PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس های کلود دانلود برای اولین بار در ایران آفر ویژه برای مدیران سایت های دانلود

shyton021
September 6th, 2013, 01:16
http://izec.site88.net/up/8659414dab9e.png

سرویس های کاملا نامحدود با نام کلود دانلود برای اولین بار در ایران آفر ویژه برای مدیر سایت های دانلود (موزیک،فیلم،فایل و ...)

دیگر نیاز نیست...
دیگر نیاز نیست برای سایت دانلود خود چندین سرور تهیه، آن را مدیریت و هزینه بالایی برای آن پرداخت کنید
دیگر نیاز نیست نگران اپ تایم سروری که فایل های سایت بر روی آن اپلود شده باشید
دیگر نیاز نیست نگران سوختن هارد سرور و از بین رفتن فایل های سایت خود باشید
دیگر نیاز نیست نگران امنیت سرور های خود باشید
دیگر نیاز نیست با افزایش بازدید سایت خود نگران افزایش هزینه هارد یا پهنای باند سرور باشید
دیگر نیاز نیست هنگام کاهش سرعت اینترنت از مدیریت و اپلود فایل بر روی سرور منصرف شوید
دیگر نیاز نیست نگران منابع سرور شما از جمله پورت پردازنده و رم با افزایش کاربر باشید
تمام این موارد را ما با سرویس جدید کلود دانلود تضمین خواهیم کرد.

بعد از چند روزی تاخیر که همین جا جاداره از دوستانی که اعلام آمادگی جهت خریداری و استفاده از سرویس های کلود دانلود را کرده بودند عذرخواهی کنیم این تاخیر چند روزه هم به دلیل تغییر دیتاسنتری که قرار بود باهاشون هم کاری کنیم رخ داد و همین طور یکم تغییرات بر روی سرویس که باعث بهتر شدن هرچه بیشتر آن خواهد شد.

اما دیتاسنتری که باهاشون همکاری کردیم singlehop هست که کیفیت بسیاری خوبی روی پورت ها و سرور هاش وجود داره و این هم یادآور بشم سرور در کشور هلند قرار گرفته که به دلیل فاصله کم پینگ بسیار پایینی به ایران داره و این برای سرویس های دانلود مزیت خوبی ایجاد می کند.

در مورد سرور ها هم که جزئیاتش در بخش زیر وجود دارد :

Intel® Xeon® Processor E3-1240
4Core 8Threads
(8M Cache, 3.30 GHz)
SATA Drive (7200 RPM) Raid 0
8GB RAM DDR3 1333MHZ ECC

تغییری که در این بخش دادیم این است که به جای تهیه 3 سرور معمولی یک عدد سرور با مشخصات بالا خریداری کردیم و یک عدد سرور هم جهت پشتیبانی که به محض از دسترس خارج شدن سرور اصلی فعال میشه و وظیفه سرور اصلی رو بر عهده می گیره که هم یک بک آپی از هارد سرور اصلی هست و هم پشتیبان که در صورت خرابی یا مشکل در سرور اصلی لینک های دانلود از دسترس خارج نشود...

دوستانی که نیاز به سرویس های فوق دارن لطفا به سایت جهت ثبت نام و سفارش مراجعه کنند :

http://clouddl.ir (http://clouddl.ir/)

یک پلان برای این سرویس ها در نظر گرفته شده و امکان افزایش هارد هنگام سفارش وجود دارد:

25G Hard Disk
Unlimited Bandwidth
25,000 تومان ماهانه

هارد اضافه
- 25 گیگابایت فضای اضافه (3,000 تومان ماهانه)

هارد اضافه
- 50 گیگابایت فضای اضافه (6,000 تومان ماهانه)

هارد اضافه
- 100 گیگابایت فضای اضافه (12,000 تومان ماهانه)

هارد اضافه
- 250 گیگابایت فضای اضافه (30,000 تومان ماهانه)

هارد اضافه
- 500 گیگابایت فضای اضافه (60,000 تومان ماهانه)

هارد اضافه
- 1000 گیگابایت فضای اضافه (120,000 تومان ماهانه)

- پنل قدرتمند و تحت وب برای مدیریت فایل ها و امکان اتصال ساب دامنه سایت به سرویس

- همراه سرور پشتیبان که در صورت از دسترس خارج شدن سرور اصلی به صورت اتوماتیک کار سرور اصلی را بـر عـهـده می گیرد

- امـکـان ارائـه کنـتـرل پـنـل هـاسـت جهت نصب اسـکـریـپـت بعد از بررسی نیاز کاربر وجود دارد

تصویر کنترل پنل تحت وب جهت مدیریت فایل ها :

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f160/15714-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%81%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-6ae9174774e2-png

جهت اطلاعات بیشتر لطفا از طریق سایت و ارسال تیکت اقدام نمایید.

parmenides
September 6th, 2013, 02:35
ایده جدید و خوبی‌ پیاده کردین امیدوارم موفق باشین.

shyton021
September 6th, 2013, 03:09
ایده جدید و خوبی‌ پیاده کردین امیدوارم موفق باشین.
ممنون عزیز لطف دارید، انشالله شما هم موفق باشید.

babelirani
September 6th, 2013, 09:54
با سلام

ببخشید من در حال حاضر یه سایت دارم که 18 ترابایت فایل روشه احیانا" اصلا" میتونید به این مقدار فایل سرویس بدید با 35 هزار ؟

دوست عزیز بارها شده که این موضوع پیش اومده که بعضی از شرکت ها خواستن به این عنوان هاست دانلود نامحدود بدن ولی بعد از مدتی یا با بهانه های مختلف محدود کردن امکان اپلود فایل مجدد یا کلا" در رفتن و عزیزان موندن و حوضشون

parmenides
September 6th, 2013, 10:17
دوستان آیا جای دیگه هم هست که این سرویس رو تو ایران ارائه کنه؟ اگه هست مزیت سرویس شما به اونا چیه؟

TukaNet
September 6th, 2013, 10:43
CPU: Intel® Xeon® Processor X3440
RAM: 8GB DD3
Port: 1G
Hard: SSD Raid 10 ( چهار برابر سرعت بیستر )

دوست عزیز از چه زیر ساختی برای کلود استفاده کردید؟

استوریج ها با کدوم تکنولوژی به نتورک متصل هستند؟

هارد اس اس دی رو رید کردید؟ :39:

shyton021
September 6th, 2013, 12:25
با سلام

ببخشید من در حال حاضر یه سایت دارم که 18 ترابایت فایل روشه احیانا" اصلا" میتونید به این مقدار فایل سرویس بدید با 35 هزار ؟

دوست عزیز بارها شده که این موضوع پیش اومده که بعضی از شرکت ها خواستن به این عنوان هاست دانلود نامحدود بدن ولی بعد از مدتی یا با بهانه های مختلف محدود کردن امکان اپلود فایل مجدد یا کلا" در رفتن و عزیزان موندن و حوضشون
سلام
مسلما حق با شماست و برای شروع کار یکباره همچین حجم اطلاعات رو انتقال دادن به سرویس های ما کار عاقلانه ای نیست بحث میزان هارد سرور های ما هم که نباشه انتقال این میزان فایل از سرور خودتان پهنای باند زیاد و زمان زیادی رو صرف خواهد کرد.
اما ما تا همین الان با دو سایت بزرگ موزیک که فکر می کنم پر بیینده ترین سایت های موزیک باشن در بین فارسی زبانان ها تا جایی که من اطلاع دارم تا چند روز آینده 100% هم کاری خواهیم کرد اما به این صورت که دایرکتوری که مال چند ماه اخیر این سایت بوده فقط انتقال پیدا می کنه به همراه پست های جدیدی که بعد از آن قرار خواهد گرفت...
اما در مورد قیمت ! این قیمت قیمت اصلی نیست! و با تخفیف ارائه شده برای شروع کار این برآورد شده است که فقطم به دوستانی که از این تاپیک اعلام امادگی خواهند کرد تعلق خواهد گرفت.
در مورد این موضوعی که فرمودید بعد از مدتی به بهانه های مختلف محدود کردن... باید بگم که این پروژه رو ما چند ماهی هست در حال انجامش بودیم و کاملا در مورد ان تحقیق به عمل امده و با سایت های دانلود زیادی در مورد آن صحبت کردیم که احتمال بسیار زیادی خیلی از این سرویس ها به سرورهای ما انتقال خواهد یافت و همان جور که تا به همین امروز مشتریان زیادی اعلام امادگی کردند و مشکلی از نظر تامین هزینه های سرور ها نخواهیم داشت اتفاقا تا چند هفته آینده به همین صورت با دوستان همکاری کنیم از 3 سرور به 6 سرور سرویس های کلود رو افزایش خواهیم داد.

shyton021
September 6th, 2013, 12:33
دوستان آیا جای دیگه هم هست که این سرویس رو تو ایران ارائه کنه؟ اگه هست مزیت سرویس شما به اونا چیه؟

تا جایی که ما بررسی و جستجو در سطح اینترنت کردیم هیچ سایت یا شرکتی ایرانی همچین سرویسی رو ارائه نکرده چون برنامه نویسی و کلود سازی این سرویس نیاز به یکم دانش بالایی داره ...

shyton021
September 6th, 2013, 13:03
دوست عزیز از چه زیر ساختی برای کلود استفاده کردید؟

استوریج ها با کدوم تکنولوژی به نتورک متصل هستند؟

هارد اس اس دی رو رید کردید؟ :39:

نرم افزار تحت سرور با زبان java و کمک گیری از برنامه نوسی php و html5 برای کد نویسی پنل مورد استفاده قرار گرفته...

قرار بود به این صورت باشه که با بررسی انجام شده و هزینه آن.. تصمیم گرفتیم از رید 0 برای هارد های سرور از نوع sas استفاده کنیم که سرعت رو به صورت چشم گیری بالا میبره و یک سرویس بک آپ با هارد sata که وظیفه بک آپ گیری روزانه رو بر عهده داره که در پست هم اصلاح شد.

saeed64
September 6th, 2013, 16:00
خیلی جالبه اگر به همین شکلی که گفتید باشه منم سایت دانلود فیلم دارم که احتمال زیاد با شما همکاری خواهم کرد فقط یک سوال داشتم اونم اینکه سرعت دانلود برای کاربران روی سرور هاتون لیمیت شده یا خیر اگر شده چقدر می باشد؟

shyton021
September 6th, 2013, 16:19
خیلی جالبه اگر به همین شکلی که گفتید باشه منم سایت دانلود فیلم دارم که احتمال زیاد با شما همکاری خواهم کرد فقط یک سوال داشتم اونم اینکه سرعت دانلود برای کاربران روی سرور هاتون لیمیت شده یا خیر اگر شده چقدر می باشد؟

ممنون، لیمت که شده بخاطر پایداری کیفیت تا 4096 کیلوبیت به عبارت دیگر 512 کیلوبایت سرعت دانلود

delta
September 6th, 2013, 16:25
این سرویسها پنلی چیزی داره؟ دیتابیس داره؟ میشه حداقل یک اسکریپت روش نصب کرد؟ چون خیلی ها vip هستند حداقل یک اسکیپت وی آی پی نیاز دارند نصب باشه..سرورش کجاست ایران؟

shyton021
September 6th, 2013, 16:48
این سرویسها پنلی چیزی داره؟ دیتابیس داره؟ میشه حداقل یک اسکریپت روش نصب کرد؟ چون خیلی ها vip هستند حداقل یک اسکیپت وی آی پی نیاز دارند نصب باشه..سرورش کجاست ایران؟
پنل کامل برای مدیریت فایل ها که کاملا فارسی هست و توضیحاتش در قسمت بالا آورده شده بهتون ارائه میشه ! دیتابیس خیر این سرویس فقط سروری برای اپلود فایل هاتون می باشد شما یک هاست معمولی برای ران کردن اسکریپت و سایت اصلی تهیه میکنید و با اتصال یک ساب دامنه از دامنه خودتون به این سرویس ها فایل های حجیم حالا فیلم هست موزیک هست و ... روش اپلود و لینک مستقیم آن را با نام دامنه خودتان بر روی سایت قرار می دهید.
در مورد این اسکریپت که گفتید می تونیم براتون روی سرویس نصب و فعال کنیم.
خیر سرور در اروپا می باشد.

delta
September 6th, 2013, 17:11
ممنون..حالا کی سرویس دهی رو شروع میکنید؟

shyton021
September 6th, 2013, 17:33
ممنون..حالا کی سرویس دهی رو شروع میکنید؟
تا پایان هفته اینده 100% فروش آغاز شده!! شاید از 2 شنبه شروع به فروش سرویس ها کنیم! شما نیاز به این سرویس ها دارید؟ سایت دانلود دارید؟

milad4292
September 6th, 2013, 17:37
سرویستون جالب به نظر میرسه ولی در نظر داشته باشید که اکثر افرادی که فضای زیادی (بیش از 500 گیگ) نیاز دارند سراغ سرویس شما خواهند اومد و سرویس شما با مشخصاتی که در پست اول اشاره کردید به هیچ وجه جوابگو نخواهد بود مگر اینکه...... ;)
البته باید اعتراف کنم که اگر سرویسی چنین مشخصاتی داشته باشه و فضای نامحدود ارائه کنه 35 هزار تومان در ماه هزینه خیلی کمی هست در مقایسه با سرویس ارائه شده

OPENFIRE
September 6th, 2013, 17:59
زیر ساخت ابری رو خودتون طراحی کردید ؟ آیا با IaaS کار شده ؟ cloudNetwork هم پیاده سازی شده ؟ مشابه نمونه های خارجی مانند
openstack , onapp , S3 هست یا فقط سرور هارو به هم متصل کردید ؟ چون این روشی که گفتید بدون زیرساختارها ی ابری از شبکه تا فایل استور امکان پذیر نیست

hfuhost
September 6th, 2013, 18:04
روشی که باهاش کلود رو ایجاد کردید چی بوده را هنمایی می کنید ؟

shyton021
September 6th, 2013, 18:13
سرویستون جالب به نظر میرسه ولی در نظر داشته باشید که اکثر افرادی که فضای زیادی (بیش از 500 گیگ) نیاز دارند سراغ سرویس شما خواهند اومد و سرویس شما با مشخصاتی که در پست اول اشاره کردید به هیچ وجه جوابگو نخواهد بود مگر اینکه...... ;)
البته باید اعتراف کنم که اگر سرویسی چنین مشخصاتی داشته باشه و فضای نامحدود ارائه کنه 35 هزار تومان در ماه هزینه خیلی کمی هست در مقایسه با سرویس ارائه شده

مشکل فضا نداریم با توجه به اینکه سه عدد سرور خریداری شده و حجم هارد تمام سرور ها باهم جمع می شوند مشکلی به وجود نخواهد امد، و در صورت نیاز تعداد سرور هارو افزایش خواهیم داد.
در مورد هزینه هم این قیمت اصلی نیست و این قیمت صرفا تخفیف به کاربرانی که از طریق این تاپیک اعلام امادگی کنند تعلق خواهد گرفت و قیمت اصلی حدودا 2 برابر مبلغ یاد شده است.

shyton021
September 6th, 2013, 18:34
زیر ساخت ابری رو خودتون طراحی کردید ؟ آیا با IaaS کار شده ؟ cloudNetwork هم پیاده سازی شده ؟ مشابه نمونه های خارجی مانند
openstack , onapp , S3 هست یا فقط سرور هارو به هم متصل کردید ؟ چون این روشی که گفتید بدون زیرساختارها ی ابری از شبکه تا فایل استور امکان پذیر نیست

روشی که باهاش کلود رو ایجاد کردید چی بوده را هنمایی می کنید ؟

در این مورد زیاد سوال شده از طریق های مختلف که یک توضیحی همین جا می دم اما مختصر طبیعتا نه در حدی که چند روز آینده شاهد به وجود آمدن این سرویس ها توسط سایر دوستان باشیم که فکر می کنم این گفته بنده منطقی هم باشه.

زیر ساخت ابری تا حدودی توسط خودمون طراحی شده اما مشابه openstack نیست و در واقع هارد ها به صورت ترتیبی اماده اپلود فایل ها می شوند.
اما خوب هزینه بالایی شده و از تکنولوژی های اماده ای هم علاوه بر طراحی خود سیستم استفاده شده برای این کار.
توضیحات بیشتر در این تاپیک (فروش) فکر نمی کنم زیاد مناسب باشه و انشاالله با ارائه پنل و دموی آنلاین بهتر متوجه کارایی سیستم خواهید شد.

