PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پنل برای دامین

Faraz4u
March 27th, 2009, 20:07
سلام

من دامینم در پنل سرورم هست

.com هم هست

میخوام پنل بگیرم دامینم دست خودم باشه

از کجا میتونم پنل بگیرم؟

قیمتش چنده؟

بعد دامین را به پنل منتقل کنم . کنترلش فقط دست خودم هست؟ و یا نمایندگی که دامین را برای من ثبت کرده میتونه dns و .. تغییر بده؟

Sajad
March 27th, 2009, 20:34
دامنه را از اونجایی که تهیه کردید بهتون باید پنل بده. بستگی داره دامنه در کجا ثبت شده باشه تا دیگران بتونن بهتون پنل بدن (هر مرکز ثبت دامین پنل خاص خودش رو داره)
بله در هر صورت و در هر پنلی باشه ریسلر امکان دسترسی به دامنه شما را داره...

Sajad
March 27th, 2009, 20:35
دامنه را از اونجایی که تهیه کردید بهتون باید پنل بده. بستگی داره دامنه در کجا ثبت شده باشه تا دیگران بتونن بهتون پنل بدن (هر مرکز ثبت دامین پنل خاص خودش رو داره)
بله در هر صورت و در هر پنلی باشه ریسلر امکان دسترسی به دامنه شما را داره...

Sajad
March 27th, 2009, 20:39
در ضمن یادم رفت عرض کنم که خدمات پنل دادن رایگانه!

Vahid
March 27th, 2009, 23:56
شما دامین میخری باید با کنترل پنل بهت بدند مجانی

Nikan
March 28th, 2009, 01:28
ببینید که در کدام شرکت دامنه را ثبت نموده است

Faraz4u
March 28th, 2009, 10:27
والا این دامین را من دفعه اولم بود میخواستم بگیرم

طرف گفت پنل میخواستی باید زودتر میگفتی و باید هزینه بدی و بهونه آورد

بعد گفت توی پنل خودمون هست

الانم whoisیزنم اولش این را میگه

Domain names in the .com and .net domains can now be registered
with many different competing registrars. Go to http://www.internic.net
for detailed information.

Registrar: DIRECTI INTERNET SOLUTIONS PVT. LTD. D/B/A PUBLICDOMAINREGISTRY.COM
Whois Server: whois.PublicDomainRegistry.com
Referral URL: http://www.PublicDomainRegistry.com

الان من بهش بگم طرف وظیفه داره پنل بده؟

Sajad
March 28th, 2009, 12:25
آره. این پنل رایگانه و وظیفه اش هست که بده.
البته یک هقته بعد از ثبت دامنه نمیتونه براتون منتقل کنه چون تو پنل خودش ثبت کرده. یه هفته صبر کنید بعد درخواست بدید براتون منتقل کنه به کاستومر خودتون. اگه هم بهتون کاستومر نداد و بهونه آورد بگید براتون یک کاستومر بسازم و از طرف بخواهید به کاستومر خودتون منتقل کنه...

Sajad
March 28th, 2009, 12:30
البته الان که مجدد پستتون رو خوندم نوشتید "طرف گفت پنل میخواستی باید زودتر میگفتی و باید هزینه بدی و بهونه آورد"
این موضوع هیچ ربطی نداره و شما میتونید بون هزینه منتقل کنید!

sodahost
March 28th, 2009, 13:46
ببین دوست عزیز هر دامنه ای که می خواد ثبت بشه باید بالاخره داخل یک کنترل پنل ثبت بشه !
دامنه شما زیر نظر شرکت DirectI ثبت شده
و اینکه اون شخص هم موظف هست به شما بده ولی متاسفانه بیشتر شرکت های ایرانی ترس اینو دارن که مشتری سرویس رو پیش شرکت دیگری ببره ! شرکتها دامنه رو داخل کنترل پنل خودشون رجیستر می کنند !
و یا اینکه دامنه را به اسم مشتری رجیستر می کنند و حتی کنترل پنل مشتری رو هم ایجاد می کنند ولی URL لاگین رو به مشتری نمیدن !! ( حتی وقتی هم URL رو میدن دامنه رو Lock می کنند ) ولی اینجوری نامردی هست !!!!!!!!
( تازه اگه هم داخل کنترل پنل خودش ثبت کنه در کمتر از 5 دقیقه می تونه برای شما کنترل پنل بسازه !! )
-----------
شما زنگ بزن به اون شرکت بگو کنترل پنل دامنه رو به شما بده اگر هم بهونه آورد بگو من با چند شرکت صحبت کردم همه کنترل پنل می دادند چون دامنه بدون کنترل پنل نمیشه !!
حالا دقت کن شاید به شما داده 99 درصد یه چیزی مثل این هست برای شما

http://sodahost.myorderbox.com/customer

Sajad
March 28th, 2009, 13:50
فکر نمیکنم از شرکتی خریده باشه. این وسطا یه نفر براش دلالی کرده خریده احتمالاً . درسته؟

