PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چط.وری با این شرایط میشه ایدی یاهو ساخت؟

مینا-صیفی
September 7th, 2013, 19:00
سلام با این شرایط اپدیت یاهو که پیش اومد یاهو اپدیت شد تو این 1 سال که خیلی تغیرات داد کاری نداریم لالن که به ایرانی دیگه نمیزاره کاری کرده اپدیت کرده که نزارن نتونن ایدی بسازن چطوری من میتونم بسازم راهی هست ؟

chaleshtor
September 7th, 2013, 19:11
اگه بخواهید بسازید باید یک شماره از یک کشور دیگه بگیرید این راهیه که الان یاهو گذاشته

مینا-صیفی
September 7th, 2013, 19:13
بعد شماره الکی بزنم خارجی مثله قبلنای Gmail زنگ میزنه کد میگه ؟ اگه اینطور باشه نمیشه ساخت...

paradiseserver
September 7th, 2013, 20:00
بعد شماره الکی بزنم خارجی مثله قبلنای Gmail زنگ میزنه کد میگه ؟ اگه اینطور باشه نمیشه ساخت...

سایت های زیادی هستند که شماره های اسکایپ رو به فروش میرسانند و روی خط های ایران ست میکنند میتوانید از آن ها استفاده کنید

chaleshtor
September 7th, 2013, 21:12
الان دوستان ترفندشو در انجمن گذاشتن
البته من با فایرفاکس الان امتحان کردم شد بدون احتیاج به کد فعال سازی

CloudSupport.ir
September 7th, 2013, 22:05
سلام

شما میتونید کد کشور رو ادیت کنید و شماره موبایل ایران رو ثبت کنید

برای مثال، در مرورگر کروم در پیج ساخت اکانت یاهو کنار فیلد شماره موبایل روی 1+ کلیک راست کنید و Inspect Element رو انتخاب کنید. قسمت مربوط به کد ظاهر میشه، حالا در اون سطر با دابل کلیک 1+ رو به 98+ تغییر بدید. همچنین در بالای اون سطر مقدار value که مربوط country code هست رو از 1 به 98 تغییر بدید. وارد کردن شماره پایین فرم اختیاری هست..

امیدوارم این کمکتون کنه

iranistar
September 7th, 2013, 22:06
از این استفاده کنید خیلی راحت

http://www.webhostingtalk.ir/f118/91350/

redbull
September 7th, 2013, 22:12
بنده همین الان 4 تا ساختم

از آی پی خارج استفاده کنید
اگر مایل باشید میتونم براتون بسازم :)