PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : uptime 99%

teztak
September 6th, 2013, 23:52
سلام
من نمیدونم این آقایانی که توی آفر هاشون میزنن 99% آپتایم اصلا میفهمن 99% یعنی چی ؟؟؟نود و نه تا در صد تا( نود و نه تا سیب از صد تا سیب)آخه پسر خوب مگه مریضی ؟؟؟؟؟؟؟؟
سرورت 80 درصد آپتایم داره بنویس 80 درصد .الان

هر کی از مامانش قهر میکنه پا میشه میاد کار هاستینگ انجام میده.(توهین به همه نباشه منظورم مخاطب های خاص هستن )ما شرکت های بسیار با کیفیت هاستینگ داریم با آپتایم بسیار بالا
ولی جدیدا که نمیشه گفت سه چهار سالی هست گه .... به هر چی هاستینگه (از مامانش قهر میکنه میاد هاستینگ)باشه اومدی هاستینگ هیچی هم بلد نیستی وی پی اس میفروشی همه اینا قبول اشکال نداره ولی توروخدا حد اقل وقتی میای توی این کار بدون نود و نه در صد آپتایم یعنی چی بعد بیا پایین آفر هات بنویس(نود و نه درصد رو به حروف نوشتم که بتونه بخونتش مخاطب خاص )
الان چهار تا جا شرکت عوض کردم(خیر سرشون اسمشونم گذاشتن شرکت).تا وقتی وی پی اس رانه پشتیبانی بیست و چهار ساعته وقتی یه مشکلی پیش میاد یا سرور آف میشه گوشی خاموش تیکت بی تیکت آی دی بی آی دی سامانه پیامک و .......
تورو به خدا توروبخدا انسانیت....

انسان سر گوچه و انسانیت داخل کتاب

websazha
September 7th, 2013, 00:35
سلام.
بله متاسفانه یه طور های این طوری شده هر کسی بی کار هست و به دنبال یه کار با سرمایه گذاری پایین هست بدون هیچ علمی حتی ذره ای تحقیق و مطالعه و هیچ ضمینه ای شروع می کنند شد شد نشود هم یه ایرانسل هست خاموش میشه یا 2 روز جواب ندید و تمام روزی از نو دامین دیگه و مشتری جدید جذب می کنند میشه گفت همه روزه باید به دنبال مشتری جدید باشند!
یک راه پیشنهادی بسیار ساده برای شما!
چند تا از سایت های که می بینید سرعت لود مناسب دارند برای مدتی مانیتورنگ کنید حالا چه از طریق سایت های مانیتورینگ پینگ و یا هر روزه در ساعت های مختلف توسط خود شما نیاز نیست الزاما سایت هاستینگ مانیتور کنید شما سایت های که روزمره هستن و می بینید همیشه در دستریس و بدون دان تایم هستند dns rec می گیرید و از سرویس دهنده ای که حداقل مطمئن هستند و نمونه کارش همون سایتی هست که شما ماه ها و شاید سال ها بدون دان تایم هست خرید می کنید.
به قیمت هم توجه نکنید اصلا ارزانی و گرانی ملاک خرید نیست.

ULTRAWEB
September 7th, 2013, 00:53
حرف اول و اخر همیشه گفتم بازم میگم
1-خرید بدون عجله(تست کردن اپتایم سروری که میگن
2-قبل ازخرید تست پشتیبانی حالاهرجور که هست بصورت چندهفته قبل از خرید
و پرسیدن سوال ها عجیب و تست اینکه چقدر پاسخگو هستن
3-داشتن حداقل ها-شماره وجای ثابت و نماد

| KVM - SERVER |
September 7th, 2013, 01:13
آپتایم 99% یعنی در ماه کمتر از 432 دقیقه ( نزدیک 7 ساعت ) قطعی وجود داشته باشه.

teztak
September 7th, 2013, 08:51
این اقایی که به من وی پی اس داده الان 7 روزه قطعه رفته که درستش کنه انشا..
سه ماه پیش دوباره یک هفته کامل قطع شد .حالا من روزی یکی دو ساعت که همیشه آ،لاینه سرور رو نمیگم
شما توی تمام آفر هاش نگاه کنین نوشته آپتایم 99% تضمینی....
فکر میکنم بهترین کار همین کاری هست که دوستان فرمودن:39:
آپتایم بخوره تو سرشون سر صد گیگ اطلاعات مهمی که دارم روی وی پی اس چه بلایی قراره بیاد خدا میدونه:-s

loginvps.com
September 7th, 2013, 11:22
امان از ارزان فروشی !

delta
September 7th, 2013, 12:04
الان چهار تا جا شرکت عوض کردم(خیر سرشون اسمشونم گذاشتن شرکت).تا وقتی وی پی اس رانه پشتیبانی بیست و چهار ساعته وقتی یه مشکلی پیش میاد یا سرور آف میشه گوشی خاموش تیکت بی تیکت آی دی بی آی دی سامانه پیامک و .......

