PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ریدایرکت کردن دامین در d.a ...فوری

mani_111
March 17th, 2010, 23:55
سلام به کاربران "وب هاستینگ تالک"
سوال من اینه که برام تبدیل به یک مشکل شده...
من دوتا دامین دارم که به یک هاستینگ متصل هستش و سایت من در حال حاضر با دوتا دامین جداگانه بالا میاد...
من میخوام وقتی کاربر دامین mysite.ir رو میزنه ... خود به خود براش mysite.com باز بشه... و یا برعکس... چون رتبه ی من سایت من دو برابر شده بابت این موضوع که هر دامین جداگانه بالا میاد...
و سوال آخر اینکه چطور میشه هرکی mysite.com رو میزنه ، برای کاربر www.mysite.com باز بشه؟؟؟؟
ممنون میشم یکی برام کامل توضیح بده
با تشکر

saeidj
March 18th, 2010, 00:43
من میخوام وقتی کاربر دامین mysite.ir رو میزنه ... خود به خود براش mysite.com باز بشه... و یا برعکس
یعنی می خوای هرکی .com زو بزنه .ir باز بشه وهرکی .ir بزنه .com باز بشه؟؟؟؟!!!!

اگه می خواید تمام دامنه ها روی .com باز بشند park domain کنید
و برای اینکه با www باز بشه دامنه رو ریدایرکت کنید رو دامنه همره با www

mani_111
March 18th, 2010, 01:13
ممنون میشم برای کنترل پنل دایرکت ادمین "کامل" توضیح بدین... چون اینا راهشه ، روش کامل عمل کردنشو میخوام...لطفا

saeidj
March 18th, 2010, 01:36
کنترل پنل رو باز میکنید میرید اخر صفحه نوشته domain pointers رو اون کلیک می کنید و دامنه ی مورد نظر رو توی فیلد وارد می کنید و ذخیره می کنید مثلا اگه site.com دامنه اصلی باشه و site.ir رو با این روش پار کنید هر وقت کسی site.ir رو بزنه سایت باز میشه منتها دامنه تو ادرس بار همون site.ir است

اما اگه بخواید وقتی site.ir رو که میزنی سایت باز بشه و توی ادرس بار مرورگر هم site.com رو بزنه باید ریدایرکت بشه که ریدایرکت از گزینه ی بالایی domain pointers انجام میشه. دقیق یادم نیست اما فکر میکنم فیل اول که یه / هم باید توش باشه رو خالی میزاری و تو فیلد پایینی هم دامنه ی مورد نظر رو میزنی(مثلا site.ir) و ذخیره میکنی در این صورت وقتی میزنی site.ir دامنه یsite.com باز میشه
برای باز شدن با www هم از همین روش اخری استفاده کن

با زبان ساده گفتم
امیدوارم بتونی استفاده کنی ;)

net2net
May 5th, 2010, 14:56
می شه برای ریدایرکت کردن دامین به ساب دامین هم توضیح بدید

مثلا من وقتی می زنم www.mysite.com ریدایرکت بشه روی www.1.mysite.com

من تا یه جاهایی پیش می رم ولی باز سایت دان می شه . من اول ساب دامین رو می سازم . در دایرکت همونطور که می دونید هر ساب دامین یک فولدر در روت ایجاد می کنه و اون رو می خونه . بعد من میرم و ساب دامین رو پارک می کنم . با این کار وقتی ساب دامین رو می زنیم دیگه سایت باز می شه . حالا وقتی سایت رو می زنیم ریدایرکت بشه به ساب دامین تا یه جاهایی می ره و دان می شه . ممنون می شم اگه توضیح بدید . فقط حتما برای دایرکت ادمین توضیح بدید

httpd
September 9th, 2010, 11:45
به راحتی می توانید عمل ریدایرکت را با استفاده از زبان html انجام دهید

نمونه کد ساده :
http://pars24.ir/redirect.zip

کافیست این فایل را در مسیر مورد نظر آپلود کنید و به جای yourdomain نام دامنه خود را قرار دهید