Nikan
March 28th, 2009, 14:10
چون دادن پلن برای ریسلر هزینه ندارد برای همین هم معمولا فروشنده ها هزینه ای دریافت نمی کنند ولی اینکه این فرد خاص می خواهد پول بگیرد جای خود دارد

Faraz4u
March 28th, 2009, 15:17
ممنونم از توضیحات کامل همه دوستان

فکر نمیکنم از شرکتی خریده باشه. این وسطا یه نفر براش دلالی کرده خریده احتمالاً . درسته؟

نه از خود شرکت گرفتم

والا وقتی دامین ثبت شد چند ساعت بعدش من بهش گفتم به من پنل نمیدید؟

گفت باید زودتر میگفتی اگر الان پنل بخوای باید 10000 تومن دیگه بدی جهت انتقال و باید 1 سال دیگه توی پنلت باشه. الان دامینت توی پنل خودمون هست نگرانش نباش

یعنی الان حرفش اینه که بهت پنل نمیدیم مگر اینکه 10 هزار تومن دیگه بدی 1 سال دیگه واست تمدید کنیم . در حالی که دامینم 8 ماه دیگه حد اقل از وقتش باقی هست

با این حرفش یعنی داره من را میپیچونه و دروغ میگه؟ یا حق با هاش هست؟
چون این شرکت به هیچ کدوم از تعهداتش برای من عمل نکرد نه پشتیبانی هاست نه دامین

Sajad
March 28th, 2009, 15:31
و اینکه اون شخص هم موظف هست به شما بده ولی متاسفانه بیشتر شرکت های ایرانی ترس اینو دارن که مشتری سرویس رو پیش شرکت دیگری ببره !

این گفته در مورد حرف شما صحت داره... اینطور که میگید اونا نمیخوان شما رو از دست بدن! بهر حال اگه مایلید من یه کاستومر براتون میسازم و شما به اون شرکت آیدی و ایمیل کاستومرتون رو ارسال میکنید و میگید دامینتون رو به اون منتقل کنن.!!!!! که این امکان با چند کیلیک و بصورت رایگان باید انجام بدن؛ حداقل اینطوری میفهمید که واقعا قصد پیچوندن دارن یا کار از جای دیگه میلنگه...

Faraz4u
March 28th, 2009, 17:02
این گفته در مورد حرف شما صحت داره... اینطور که میگید اونا نمیخوان شما رو از دست بدن! بهر حال اگه مایلید من یه کاستومر براتون میسازم و شما به اون شرکت آیدی و ایمیل کاستومرتون رو ارسال میکنید و میگید دامینتون رو به اون منتقل کنن.!!!!! که این امکان با چند کیلیک و بصورت رایگان باید انجام بدن؛ حداقل اینطوری میفهمید که واقعا قصد پیچوندن دارن یا کار از جای دیگه میلنگه...

ممنون

فعلا تیکت زدم و موضوع را گفتم که من پرسیدم از چند تا شرکت و .... همه پنل میدن

حالا منتظرم خودشون جواب بدن . اگر بازم جواب سربالا داد همین کاری که گفتید را انجام میدم

Mozafary
March 28th, 2009, 19:01
ولی متاسفانه بیشتر شرکت های ایرانی ترس
خوشحال میشم مستندات شما رو در رابطه با اینکه بیشتر شرکتهای ایرانی اینجوری هستن ببینم.