من کاملا حق رو به شما میدم.اما فقط یک لحظه خودت رو بزار جای طرف..سرور میگی قطع شده میزنن گوشی و تیکت و.. رو قطع میکنند درسته؟ خوب ببینید وقتی سرور شما قطع بشه که این کارو نمیکنند؟ اما وقتی کلی قطع بشه تلفن و.. رو میبندند..وقتی هم تلفن و.. رو بستند یعنی خودشون در جریانن چه اتفاقی افتاده.شما زنگ بزنی چی بهشون بگی؟
الو سلام.. چرا سرور قطعه!! جواب: از سمت دیتاسنتر هست.داریم حل میکنیم مشکل رو.
15 دقیقه بعد:
اول سلام.چرا سرور هنوز قطعه؟ جواب: از سمت دیتاسنتر هست.داریم حل میکنیم مشکل رو
30 دقیقه بعد
الو سلام.شما میدونید سرور ما هنوزم قطعه؟ جواب: از سمت دیتاسنتر هست.داریم حل میکنیم مشکل رو
1 ساعت بعد
الو .هنوز سرور رو درست نکردید؟ جواب: چرا داریم درستش میکنیم
2 ساعت بعد
الو این سرور چی شد پس چرا هنوز قطعه؟ جواب:................
----------------------------------
اگر واقعیت دور از اینه بگید..بابا داره میگه مشکل از دیتاسنتره.تو 2 ساعت 60 تا تیکت زدی و تلفن چرا سرور قطعه!! اگر میتونست درستش کنه که مرض نداشت قطع نگهش داره؟ درستش میکرد.. میبنی خرابه صبر کن درستش کنه خوب!

teztak
September 7th, 2013, 13:41
وقتی هر سه چهار ماه هفت روز قطعه میشه به نظر شما مشکل از دیتا سنتره یا خیلی عذر میخوام از .... طرف ؟؟
یه جوری میگی انگار تاحالا ما سرور ندیدیم.یک روز قطع بشه اشکال نداره دو روز قطع بشه اشکال نداره ولی نه هفت روز هر سه ماه روزی یک ساعت دو ساعت که همیشه مشکل داره اون بماند
من از دوستانی که توی این زمینه تخصص دارن خواهش میکنم جواب منو بدن آیا این اتفاق از طرف دیتا سنتره ؟یا مشکلات سرورشون و کم تجربگیشون ؟

امان از ارزان فروشی !

کاش حد اقل ارزون میخریدم زورم نمیمود

teztak
September 7th, 2013, 13:46
بابا داره میگه مشکل از دیتاسنتره.تو 2 ساعت 60 تا تیکت زدی و تلفن چرا سرور قطعه!!
عذر میخوام میشه بفرمایید پشتیبانی برای چی هست ؟فکر میکنم من تعریف پشتیبانی رو بد فهمیدم شما بفرمایید به چی میگن پشتیبانی ؟(میخوام یاد بگیرم )
هفت روز قطعه منم بگم خب دیگه خودش میدونه طفلی بذار کارشو با حوصله انجام بده .شما میگی باید این کارو کرد ؟

GateFa
September 7th, 2013, 14:02
قطعی چند روزه اصلا قابل قبول نیست.
مگر اینکه سرور مشکل ابیوز داشته باشه که باید سرویس دهنده به مشتری اعلام کنه.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Mihan-Server
September 7th, 2013, 14:08
اگر سرور تان از دیتاسنتر ovh بوده است باید عرض کنم که ظاهرا یک مدتی هست که این سرور ها ری استارت میشوند ../

unforgiven747
September 7th, 2013, 17:34
سلام
من نمیدونم این آقایانی که توی آفر هاشون میزنن 99% آپتایم اصلا میفهمن 99% یعنی چی ؟؟؟نود و نه تا در صد تا( نود و نه تا سیب از صد تا سیب)آخه پسر خوب مگه مریضی ؟؟؟؟؟؟؟؟
سرورت 80 درصد آپتایم داره بنویس 80 درصد .الان

هر کی از مامانش قهر میکنه پا میشه میاد کار هاستینگ انجام میده.(توهین به همه نباشه منظورم مخاطب های خاص هستن )ما شرکت های بسیار با کیفیت هاستینگ داریم با آپتایم بسیار بالا
ولی جدیدا که نمیشه گفت سه چهار سالی هست گه .... به هر چی هاستینگه (از مامانش قهر میکنه میاد هاستینگ)باشه اومدی هاستینگ هیچی هم بلد نیستی وی پی اس میفروشی همه اینا قبول اشکال نداره ولی توروخدا حد اقل وقتی میای توی این کار بدون نود و نه در صد آپتایم یعنی چی بعد بیا پایین آفر هات بنویس(نود و نه درصد رو به حروف نوشتم که بتونه بخونتش مخاطب خاص )
تورو به خدا توروبخدا انسانیت....

انسان سر گوچه و انسانیت داخل کتاب

سلام
دست رو چیزی گذاشتید که الان یک چشمم اشک یه چشمم خون
تو فاصله 1 ماه 3 تا سرور عوض کردم
جالبه که هاستینگ آخری رو تو وب هاستینگ استاف هم مانیتور کردم و آپ تایم بالایی هم داشت فعلا که 2 روز میشه خریدم 17 دقیقه داون بوده .
برا همین یه تاپیک زدم (http://www.webhostingtalk.ir/f58/91151/) ببینم جریان چیه
والا موندم چکار کنم دیگه

teztak
September 7th, 2013, 23:39
قطعی چند روزه اصلا قابل قبول نیست.
مگر اینکه سرور مشکل ابیوز داشته باشه که باید سرویس دهنده به مشتری اعلام کنه.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
به من که گفتن هارد مشکل داره .من نمیدونم چرا مال هیچ کس مشکل پیدا نمیکنه مال اینا هر سه ماه سه ماه مشکل پیدا میکنه و مجبورن تعویض کنن
بعدشم تغییر هارد آیا هفت روز طول میکشه ؟