PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه تهیه مدارک توسط فروشندگان و حرفه ای ها

mri_6889
September 7th, 2013, 00:08
سلام دوستان.
در این تاپیک افراد زیادی صحبت از فروش پیپال وریفای شده با مدارک یا وریفای کردن سایر حسابها مثل Payzza و... کرده اند. سوال اصلی اینجا است که این مدارک که معمولا شامل تصویر کارت Social Security Card آمریکا برای تایید SSN و مشخصات فردی بوده و همچنین یک قبض به نام شخص برای تایید مکان او میباشد، این مدارک توسط فروشندگان در اغلب چگونه تهیه میشوند.

1-پولی به فرد یا افراد آمریکایی(یا ملیتهای دیگر) میدهند و مدارک آنها را میخرند و به نام آنها حساب پیپال باز میکنند و رمز آن را به مشتری میدهند. برای این کار باید به ازای هر مشتری یک شهروند سایر کشورها باشد و به او هم پولی بدهتد. آخر سر هم حساب قانونی است اما عملا آن فرد میتواند هر وقت خواست حساب را ببندد. همچنین احتمال همکاری شهروندان آمریکا(چه شهروند اصیل آن کشور یا ایرانیان مقیم آن کشور) با این کار کم است چون اگر پیپال Ip ایران مشتری(به علت سهل انگاری یا هر عامل دیگر) و نام آنها را دید، مشکلات قانونی در آمریکا گریبانگیرشان خواهد بود. اگر مشتری پول از سورس نا مطمئن دریافت یا ارسال کند چون حساب به نام آنها است، با مشکل مواجه میشوند. بنابراین این راهکار چندان عملی به نظر نمیرسد.

2-راه دیگر فتوشاپ است. البته نمیدانم با توجه به اینکه پیپال ممکن است از شیوه های دیگه صحت رو کنترل کنه مثل درخواست کپی فیزیکی مدارک یا بررسی اینکه آیا این SSN(در آمریکا) متعلق به آن فرد است یا نه، چگونه این شرکتها مدارک را تهیه میکنند؟
مثلا من برای امتحان در مانی بورکز به نام یک فرد آمریکایی(با مشخصات Fake) حساب باز کرم. یک SSN معتبر هم دادم(از اعتبار SSN مطمئن بودم و در اینترنت چک کردم، اما مشخصات صاحب SSN را نمیدانستم) اما مانی بوکرز SSN را از لحاظ معتبر قبول کرد، چون معتبر بود ولی به جای اینکه امکان واریز و برداشت حساب را فراهم کند، نوشت ما نتوانستیم ssn شما را بپذیریم، با ما تماس بگیرید. و البته دیگر امکان دادن ssn نداتشت. این یعنی مانی بوکرز چک کرده که آیا ssn متعلق به شخص مورد نظر است یا نه و چون مشخصات دارنده ssn با مشخصات وارد شده طتبیق نمیکرده حساب را قفل کرده است.
خوب شما بگویید این مدارک معتبر چگونه و کدام راه بالا یا راهی که من ننوشته ام برای تعداد زیادی مشتری تهیه میشود؟

majidisaloo1
September 7th, 2013, 00:16
به نظر بنده هیچ مدارکک معتبری وجود ندارد
بنده با اطلاعات دقیق پیپالم لیمیت شد مدارکک حقیقی هم دادم باز نکرد!
شما فوتو شاپ کنید دروغه که پیپال نفهمه!از بانک خیلی اوقات امنیت خیلی خیلی بیشتری دارد

با سپاس
عیسی لو

hadipro
September 7th, 2013, 20:17
سلام دوستان.

در این تاپیک افراد زیادی صحبت از فروش پیپال وریفای شده با مدارک یا وریفای کردن سایر حسابها مثل payzza و... کرده اند. سوال اصلی اینجا است که این مدارک که معمولا شامل تصویر کارت social security card آمریکا برای تایید ssn و مشخصات فردی بوده و همچنین یک قبض به نام شخص برای تایید مکان او میباشد، این مدارک توسط فروشندگان در اغلب چگونه تهیه میشوند.

1-پولی به فرد یا افراد آمریکایی(یا ملیتهای دیگر) میدهند و مدارک آنها را میخرند و به نام آنها حساب پیپال باز میکنند و رمز آن را به مشتری میدهند. برای این کار باید به ازای هر مشتری یک شهروند سایر کشورها باشد و به او هم پولی بدهتد. آخر سر هم حساب قانونی است اما عملا آن فرد میتواند هر وقت خواست حساب را ببندد. همچنین احتمال همکاری شهروندان آمریکا(چه شهروند اصیل آن کشور یا ایرانیان مقیم آن کشور) با این کار کم است چون اگر پیپال ip ایران مشتری(به علت سهل انگاری یا هر عامل دیگر) و نام آنها را دید، مشکلات قانونی در آمریکا گریبانگیرشان خواهد بود. اگر مشتری پول از سورس نا مطمئن دریافت یا ارسال کند چون حساب به نام آنها است، با مشکل مواجه میشوند. بنابراین این راهکار چندان عملی به نظر نمیرسد.

