PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای دریافت های اینترنتی چه حساب اینترنتی خوبه؟

HiDd#N
September 7th, 2013, 13:42
میخوام حساب اینترنتی داشته باشم که پرداخت ها رو انجام بده به حسابم و از اونجا منتقل کنم به حساب ایرانم راهی داره؟
این سایت پرفکت مانی چطوره؟؟
https://perfectmoney.com

megalancer
September 7th, 2013, 17:55
پیشنهاد من پرفکت مانی و وب مانی هستش هر دو تا چراکه درد سرهای پی پال و غیره رو نداره و مشتری هم واسش زیاده
اگر برای سایتت می خوایی درگاه بذاری که کاربر خارجی پرداخت کنه این دو گزینه از همه بهتره ولی فراموش نکن همه این حسابها رو ندارن و تمایل بیشتری به واریز با پی پال دارن پس بدنبال یک حساب پی پال بیزینس وریفای شده بگرد

سوالی داشتی در خدمتم
YM: metalancer

mri_6889
September 15th, 2013, 16:48
OkPay هم به نظر خوب میرسه. تعداد پذیرندگانش رو به رشد است. برای اطلاعات بیشتر به تاپیک اعتبار OkPay که اثر من است! در همین بخش مراجعه کن. البتّه هنوز نمیدانم آیا این سایت معتبر است یا نه؟ ضمنا در حال حاضر معتبرترین رقیب PayPal که با ایرانیها مشکل ندارد WebMony است.

parsa7
September 15th, 2013, 17:33
رایج ترین و معتبر ترین حساب برای گرفتن درگاه حساب پی پال هست. حساب های پی پال ما از نوع پرمیر بوده و قابلیت دریافت درگاه رو داره.

mri_6889
September 15th, 2013, 17:43
رایج ترین و معتبر ترین حساب برای گرفتن درگاه حساب پی پال هست. حساب های پی پال ما از نوع پرمیر بوده و قابلیت دریافت درگاه رو داره.

البتّه اگر هویت پذیرنده غیر ایرانی باشه!

megalancer
October 21st, 2013, 16:40
پیشنهاد من همون وب مانی و پرفکت مانی هستش بی دردسر ولی اگر ریکش رو قبول کنید پی پال هم خوبه ولی باید آشنا به کار باشی که پول از دست ندی

webmoneybuy
October 30th, 2013, 15:06
میخوام حساب اینترنتی داشته باشم که پرداخت ها رو انجام بده به حسابم و از اونجا منتقل کنم به حساب ایرانم راهی داره؟
این سایت پرفکت مانی چطوره؟؟
https://perfectmoney.com

سلام
بنظر من پی پل و وب مانی بهترین گزینه هستند، منتها با داشتن وب مانی دیگه هر لحظه استرس این که حسابت بسته بشه یا این که تحریم بشیم کمتره و با داشتن حساب وب مانی دیگر نیاز نیست آی پی مونو عوض کنیم.چون باایران هیچ مشکلی نداره ، از طرفی پی پل معتبر تر بوده ولی باید با آی پی غیر از ایران و استاتیک کار کنید.

mehdi7474
October 31st, 2013, 02:03
بهترین بانک که یکی از با سابقه ترین بانکهای اینترنتی هم هست و با ایران مشکلی نداره وب مانی هستش که بیشترین طرفدار رو تو ایران داره.

Rapidleech
November 2nd, 2013, 20:18
همون پرفکت مانی عالی هستش دوست عزیز
بی دردسر

zenith
February 19th, 2014, 00:46
مزیتی که در حال حاضر پرفکت مانی داره این هست که ایران از سال 2009 توی لیست تحریم هاش نیست. رشد خوبی هم داره توی فراگیر شدن. Api داره و امنیتش هم مناسب هست.

sasanbes
February 19th, 2014, 09:08
سلامم
پرفکت مانی وب مانی
به نظرم استفاده نکن اگه میخواهی کاسبی غیر ایرانی کنی

چون هر کسی نداره!
درگاه کردیت کارت بتونی بگیری بهتره