OPENFIRE
September 6th, 2013, 18:56
در این مورد زیاد سوال شده از طریق های مختلف که یک توضیحی همین جا می دم اما مختصر طبیعتا نه در حدی که چند روز آینده شاهد به وجود آمدن این سرویس ها توسط سایر دوستان باشیم که فکر می کنم این گفته بنده منطقی هم باشه.

زیر ساخت ابری تا حدودی توسط خودمون طراحی شده اما مشابه openstack نیست و در واقع هارد ها به صورت ترتیبی اماده اپلود فایل ها می شوند.
اما خوب هزینه بالایی شده و از تکنولوژی های اماده ای هم علاوه بر طراحی خود سیستم استفاده شده برای این کار.
توضیحات بیشتر در این تاپیک (فروش) فکر نمی کنم زیاد مناسب باشه و انشاالله با ارائه پنل و دموی آنلاین بهتر متوجه کارایی سیستم خواهید شد.

خوب آیا شما بهتر از openstack رو طراحی کردید ؟ یا از API اون استفاده کردید ؟ طراحی یک پلتفرم ابری به این راحتی ها هم نیست 8-|

delta
September 6th, 2013, 18:58
تا پایان هفته اینده 100% فروش آغاز شده!! شاید از 2 شنبه شروع به فروش سرویس ها کنیم! شما نیاز به این سرویس ها دارید؟ سایت دانلود دارید؟

بله داریم..پیشنهاد میدم حداقل زودتر سایتش رو بزنید و ثبت نام بزارید تا وقتی سرویستون راه اندازی شد بتونید با یک ایمیل خبرنامه ای به کسانی که همچین سرویس رو نیاز دارند اطلاع رسانی کنید...

دوست عزیز اگر سایت دانلود داشته باشید باید بدونید یک لینک اضافه یا دو لینکه کردن فایلهای دانلودی چه قدر به کار میاد..نیازی نیست با سرویس ایشون کل حجم فایلها و.. رو ریخت تو سرورش..میشه حداقل به عنوان لینک دوم دانلودی ازش استفاده کرد..سایتهای دانلود ماهانه 1 ترابایت فایل نمیزارند برای دانلود.. حداقل 300 گیگ نهایتش هست.میشه همین سرور رو 1 ماه یک ماه لینکها رو پاک کرد! و به عنوان لینک دوم ازش استفاده بهینه کرد..

navid2zp
September 6th, 2013, 19:53
ما هزینه لینک های کمکی سایت هم از هزینه سرویس شما بیشتره
اما این مسئاله که دقیقا چه تعداد فضا میتونید ارائه کنید برای یک سایت بزرگ بسیار مهم هست .
اینطور که توی ایران جا افتاده هاست نا محدود به عنوان هاستی نام برده میشه کمه هر لحضه امکان لیمیت شدن و ساسپند شدن سرویس هست
سایت هایی رو هم داریم که بیش از 20-30 ترابایت آرشیو دارن
به عنوان مثال :
warez13.in که آرشیو بسیار بالایی داره و آخرین باری که من برسی کردم بیش از 45 ترابایت بود
شما با ماهی 35 هزار تومان یا حتی 100 هزار تومان چطور امکان داره بتونید هزینه هارد و پورت مورد نیاز همچین سایتی رو تامین کنید
سایت خود ما شاید نیاز به 200 مگابایت پورت اختصاصی داره که اکثر مواقع پر هست اما شما از پورت 1 استفاده می کنید که شاید نتونه تعداد سایتی رو که نیاز دارید برای تامین هزینه های سرور میزبانی کنه
بهتره یک مقدار توضیحات در این زمینه بدید چون عملا شما هم فقط گفتید نا محدود و هیچ جزئیاتی رو بیان نکردید

shyton021
September 6th, 2013, 20:58
بله داریم..پیشنهاد میدم حداقل زودتر سایتش رو بزنید و ثبت نام بزارید تا وقتی سرویستون راه اندازی شد بتونید با یک ایمیل خبرنامه ای به کسانی که همچین سرویس رو نیاز دارند اطلاع رسانی کنید...

بله ممنون بابت اطلاع دادن، در مورد سایت هم در حال انجام و راه اندازی هستیم.

دوست عزیز اگر سایت دانلود داشته باشید باید بدونید یک لینک اضافه یا دو لینکه کردن فایلهای دانلودی چه قدر به کار میاد..نیازی نیست با سرویس ایشون کل حجم فایلها و.. رو ریخت تو سرورش..میشه حداقل به عنوان لینک دوم دانلودی ازش استفاده کرد..سایتهای دانلود ماهانه 1 ترابایت فایل نمیزارند برای دانلود.. حداقل 300 گیگ نهایتش هست.میشه همین سرور رو 1 ماه یک ماه لینکها رو پاک کرد! و به عنوان لینک دوم ازش استفاده بهینه کرد...

دقیقا این دوستمون به درستی اشاره کردند! من در چند پست بالایی هم در جواب یکی از دوستان پاسخ دادم که انتقال کل آرشیو مثلا یک سایت فیلم که در طول 2 سال جمع آوری شده و حجمی بیش از 15 ترابایت داره اصلا نه به صرفه هست نه منطقی و بسیار زمان بر! ما الان با چند سایت بزرگ موزیک همکاری می خواهیم بکنیم قرار ارشیو چند ماه اخیر به همراه پست های جدید که از این به بعد روی سایت قرار می دهند بر روی این سرور ها میزبانی کنند ...

shyton021
September 6th, 2013, 22:26
ما هزینه لینک های کمکی سایت هم از هزینه سرویس شما بیشتره
اما این مسئاله که دقیقا چه تعداد فضا میتونید ارائه کنید برای یک سایت بزرگ بسیار مهم هست .
اینطور که توی ایران جا افتاده هاست نا محدود به عنوان هاستی نام برده میشه کمه هر لحضه امکان لیمیت شدن و ساسپند شدن سرویس هست
سایت هایی رو هم داریم که بیش از 20-30 ترابایت آرشیو دارن
به عنوان مثال :
warez13.in که آرشیو بسیار بالایی داره و آخرین باری که من برسی کردم بیش از 45 ترابایت بود
شما با ماهی 35 هزار تومان یا حتی 100 هزار تومان چطور امکان داره بتونید هزینه هارد و پورت مورد نیاز همچین سایتی رو تامین کنید
سایت خود ما شاید نیاز به 200 مگابایت پورت اختصاصی داره که اکثر مواقع پر هست اما شما از پورت 1 استفاده می کنید که شاید نتونه تعداد سایتی رو که نیاز دارید برای تامین هزینه های سرور میزبانی کنه
بهتره یک مقدار توضیحات در این زمینه بدید چون عملا شما هم فقط گفتید نا محدود و هیچ جزئیاتی رو بیان نکردید

بله کاملا درسته اما موضوعی که هست ما اصلا این سرویس رو برای سایت های دانلود مستند، انیمیشن، بازی، پیشنهاد نمی کنم چون این سرویس ها معمولا شما نیاز دارید که مثلا بازی 15 گیگی را به فایل های 1 گیگی تقسیم کنید و زیپ نمایید که خوب این قابلیت در پنل ما به این صورت وجود نداره و فقط امکان زیپ کردن و یا اکسترک فایل ها وجود دارد! و معمولا این افراد از سرور مجازی های ویندوز استفاده می کنند و همین طور سرویس های لیچ و تورنت برای این گونه سایت ها مصارف بالایی داره که خوب به دلیل کاهش کیفیت سرویس ها فعلا از گذاشتن این امکان در پنل صرف نظر کردیم.

اما در مورد پورت 3 سرور 1 گیگی که در مجموع 3072 گیگی و به عبارت دیگر 384 مگابایت سرعت دانلود فکر نمی کنم فعلا به مشکل برخورد کنیم در صورت نیاز هم سرور اضافه خواهیم کرد...

برای سایت های موزیک، فیلم، ویدئو کلیپ و نرم افزار هیچ مشکلی برای تامین فضا پهنای باند و پورت و منابع سرور نداریم و به صورت کاملا نامحدود تضمین می کنیم.

Sajjad hossein pour
September 6th, 2013, 22:37
سلام وقت تون بخیر

این سرویس ها تاریخ تحویل شون کی هست ؟

بعد میشه برای سایت دانلود انگلیسی وارز ازشون استفاده کرد؟

TukaNet
September 6th, 2013, 23:49
@استارتر محترم

تا جایی که بنده اطلاع دارم کسی هارد اس اس دی رو رید نمیکنه ...

در ضمن روی هارد اس اس دی شما فضای دانلود ارائه می کنید ؟

آیا اصلا با حجم و قیمت هاردهای اس اس دی آشنایی دارید ؟

درضمن سری کردن چند سرور "کلود" یا "رایانش ابری" نامیده نمیشه

اسکریپت های زیادی هستند که برای آپلود سنتر استفاده میشوند و همین کار رو می کنند

shyton021
September 7th, 2013, 03:16
سلام وقت تون بخیر

این سرویس ها تاریخ تحویل شون کی هست ؟

بعد میشه برای سایت دانلود انگلیسی وارز ازشون استفاده کرد؟

احتمال زیاد از دوشنبه فروش سرویس ها آغاز خواهد شد. بله مشکلی نداره!

downloaddl
September 7th, 2013, 03:33
راهی نداره که افر حجم دار هم بزارید ؟

نامحدود خیلی زیاد هست برای من که فقط استفاده کم دارم

shyton021
September 7th, 2013, 05:46
@استارتر محترم

تا جایی که بنده اطلاع دارم کسی هارد اس اس دی رو رید نمیکنه ...

در ضمن روی هارد اس اس دی شما فضای دانلود ارائه می کنید ؟

آیا اصلا با حجم و قیمت هاردهای اس اس دی آشنایی دارید ؟

درضمن سری کردن چند سرور "کلود" یا "رایانش ابری" نامیده نمیشه

اسکریپت های زیادی هستند که برای آپلود سنتر استفاده میشوند و همین کار رو می کنند

همکار بنده چند پست پیش ذکر کردند هارد ssd به خاطر هزینه بالا به صرفه نیست که به اشتباه ssd نوشته شد با رید 10 که توسط همکار من به صورت کامل اصلاح نشد!

در سرور از هارد SAS استفاده کردیم با رید 0 که به اشتباه ویرایش شده توسط همکار بنده! که همان طور قرار بود باشه! قطعا نه با رید!!! که بخاطر موضوعی که گفته شد از هارد ساس استفاده کردیم...

( درضمن سری کردن چند سرور "کلود" یا "رایانش ابری" نامیده نمیشه ) باشه بهتر شما اینجوری فکر کنید! اما نمی دونم چرا ایرانی ها اینجوری هستند! به هر حال ممنون بابت تذکرتون. فقط خواهشن بحث تاپیک رو به حاشیه نکشید این درست نیست!

shyton021
September 7th, 2013, 05:48
راهی نداره که افر حجم دار هم بزارید ؟

نامحدود خیلی زیاد هست برای من که فقط استفاده کم دارم

برای چه مصرفی می خواید سایتتون چی هست؟ و چه حجمی مورد استفاده شما هست

downloaddl
September 7th, 2013, 05:57
برای چه مصرفی می خواید سایتتون چی هست؟ و چه حجمی مورد استفاده شما هست

دانلود os

15 گیگ

parmenides
September 7th, 2013, 09:23
همکار بنده چند پست پیش ذکر کردند هارد ssd به خاطر هزینه بالا به صرفه نیست که به اشتباه ssd نوشته شد با رید 10 که توسط همکار من به صورت کامل اصلاح نشد!

در سرور از هارد SAS استفاده کردیم با رید 0 که به اشتباه ویرایش شده توسط همکار بنده! که همان طور قرار بود باشه! قطعا نه با رید!!! که بخاطر موضوعی که گفته شد از هارد ساس استفاده کردیم...

( درضمن سری کردن چند سرور "کلود" یا "رایانش ابری" نامیده نمیشه ) باشه بهتر شما اینجوری فکر کنید! اما نمی دونم چرا ایرانی ها اینجوری هستند! به هر حال ممنون بابت تذکرتون. فقط خواهشن بحث تاپیک رو به حاشیه نکشید این درست نیست!

نکته اول اینکه ما ایرانی‌‌ها پرسش گریم و این ویژگی خوبیه و من اگه جای شما بودم به جای اینکه ایرانی خراب کنم به سوالات فنی مطرح شده پاسخ فنی‌ مناسب میدادم که اعتبار کسب کنم. دوم اینکه توسعه یک کلود با قابلیت گسترش، شما که هیچ کل بچه‌های این فرم هم جمع بشن نمی‌تونن انجام بدن (شما گفتین خودتون اینکارو انجام دادین). رایانش ابری یه اصول و زیر ساخت‌هایی‌ داره شما اگه این زیر ساخت‌ها رو روشن نکنی‌ و ازشون دفاع نکنی‌ وب مستر‌ها اعتماد نمی‌کنن. این چند نکته از نظر خودم به جهت کمک به شما گفتم نه جهت انحراف بحث و چیز دیگه.
موفق باشین.:67:

aalireza439
September 7th, 2013, 10:37
با این قیمت سر یک ماه نشده ، ورشکست می کنید.

OPENFIRE
September 7th, 2013, 12:50
با FTP و CURL میشه این کار رو انجام داد - تقسیم منابع و استفاده از rewrite engine برای لینک ها - این کار رو 2 سال پیش به شخصه انجام دادم
در رابطه با تکنولوژی به کار رفته اگه توضیح بدید - چون ابری نیست این تکنولوژی - اگه هم باشه جای بسیار تقدیر داره - چون اوپن استک رو داره ناسا با سرمایه های میلیون دلاری حمایت میکنه /:)
پخش کردن فایل ها سپس جمع کردن اونها به صور ت part to part یک روش منسوخ هست

OPENFIRE
September 7th, 2013, 12:57

اگه شما وقت گذاشته بودید و به جای اینکه پلتفرم جدید بدید - دست به گسترش سیستم متن باز میزدید موفق تر بودید - در ضمن یوزر
TukaNet چند سال هست که با تکنولوژی ابری سرو کار دارند و در حال حاضر ارایه میدن -
یه پیشنهاد هم میدم اینه که به این لینک یه سر بزنید : Home OpenStack Open Source Cloud Computing Software (http://www.openstack.org/)
و این OpenStack Storage OpenStack Open Source Cloud Computing Software (http://openstack.org/software/openstack-storage/)

اینا سیستمی رو طراحی کردن که آمازون داره ازش با عنوان S3 یا همون AWS استفاده میکنه - نیاز به راهنمایی بیشتر بود در خدمتم !

navid2zp
September 7th, 2013, 13:23
امکان افزایش سرعت لیمیت شده وجود داره؟
مثلا تا 2مگابایت؟

wanener
September 7th, 2013, 13:32
سلام
شما مثبت نگاه کنید !
فرض رو بر این بذارید که این دوستمون تونستن 3 تا سرور رو به عنوان یک مینی کلود آماده کنند ! با هر تکنولوژی و سطح دانشی که دارند ! اصلا مهم نیست !
مهم این هست که ایشون میفرمایند نامحدود ! ماهی 35 هزارتومان
بنده کنجکاو هستم بدونم
1- دیتاسنتر محل ارائه کجا هست ؟
2-چه تعداد دیسک SAS با riad0 به هم وصل شدن روی هر سرور و چه مقدار فضای قابل دستیابی برای من به عنوان یوز هست ( نگران انتقال اطلاعات و پهنای باندی که من می خواهم اطلاعات رو از اون به سرور های شما منتقل کنم نباشید سرور من 100ترابایت با پورت 1 گیگابایت رو میتونه در اختیار من بذاره که برای 20 ترابایت اطلاعاتی که میخوام به سرویس شما منتقل کنم فقط میشه 1/5 کل ظرفیت )
شما وقتی که هر کاربر رو روی 4 مگابیت محدود کردید یعنی با 2 سایت بزرگ موزیکی که روی سرورهاتون دارید شبها روی مجموعه سرورهای شما حداقل 1.5 گیگابیت ترافیم وجود داره ( این را طبق تجربه هر روزه خودموندر خصوص سرورهای سیاتهای دانلود عرض میکنم و تعداد انکشن اونها ) پس باید حداقل پورت 10گیگابیت در دسترس داشته باشد که بتونید به سرویس به سایتهای بیشتر ادامه بدید
بنابراین روی سرور شما ظرفیت کافی برای انتقال اطلاعات من وجود داره
چون ما هم ظرفیت کافی رو داریم ( 1Gbps) شما هم که ما کل پهنای باند رو استفاده کنیم تازه میشه 1/10 ظرفیت شما !
پس لطفا اگر مشکلی نیست لینک سفارش ارسال بفرمائید تا بنده سفارش بدهم.

shyton021
September 7th, 2013, 14:51
دانلود os

15 گیگ

فعلا قیمت رو نمی تونیم پایین بیاریم

shyton021
September 7th, 2013, 14:57
با این قیمت سر یک ماه نشده ، ورشکست می کنید.

