PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایته پربازدید روی مهرهاست جواب میده بنظرتون؟؟؟

majidzm
September 7th, 2013, 21:03
سلام

یه سایت با بازدید روزانه حدوده 8000 بازدید کننده رو هاسته مهر هاست به نظرتون جواب میده ؟

برام مهمه که سایت دان نشه چون کاربرام از دست میرن

اگه نظری دارید با بیان علت یا تجربه شخصیتون باشه

ممنون از دوستان و اساتید

Desperados
September 7th, 2013, 21:06
با سلام
در حال حاظر هاست پربازدید در مهرهاست ارائه نمی شود. ( تکمیل ظرفیت سرور ها )
این مقدار بازدید شما نیز نیاز به سرور مجازی دارد.
- مدیر فنی مهرهاست

majidzm
September 8th, 2013, 16:56
با سلام
در حال حاظر هاست پربازدید در مهرهاست ارائه نمی شود. ( تکمیل ظرفیت سرور ها )
این مقدار بازدید شما نیز نیاز به سرور مجازی دارد.
- مدیر فنی مهرهاست

سلام دوستان
امروز از مهر هاست هاست پربازدید گرفتم و مشکلی که تا اینجا نبوده

majidzm
September 27th, 2013, 18:41
سلام
به علت عدم وجود پشتیبانی فنی تاییدش نمیکنم و هاست و پولم از بین رفت و الان دارم میرم رو یه هاسته دیگه

jack1364
September 27th, 2013, 21:34
به علت عدم وجود پشتیبانی فنی تاییدش نمیکنم

100 % تائید میشه

Desperados
September 27th, 2013, 21:40
بنده درخواست ایشون را چک کردم.
ایشون از نرم افزاری استفاده می کنند که با سرور سازگاری ندارد و به ایشون 10 ها باز ذکر شده که مشکل از نرم افزار هست و نرم افزار شما دارای سازگاری با هاست نیست
حتی پیشنهاد کنسل شدن و بازگشت وجه به ایشون انجام شده که دیروز شماره کارت دادن و طبق قوانین بین 24-72 ساعت کاری هزینه به حساب ایشان برگشت داده می شود.
که متاسفانه الان این موارد را اینجا مطرح کردن.

SniTomb
September 27th, 2013, 23:48
بنده درخواست ایشون را چک کردم.
ایشون از نرم افزاری استفاده می کنند که با سرور سازگاری ندارد و به ایشون 10 ها باز ذکر شده که مشکل از نرم افزار هست و نرم افزار شما دارای سازگاری با هاست نیست
حتی پیشنهاد کنسل شدن و بازگشت وجه به ایشون انجام شده که دیروز شماره کارت دادن و طبق قوانین بین 24-72 ساعت کاری هزینه به حساب ایشان برگشت داده می شود.
که متاسفانه الان این موارد را اینجا مطرح کردن.

درود

قصد جسارت نیست اما لطف میکنید مدرکی ارائه کنید مبنی بر تایید هویت شما و سمت شما در مهر هاست!؟

P‌C
December 29th, 2013, 17:49
من از حدود 2 سال پیش تا حدود یک سال پیش ازشون هاست داشتم اصلا راضی نبودم! از همه نظر بد بودند. هنوز عکسهای از پینگ دام سرورشون رو دارم. واقعا آپتایم و پشتیبانی بدی داشتند. قیمتهاشون هم نسبت به کیفیتشون، بالاست. پیشنهاد میکنم طرف مهر هاست نرید مگر اینکه تغییر رویه داده باشند.

ra3ou1
December 29th, 2013, 18:01
در صورتی که سایت پربازدید دارید پیشنهاد میشه از سرور مجازی استفاده کنید تا هاست اشتراکی

+ امنیت بیشتر

+ کارایی بهتر

در صورتی که مشکلی بود در خدمتم

warpro
January 3rd, 2014, 13:22
با ســــلام . . .

بنده پارسال از مهر هاســـت رســلِر داشتــم ؛ راضــــی بـــودم و مشکلــــی نبــــود . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــکر . . .

arc1o0
January 3rd, 2014, 14:09
با شرایطی که اعلام کردید پیشنهاد میشه از سرور مجازی استفاده کنید.

موفق باشید.