PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازي سرويس وبلاگ دهي

فرزند كعبه
September 7th, 2013, 03:19
سلام دوستان
ميخوام بدون براي راه اندازي سرويس وبلاگ دهي چي خوبه؟ اسكريپتاش چطور هست؟ بايد بخري؟ آيا امنيت و امكانات سوريس هاي مشابه بلاگفا و ميهن بلاگ رو ميدن؟
با وردپرس مولتي يوزر چطوره؟

downloaddl
September 7th, 2013, 03:29
یک اسکریپت بود شبیح به بلاگفا بود
من رو لوکال امتحانش کرده بودم خوب بود

mehrabrajabi
September 7th, 2013, 04:31
سلام دوستان
ميخوام بدون براي راه اندازي سرويس وبلاگ دهي چي خوبه؟ اسكريپتاش چطور هست؟ بايد بخري؟ آيا امنيت و امكانات سوريس هاي مشابه بلاگفا و ميهن بلاگ رو ميدن؟
با وردپرس مولتي يوزر چطوره؟
سلام
دوست عزیز مگه راه اندازی سرویس وبلاگدهی شبیه راه اندازی یک سایت دانلود بازی هست؟!!!
کلی مخارج داره غیر از تازه پول اسکریپت!!!بعد شما باید فضای و پهنای کافی سی پی یو و ... رو تامین کنی.در ضمن باید بتونی وبلاگ ها رو برای خودت هر هفته لیست کنی و بشنی بیخود ها رو پاک کنی دردسر زیاد داره من خودم سیستم وبلاگدهی زدم با وردپرس ولی از همین امروز تعطیلش کردم چون قراره سیستم سایت رو عوض کنم.

فرزند كعبه
September 7th, 2013, 11:18
دردسر داره ميدونم اما فعلا براي يه سري وبلاگ هاي شخصي با يه سري اهداف خاص نياز شده و زياد پيشرفتش برام مهم نيست
دوست عزيز اون اسكرپيت رو چطور ميشه تهيه كرد؟

من خودم سیستم وبلاگدهی زدم با وردپرس ولی از همین امروز تعطیلش کردم چون قراره سیستم سایت رو عوض کنم.

با وردپرس ميشه خوب كار كرد؟ اگر ميشه چرا بقيه هم ازش استفاده نميكنن؟

lived
September 7th, 2013, 14:50
منم با نظر دوستمون موافق هستم
سیستم وبلاگ دهی پایه مالی قوی و برنامه ریزی قوی میخواد و تا زمانی سیستم های قوی مثل بلاگر،میهن بلاگ،پرشین بلاگ،بلاگفا،بلاگ اسکای و . . . هستند چطور بدون پشتوانه مالی و علمی میخواهید چنین سیستمی رو راه بندازید
اگر در حد یک سیستم شخصی میخواهید راه بندازید میتونید ساب دومین بزنید و جدا جدا نصب کنید و امنیت کنید.
اگر به فکر سیستمهای سود دهی هستید میتونید به روش های کم خرج تر فکر کنید

mehrabrajabi
September 7th, 2013, 16:20
دردسر داره ميدونم اما فعلا براي يه سري وبلاگ هاي شخصي با يه سري اهداف خاص نياز شده و زياد پيشرفتش برام مهم نيست
دوست عزيز اون اسكرپيت رو چطور ميشه تهيه كرد؟

با وردپرس ميشه خوب كار كرد؟ اگر ميشه چرا بقيه هم ازش استفاده نميكنن؟
وردپرس به عنوان سیستم رایگان خیلی عالیه اما در حد رایگان!!!چون وبلاگ ها الکسا نمیگیرند،امکانات بیش از اندازه کمه و خیلی دیگه از مشکلات.سیستم من 1 بار هک شد با هزار بدبختی تونستم دوباره بیارم بالا سیستمو کلی گشتم بالاخره یکی اسکریپت عالی بهم داد اونو تست کردم دیدم مدیریتش خرابه ولی بقیه چیزاش عالیه فکرشو که کردم دیدم باز وردپرس بهتره کلا تو بین اسکریپت های رایگان فقط وردپرس البته یک اسکریپت دیگه هم پیدا کردم که از وردپرس محشر تره ولی حدودا تنها مشکلش فارسی نبودنش هست اگه بود از اسکریپت های پولی هم بهتره.ولی اگه شما میخواید بزنید و میخواید عمومی بشه بیاد هزینه زیاد بکنید ولی میخواید اگه شخصی باشه میتونید از همین اسکریپت های رایگان وب هم استفاده کنید.
اگه کمکی هم خواستید در خدمتم.
mehrabrajabi@ymail.com

shahab.qadiri
September 10th, 2013, 00:45
وردپرس شبکه بنظرم به کارتون بیاد.