مشکلی از نظر پایدار نگه داشتن سرور ها نداریم! و مشتری هایی که تا به الان اعلام امادگی کردند و چند سایت بزرگی که 100% باما همکاری خواهند کرد این موضوع را اثبات می کند.

OPENFIRE
September 7th, 2013, 15:40
مشکلی از نظر پایدار نگه داشتن سرور ها نداریم! و مشتری هایی که تا به الان اعلام امادگی کردند و چند سایت بزرگی که 100% باما همکاری خواهند کرد این موضوع را اثبات می کند.
اگه میشه بیشتر توضیح بدید تا من قید سرور های آرشیو ovh با ماهانه 1 میلیون هزینه رو بزنم و به سرور شما مهاجرت کنم
خوش حال میشم با 35 هزارتومان 36 ترابایت فضا داشته باشم !

diges
September 7th, 2013, 16:05
دوست من این طرح شما با این روش نهایت شکست می خوره .

می تونستید با قرار دادن حجم و قیمت مناسب برید سوی پیشرفت شرکتی مثل گوگل فضا ارایه می ده هم بر اساس حجم کار می کنه نه نامحدود .

من فکر می کنم هدف شما از این کار فعلا تست سیستم هست تا بعدا بتونیم قیمت با با توجه سرویس ها بیشتر کنید .

babelirani
September 7th, 2013, 16:10
اگه میشه بیشتر توضیح بدید تا من قید سرور های آرشیو ovh با ماهانه 1 میلیون هزینه رو بزنم و به سرور شما مهاجرت کنم

ممنون میشم این سرور 36 تراباتی که ماهانه 1 میلیون هزینه برمیداره به بنده هم معرفی کنید

milad4292
September 7th, 2013, 16:13
ممنون، لیمت که شده بخاطر پایداری کیفیت تا 4096 کیلوبیت به عبارت دیگر 512 کیلوبایت سرعت دانلود

دوستان فکر آپلود هم بکنید! درسته کاربری که دانلود میکنه سرعت میانگین 120-2048 کیلوبیت داره اما وبمستر برای اینکه بتونه آپدیت سریع داشته باشه حداقل باید سرعتی حدود 10 مگابایت در اختیار داشته باشه.
اکثر سایت های دانلودی ایران در رنج زمانی خاص (معمولا 10 تا 12 و 4 تا 9) آپدیت میشن و در این مدت بیشترین فشار روی سرور میاد. با فرض اینکه 10 نفر همزمان آپلود کنند و سرعت هر کدوم 10 مگابایت (حداقل!) باشه, سرور یک گیگ کاملا اشغال میشه و سرعتی برای بقیه آپلودرها و دانلودرها نخواهد بود

پ.ن: شاید سرعت 10 مگابایت که گفتم کمی به نظر شما زیاد باشه ولی این سرعت به نظر من میانگین هم نیست! سرعت معمول آپلود برای من بیشتر از 20 مگابایت هست (ftp ;) )

shyton021
September 7th, 2013, 16:18
نکته اول اینکه ما ایرانی‌‌ها پرسش گریم و این ویژگی خوبیه و من اگه جای شما بودم به جای اینکه ایرانی خراب کنم به سوالات فنی مطرح شده پاسخ فنی‌ مناسب میدادم که اعتبار کسب کنم. دوم اینکه توسعه یک کلود با قابلیت گسترش، شما که هیچ کل بچه‌های این فرم هم جمع بشن نمی‌تونن انجام بدن (شما گفتین خودتون اینکارو انجام دادین). رایانش ابری یه اصول و زیر ساخت‌هایی‌ داره شما اگه این زیر ساخت‌ها رو روشن نکنی‌ و ازشون دفاع نکنی‌ وب مستر‌ها اعتماد نمی‌کنن. این چند نکته از نظر خودم به جهت کمک به شما گفتم نه جهت انحراف بحث و چیز دیگه.
موفق باشین.:67:

با FTP و CURL میشه این کار رو انجام داد - تقسیم منابع و استفاده از rewrite engine برای لینک ها - این کار رو 2 سال پیش به شخصه انجام دادم
در رابطه با تکنولوژی به کار رفته اگه توضیح بدید - چون ابری نیست این تکنولوژی - اگه هم باشه جای بسیار تقدیر داره - چون اوپن استک رو داره ناسا با سرمایه های میلیون دلاری حمایت میکنه /:)
پخش کردن فایل ها سپس جمع کردن اونها به صور ت part to part یک روش منسوخ هست

اگه شما وقت گذاشته بودید و به جای اینکه پلتفرم جدید بدید - دست به گسترش سیستم متن باز میزدید موفق تر بودید - در ضمن یوزر چند سال هست که با تکنولوژی ابری سرو کار دارند و در حال حاضر ارایه میدن -
یه پیشنهاد هم میدم اینه که به این لینک یه سر بزنید : Home � OpenStack Open Source Cloud Computing Software (http://www.openstack.org/)
و این OpenStack Storage � OpenStack Open Source Cloud Computing Software (http://openstack.org/software/openstack-storage/)

اینا سیستمی رو طراحی کردن که آمازون داره ازش با عنوان S3 یا همون AWS استفاده میکنه - نیاز به راهنمایی بیشتر بود در خدمتم !

من نمی دونم دوستان چرا اینقدر حرفه ای به این موضوع نگاه کردند!من گفتم یکم حرفه ای هست اینکار نه در این حد که شما با پروژه های سنگینی مانند اوپن استک مقایسه کنید! که کاملا متفاوت هست ... شاید بنده یا همکارم درست توضیح ندادند.

ساختن یک پنل برای مدیریت فایل و طوری کد نویسی کردن که فایل ها به ترتیب به روی سرور ها اپلود بشه ! کار اینقدر مشکل، پیچیده و پر هزینه ای نیست! و نیاز نیست به یک پروژه حرفه ای ابری سازی سرور در سطح جهان مقایسه بشه

در مورد مسئله بعدی هم که دوست عزیزمون گفتند کار خودتون هست! خیر من تنها انجام ندادم کار اصلی بنده طراحی سایت و کدنویسی هست این پروژه به عنوان پروژه پایان ترم 4 دانشجو دکترای نرم افزار کامپیوتر در دانشگاه امیر کبیر تهران در ترم گذشته بوده که از دوستان من هستند و با تغییرات در ان هدفمون کسب در امدی از این ضمینه بودیم..

در مورد مسئله بعدی که یکی از دوستان گفتند من این کارو 2 سال پیش انجام دادم ! بسیار عالی هست اگر این کارو انجام دادید و ما بیان کردیم اولین فرد یا شرکتی هستیم که این کارو کرده منظور در سطح تجاری بوده و جسارت بیشتری نبوده و نخواهد بود.

و گفتند این کار ابری سازی نیست شاید نظر شما کاملا درست باشه و من براش احترام قائل هستم و فکر هم نمی کنم اینقدر نام مهم باشه بیشتر کاری که این پروژه انجام می ده و فکر می کنم کاربردی هم هست اهمیت داره.

و باز هم در پایان این بحث ! پروژه که انجام شده اصلا قابل قیاس با پروژه های ابری سازی سرور در سطح جهان که دوستان نام بردند نیست و کاملا در سطح پایین تر و مبتدی تر انجام شده.

delta
September 7th, 2013, 16:23
یک پیشنهاد بهتون میدم دوست گرامی..سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندند..با چشم خودتون دارید میبینید ایرانی جماعت سرویس نامحدود تو سرش نمیره 35 هزار تومان!! چرا محدود نمیکنید با حجم بالا؟ مثلا هر 100 گیگ 10 هزار تومان! یا 300 گیگ 30 هزار تومان.مطمعن باشید با این قیمت و حجم هم بدید کیلویی مشتری میاد براتون و حرفی هم براتون نمیمونه.. چون مطمعن هستم شما نامحدود بزارید روز اول مشتریتون بالای 1 ترابایت میریزه تو هارد و بعد با کوچکترین مشکل سرور دادش در میاد و تاپیک شکایت و.. میزنه براتون...

shyton021
September 7th, 2013, 16:24

میگم بعضی از دوستان هدفشون انحراف بحث تاپیک هست...

شما اگر چند پست پیش رو کامل می خواندید من در 2 بخش توضیح دادم:

دوست عزیز اگر سایت دانلود داشته باشید باید بدونید یک لینک اضافه یا دو لینکه کردن فایلهای دانلودی چه قدر به کار میاد..نیازی نیست با سرویس ایشون کل حجم فایلها و.. رو ریخت تو سرورش..میشه حداقل به عنوان لینک دوم دانلودی ازش استفاده کرد..سایتهای دانلود ماهانه 1 ترابایت فایل نمیزارند برای دانلود.. حداقل 300 گیگ نهایتش هست.میشه همین سرور رو 1 ماه یک ماه لینکها رو پاک کرد! و به عنوان لینک دوم ازش استفاده بهینه کرد...

دقیقا این دوستمون به درستی اشاره کردند! من در چند پست بالایی هم در جواب یکی از دوستان پاسخ دادم که انتقال کل آرشیو مثلا یک سایت فیلم که در طول 2 سال جمع آوری شده و حجمی بیش از 15 ترابایت داره اصلا نه به صرفه هست نه منطقی و بسیار زمان بر! ما الان با چند سایت بزرگ موزیک همکاری می خواهیم بکنیم قرار ارشیو چند ماه اخیر به همراه پست های جدید که از این به بعد روی سایت قرار می دهند بر روی این سرور ها میزبانی کنند ...

با سلام

سلام
مسلما حق با شماست و برای شروع کار یکباره همچین حجم اطلاعات رو انتقال دادن به سرویس های ما کار عاقلانه ای نیست بحث میزان هارد سرور های ما هم که نباشه انتقال این میزان فایل از سرور خودتان پهنای باند زیاد و زمان زیادی رو صرف خواهد کرد.
اما ما تا همین الان با دو سایت بزرگ موزیک که فکر می کنم پر بیینده ترین سایت های موزیک باشن در بین فارسی زبانان ها تا جایی که من اطلاع دارم تا چند روز آینده 100% هم کاری خواهیم کرد اما به این صورت که دایرکتوری که مال چند ماه اخیر این سایت بوده فقط انتقال پیدا می کنه به همراه پست های جدیدی که بعد از آن قرار خواهد گرفت...
اما در مورد قیمت ! این قیمت قیمت اصلی نیست! و با تخفیف ارائه شده برای شروع کار این برآورد شده است که فقطم به دوستانی که از این تاپیک اعلام امادگی خواهند کرد تعلق خواهد گرفت.
در مورد این موضوعی که فرمودید بعد از مدتی به بهانه های مختلف محدود کردن... باید بگم که این پروژه رو ما چند ماهی هست در حال انجامش بودیم و کاملا در مورد ان تحقیق به عمل امده و با سایت های دانلود زیادی در مورد آن صحبت کردیم که احتمال بسیار زیادی خیلی از این سرویس ها به سرورهای ما انتقال خواهد یافت و همان جور که تا به همین امروز مشتریان زیادی اعلام امادگی کردند و مشکلی از نظر تامین هزینه های سرور ها نخواهیم داشت اتفاقا تا چند هفته آینده به همین صورت با دوستان همکاری کنیم از 3 سرور به 6 سرور سرویس های کلود رو افزایش خواهیم داد.

milad4292
September 7th, 2013, 16:28
من نمی دونم دوستان چرا اینقدر حرفه ای به این موضوع نگاه کردند!من گفتم یکم حرفه ای هست اینکار نه در این حد که شما با پروژه های سنگینی مانند اوپن استک مقایسه کنید! که کاملا متفاوت هست ... شاید بنده یا همکارم درست توضیح ندادند.

دوست عزیز
دوستان حرفه ای به این قضیه نگاه میکنن چون از نظر منطقی ارائه سرویس نامحدود با این قیمت ممکن نیست (حداقل تو ایران!)
از طرف دیگه هم عده ای دو دل هستند و نمیدونند که میشه به این سرویس اعتماد کرد یا نه چون به قول یکی از دوستان "دیتا مثل ناموس وبمستره" نمیخوان خطر کنن

shyton021
September 7th, 2013, 16:37
یک پیشنهاد بهتون میدم دوست گرامی..سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندند..با چشم خودتون دارید میبینید ایرانی جماعت سرویس نامحدود تو سرش نمیره 35 هزار تومان!! چرا محدود نمیکنید با حجم بالا؟ مثلا هر 100 گیگ 10 هزار تومان! یا 300 گیگ 30 هزار تومان.مطمعن باشید با این قیمت و حجم هم بدید کیلویی مشتری میاد براتون و حرفی هم براتون نمیمونه.. چون مطمعن هستم شما نامحدود بزارید روز اول مشتریتون بالای 1 ترابایت میریزه تو هارد و بعد با کوچکترین مشکل سرور دادش در میاد و تاپیک شکایت و.. میزنه براتون...

دوست عزیز
دوستان حرفه ای به این قضیه نگاه میکنن چون از نظر منطقی ارائه سرویس نامحدود با این قیمت ممکن نیست (حداقل تو ایران!)
از طرف دیگه هم عده ای دو دل هستند و نمیدونند که میشه به این سرویس اعتماد کرد یا نه چون به قول یکی از دوستان "دیتا مثل ناموس وبمستره" نمیخوان خطر کنن

هدف اصلی ما میزبانی فایل سایت های موزیک و فیلم بوده برای همین فضایی برای ما اشغال نخواهند کرد البته قرار نیست به یکباره کل ارشیو این سایت که در چند سال جمع شده به سرویس های ما انتقال پیدا کنه!

در مورد اینکه حرفه ای نگاه می کنن منظورم با دوستی بود که از نظر فنی با پروژه سنگین اوپن استک مقایسه کردند این کارو...

اما به گفته دوست عزیز کاربر delta اگر واقعا این موضوع مسئله دار هست بسیار خوب با شروع فروش سرویس ها پلان های حجمی در نظر می گیریم که حداقل یک سری از مسائل حل بشه!

البنه اول بحث هم گفتم هدفم از ایجاد این تاپیک تا قبل فروش سرویس دریافت انتقادات پیشنهادات و راهنمایی دوستان هست ! که واقعا خوبه و از اون استفاده خواهیم کرد.

milad4292
September 7th, 2013, 17:06
دوستان فکر آپلود هم بکنید! درسته کاربری که دانلود میکنه سرعت میانگین 128-2048 کیلوبیت داره اما وبمستر برای اینکه بتونه آپدیت سریع داشته باشه حداقل باید سرعتی حدود 10 مگابایت در اختیار داشته باشه.
اکثر سایت های دانلودی ایران در رنج زمانی خاص (معمولا 10 تا 12 و 4 تا 9) آپدیت میشن و در این مدت بیشترین فشار روی سرور میاد. با فرض اینکه 10 نفر همزمان آپلود کنند و سرعت هر کدوم 10 مگابایت (حداقل!) باشه, سرور یک گیگ کاملا اشغال میشه و سرعتی برای بقیه آپلودرها و دانلودرها نخواهد بود

پ.ن: شاید سرعت 10 مگابایت که گفتم کمی به نظر شما زیاد باشه ولی این سرعت به نظر من میانگین هم نیست! سرعت معمول آپلود برای من بیشتر از 20 مگابایت هست (ftp ;) )

در مورد مشکلاتی که ممکنه زمان آپلود به وجود بیاد نظری ندارید؟

shyton021
September 7th, 2013, 17:15
در مورد مشکلاتی که ممکنه زمان آپلود به وجود بیاد نظری ندارید؟
شما نظرتون اینه که محدودیت برای اپلود بر داریم؟ یا بیشتر کنیم!

من دقیق منظورتون رو متوجه نشدم.

milad4292
September 7th, 2013, 17:19
شما نظرتون اینه که محدودیت برای اپلود بر داریم؟ یا بیشتر کنیم!