2-راه دیگر فتوشاپ است. البته نمیدانم با توجه به اینکه پیپال ممکن است از شیوه های دیگه صحت رو کنترل کنه مثل درخواست کپی فیزیکی مدارک یا بررسی اینکه آیا این ssn(در آمریکا) متعلق به آن فرد است یا نه، چگونه این شرکتها مدارک را تهیه میکنند؟
مثلا من برای امتحان در مانی بورکز به نام یک فرد آمریکایی(با مشخصات fake) حساب باز کرم. یک ssn معتبر هم دادم(از اعتبار ssn مطمئن بودم و در اینترنت چک کردم، اما مشخصات صاحب ssn را نمیدانستم) اما مانی بوکرز ssn را از لحاظ معتبر قبول کرد، چون معتبر بود ولی به جای اینکه امکان واریز و برداشت حساب را فراهم کند، نوشت ما نتوانستیم ssn شما را بپذیریم، با ما تماس بگیرید. و البته دیگر امکان دادن ssn نداتشت. این یعنی مانی بوکرز چک کرده که آیا ssn متعلق به شخص مورد نظر است یا نه و چون مشخصات دارنده ssn با مشخصات وارد شده طتبیق نمیکرده حساب را قفل کرده است.
خوب شما بگویید این مدارک معتبر چگونه و کدام راه بالا یا راهی که من ننوشته ام برای تعداد زیادی مشتری تهیه میشود؟

دوست عزیز این همه کشور برای پی پال وجود دارد حالا چه شده که مدارک کشور آمریکا برجسته شده؟ هیچ شخص ساکن آمریکا مدارک در دیگران نمیگذارد چون عواقب قانونی این کار چنان وحشتناک هست که از تصور شما خارج است.تمامی این مدارک و اطلاهات توسط هکر ها ***یده شده و در اینترنت فروخته میشود...

توجه: 80% حسابهای پی پال آمریکا که صاحبانشان فروشندگان ای بی و... ساکن آمریکا هستند مدارک معتبر و قابل تایید در پی پال ندارند! چرای این قضیه به متن بالا برمیگردد.

هیچ مدارک حساب پی پال آمریکا با فتوشاپ و... قابل تایید نیست هویت شما از طریق منابع رسمی دولتی چک میشود و همه اینها در کسری از دقیقه اتفاق میفتد. بر فرض اینکه شما مدارکتان تایید شود به محض بروز کوچکترین تخلف مالی شما در پی پال حساب مسدود و مدارک بیشتری درخواست میشود .... که در 95% مواقع به نتیجه نمیرسد! همین دیروز 2 تا حساب یکی از دوستان که اتفاقا"دارای مدارک معتبر هم هست لیمیت شده ولی پی پال حساب را باز نمیکند!

>>برای همین همیشه تاکید داریم که مدارک سفینه نجات پی پال نیست بلکه اولویت اول در پی پال استفاده درست از حساب است. <<

mri_6889
September 7th, 2013, 21:59
تمامی این مدارک و اطلاهات توسط هکر ها ***یده شده و در اینترنت فروخته میشود...

توجه: 80% حسابهای پی پال آمریکا که صاحبانشان فروشندگان ای بی و... ساکن آمریکا هستند مدارک معتبر و قابل تایید در پی پال ندارند! چرای این قضیه به متن بالا برمیگردد.

پس بگو چرا این پی پال تند تند حسابها را لیمیت میکند. چون کلاهبرداری در این زمینه توی خود آمریکا هم زیاده! البته این یک مشکل به وجود میاره که همون ***ی و سو استفاده از اطلاعات فردی دیگران است که ***ی هویت بوده و برای هکر و افراد استفاده کننده دردسر زیادی داره ولی به هر حال اینم یه راهشه!!!!=)) ضمنا حالا معلوم شد چرا :55: میگه :55: سرزمین فرصت ها است. چون هر کس فرصت پیدا کنه دست به هک و ***ی هویت میزنه!!! من فکر میکردم ایرانیها کلی فکر کردن و راه های این کارها را یاد گرفتن تا تحریم را بپیچونن نگو :55:یی ها از ما پیشروترن.
البته منظور من فقط پی پال نبود، کل سیستمهای پرداخت آنلاین مثل پی پال و ویزا و مستر کارت بود. راستی در مورد کارتهای اعتباری هم که میگن بنام خودتون و با مدارک معتبر باز میکنیم یا با مدارک خارجی چطوریه؟

