره .

seyyed_ahmad
September 8th, 2013, 11:14
این سایت هارو تو پیام خصوصی بگید ممنون میشم .
والا هنوز برای میزبانی هم به نتیجه نرسیدم ! عجله ندارم دوست دارم کار درست پیش بره .

سلام. ارسال گردید....

heshi
September 8th, 2013, 13:05
سلام مجدد
بله درست میگی پس همون هاست دانلود 25 گیگ رو فعلا بگیر قیمتشم خوبه
خودم یک سال و نیمه هسات اشتراکی دارم از پردیس که خیلی خوب بوده دانلودش هم یه مدتی داشتم همه چیش خوب بود حاشیه هم همیشه هست چون ممکنه برای هرکسی مشکلاتی پیش بیاد هاست اشتراکی هم چند بار خراب شد که سریع درستش کردن ولی از من میشنوی چه هاست چه سرور میخای بگیری حتما از اطلاعاتت بک آپ بگیر که میتونی تو پرشین گیگ چندتا اکانت بسازی هرچی رو هاست میزاری اونجا هم آپ کنی که یهو مشکلی پیش اومد فایلات کن فیکون نشه.........اینا رو بهت میگم چون تجربه زیادی دارم این بلاها سرم درومده که حساب کار اومده تو دستم

milad_it
September 8th, 2013, 13:12
با سلام
دوست عزیز وی پی اس برای سایت های بزرگ که فضای بالای 300 گیگابایت نیاز دارند مناسب هست بهتره هاست دانلود تهیه کنید . بنده هم پردیس هاستینگ رو تایید میکنم.....