من دقیق منظورتون رو متوجه نشدم.

مطالعه کنید

دوستان فکر آپلود هم بکنید! درسته کاربری که دانلود میکنه سرعت میانگین 128-2048 کیلوبیت داره اما وبمستر برای اینکه بتونه آپدیت سریع داشته باشه حداقل باید سرعتی حدود 10 مگابایت در اختیار داشته باشه.

shyton021
September 7th, 2013, 17:19
دوست من این طرح شما با این روش نهایت شکست می خوره .

می تونستید با قرار دادن حجم و قیمت مناسب برید سوی پیشرفت شرکتی مثل گوگل فضا ارایه می ده هم بر اساس حجم کار می کنه نه نامحدود .

من فکر می کنم هدف شما از این کار فعلا تست سیستم هست تا بعدا بتونیم قیمت با با توجه سرویس ها بیشتر کنید .

بله ، ما هدفمون از ایجاد این تاپیک تا قبل شروع فروش سرویس ها دریافت پیشنهادات و انتقاداتون هست که داریم بسیار استفاده می کنیم!

احتمال زیاد با صحبت هایی که شد به هنگام فروش سرویس ها پلان های حجمی در نظر خواهیم گرفت.

shyton021
September 7th, 2013, 17:23
مطالعه کنید
بله این نوشته رو کامل خواندم!

اما در چند تاپیک قبل اشاره کردم هدف ما از ارائه این سرویس به سایت های دانلود موزیک فیلم انیمیشن ویدئو کلیپ و نرم افزار ... هست که حجم های زیادی ندارند و معمولا زیر 600 مگابایت هستند و بیشتر مصرفشون پورت و در واقع پهنای باند هست! که فکر نمی کنم برای این دسته کاربران این محدودیت اپلود مشکل ساز باشه!
البته شاید من منظور شمارو کامل و درست متوجه نشده باشم پاسخی که دادم از برداشی که از پستتون کردم بود.

milad4292
September 7th, 2013, 17:27
بله این نوشته رو کامل خواندم!

اما در چند تاپیک قبل اشاره کردم هدف ما از ارائه این سرویس به سایت های دانلود موزیک فیلم انیمیشن ویدئو کلیپ و نرم افزار ... هست که حجم های زیادی ندارند و معمولا زیر 600 مگابایت هستند و بیشتر مصرفشون پورت و در واقع پهنای باند هست! که فکر نمی کنم برای این دسته کاربران این محدودیت اپلود مشکل ساز باشه!

البته شاید من منظور شمارو کامل و درست متوجه نشده باشم پاسخی که دادم از برداشی که از پستتون کردم بود.

بازم متوجه نشدید!
دوست عزیز شما فرمودید که محدودیت دانلود روی 512 کیلوبایت در ثانیه هست درسته؟
حالا سوال من اینه که محدودیت آپلود روی چند مگابایت خواهد بود؟
این مقدار اگر زیر 10 مگابایت باشه کارایی بالایی نخواهد داشت!
بهتر از این نمیتونم توضیح بدم

shyton021
September 7th, 2013, 17:44
بازم متوجه نشدید!
دوست عزیز شما فرمودید که محدودیت دانلود روی 512 کیلوبایت در ثانیه هست درسته؟
حالا سوال من اینه که محدودیت آپلود روی چند مگابایت خواهد بود؟
این مقدار اگر زیر 10 مگابایت باشه کارایی بالایی نخواهد داشت!
بهتر از این نمیتونم توضیح بدم
بله،
منم گفتم خدمتتون برای چه سایت هایی پیشنهاد میشه این سرویس پس عملا 10 مگابایت سرعت اپلود به کارشون نماید اگر هم بیاد باعث کاهش کیفیت سرویس میشه برای همین ما بر روی 1 مگابایت آپلود رو محدود کردیم. البته برای شروع کار چون دوستان حجم بالا تری رو به یکباره می خوان اپلود کنن و از سرور های قبلی به سرویس های ما انتقال بدم این محدودیت رو کمتر خواهیم کرد تا با سرعت بیشتری انتقال انجام شود.

milad4292
September 7th, 2013, 18:23
بله،
منم گفتم خدمتتون برای چه سایت هایی پیشنهاد میشه این سرویس پس عملا 10 مگابایت سرعت اپلود به کارشون نماید اگر هم بیاد باعث کاهش کیفیت سرویس میشه برای همین ما بر روی 1 مگابایت آپلود رو محدود کردیم. البته برای شروع کار چون دوستان حجم بالا تری رو به یکباره می خوان اپلود کنن و از سرور های قبلی به سرویس های ما انتقال بدم این محدودیت رو کمتر خواهیم کرد تا با سرعت بیشتری انتقال انجام شود.

ببخشید اگر سرعت بالای 1 مگابایت به کار سایتهای فیلم نمیاد پس به کار چه نوع سایت هایی میاد؟
تا اونجایی که من میدونم بزرگترین آرشیو ها مال سایت های فیلم هست و آپدیت روزانه بالایی دارند!

shyton021
September 7th, 2013, 19:00
ببخشید اگر سرعت بالای 1 مگابایت به کار سایتهای فیلم نمیاد پس به کار چه نوع سایت هایی میاد؟
تا اونجایی که من میدونم بزرگترین آرشیو ها مال سایت های فیلم هست و آپدیت روزانه بالایی دارند!
خوب یک فیلم معمولا حجم ان 600 مگابایت تا 2 گیگ است که بالای1 گیگ معمولا برای فیلم های با کیفیت بلوری می باشد که اگر سرعت اپلود بر روی 1 مگابایت لیمیت شده باشد زمانی که طول می کشد این فیلم اپلود شود 700 ثانیه برابر با 11 دقیقه تا 33 دقیقه می باشد. که از روی هارد فرد با اینترنت ایران که مسلما نیست و معمولا اپلود از لینک می باشد، که خوب ادرس لینک رو وارد و دکمه اپلود رو می زنید و خود سیستم کار اپلود رو انجام میده یا از طریق دیگه که باز مشکل ساز نخواهد بود!

اما گفتم در پست قبلی برای شروع کار چون دوستان بخشی از دایرکتوری های سایت رو می خوان انتقال بدن یکباره محدودیت رو تا جایی که می تونیم بر می داریم! که انتقال فایل ها سریع انجام بشه.

و اینم باز بعد 4بار تکرار می کنم قرار نیست کل دایکرکتوری سایتی که توی 2 سال جمع شده یکباره به سرور ما منتقل بشه ! معمولا دایرکتوری چند ماه اخیر به همراه پست های جدید سایت رو روی این سرویس ها منتقل می کنند.

سرعت های بالا به درد سایت هایی که بازی های چند گیگی مستند های چندین پارتی و از این قبیل..

OPENFIRE
September 7th, 2013, 19:03
ممنون میشم این سرور 36 تراباتی که ماهانه 1 میلیون هزینه برمیداره به بنده هم معرفی کنید
از سری آرشیو و کلود استورج ovh میتونید مشاهده کنید

OPENFIRE
September 7th, 2013, 19:11
پروژه به عنوان پروژه پایان ترم 4 دانشجو دکترای نرم افزار کامپیوتر در دانشگاه امیر کبیر تهران در ترم گذشته بوده که از دوستان من هستند و با تغییرات در ان هدفمون کسب در امدی از این ضمینه بودیم..
! این نکته واقعا عجیبه /:)
من دیگه حرفی ندارم
ولی ولی ! بهتر بود روی اوپن سورس ها کار میکردید - تقسیم (یا بهتره بگم تسهیم )منابع اعم از هارد تا پورت به هیچ عنوان بدون تکنولوژی ابری امکان پذیر نیست -امیدوارم موفق باشید -
در ضمن اوپن استک اسمش بزرگه ! با یکم تحقیق به کارهای شگفت انگیزی در سطح جهانی میرسید
opensource is better!

navid2zp
September 7th, 2013, 19:27
دوست عزیز کاربران از وی پی اس برای آپلود استفاده می کنند و عملا کم پیش میاد از لینک و یا کامپیوتر خودشون آپلود کنند
با توجه به این که گفتید بیشتر با سایت های فیلم کار می کنید میتونم بگم 100% آپلودی ها از وی پی اس هست که 11 دقیقه زمان بسیار بسیار بالایی هست

ما سایت انگلیسی زبان داریم که مربوط به دانلود هست و حجم بسیاری از مطالب مربوط به فیلم ها هست
سوال من اینجاست آیا شما میتونید این مقدار رو میزبانی کنید؟
البته فایل ها ماندگاری بالایی ندارند و میشه هر 1 ماه فایل رو پاک کرد ولی توی همین مدت آرشیو میتونه به چند ترابایت برسه

babelirani
September 7th, 2013, 19:30
امیدوارم موفق باشید در صورتی که فعالیتتون رو هم اغاز کردید ما به عنوان تست به صورت یک ماه استفاده میکنیم در صورتی که جوابگو بود به عنوان لینک کمکی ازش استفاده خواهد شد

از سری آرشیو و کلود استورج ovh میتونید مشاهده کنید

دوست عزیز تنها چیزی که ما دیدیم big hg xl هستش که 472,61 € که در بهترین حالت نزدیک 2 میلیون میشه ها

shyton021
September 7th, 2013, 19:31
دوست عزیز کاربران از وی پی اس برای آپلود استفاده می کنند و عملا کم پیش میاد از لینک و یا کامپیوتر خودشون آپلود کنند
با توجه به این که گفتید بیشتر با سایت های فیلم کار می کنید میتونم بگم 100% آپلودی ها از وی پی اس هست که 11 دقیقه زمان بسیار بسیار بالایی هست

ما سایت انگلیسی زبان داریم که مربوط به دانلود هست و حجم بسیاری از مطالب مربوط به فیلم ها هست
سوال من اینجاست آیا شما میتونید این مقدار رو میزبانی کنید؟
البته فایل ها ماندگاری بالایی ندارند و میشه هر 1 ماه فایل رو پاک کرد ولی توی همین مدت آرشیو میتونه به چند ترابایت برسه

مشکلی نداریم هدفمون همینه بهترین انتخاب کنیم من نه سایت فیلم داشتم نه سرورهای دانلود برای همین این تاپیک رو زدیم که دوستانی که در این ضمینه حرفه هستند از نظراتشون استفاده کنیم و روی سرویس پیاده سازی بشه! اگر نیاز به افزایش سرعت اپلود باشه کاری نداره و انجام خواهد شد.

با صحبت ها گه گفته شد افر ها رو به صورت پلان های حجمی می گذاریم که در این صورت هیچ مشکلی از نظر فضا نخواهیم داشت.

shyton021
September 7th, 2013, 19:35
امیدوارم موفق باشید در صورتی که فعالیتتون رو هم اغاز کردید ما به عنوان تست به صورت یک ماه استفاده میکنیم در صورتی که جوابگو بود به عنوان لینک کمکی ازش استفاده خواهد شد

ممنون که اطلاع دادین ! شما هم موفق باشید.

shyton021
September 7th, 2013, 21:42
سلام
شما مثبت نگاه کنید !
فرض رو بر این بذارید که این دوستمون تونستن 3 تا سرور رو به عنوان یک مینی کلود آماده کنند ! با هر تکنولوژی و سطح دانشی که دارند ! اصلا مهم نیست !
مهم این هست که ایشون میفرمایند نامحدود ! ماهی 35 هزارتومان
بنده کنجکاو هستم بدونم
1- دیتاسنتر محل ارائه کجا هست ؟
2-چه تعداد دیسک SAS با riad0 به هم وصل شدن روی هر سرور و چه مقدار فضای قابل دستیابی برای من به عنوان یوز هست

1- فعلا
redstation
2- 2x 3TB SAS 7,200 RPM بر روی هر سرور که در کل 3 سرور می شود 18 ترابایت فعلا در صورت نیاز اضافه خواهیم کرد.

ولی با صحبت هایی که شد تصمیم به فروش افر به صورت حجمی داریم

wanener
September 9th, 2013, 01:59
1- فعلا
redstation
2- 2x 3TB SAS 7,200 RPM بر روی هر سرور که در کل 3 سرور می شود 18 ترابایت فعلا در صورت نیاز اضافه خواهیم کرد.

ولی با صحبت هایی که شد تصمیم به فروش افر به صورت حجمی داریم

سلام
من پاسخ رو کاملنگرفتم
ضمنا شما اگر نظر سنجی میخواستید ایجاد کنید نباید در بخش فروش پست میزدید!
چی شد عقب نشیدینی کردید ؟
وقتی اسم نامحدود رو میارید یا باید پالیسی هاتون رو هم ذکر کنید یا اگر گفتید نامحدود دیگه شرط نداریم که فلان سایت آرشوی جدیدش رو میاره ! من سایت سراغ دارم پست و آرشیو خریده ظرف 1 ماه کل پست ها رو درج کرد در سایت جدید و آرشیو هم آپلود کرد ! ؟
با این سایت چه می کنید ؟ میگوئید این خلاف قوانین است !؟ یا سرویس می دهید ؟
با 18 ترابایت میخواهید هاست نامحدود بدهید ؟
با سرور پورت 200 میخواهید پهنای باند نامحدود بدهید؟

دوستان پیشنهاد میکنم از بالا نگه داشتن این تاپیک بی سر و ته که هیچ پایه و اساس فنی ، علمی و اقتصادی نداره خودداری کنید و بزارید در اعماق این سایت به فراموشی سپرده بشه که افرادی مثل ایشون از عناوین فریبنده به عنوان راهکاری برای بازاریابی استفاده نکند . در نهایت هم بفرمایند
تمیممون عوض شد میخواهیم حجمی ارائه کنیم !
اخه بنده خدا ! ایرانی جماعت متخصص کپی هست 4 تا اسم دیدی و استفادش رو روی کاغذ دیدید دلیل نمیشه برای شما عملی باشه !
شما حتما میدونید که کلود حداقل چیزی که نیاز داره Replication دائمی داده ها مثلا در فایل سیستم ZFS هست !
اصلا تا به حال تست کردید 2 سرو ررد استیشن داخل دیتاسنتر با چه سرعتی میتونن با هم ارتباط داشته باشند ؟
من به شخص 4 کلاس مختلف سرور و حدود 10 سرور رو تست کردم ! حداکثر همون پورت ارتباطی که به صورت گارانتی شده ارائه شده ! دیتاسنتر هنوز نتونسته ترافیکش رو تفکیک کنه
ببینم شما با 200 مگابیتی که هم داره دانلود و آپلود کاربر رو تامین میکنه میخواهید زیرساخت ارتباطی ابر کوچیک خودتون رو فراهم کنید ؟ با چند مگابیت
!

parmenides
September 9th, 2013, 15:56
سلام
من پاسخ رو کاملنگرفتم
وقتی اسم نامحدود رو میارید یا باید پالیسی هاتون رو هم ذکر کنید یا اگر گفتید نامحدود دیگه شرط نداریم که فلان سایت آرشوی جدیدش رو میاره ! من سایت سراغ دارم پست و آرشیو خریده ظرف 1 ماه کل پست ها رو درج کرد در سایت جدید و آرشیو هم آپلود کرد ! ؟

دوستان پیشنهاد میکنم از بالا نگه داشتن این تاپیک بی سر و ته که هیچ پایه و اساس فنی ، علمی و اقتصادی نداره خودداری کنید و بزارید در اعماق این سایت به فراموشی سپرده بشه که افرادی مثل ایشون از عناوین فریبنده به عنوان راهکاری برای بازاریابی استفاده نکند . در نهایت هم بفرمایند
اخه بنده خدا ! ایرانی جماعت متخصص کپی هست 4 تا اسم دیدی و استفادش رو روی کاغذ دیدید دلیل نمیشه برای شما عملی باشه !
شما حتما میدونید که کلود حداقل چیزی که نیاز داره Replication دائمی داده ها مثلا در فایل سیستم ZFS هست !
اصلا تا به حال تست کردید 2 سرو ررد استیشن داخل دیتاسنتر با چه سرعتی میتونن با هم ارتباط داشته باشند ؟
من به شخص 4 کلاس مختلف سرور و حدود 10 سرور رو تست کردم ! حداکثر همون پورت ارتباطی که به صورت گارانتی شده ارائه شده ! دیتاسنتر هنوز نتونسته ترافیکش رو تفکیک کنه
ببینم شما با 200 مگابیتی که هم داره دانلود و آپلود کاربر رو تامین میکنه میخواهید زیرساخت ارتباطی ابر کوچیک خودتون رو فراهم کنید ؟ با چند مگابیت
!