ضمنا آیا در مورد کارتهای اعتباری، شرکت ویزا یا مستر کارت هم اطلاعات رو چک میکنن یا فقط بانک صادر کننده اطلاعات رو چک میکنه. یعنی اگه مثلا ویزا کارت روسیه باشه که بانکش هم با ایران خوب باشه، دیگه بسته نمیشه یا از سوی شرکت ویزا هم کنترل میشه که کارت مال ایرانیها نباشه؟

easytrading
September 8th, 2013, 10:29
دوست عزیز دنبال حساب پیپال از آمریکا نباشید. یک حساب پیپال از یک کشور اروپایی که توسط حساب بانکی وریفای شده و یک ویزا کارت بهش متصل هست به همراه یک وی پی اس که به اون میشه متصل شد رو بخرید و دنبال حساب پیپال آمریکایی نباشید. دلار های پیپالتون رو سریع به حساب بانکی و ویزا کارتتون انتقال بدید که اگر پیپال لیمیتتون کرد ضرر زیادی نکنید. وقتی هم لیمیت شدید باز یک حساب دیگه باز کنید....به همین راحتی...

mri_6889
September 8th, 2013, 17:55
در مورد حسابهای بانکی و کارتهای اعتباری که تازه میگن به نام خودمون هم صادر میشه! وضعیت چطوریه؟

majidisaloo1
September 8th, 2013, 18:16
در مورد حسابهای بانکی و کارتهای اعتباری که تازه میگن به نام خودمون هم صادر میشه! وضعیت چطوریه؟

مدارک خودتان را میدهید دیگر موردی ندارد فقط شما باید پاسپورت + یک قبض الکتریکی به نام خودتان داشته باشید

mri_6889
September 8th, 2013, 18:43
مدارک خودتان را میدهید دیگر موردی ندارد فقط شما باید پاسپورت + یک قبض الکتریکی به نام خودتان داشته باشید
مگه ما ایرانی نیستیم؟ مگه در مدارک ما ننوشته ایرانی؟ مگه ایران تحریم نیست؟

majidisaloo1
September 8th, 2013, 18:55

این همه مگه :دی
تحریم ها با دولت ایران کار دارد نه مردم ایران
ایرانیانی که داخل ایران زندگی میکنند نه ایرانی هایی که خارج از ایران زندگی میکنند
پاسپورت ایران میدهید و یک قبض تلفنی چیزی خارج از ایران که ثابت بکنه شما خارج از ایران زندگی میکنید

hadipro
September 8th, 2013, 20:25

وقتی شما پاسپورت ایرانی ارائه میکنید یعنی مقیم ایرانید! ولی این شرکتهایی که برای شما حساب باز میکنند 90% مدارک شما را به بانک ارائه نمیکنند ! که اگر بانک به پاسپورت ایرانی وسکونت شما در ایران پی ببرد حساب را در جا مسدود میکند!این قضیه تازگی نداره و خیلی از ایرانیها چند سالی هست که بر سر این جریانات و شرکتهای ارائه دهنده کارت بانکی خسارات مالی دیده اند.

موفق باشید

mihanpay
September 10th, 2013, 00:41
وقتی شما پاسپورت ایرانی ارائه میکنید یعنی مقیم ایرانید! ولی این شرکتهایی که برای شما حساب باز میکنند 90% مدارک شما را به بانک ارائه نمیکنند ! که اگر بانک به پاسپورت ایرانی وسکونت شما در ایران پی ببرد حساب را در جا مسدود میکند!این قضیه تازگی نداره و خیلی از ایرانیها چند سالی هست که بر سر این جریانات و شرکتهای ارائه دهنده کارت بانکی خسارات مالی دیده اند.

موفق باشید
بنده با پاسپورت ایرانی و ادرس خارجی حساب دارم
لیمیت هم شده اما با پاسپورت ایرانی و ادرس خارجی باز شد

easytrading
September 10th, 2013, 17:13
منم به صورت شخصی یک حساب با پاسپورت ایرانی دارم که از روش ویزا کارت هم دادن. خود بانک برام اطلاعات حساب رو روی برگه کاغذ به نام خودم پرینت و ارسال کرده!!والا یکی از آشناها این حسابو برام باز کرده که خب معرفتی و مرامی بدون گرفتن یک ریال سود برام باز کرده....منم خودم تعجب میکنم چطوری یک بانک خارجی میاد به یک پاسپورت ایرانی یک حساب با ویزا کارت میده!!