ببین دوست عزیز هر دامنه ای که می خواد ثبت بشه باید بالاخره داخل یک کنترل پنل ثبت بشه !
دامنه شما زیر نظر شرکت directi ثبت شده
و اینکه اون شخص هم موظف هست به شما بده ولی متاسفانه بیشتر شرکت های ایرانی ترس اینو دارن که مشتری سرویس رو پیش شرکت دیگری ببره ! شرکتها دامنه رو داخل کنترل پنل خودشون رجیستر می کنند !
و یا اینکه دامنه را به اسم مشتری رجیستر می کنند و حتی کنترل پنل مشتری رو هم ایجاد می کنند ولی url لاگین رو به مشتری نمیدن !! ( حتی وقتی هم url رو میدن دامنه رو lock می کنند ) ولی اینجوری نامردی هست !!!!!!!!
( تازه اگه هم داخل کنترل پنل خودش ثبت کنه در کمتر از 5 دقیقه می تونه برای شما کنترل پنل بسازه !! )
-----------
شما زنگ بزن به اون شرکت بگو کنترل پنل دامنه رو به شما بده اگر هم بهونه آورد بگو من با چند شرکت صحبت کردم همه کنترل پنل می دادند چون دامنه بدون کنترل پنل نمیشه !!
حالا دقت کن شاید به شما داده 99 درصد یه چیزی مثل این هست برای شما

http://sodahost.myorderbox.com/customer

Mozafary
March 28th, 2009, 19:03
دوست عزیز اینکه به شما پنل بدن یا ندن به سیاست کاری اون شرکت بستگی داره و اجباری نیست.
اما اینکه شما حق مالکیت دامنه رو داشته باشید و حق انتقال اجباری،که البته ممکن هست در این مورد هم اونها شرط‌هایی رو برای انتقال قرار داده باشن که اصولا باید در tos نوشته شده باشه.

Faraz4u
March 28th, 2009, 20:19
ممنون از پاسخ و راهنمایی های همه دوستان

این مشکل را با مسئول شرکت در میان گذاشتم . ابتدا همان حرف اول را زدن ولی بعد که یکم سعی و تلاش کردن تونستن بهم پنل بدن

با تشکر از پیگیری های شما دوستان

پایان

Vahid
March 29th, 2009, 00:40
پایان
چه پایان خوبی :d
من دیر رسیدم یعنی مدیر هم هستیم :D

sodahost
March 29th, 2009, 00:57
ولی متاسفانه بیشتر شرکت های ایرانی ترس
خوشحال میشم مستندات شما رو در رابطه با اینکه بیشتر شرکتهای ایرانی اینجوری هستن ببینم.

سلام ، فکر کنم میشه گفته این شخص رو مستند کرد !!
ولی اینکه اگر هم باور نمی کنید می تونید یه آمار درست کنید بگید جواب سوال رو بینندهای وب سایت بگن !
------------------
سوال شما اینگونه باشد !
مدیر وب سایتها !!
وقتی سرویس خود را تهیه کردید فروشنده سرویس چند آدرس دسترسی به شما داده اند !
---------
1 آدرس ( آدرس سایت و ftp ! (
2 آدرس ( آدرس سایت و ftp و دسترسی به دامنه )
--------
ببینید جواب چند به چند هست !!

Nikan
March 29th, 2009, 14:47
آقا خوشحال هستم که به خوبی و خوشی به اتمام رسید .

با تشکر

Mozafary
March 30th, 2009, 01:30
عزیزم اینکه بصورت پیش فرش دامنه تحت اختیار مشتری باشه یا خیر با اینکه دامنه به مشتری داده بشه با خیر متفاوت هستند.
به این حرف شما میگن "تعمیم به قانون" یعنی بر اساس گفته‌ی یک یا دونفر از دوستان این رو به بست میدید به تمام شرکتها!

Nikan
March 30th, 2009, 11:54
حق با Mozafary است . معمولا هر شرکتی برای خودش سیاست کاری خودش را دارد

Sajad
March 30th, 2009, 12:38
پایان

فکر کنم این اولین تاپیکی بود که با این وضوح اعلام اتمامش کرده بودن! اینقد بحث رو پیچیده نکنید. هر شرکتی قوانین خودش رو داره به شرطی که توی صفحه قوانینش درج شده باشه.
اگه این شرکت قانونش اینه که پنل نده چرا با تلاش مشتری حاضر به دادن پنل شدن؟
الکی بحث رو پیچیده نکنید.
خوشبختانه به خوبی و خوشی تموم شده.
هرکس هم پنل میخواد حتما اول صفحه قوانین اون سایتی که میخواد ازش خرید کنه رو بخونه یا سوال کنه که پنل میدن یا نه که فرداش یادش نیاد و بی پنل بمونه.

به نظر من دیگه این بحث ادامه پیدا نکنه بهتر. ولی خود دانید!