به نظر میرسه که کاربر wanener یه کم زیادی ناراحت شده از این سرویسی که این دوستان میخوان ارائه کنن. عجیبه! شما خودتو اینقدر عصبانی‌ نکن دوست من اجازه بده سرویس دادن شروع بشه و قضاوت به عهدهٔ کاربران سرویسه. این برخورد زیادی بی‌ انصافیه یه کم به پیشرفت هم دیگه کمک کنیم هم جای دوری نمیره. در ضمن با عصبانیتی که تو پست شما دیده می‌شه ارزش حرفای فنی که زدی هم زیر سوال میره.

shyton021
September 9th, 2013, 16:07
سلام
من پاسخ رو کاملنگرفتم

!

من هیچ حرفی ندارم :| از مدیران می خوام پست این کاربر رو حذف کنن چون اسپمی بیش نیست! ایشون فروشنده سرور هستند بهشون بر خورده سرویس جدیدی بیاد و مشتری هاشون رو بگیره که اینقدر دل خور هستند

اولا که این سرویس هاست نامحدود نیست ! دوما اینکه
پورت 200!؟ یا مشکل خواندن دارید یا مشکل دیگه ای! :|
3 عدد سرور پورت 1 گیگ میشه 3 گیگ در واقع 300 مگابایت سرعت دانلود!
در مورد حجم هم قرار شد افر حجمی بدیم که مشکلی پیش نیاد!
ما نظر سنجی ایجاد نکردیم طی چند روز آینده فروش سرویس اغاز میشه در همین تاپیک قبلش می خواستم دوستانی که مدیر سایت های دانلود هستند انتقاد پیشنهاداتشون استفاده کنیم تا به روی سرویس ها پیاده بشه!
بعدشم شما نه اینجا مدیر سایت هستید نه ناظر به شما ارتباطی نداره! این تاپیک اگر مشکلی داشته باشه مدیران گرامی رسیدگی می کنند.

OPENFIRE
September 9th, 2013, 16:23
من هیچ حرفی ندارم :| از مدیران می خوام پست این کاربر رو حذف کنن چون اسپمی بیش نیست! ایشون فروشنده سرور هستند بهشون بر خورده سرویس جدیدی بیاد و مشتری هاشون رو بگیره که اینقدر دل خور هستند

ما نظر سنجی ایجاد نکردیم طی چند روز آینده فروش سرویس اغاز میشه در همین تاپیک قبلش می خواستم دوستانی که مدیر سایت های دانلود هستند انتقاد پیشنهاداتشون استفاده کنیم تا به روی سرویس ها پیاده بشه!
بعدشم شما نه اینجا مدیر سایت هستید نه ناظر به شما ارتباطی نداره! این تاپیک اگر مشکلی داشته باشه مدیران گرامی رسیدگی می کنند.

ایشون یکی از حرفه ای های انجمن هستن و فقط میخواستن شمایی که اطلاع کافی حتی از پورت سرور هم ندارید یکم به خودتون بیارن
redstation پورت پرمیوم رو خیلی گرونتر از اون چیزی که فکر میکنید میده ! بهتره یکم با قدیمی های انجمن آشنا بشید و ازشون درس بگیرید ! تا اینجوری بدون آگاهی جواب ندید !
در ضمن اون مشتری که با دیدن آفر شما بره همون بهتر که بره !
فقط خواستم گوشزد کنم !

shyton021
September 9th, 2013, 16:27
ایشون یکی از حرفه ای های انجمن هستن و فقط میخواستن شمایی که اطلاع کافی حتی از پورت سرور هم ندارید یکم به خودتون بیارن
redstation پورت پرمیوم رو خیلی گرونتر از اون چیزی که فکر میکنید میده ! بهتره یکم با قدیمی های انجمن آشنا بشید و ازشون درس بگیرید ! تا اینجوری بدون آگاهی جواب ندید !
الان مشکلتون دقیقا چیه!؟ ما سرویس دادیم کاربر ها استفاده کردند راضی بودند شما خیالتون راحت میشه؟

OPENFIRE
September 9th, 2013, 16:31
الان مشکلتون دقیقا چیه!؟ ما سرویس دادیم کاربر ها استفاده کردند راضی بودند شما خیالتون راحت میشه؟
بعضی موارد بعد از سه سال تست انواع سرور برام عجیبه ! برای همین حاضر به سکوت نیستم - همینطور باقی دوستان که اومدن و نظر انتقادی دادند - ازجمله حرفه ای ها -انتقادپذیر باشید تا پیشرفت کنید

OPENFIRE
September 9th, 2013, 16:41
بهتره واژه کلود رو هم بردارید - و هاست دانلود نا محدود بگذارید - در ضمن بد نیست به سایت هایی مثل uploadbaz.comو hipfile.com
هم سر بزنید برای شروع خوبه :) SibSoft Ltd: Perl custom software development and file sharing solutions (http://sibsoft.net/) تکنولوژی Xfile Sharing خیلی جلوتر از شما حرکت کرده

shyton021
September 9th, 2013, 17:42
بهتره واژه کلود رو هم بردارید - و هاست دانلود نا محدود بگذارید - در ضمن بد نیست به سایت هایی مثل uploadbaz.comو hipfile.com
هم سر بزنید برای شروع خوبه :) SibSoft Ltd: Perl custom software development and file sharing solutions (http://sibsoft.net/) تکنولوژی Xfile Sharing خیلی جلوتر از شما حرکت کرده
به سایت هایی مثل uploadbaz.comو hipfile.com هم سر بزنید

از این جمله متوجه شدم کلا شما مشکل دارین :) اوکی موفق باشد.

دموی سرویس قرار بگیره از این جمله مسخره که گفتید خجالت می کشید! و مخصوصا لینکی که دادید! چند روز آینده متوجه می شید ایرانی ها کمتر نیستند :)

OPENFIRE
September 9th, 2013, 19:56
به سایت هایی مثل uploadbaz.comو hipfile.com هم سر بزنید

از این جمله متوجه شدم کلا شما مشکل دارین :) اوکی موفق باشد.

دموی سرویس قرار بگیره از این جمله مسخره که گفتید خجالت می کشید! و مخصوصا لینکی که دادید! چند روز آینده متوجه می شید ایرانی ها کمتر نیستند :)
قرار بدید -استقبال میکنیم !

shyton021
September 9th, 2013, 20:00
قرار بدید -استقبال میکنیم !
ما قبل از این هم قرار نبود بدون ارائه دمو به کسی سرویسی بفروشیم! :) اولین پست هم توجه کنید خط اخر نوشته شده! پس صبر کنید سرویس قرار بگیره بعد قضاوت کنید و بعد بیاید با سایت های اپلود ساده ای مثل
uploadbaz.com مقایسه کنید.

OPENFIRE
September 9th, 2013, 20:12
منظور بنده تکنولوژی فایل شیرینگ به کار رفته در اونها نه صرفا سایت !

wanener
September 10th, 2013, 18:22

چرا وقتی ازشما سوال پرسیده میشه پاسخ به اون ارائه نمی کنید
باید یک پاسخ برای این ادعای خودتون داشته باشید در غی راین صورت باید از اون به عنوان سوئ استفاده یاد کرد
اگر اینطور نیست و از عناوین اغوا کننده سوئ استفاده نکردید چرا توضیح نمیدهید ؟
نتیجه کار کارشناسانه این بوده که سرویس نامحدود ارائه کنید بعد کارشناسیتون به دکترین تبدیل شد تصمیم گرفتید حجمی کنید ؟
من یک مقدار مشکل در خواندن و البته خیلی مشکل ها ی دیگه دارم ! اما لطفا حداقل مدل سرور خودتان را در رداستیشن بفرمائید ما هم بتونیم با شما رقابت کنیم با سرورهای 1000مگابیتی ! که 3 دستگاه از اونها 3000مگابیت رو به صورت نمحدود در اختیار شما میذاره ،
سر و ته این تاپیک شما با هیچ منطق اقتصادی و فنی جور در نماید شما 3 دسگاه سرور در اختیار داری که ماهیانه 200پوند + (7*99پوند ) هم برای پورت 1000 مگابیت روی اونها پرداخت میکنید

من نمیدونم عزیزان چرا میکنن تکنیک این کار رو زیر سوال میبرن ! اصلا کل از پایه و اساس زیرساخت سرور و ا بدون توجیه هست چه برسد به مسائل فنی !
چرا به در و دیوار میزنید وقتی نمیتونید پاسخ صحیح و قانع کننده بدید ؟
در خصوص سرور هم بله ما سرور ارائه میکنیم ! شاید هم یک روز شما از مشتریان ما بوده اید و یا شاید در آینده باشید ! سرور چه ارتباطی به هاست دارد ؟
اگر منظور شما سرویسهای Cloud NAS ما است ! که خوب هیچ سنخیتی با سرویس ارائه شده شما ندارد که بخواهیم تاپیک شما را زیر سوال ببریم ! هر گیگابایت سرویسهای ما هزینه دارد پس قابل قیاس با سرویس بدون منطق اقتصادی و فنی شما نیست ( که البته اصلا کاربرد و ساختار مشابهی هم ندارد )

shyton021
September 10th, 2013, 19:38
چرا وقتی ازشما سوال پرسیده میشه پاسخ به اون ارائه نمی کنید
باید یک پاسخ برای این ادعای خودتون داشته باشید در غی راین صورت باید از اون به عنوان سوئ استفاده یاد کرد
اگر اینطور نیست و از عناوین اغوا کننده سوئ استفاده نکردید چرا توضیح نمیدهید ؟
نتیجه کار کارشناسانه این بوده که سرویس نامحدود ارائه کنید بعد کارشناسیتون به دکترین تبدیل شد تصمیم گرفتید حجمی کنید ؟
من یک مقدار مشکل در خواندن و البته خیلی مشکل ها ی دیگه دارم ! اما لطفا حداقل مدل سرور خودتان را در رداستیشن بفرمائید ما هم بتونیم با شما رقابت کنیم با سرورهای 1000مگابیتی ! که 3 دستگاه از اونها 3000مگابیت رو به صورت نمحدود در اختیار شما میذاره ،
سر و ته این تاپیک شما با هیچ منطق اقتصادی و فنی جور در نماید شما 3 دسگاه سرور در اختیار داری که ماهیانه 200پوند + (7*99پوند ) هم برای پورت 1000 مگابیت روی اونها پرداخت میکنید

من نمیدونم عزیزان چرا میکنن تکنیک این کار رو زیر سوال میبرن ! اصلا کل از پایه و اساس زیرساخت سرور و ا بدون توجیه هست چه برسد به مسائل فنی !
چرا به در و دیوار میزنید وقتی نمیتونید پاسخ صحیح و قانع کننده بدید ؟
در خصوص سرور هم بله ما سرور ارائه میکنیم ! شاید هم یک روز شما از مشتریان ما بوده اید و یا شاید در آینده باشید ! سرور چه ارتباطی به هاست دارد ؟
اگر منظور شما سرویسهای Cloud NAS ما است ! که خوب هیچ سنخیتی با سرویس ارائه شده شما ندارد که بخواهیم تاپیک شما را زیر سوال ببریم ! هر گیگابایت سرویسهای ما هزینه دارد پس قابل قیاس با سرویس بدون منطق اقتصادی و فنی شما نیست ( که البته اصلا کاربرد و ساختار مشابهی هم ندارد )
بنده سوال تکت تک دوستان رو جواب دادم!

هیچ سئو استفاده ای نیست سرویس بعد از اماده سازی به صورت دمو ارائه میشه دوستان تست می کنن هر کسی دوست داشت در خدمتشون هستیم!

ما نگفتیم دیتاسنتر به صورت نامحدود در اختیار ما قرار میده پهنای باند رو ما به این صورت ارائه می کنیم!

در مورد حجم هم ما قرار بود به صورت نامحدود بدیم مشکلی هم نداشتیم چون هدف میزبانی سایت هایی مثل موزیک و از این قبیل بود که مشکلی برای تامین حجم نداریم اما چون بعضی دوستان برای حجم های بالاتر و سایت های با ارشیو سنگین تر خواستند برای همین آفر رو به صورت هجمی قرار خواهیم داد!

اما در مورد شما کلا از اولین پستی که دادید با توهین و تخریب حرف زدید ! روش صحیح صحبت و بحث انگار نمی دونید من به شما توهینی کردم؟ یا به سرویس دهی شما!؟ پس صبر کنید سرویس ارائه بشه کاربرانی که واقعا مشتری هستند از ما انتقاد کنن ! نه یک رقیب که هدفشم معلومه :)

OPENFIRE
September 10th, 2013, 19:49
mediafire.com/upgrade
1TB /mo = 25$
with directlink and Full Branding
--------------------------------------------------------------
نوشتن یک اسکریپت تفاوت زیادی با کلود پلتفرم دارد برادر - درصورت نیاز به فضای بیش از 20 ترابایت میتونید از s3.amazonaws.com استفاده کنید -
بهتره کلاس کاری سرور و هاست و غیره رو زیر سوال نبرید و لااقل از پروژه دفاع کنید(به صورت تخصصی ) تا ماهم قانع بشیم

OPENFIRE
September 10th, 2013, 19:56
دکترای مملکت ما چهارتاشون جمع میشن یه پروژه بدن که با ۳ سرور و پورت ۳گیگ نهایتا بشه کلود راه انداخت ؟‌
تصویر پایین آرش فردوسی رو نشون میده یکی از مدیران ارشد دراپ باکس
بهتر بود ابتده اونقدر دایره ی اطلاعاتتون رو میبردید بالا که جواب مارو اینجور ندید -این سرویس با این همه عظمت و همچنین مدیافایر با اون همه امکانات همگی از سرور های آمازون استفاده میکنند - (فقط جهت بالا رفتن آگاهی که میدونستم اطلاع ندارید عزیز )
15527

shyton021
September 10th, 2013, 20:01
دکترای مملکت ما چهارتاشون جمع میشن یه پروژه بدن که با ۳ سرور و پورت ۳گیگ نهایتا بشه کلود راه انداخت ؟‌
تصویر پایین آرش فردوسی رو نشون میده یکی از مدیران ارشد دراپ باکس
بهتر بود ابتده اونقدر دایره ی اطلاعاتتون رو میبردید بالا که جواب مارو اینجور ندید -این سرویس با این همه عظمت و همچنین مدیافایر با اون همه امکانات همگی از سرور های آمازون استفاده میکنند - (فقط جهت بالا رفتن آگاهی که میدونستم اطلاع ندارید عزیز )
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f160/15527-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%81%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-untitled-png

ما جایی گفتیم کلود سرور؟ نمی دونم والا چرا با این پروژه مقایسه می کنید!

کلود دانلود کلا چیز دیگری هست و با کلود سرور قابل مقایسه نیست...

OPENFIRE
September 10th, 2013, 20:03
عزیز کلود دانلود رو خودتون اختراع کردید ؟ چیز جالبی باید باشه ۰- بالاخره باید یه کلود آپلود و یه کلود سرور هم باشه تا نام کلود رپش بشه گذاشت دیگه ؟

OPENFIRE
September 10th, 2013, 20:04
کلود دانلود کلا چیز دیگری هست و با کلود سرور قابل مقایسه نیست...
قوی تره یا ضعیف تر ؟:-s

shyton021
September 10th, 2013, 20:49
عزیز کلود دانلود رو خودتون اختراع کردید ؟ چیز جالبی باید باشه ۰- بالاخره باید یه کلود آپلود و یه کلود سرور هم باشه تا نام کلود رپش بشه گذاشت دیگه ؟

بله مشکلی هست؟ حتما باید وجود داشته باشه مشابه بعد نام گذاری کنیم!؟

قوی تره یا ضعیف تر ؟:-s
قابل قیاس نیست عزیز! انگار دو چیز کاملا متفاوت رو باهم مقایسه کنید کلود سرور واژه سنگینی هست!

اما برای اینکه اطلاعاتتون بالاتر بره :

رایانش ابری

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

ابر در اينجا استعاره از شبکه يا شبکه اي از شبکه هاي وسيع ماننداينترنت است که کاربر معمولي از پشت صحنه و آنچه در پي آن اتفاق مي افتد اطلاع دقيقي ندارد(مانند داخل ابر)در نمودارهای شبکه‌های رایانه‌ای نیز از شکل ابر برای نشان دادن شبکهٔ اینترنت استفاده می‌شود. دلیل تشبیه اینترنت به ابر در این است که اینترنت همچون ابر جزئیات فنی‌اش را از دید کاربران پنهان می‌سازد

برای این نام سرویس های ما دانلود ابری نام گذاری شده چون: چندین سرور برای آپلود فایل های کاربران اماده هستند و کاربر هیچ اطلاعی از وجود آنها ندارد! و کاربر با استفاده از یک پنل فایل خود را آپلود و هیچ اطلاعی از اینکه بر روی چه سروری اپلود شده ندارد و همین طور کاربری که دانلود رو انجام می دهد هیچ اطلاعی از کدام سرور دانلود انجام می شود ندارد...

پس لطفا با کلود سرور که مقوله کاملا متفاوتی هست مقایسه نکنید! در ضمن ما جایی نگفتیم سرور هارو کلود کردیم :) شما این برداشت رو کردید..
و اگر این پروژه ساده هست! شما بلدید! شما قبلا کردید! یک اسکریپت نویسی ساده هست! :) نظر شماست و در صورت تمایل می تونید بسازید و عرضه کنید

hfuhost
September 10th, 2013, 21:13
ریسلریشو برای من پ خ کنید ممنون میشم

mojiz
September 10th, 2013, 21:16
به هر حال اگر این سرویس آماده شد و خواستید سرویس نامحدود ارائه بدید به من هم اطلاع بدید. من هم سرویس رو تست میکنم و اطلاع رسانی میکنم که موفق بوده یا خیر
درضمن سرویس کلود به این راحتی ها نیست اینطور که من برداشت کردم با خوابیدن یک سرور شما تعدادی از فایلها رو از دست میدید که در سیستم کلود باید یک سرور بی سرو صدا جایگزین بشه و کاربر به مشکل برنخوره اما مال شما اینطور نیست

shyton021
September 10th, 2013, 21:32
ریسلریشو برای من پ خ کنید ممنون میشم

بعد از ارائه سرویس ها حتما برای شما پ.خ خواهد شد.

به هر حال اگر این سرویس آماده شد و خواستید سرویس نامحدود ارائه بدید به من هم اطلاع بدید. من هم سرویس رو تست میکنم و اطلاع رسانی میکنم که موفق بوده یا خیر
درضمن سرویس کلود به این راحتی ها نیست اینطور که من برداشت کردم با خوابیدن یک سرور شما تعدادی از فایلها رو از دست میدید که در سیستم کلود باید یک سرور بی سرو صدا جایگزین بشه و کاربر به مشکل برنخوره اما مال شما اینطور نیست

حق با شماست. اما این موضوع رو توجه کنید خوابیدن سرور اختصاصی با تضمینی که دیتاسنتر میده 99.99 خیلی امکانش کم هست! مگر پردازنده رم یا قطعات سرور دچار مشکل بشن یا شبکه دچار تداخل بشه! که خیلی کم پیش میاد در مورد هارد هم بک آپ گرفته میشه روزانه و هنگام سوختن اطلاعاتی از دست نمیره و سریعا جای گزین خواهد شد... اما در مجموع بله موضوعی که فرمودید کاملا درست است اما خوب احتمالش خیلی کمه اگرم اتفاق بیفته لینک دانلود فایل هایی که فقط روی ان سرور هستند دچار مشکل میشه! اما می گم در کل این موضوع نادر هست.

saeed64
September 10th, 2013, 22:04
لطفا هنگام ارائه سرویس ها برای بنده هم قیمت ها را پ.خ کنید

OPENFIRE
September 11th, 2013, 19:44
بله مشکلی هست؟ حتما باید وجود داشته باشه مشابه بعد نام گذاری کنیم!؟

قابل قیاس نیست عزیز! انگار دو چیز کاملا متفاوت رو باهم مقایسه کنید کلود سرور واژه سنگینی هست!

اما برای اینکه اطلاعاتتون بالاتر بره :

رایانش ابری

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

ابر در اينجا استعاره از شبکه يا شبکه اي از شبکه هاي وسيع ماننداينترنت است که کاربر معمولي از پشت صحنه و آنچه در پي آن اتفاق مي افتد اطلاع دقيقي ندارد(مانند داخل ابر)در نمودارهای شبکه‌های رایانه‌ای نیز از شکل ابر برای نشان دادن شبکهٔ اینترنت استفاده می‌شود. دلیل تشبیه اینترنت به ابر در این است که اینترنت همچون ابر جزئیات فنی‌اش را از دید کاربران پنهان می‌سازد

برای این نام سرویس های ما دانلود ابری نام گذاری شده چون: چندین سرور برای آپلود فایل های کاربران اماده هستند و کاربر هیچ اطلاعی از وجود آنها ندارد! و کاربر با استفاده از یک پنل فایل خود را آپلود و هیچ اطلاعی از اینکه بر روی چه سروری اپلود شده ندارد و همین طور کاربری که دانلود رو انجام می دهد هیچ اطلاعی از کدام سرور دانلود انجام می شود ندارد...

پس لطفا با کلود سرور که مقوله کاملا متفاوتی هست مقایسه نکنید! در ضمن ما جایی نگفتیم سرور هارو کلود کردیم :) شما این برداشت رو کردید..
و اگر این پروژه ساده هست! شما بلدید! شما قبلا کردید! یک اسکریپت نویسی ساده هست! :) نظر شماست و در صورت تمایل می تونید بسازید و عرضه کنید
در ضورت نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه ی ابری پ.خ بدید - موفق باشید - تعاریف ویکی پدیا ارزشش بالاتر از اونه که کپی پیست کنید !

parmenides
September 11th, 2013, 20:03
لطفا هنگام ارائه سرویس ها برای بنده هم قیمت ها را پ.خ کنید.:65:

wanener
September 12th, 2013, 01:30
بنده سوال تکت تک دوستان رو جواب دادم!

هیچ سئو استفاده ای نیست سرویس بعد از اماده سازی به صورت دمو ارائه میشه دوستان تست می کنن هر کسی دوست داشت در خدمتشون هستیم!

ما نگفتیم دیتاسنتر به صورت نامحدود در اختیار ما قرار میده پهنای باند رو ما به این صورت ارائه می کنیم!

در مورد حجم هم ما قرار بود به صورت نامحدود بدیم مشکلی هم نداشتیم چون هدف میزبانی سایت هایی مثل موزیک و از این قبیل بود که مشکلی برای تامین حجم نداریم اما چون بعضی دوستان برای حجم های بالاتر و سایت های با ارشیو سنگین تر خواستند برای همین آفر رو به صورت هجمی قرار خواهیم داد!

اما در مورد شما کلا از اولین پستی که دادید با توهین و تخریب حرف زدید ! روش صحیح صحبت و بحث انگار نمی دونید من به شما توهینی کردم؟ یا به سرویس دهی شما!؟ پس صبر کنید سرویس ارائه بشه کاربرانی که واقعا مشتری هستند از ما انتقاد کنن ! نه یک رقیب که هدفشم معلومه :)

سلام
نمیدونم شما طبق چه چیزی خودتون رو رقیب ما می دونید یا به عبارتی ما رو رقیب خودتون ؟
میشه بخش توهین آمیز رو بفرمائید ؟
توهین انجاست که میگم پورت سرو ر200 هست ؟

من اصلا مشتری نیستم
میشه آقایونی که مشتری هستند بیان بفرمایند این دوستمون چطوری و کجا پاسخ این سوال رو دادند ؟

لطفا حداقل مدل سرور خودتان را در رداستیشن بفرمائید ما هم بتونیم با شما رقابت کنیم با سرورهای 1000مگابیتی ! که 3 دستگاه از اونها 3000مگابیت رو به صورت نمحدود در اختیار شما میذاره ،

یا

شما 3 دستگاه سرور در اختیار داری که ماهیانه 200پوند + (7*99پوند ) هم برای پورت 1000 مگابیت روی اونها پرداخت میکنید؟؟

توهین رو شما میکنید که با آگاهی از نا آگاهی بعضی از عزیزانی که قدم در این عرصه میزران قصد گرفتن وقت و هزینه اونها رو دارید
و گند قضیه وقتی در میاد که چندین گیگابایت اطلاعات از بین میره !
اون موقع شما که اصلا معلوم نیست از کدوم وب سایت هستید ! در کدوم شهر قرار دارید ، راه تماستون چیه و طبق کدوم مجوز دارید سرویس ارائه میدید چند مرده حلاجید !

48 ساعته یک مدیر وب سایت ایرانی داره با کا مکاتبه میکنه که آقا این سرورهایی که برای آقای فلانی هست همه مال منه ! من صاحب وب سایتم اما چون بلد نبودم دامنه ثبت کنم و استفاده کنم و یا اینکه تخصصی در سرور نداشتم دادم ایشون کارهاش رو انجام بده ! این هم مستنداتش !
شما زا این جور افراد میخواهید استفاده کنید به نظر من
چون حتی پاسخ 2 تا سوال فنی رو نتونستید روشن ارائه کنید
شما از دیتاسنترredstation اسم بردید ! دیتاسنتری که تکلفش روشنه حداقل برای من و بعضی از دوستان مشخصه سرویسهاش رو با چه AUP ارائه میکنه
چرا نمیتونید بگیرد کدوم سرور رو با چه پورتی دارید که میتونید سرویس با پهنیا باند و دیسک نامحدود ارائه کنید !؟ به صرف این که دیتاسنتر نامحدوده یعنی شما هم می تونی نامحدود ارائه کنی
یعنی میتونید روی یک سایت که من میشناسم و سرویس میدم و کلا 500 گیگابایت اطلاعات داره اما ترافیکش شبها به بالای 500 مگابیت میرسه سرویس بدید ؟ بدون اینکه ترافیک رو محسابه کنید و در سرویس دیگران خللی ایجاد بشه ؟

downloaddl
September 12th, 2013, 01:47
من اگه جایه بعضی از کاربرا بودم جا این که به یک شخص که امده یک چیزی درست کرده تا بغیه راحت باشن زیر سوال نمی بردم

با چیزه دیگه ای مقایسه نمی کردم

یکم تشویق می کردم

چرا ما ایرانیا رسیدیم به جایی که نمی تونیم کسیو ببینم که یه چیزی درست کرده و داره پیشرفت می کنه ؟

جایه این که تخریب کنید هم دیگه رو کمی هم به فکر هم باشد

کلود سرور کلود دانلود آخه این چیه که همش سرش بحث می کنید ؟!

بیخیال بابا

همش توهین همش تشر یکم بفکر دیگران هم باشید که دارن زحمت می کشن

الان لابد می خواین بیان تو سر من بزنید که برو غلط املایی ها تو درست کن ؟!

واقعا چرا اینجوری شدین ؟

همش دلتون می خواد یکیو زیر سوال ببرید

همه شما ها تو این انجمن هم کارید و باید از هم همایت کنید تا تو سرو کله هم بزنید

این کارا ماله بچه کوچیکاس که هنوز تو کفه دکتر بازیو خاله بازین

با این کارا فقط ابرویه هم دیگرو می برید

( قصد بدی نداشتم از این پست لطفا دشمنی نکنید )

منم قطعا یکی از کسایی هستم که سرویس کلود دانلود رو امتحان می کنم

wanener
September 12th, 2013, 01:47
وای خدای من !
من این پستها رو نخونده بودم
حتی نتونستید یک دفاع ساده از پروژه خودتون بکنید !
توزیع فایلها روی چند سرور رو اسمش رو گذاشتید کلود !
یه چیز تو مایه های همین NAS ما ! که البته یک تفاوت اساسی داره ! اون هم اینه که یک سرور هست همه به اون متصل میشن ! اما داده ها ممکنه روی یک هرا روی یک سرور یا روی یک هارد دیگر روی یک سرور دیگر باشه ! و یک فرق اساسی هم داره اون اینه که داده ها در کمال امنیت به صورت توزیع شده روی سرورهای مختلف در بازه های زمانی 10 ثانیه replicate میشن ! اون هم به شیوه Deduplication !!

پس در این کلود شما که با کلود های دیگر در دنیا فرق داره و به نوعی بازنویسی مفهوم کلود از منظری دیگر هست !
کلودی که در اون نه تنها اطلاعات معلوم نیست کجاست ! هیچ امنیتی هم بار یاونها وجود نداره چون بلاخره دیتاسنتر تضمین 99.99 درصد رو داده ( البته به همه خوانندگان این پست توصیه میکنم حتما سری به SLA رداستیشن بزنید ! نه رداسیشن بلکهه همه دیتاسنترها ! مثلا لیز وب تضمین اولیه 24 تا 48 ساعت تعویض سخت افزار رو میده ! پس تا اینجا 10 درصد آپتایم با سوختن یکم سخت افزار پرید !
میمونه آپتایم سرور ها که ازاونجا معلوم نیست چی کجاست ممکنه یک سرور به خاطر بار زیاد روی پورتش به واسطه یک سایتی که شما ازش پول گرفتید و تعهد ارائه سرویس دارد که اتفاقا مصرف خیلی زیادی هم داره برای 90 درصد کاربران دیگر که بعضی ! از فایلهاشون روی اون سرور هست زیر 50 درصد در ساعات پیک ترافیک دانلود ایران ( 1 تا 8 صبح ) میرسه !

واو ! عجب ابر گسترده و غیر قابل تصوری !

مرد موئمن یک سیستم نرم افزاری ساده ما که Agent لینوکس و ویندوز داره به معنای واقعی ! این چیزی که شما ازش ابرد دانلود یاد میکنید رو با مفاهیمی مثل لود بالانسینگ هم در سطح درخواست و هم در سطح فایل اجرایی کرده !
یک برنامه که در قلب سیستم دیگری قرار داره و در سطح کشوری داره از اون استفاده میشه ! ( فروشی نیست - لطفا سوال نفرمائید ! ) چون فروشی نیست رقابتی هم در کار نیست !

babelirani
September 12th, 2013, 02:22
wanener اقای عزیز به صورت واضح و رک بهتون میگم به شما چه مربوط ؟

شدید کاسه ی داغ تر از اش ؟ هر کسی خربزه میخوره پای لرزشم میشنه دیگه شما سر پیازی یا ته پیاز که خودتو درگیر کردی ؟

سابقه خوبی دارید توی کار سرور و ... برای خودت نگه دار
دانش بالا داری .... بازم برای خودت نگه دار

ادب مرد به از دانش اوست کمی ادب داشته باشید

و از نظر کسی مثل بنده شما اگه بیل گیتسم باشید که خدارو 1000 مرتبه شکر که نیستید هیچ ارزشی ندارید کمی ادب داشته باشید و توی چیز هایی که اصلا" هیچ ارتباطی با شما نداره سعی کنید خودتون رو دخالت ندید

خیلی خواستم دخالت کنم ولی دیگه حد رو گذروندید

OPENFIRE
September 12th, 2013, 11:07
مشکل اینجاست که نیمیخواید قیبول کنید ما میگیم کسی با این دانش فنی که جواب مارو نمیتونه بده میگیید تشویق کنیم ؟
ما تشویق به سرچ در گوگل مبکنبم ! دیگه این حرفا چیه که قیمت بدید و نمیدونم اعتبار و اینا - یک چیزایی که مثلا تو رد استیشن ثابته ایشون میخوان تغییر بدن ؟نه عزیز من اینجا بحث از ریشه خرابه که مگیم یکم فنی حرف بزنید بعد استارتر میاد با غرور و به منظور اینکه کسی رو ضایع کنه اونجور جواب میده - ما قصدمون ضایع کردن نیست - یا به اصطلاح بد نام کردن بلکه قصدمون سنجش دانش بود !

OPENFIRE
September 12th, 2013, 11:11
من اگه جایه بعضی از کاربرا بودم جا این که به یک شخص که امده یک چیزی درست کرده تا بغیه راحت باشن زیر سوال نمی بردم

یکم تشویق می کردم

چرا ما ایرانیا رسیدیم به جایی که نمی تونیم کسیو ببینم که یه چیزی درست کرده و داره پیشرفت می کنه ؟

بیخیال بابا

واقعا چرا اینجوری شدین ؟

عزیز زحمت کسی که چندین سال تو کار سرور بوده رو با کسی که حاضر نیست توضیح درستی از برنامه ی خودش بده و حتی دست به جستجو ببره مقایسه میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

wanener
September 12th, 2013, 12:18
wanener اقای عزیز به صورت واضح و رک بهتون میگم به شما چه مربوط ؟

شدید کاسه ی داغ تر از اش ؟ هر کسی خربزه میخوره پای لرزشم میشنه دیگه شما سر پیازی یا ته پیاز که خودتو درگیر کردی ؟

سابقه خوبی دارید توی کار سرور و ... برای خودت نگه دار
دانش بالا داری .... بازم برای خودت نگه دار

ادب مرد به از دانش اوست کمی ادب داشته باشید

و از نظر کسی مثل بنده شما اگه بیل گیتسم باشید که خدارو 1000 مرتبه شکر که نیستید هیچ ارزشی ندارید کمی ادب داشته باشید و توی چیز هایی که اصلا" هیچ ارتباطی با شما نداره سعی کنید خودتون رو دخالت ندید

خیلی خواستم دخالت کنم ولی دیگه حد رو گذروندید

با تشکر ا ز یاد آوری شما
و با تشکراز ادب تقدیر جناب عالی
لذت می برم از اینکه حتی یک پاسخ ساده رو هم نمیتونید ارائه کنید
این تالار پرشده از افرادی که دو روز هستند و بعد نیستند این رویه باید با دقت باهاش برخورد بشه
اگر هم خلاف این موضوع هست شخص باید توضیحی در این خصوص بده
چون مدیران توجهی و برنامه ای برای این موضوع ندارند
ببینم به شم ارتباطی داره این موضوع ؟
من مشتری هستم و میخواهم تهیه کنم ! شما چطور ؟ کاسه داغ تر از آش ؟
چرا خودم رو به زحمت بندازم و بم ماهی چند میلون برای سرور هزینه کنم
35هزار تومان میدهم وخلاص ! اما باید توضیحاتی ارائه شود که بتوانم خریر کنم

بعد ببینم مهندس من کجا گفتم من علمش رو دارم ؟ من کچا به سابقه و دانش خودم اشاره کردم
اصلا کی گفته من دانش و تجربه دارم ؟ خودم ؟ فکر نکنم همچین چیزی باشه !
اگر این بنده خدا تیز باشه خیلی چیزها از سوالات من میگیره
البته شما رو نمیدونم !

wanener
September 12th, 2013, 12:31

یکم تشویق می کردم

بیخیال بابا

واقعا چرا اینجوری شدین ؟

سلام دوست من کلا دو سوال از ایشون پرسیده شدو طبق روندی که از ابتدا مشاهده میکنید چندین بار حرف عوض شده و 2 مووضع ساده رو نتونستند مشخص کنند
این چیز خاصی نیست
بحث نیست
بچه بازی یا هر اسمی که میخواهید روی آن بگذارید نیست
زیر ئال بردن و کوبیدن هم نیست
یک سوال یک جواب ! معی کدوم یکی از مسالی که شما ذکر کردید رو میده ؟
این بنده خدا حتی نمیدونه سرورش چقدر لینک ارتباطی داره 3 تا سرور تهیه کردند و چون یه بنده خدای دیگه بهش گفته سرورت یک گیه ایشون هم دچار سوئ تفاهم شده
ببینم من چیزی گفتم جز اینکه سرور 200 مگابیته و چطور. .....
ایشون چه پاسخی و با چه لحنی دادند ؟
قطعا این من نیستم که آغاز کننده این چیزی که شما بهش میگید بچه بازی و کوبیدن بوده

shyton021
September 12th, 2013, 20:18
با تشکر ا ز یاد آوری شما
و با تشکراز ادب تقدیر جناب عالی
لذت می برم از اینکه حتی یک پاسخ ساده رو هم نمیتونید ارائه کنید
این تالار پرشده از افرادی که دو روز هستند و بعد نیستند این رویه باید با دقت باهاش برخورد بشه
اگر هم خلاف این موضوع هست شخص باید توضیحی در این خصوص بده
چون مدیران توجهی و برنامه ای برای این موضوع ندارند
ببینم به شم ارتباطی داره این موضوع ؟
من مشتری هستم و میخواهم تهیه کنم ! شما چطور ؟ کاسه داغ تر از آش ؟
چرا خودم رو به زحمت بندازم و بم ماهی چند میلون برای سرور هزینه کنم
35هزار تومان میدهم وخلاص ! اما باید توضیحاتی ارائه شود که بتوانم خریر کنم

بعد ببینم مهندس من کجا گفتم من علمش رو دارم ؟ من کچا به سابقه و دانش خودم اشاره کردم
اصلا کی گفته من دانش و تجربه دارم ؟ خودم ؟ فکر نکنم همچین چیزی باشه !
اگر این بنده خدا تیز باشه خیلی چیزها از سوالات من میگیره
البته شما رو نمیدونم !

شما نه به حرف بنده بلکه سایر دوستان هم توجهی ندارید و می خواید حرف خودتون رو بزنید! کاری نمیشه کرد .

عزیز زحمت کسی که چندین سال تو کار سرور بوده رو با کسی که حاضر نیست توضیح درستی از برنامه ی خودش بده و حتی دست به جستجو ببره مقایسه میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من کجا توضیحی درستی ندادم؟ میشه بگین؟ مشکلی شما و کاربر wanener توی این موضوع بود که ما سرور کلود کردیم که در چند پست پیش کامل توضیح دادم منظور ما چی بود و به دانشنامه لینک دادم که حرف بنده سند داشته باشه نه فقط یک حرف روی هوا بزنیم ...

مشکل اینجاست که نیمیخواید قیبول کنید ما میگیم کسی با این دانش فنی که جواب مارو نمیتونه بده میگیید تشویق کنیم ؟
ما تشویق به سرچ در گوگل مبکنبم ! دیگه این حرفا چیه که قیمت بدید و نمیدونم اعتبار و اینا - یک چیزایی که مثلا تو رد استیشن ثابته ایشون میخوان تغییر بدن ؟نه عزیز من اینجا بحث از ریشه خرابه که مگیم یکم فنی حرف بزنید بعد استارتر میاد با غرور و به منظور اینکه کسی رو ضایع کنه اونجور جواب میده - ما قصدمون ضایع کردن نیست - یا به اصطلاح بد نام کردن بلکه قصدمون سنجش دانش بود !

بازم نمی دونم کدوم صحبت شما رو پاسخ ندادم همه تاپیک رو بررسی کنید پستی بدون جواب نذاشتم بمونه مگر اینکه از چشم افتاده باشه.

سلام دوست من کلا دو سوال از ایشون پرسیده شدو طبق روندی که از ابتدا مشاهده میکنید چندین بار حرف عوض شده و 2 مووضع ساده رو نتونستند مشخص کنند
این چیز خاصی نیست
بحث نیست
بچه بازی یا هر اسمی که میخواهید روی آن بگذارید نیست
زیر ئال بردن و کوبیدن هم نیست
یک سوال یک جواب ! معی کدوم یکی از مسالی که شما ذکر کردید رو میده ؟
این بنده خدا حتی نمیدونه سرورش چقدر لینک ارتباطی داره 3 تا سرور تهیه کردند و چون یه بنده خدای دیگه بهش گفته سرورت یک گیه ایشون هم دچار سوئ تفاهم شده
ببینم من چیزی گفتم جز اینکه سرور 200 مگابیته و چطور. .....
ایشون چه پاسخی و با چه لحنی دادند ؟
قطعا این من نیستم که آغاز کننده این چیزی که شما بهش میگید بچه بازی و کوبیدن بوده

باز هم به شما می گم صبر کنید سرویس دهی آغاز بشه بگذارید کاربران در مورد ما نظر دهند.... اینکه از قبل می گید ما کلاه برداریم! اینکه می گید ما سواد کافی رو نداریم.... درست نیست بگذارید سرویس دهی شروع بشه بعد قضاوت کنید این تاخیر در سرویس دهی هم بخاطر این بوده که دیتاسنتری که قرار بود باهاش کار کنیم تغییر کرده باز شما بگویید رداستیشن فلان...
قطعا شما هستید که اغاز کننده این طور لحن حرف زدن هستید از دومین پستی که گذاشتید به بعد میشه کاملا این موضوع رو ثابت کرد و همه دوستان هم شاهد هستند با چه لحنی صحبت کردید و بعضی از دوستان هم به شما ایراد گرفتند! به هر حال حرف بنده رو قبول ندارید به سایر کاربران با سابقه این انجمن احترام بگذارید.

alaviyoon
September 12th, 2013, 20:41
سلام
این سرویس ها به درد آپلود سنتر هم میخورند ؟!!

OPENFIRE
September 12th, 2013, 22:18
بازم نمی دونم کدوم صحبت شما رو پاسخ ندادم همه تاپیک رو بررسی کنید پستی بدون جواب نذاشتم بمونه مگر اینکه از چشم افتاده باشه.
پاسخ تخصصی - !!!!!!!!!
در ضمن پس بیخود نگید کلود -لینک دانشنامه رو هم کامل ابتدا خودتون بخونید ! من دیگه حرفی ندارم - از بحث با شما به هییییییچ نتیجه ای نمیریسیم =;

shyton021
September 12th, 2013, 22:55
پاسخ تخصصی - !!!!!!!!!
در ضمن پس بیخود نگید کلود -لینک دانشنامه رو هم کامل ابتدا خودتون بخونید ! من دیگه حرفی ندارم - از بحث با شما به هییییییچ نتیجه ای نمیریسیم =;
من اسم این سرویس رو گذاشتم کلود و با توجه به دانشنامه که لینک دادم هیچ منافاتی ندارد! بنده کامل خواندم که اینجا برای شما گذاشتم!

شما بی خودی حرف می زنید چون فکر می کنید منظور ما کلود سرور بوده در صورتی که هیچ جایی تاپیک از کلود سرور نام برده نشده!

shyton021
September 12th, 2013, 23:43
سلام
قابلیت نصب اسکریپت سرویس آپلود وجود دارد.

shyton021
September 13th, 2013, 04:31
لطفا هنگام ارائه سرویس ها برای بنده هم قیمت ها را پ.خ کنید

لطفا هنگام ارائه سرویس ها برای بنده هم قیمت ها را پ.خ کنید.
:65:

بله حتما ممنون که اطلاع دادین.:53:

wanener
September 14th, 2013, 00:56
آقا اصلا حرف شما درست این سرویس ها برای سایتای فیلم خیلی حجیم و ایناجور چیزا به درد نمیخوره
ولی به درد کسایی که 100-300 گیگ نیاز دارن که میخوره! چرا الکی باید بیان 40-50 تومن بیشتر هزینه کنن ؟
بعدشم این اقا اولش گفتن نامحدود شما کلی حرف بارش کردید بعد بخاطر اینکه دیگه سر این موضع بحث نشه گفتن محدود میکنیم باز میگی چرا حرفتو عوض کردی؟!!!!!
اصلا برفرض این اقا هیچی بلد نیست مبتدیه 4 تا سرور خریده بهم وصل کرده بابا بزارید سرویسش بیاد تو بازار اگه مشتریاش راضی نبودن اون موقع بتوپید به طرف

ببین گرامی یک بنده خدایی میگه بعد از کلی تحقیق و بررسی ! پس دلیلی ندراه به خاطر حرف من یا هر کسی نظرش رو عوض کنه چون همه چیز رو سنجیده
2- باز هم بخوان به شما سرویس خواهند داد ! به حرف ما که الکی اومدیم تخریب کنیم که این سرویس تغییر نمیکنه
3- این بندهخدا 3 تا سرور گرفته بوند در رداستیشن به خاطر حرف حدیث های این تاپیک رفتند دیتاسنتر دیگه ! البته این رو خودشون گفتند
این جای تامیل داره
بنده به شخصه از هر کار ارزشمندی دفاع میکنم و استارتاپ چند نفر رو هدایت و راهنمای یکردم و منتظرم سرویسهای ایشون ارائه بشه تا حداقل بتونیم از فضای اف تی پی برای بک اپ هامون یک مدتی استفاده کنیم.
اما شخصی که وقتی در مورد سرور خودش اطلاعات ساده نداره با غرور یادآوری بنده رو رو به تمسخر میگیره جای سوال داره عملکردش در ارائه سرویس !
منتظر دریافت سرویس در هفته جاز خواهیم بود

اما اگر سرویس اون چیزی که ایشون ازش یاد میکنه
عزیزانی که اومدن اینجا انقاد کردند به بنده یک عذر خواهی بدهکار خواهند بود و بیان در همین تاپیک حرفشون رو پس بگیرن !

shyton021
September 19th, 2013, 03:54
بعد از چند روزی تاخیر که همین جا جاداره از دوستانی که اعلام آمادگی جهت خریداری و استفاده از سرویس های کلود دانلود را کرده بودند عذرخواهی کنیم این تاخیر چند روزه هم به دلیل تغییر دیتاسنتری که قرار بود باهاشون هم کاری کنیم رخ داد و همین طور یکم تغییرات بر روی سرویس که باعث بهتر شدن هرچه بیشتر آن خواهد شد.

اما دیتاسنتری که باهاشون همکاری کردیم singlehop هست که کیفیت بسیاری خوبی روی پورت ها و سرور هاش وجود داره و این هم یادآور بشم سرور در کشور هلند قرار گرفته که به دلیل فاصله کم پینگ بسیار پایینی به ایران داره و این برای سرویس های دانلود مزیت خوبی ایجاد می کند.

4Core 8Threads
(8M Cache, 3.30 GHz)
8GB RAM DDR3 1333MHZ ECC

تغییری که در این بخش دادیم این است که به جای تهیه 3 سرور معمولی یک عدد سرور با مشخصات بالا خریداری کردیم و یک عدد سرور هم جهت پشتیبانی که به محض از دسترس خارج شدن سرور اصلی فعال میشه و وظیفه سرور اصلی رو بر عهده می گیره که هم یک بک آپی از هارد سرور اصلی هست و هم پشتیبان که در صورت خرابی یا مشکل در سرور اصلی لینک های دانلود از دسترس خارج نشود...

دوستانی که نیاز به سرویس های فوق دارن لطفا به سایت جهت ثبت نام و سفارش مراجعه کنند :

یک پلان برای این سرویس ها در نظر گرفته شده و امکان افزایش هارد هنگام سفارش وجود دارد:

25G Hard Disk
Unlimited Bandwidth
25,000 تومان ماهانه

هارد اضافه

هارد اضافه

هارد اضافه

هارد اضافه

هارد اضافه

هارد اضافه

- پنل قدرتمند و تحت وب برای مدیریت فایل ها و امکان اتصال ساب دامنه سایت به سرویس

- همراه سرور پشتیبان که در صورت از دسترس خارج شدن سرور اصلی به صورت اتوماتیک کار سرور اصلی را بـر عـهـده می گیرد

- امـکـان ارائـه کنـتـرل پـنـل هـاسـت جهت نصب اسـکـریـپـت بعد از بررسی نیاز کاربر وجود دارد

15714

par30shop
September 19th, 2013, 11:08
سلام
لطفا دمو هم قرار بدید

shyton021
September 19th, 2013, 16:10
سلام
لطفا دمو هم قرار بدید
لطفا در سایت ثبت نام کنید و درخواست دمو بدید چون اینجا قرار بدیم ممکنه سو استفاده بشه ...

shyton021
September 19th, 2013, 18:57

4Core 8Threads
(8M Cache, 3.30 GHz)
8GB RAM DDR3 1333MHZ ECC

25G Hard Disk
Unlimited Bandwidth
25,000 تومان ماهانه

هارد اضافه

هارد اضافه

هارد اضافه

هارد اضافه

هارد اضافه

هارد اضافه

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f160/15714-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%81%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-6ae9174774e2-png

پست آپدیت شد.

par30shop
September 19th, 2013, 19:15
لطفا دمو رو پ.خ کنید برام

shyton021
September 20th, 2013, 03:20
لطفا دمو رو پ.خ کنید برام
ارسال شد.

saeed64
September 20th, 2013, 13:43
سلام
لطفا برای بنده هم پ.خ کنید.

shyton021
September 20th, 2013, 13:47
سلام
لطفا برای بنده هم پ.خ کنید.
ارسال شد.

≡ ALEX ≡
September 20th, 2013, 15:32
استارتر عزیز، معذرت می خوام که بحث دیگر دوستان رو راجع به سرویسی که با نام Cloud ارایه کرده اید، ادامه می دهم...

حقیقت این است که شما با استفاده از کلمه Cloud که یک معنای تخصصی و مهندسی دارد، این ابهامات را بوجود آورده اید و موجب رنجش دیگر متخصصین و علاقه مندان شده اید...

ما تا کنون با سه نوع از مهمترین سیستم های پردازش گروهی روبرو بوده ایم: Cluster Computing و Parallel Computing و در نهایت Cloud Computing. هر یک از این ها در ابتدا با هدفی معین ایجاد شده و سپس توسعه داده شده اند و قابلیت های خاص خودشان را در زمان های مختلف و در شاخه های مختلف علمی و صنعتی نشان داده اند. شاید در عمل تصور شود که همه این ها یک کار را انجام می دهند و بطور خلاصه و در تئوری شبیه همدیگر هستند؛ ولی واقعیت این است که این مفاهیم با گذشت زمان و نیاز به امکانات و ویژگی های جدید، ایجاد شده و توسعه یافته اند. فلذا هر یک از جنبه های مختلف قابل بحث می باشند و تعاریف ساده همچون چیزی که در ویکیپدیا به آن اشاره نمودید، ساختار این سیستم ها را به طور کامل و درست نشان نمی دهند. این مباحث بسیار پیچیده تر و گسترده تر از این حرف هاست و یادگیری دانش آن صرفا با مطالعه تعاریف و تئوری ها حاصل نمی شود، بلکه در حین اجرای یک سیستم پردازشی واقعی و اصولی مباحث بسیار زیاد و متنوعی برای بررسی و تحقیق پیش روی شما خواهند بود که صرفا جزئی از مفاهیم را بطور عملی به شما یاد خواهند داد. همچنین راه اندازی یک سیستم بر پایه پردازش ابری هر چند کوچک و ساده، از نظر سخت افزاری با هزینه های سنگین و صرف زمان زیاد همراه خواهد بود. از نقطه نظر مهندسی و تخصصی نیز به تیمی حداقل متشکل از متخصص سخت افزار و سرور، متخصص شبکه، متخصص امنیت شبکه، متخصص مجازی سازی، متخصص سیستم عامل، متخصص بهینه سازی و افزایش کارایی و ... نیازمند خواهید بود که البته ممکن است دو یا چند تخصص در یک نفر موجود باشد، ولی کار بدون یک تیم تخصصی به کندی پیش خواهد رفت.

بطور خلاصه قصد دارم بگویم، شما نمی توانید سیستمی را بدون ساختار و مدل مهندسی پردازش ابری ایجاد کنید، ویژگی های خاص آن در ارایه و فروش را در نظر نگیرید، مسائل و بهبود های فنی را فراموش کنید و آن را Cloud بنامید! به هر صورت Cloud یک مفهوم مهندسی است و استفاده از این کلمه در مورد موارد دیگر، صرفا موجب ایجاد ابهام و اشتباه برای عوام و حتی ضربه دیدن بازار و عدم اعتماد عوام نسبت به این کلمه خواهد شد! این مسئله ای است که دوستان دیگر را نگران کرده... ضمن اینکه برخی از ایشان که قصد خرید دارند، صرفا با توجه به اطلاعاتی که در این زمینه داشته اند، قصد داشته اند اطلاعات جزئی فنی را بدانند تا بتوانند بهتر تصمیم گیری کنند و ببینند که آیا این واقعا همان سرویسی هست که ادعا شده یا خیر...

امیدورام هر کجا که هستید، موفق و پیروز باشید

shyton021
September 20th, 2013, 17:31
استارتر عزیز، معذرت می خوام که بحث دیگر دوستان رو راجع به سرویسی که با نام Cloud ارایه کرده اید، ادامه می دهم...

حقیقت این است که شما با استفاده از کلمه Cloud که یک معنای تخصصی و مهندسی دارد، این ابهامات را بوجود آورده اید و موجب رنجش دیگر متخصصین و علاقه مندان شده اید...

ما تا کنون با سه نوع از مهمترین سیستم های پردازش گروهی روبرو بوده ایم: Cluster Computing و Parallel Computing و در نهایت Cloud Computing. هر یک از این ها در ابتدا با هدفی معین ایجاد شده و سپس توسعه داده شده اند و قابلیت های خاص خودشان را در زمان های مختلف و در شاخه های مختلف علمی و صنعتی نشان داده اند. شاید در عمل تصور شود که همه این ها یک کار را انجام می دهند و بطور خلاصه و در تئوری شبیه همدیگر هستند؛ ولی واقعیت این است که این مفاهیم با گذشت زمان و نیاز به امکانات و ویژگی های جدید، ایجاد شده و توسعه یافته اند. فلذا هر یک از جنبه های مختلف قابل بحث می باشند و تعاریف ساده همچون چیزی که در ویکیپدیا به آن اشاره نمودید، ساختار این سیستم ها را به طور کامل و درست نشان نمی دهند. این مباحث بسیار پیچیده تر و گسترده تر از این حرف هاست و یادگیری دانش آن صرفا با مطالعه تعاریف و تئوری ها حاصل نمی شود، بلکه در حین اجرای یک سیستم پردازشی واقعی و اصولی مباحث بسیار زیاد و متنوعی برای بررسی و تحقیق پیش روی شما خواهند بود که صرفا جزئی از مفاهیم را بطور عملی به شما یاد خواهند داد. همچنین راه اندازی یک سیستم بر پایه پردازش ابری هر چند کوچک و ساده، از نظر سخت افزاری با هزینه های سنگین و صرف زمان زیاد همراه خواهد بود. از نقطه نظر مهندسی و تخصصی نیز به تیمی حداقل متشکل از متخصص سخت افزار و سرور، متخصص شبکه، متخصص امنیت شبکه، متخصص مجازی سازی، متخصص سیستم عامل، متخصص بهینه سازی و افزایش کارایی و ... نیازمند خواهید بود که البته ممکن است دو یا چند تخصص در یک نفر موجود باشد، ولی کار بدون یک تیم تخصصی به کندی پیش خواهد رفت.

بطور خلاصه قصد دارم بگویم، شما نمی توانید سیستمی را بدون ساختار و مدل مهندسی پردازش ابری ایجاد کنید، ویژگی های خاص آن در ارایه و فروش را در نظر نگیرید، مسائل و بهبود های فنی را فراموش کنید و آن را Cloud بنامید! به هر صورت Cloud یک مفهوم مهندسی است و استفاده از این کلمه در مورد موارد دیگر، صرفا موجب ایجاد ابهام و اشتباه برای عوام و حتی ضربه دیدن بازار و عدم اعتماد عوام نسبت به این کلمه خواهد شد! این مسئله ای است که دوستان دیگر را نگران کرده... ضمن اینکه برخی از ایشان که قصد خرید دارند، صرفا با توجه به اطلاعاتی که در این زمینه داشته اند، قصد داشته اند اطلاعات جزئی فنی را بدانند تا بتوانند بهتر تصمیم گیری کنند و ببینند که آیا این واقعا همان سرویسی هست که ادعا شده یا خیر...

امیدورام هر کجا که هستید، موفق و پیروز باشید

شاید این موضوعی که فرمودید درست باشه! من احترام می گذارم . امیدوارم شما هم موفق باشید.

saeed64
September 20th, 2013, 18:30
جالب بود

تحویل چقدر زمان میبره؟

shyton021
September 20th, 2013, 18:41
جالب بود

تحویل چقدر زمان میبره؟

حداکثر 24 ساعت

saeed64
September 20th, 2013, 18:50
حداکثر 24 ساعت

امکان نصب اسکریپت های خاص هم وجود دارد؟

shyton021
September 20th, 2013, 18:57
امکان نصب اسکریپت های خاص هم وجود دارد؟
تا جای امکان مشکلی نداریم کنترل پنل هاست هم بهتون ارائه میشه اما قبلش به بخش پشتیبانی نام اسکریپت رو پ.خ کنید.

shyton021
September 20th, 2013, 19:36
در این انجمن تا به الان 3 عدد سرویس تحویل داده شد.

saeed64
September 20th, 2013, 20:27
جناب من هم سفارش رو تکمیل و پرداخت را انجام دادم منتظر تحویل سرویس هستم با تشکر

shyton021
September 20th, 2013, 21:42
جناب من هم سفارش رو تکمیل و پرداخت را انجام دادم منتظر تحویل سرویس هستم با تشکر
تا پایان شب تحویل داده خواهد شد.

shyton021
September 21st, 2013, 00:00
سرویس کاربر saeed64 تحویل داده شد.

saeed64
September 21st, 2013, 01:37
سرویس کاربر saeed64 تحویل داده شد.

بله سرویس بنده رو تحویل دادند فعلا که کیفیت عالی هست! دیدم چند تا از اعضای این انجمن برام پ.خ دادن که بهتون تحویل دادند و ... اینجا وظیفه دونستم بگم که شاید برای کاربران دیگر هم این سوال پیش امده باشه
سرویس بنده تحویل داده شد و دارم استفاده می کنم و تا اینجا کاملا راضی هستم.
یاعلی

shyton021
September 21st, 2013, 16:57
بله سرویس بنده رو تحویل دادند فعلا که کیفیت عالی هست! دیدم چند تا از اعضای این انجمن برام پ.خ دادن که بهتون تحویل دادند و ... اینجا وظیفه دونستم بگم که شاید برای کاربران دیگر هم این سوال پیش امده باشه
سرویس بنده تحویل داده شد و دارم استفاده می کنم و تا اینجا کاملا راضی هستم.
یاعلی
ممنون که اینجا مطرح کردید امیدواریم بتوانیم رضایت همیشگی شما را جلب نماییم.

shyton021
September 21st, 2013, 17:13
فروش همچنان ادامه دارد.

shyton021
September 21st, 2013, 19:45
سلام
بعد از ارائه سرویس ها امکان ارائه پنل هاست جهت نصب اسکریپت وجود دارد

shyton021
September 21st, 2013, 20:41
یک عدد سرور دیگر آماده و تحویل داده شد.

babelirani
September 21st, 2013, 22:46
با سلام خدمت شما دوست عزیز

با توجه که به بنده پ.خ دادید و من هم در این تاپیک از شما پشتیبانی کردم وظیفه ی خودم دونستم که نظر بدم

البته بنده با کسی دعوا ندارم از کسیم حمایت نمیکنم فقط عادت کردم همیشه نصف پر لیوان رو ببینم مگر اینکه خلافش ثابت بشه که متاسفانه در مورد شما با اینکه تقریبا" مطمئن بودم که خلافش ثابت میشه ولی بازم چشممو به ته لیوان و 2 قطره ابی که درش جمع شده بود دوختم که این شکلی شد

ولی در مورد سرور شما

خوب سرور هایی که شما قرار بر ارائه بود باید سرور های نامحدود میبوند که هیج محدودیتی در میزان آپلود نباشه و قرار بر این بود که هزینه ی این سرور در اوایل برای شروع فقط ماهانه 35 هزار تومن باشه ولی در حال حاضر با قیمت 37 هزار تومن شما فقط میتونید 125 گیگ هاست دانلود بگیرد و هاست دانلود نامحدود کجا و 125 گیگ کجا .... به قول معروف این کجا و آن کجا

بنده نمیدونم با کدوم دانش شمایی که به قول خودتون تمام برنامه هاتون برای هاست دانلود نامحدود بود یکدفه با زده شدن یه تاپیک و انتقا چند نفر کلا" برنامه ریزی ها چندین ساله یه گروه دکترا رو بهم ریختید خوب خدا به خیر کنه چند روز دیگه یه تاپیک زده میشه و باز هم شما روش کاریتون رو عوض میکنید و این وسط مشتری های شما بازیچه ی دست شما خواهند شد .

در مورد سرویسی که ارائه میدهید با توجه به قیمت هاتون بنده ترجیح میدهم کمی بیشتر خرج کرده یه سرور مجازی گرفته و ان وقت تمامی فایل ها زیر نظر خودم هست و میتوانم هر کاری هم با سرور مجازی انجام دهم نه اینکه برای نصب یک اسکریپت خواص اول از شما اجازه گرفته شود و بعد ایا شما اجازه دهید یا ندهید و دیگر مشکلات دیگر که در حال حاضر وقت بررسی کامل تر و طولانی تر کردن این پست را ندارم

و در آخر از شما خالصانه تقاضا دارم اسک کلود را از اول سایت خود پاک کرده و این اسم را کلا" از فرهنگ لغت ناقص خودتان به صورت کامل حذف کنید باشد که رستگار شوید

SniTomb
September 21st, 2013, 22:58
درود
در ایران چطور پهنای نامحدود ارائه میدید ؟

shyton021
September 21st, 2013, 23:57
درود
در ایران چطور پهنای نامحدود ارائه میدید ؟
سرور ها در اروپا هستند و در ایران قرار ندارند که مشکل پهنای باند وجود داشته باشیم. مشخصات کامل سرور و محل آن در توضیحات وجود دارد

OmidX
September 24th, 2013, 23:49
یک دمو برای من پ.خ کنید ...سیستم عامل سرور چیه ؟ از چه وب سروری استفاده کردین ؟

shyton021
September 25th, 2013, 00:02
یک دمو برای من پ.خ کنید ...سیستم عامل سرور چیه ؟ از چه وب سروری استفاده کردین ؟

پ.خ شد
لینوکس
lighttpd

downloaddl
September 25th, 2013, 14:14
demo برای من هم پ خ می کنید ؟!

X2Maxer
September 25th, 2013, 18:31
لطفا دمو پ ح کنید.

shyton021
September 25th, 2013, 20:53
demo برای من هم پ خ می کنید ؟!

لطفا دمو پ ح کنید.

ارسال شد.

haadey
September 30th, 2013, 14:45
نرم افزار تحت سرور با زبان java و کمک گیری از برنامه نوسی php و html5 برای کد نویسی پنل مورد استفاده قرار گرفته...

در مورد مسئله بعدی هم که دوست عزیزمون گفتند کار خودتون هست! خیر من تنها انجام ندادم کار اصلی بنده طراحی سایت و کدنویسی هست این پروژه به عنوان پروژه پایان ترم 4 دانشجو دکترای نرم افزار کامپیوتر در دانشگاه امیر کبیر تهران در ترم گذشته بوده که از دوستان من هستند و با تغییرات در ان هدفمون کسب در امدی از این ضمینه بودیم..

ببخشید قصد جسارت ندارم ولی تا حالا نمی دونستم اسکریپت Ajaxplorer (http://ajaxplorer.info) رو شما به عنون پروژه پایان ترم نوشتید! کجای طراحی این اسکریپت از جاوا استفاده کردید؟ احیاناً منظورتون از جاوا Ajax نیست؟

shyton021
September 30th, 2013, 14:49
ببخشید قصد جسارت ندارم ولی تا حالا نمی دونستم اسکریپت Ajaxplorer (http://ajaxplorer.info) رو شما به عنون پروژه پایان ترم نوشتید! کجای طراحی این اسکریپت از جاوا استفاده کردید؟ احیاناً منظورتون از جاوا Ajax نیست؟
خیر کار این اسکریپت در واقع یک اپلودر یا ftp هست و امکان تقسیم فایل بر روی سرور و ... که از مزایای این سرویس ها هست را انجام نمی ده که با تغییراتی روی آن داده شده و نوشتن نرم افزار تحت سرور با زبان java این امکان فراهم شده است..

parmenides
September 30th, 2013, 15:04
خیر کار این اسکریپت در واقع یک اپلودر یا ftp هست و امکان تقسیم فایل بر روی سرور و ... که از مزایای این سرویس ها هست را انجام نمی ده که با تغییراتی روی آن داده شده و نوشتن نرم افزار تحت سرور با زبان java این امکان فراهم شده است..

اتفاقا ajax اکسپلورر تمام کارها که شما میخواین رو انجام میده. عکس زیر یه تصویری از معماریش میده دوستان ببینن. البته امیدوارم سرویستون خوب باشه و با همین سرویس دهی‌ بتونید کار کنین.
http://ajaxplorer.info/wp-content/uploads/2013/06/RHS-Diagram.png

ajaxexplorer از gluster استفاده می‌کنه و gluster رپلیکیشن فایل ها رو انجام میده براتون.
Frontpage | Gluster Community Website (http://www.gluster.org/)

par30shop
September 30th, 2013, 15:13
خوب با دایرکت ادمین میدادید بهتر بود - یک کلاستر HA با vmware هم راه اندازی میکردید خیلی کیفیت بالاتر بود! یا با کمی خلاقیت دراین پروژه ی دکتری ! میتونستید یک چیزی شبیه cloud storage ایجاد کنید