PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید نمایندگی

hanijafari
September 5th, 2013, 15:31
با سلام خدمت دوستان عزیز
من برای شروع قصد گرفتن نمایندگی هاست دارم! (به دلیل آشنا نبودن به مدیریت سرور، نصب ، راه اندازی ، کانفیگ سرور و ...)
از دوستانی که سابقه ای در این کار دارند ، این سوال رو دارم که این کار از نظر درآمدی خوبه و میشه به عنوان شغل و درآمد بهش نگاه کرد یا نه؟
به اطلاعات یا تخصص خاصی نیاز هست؟
برای شروع چه میزان فضا و پهنای باند بگیرم بهتره؟(نظر خودم لینوکس- 5 گیگ با پهنای باند و امکانات نامحدود از:
mihanwebhost.com یا , irwebco.com و یا daryawebhost.com یا mihanmizban.com یا mehrhost.com و www.tikdata.ir)
چه هاستی بهتر و پرفروش تره؟( لینوکس-لینوکس ایران-ویندوز-ویندوز ایران- vps و ....)
برای شروع به چه چیزایی نیاز دارم؟( تبلیغات ، شهرت سایت ، تخفیف ، ارائه پلنهای رایگان یا ؟؟؟)
اگر دوستان شرکت دیگر و حتی بهتری را هم میشناسند ممنونم میشم معرفی کنن.
اما قبلش لطفا جواب این سوالها رو بدید و آیا اینکه اصلا نمایندگی شدن ارزش داره هزینه کنم یا نه؟
با تشکر از شما دوستان

sardarn
September 5th, 2013, 15:33
سلام
شمایی که تخصصش رو ندارید اصلا طرفش نرید.چون فردا باید همه نوع مشتری رو پشتیبانی کنید.اول برید آموزش ها رو بخونید بعدا که مسلط شدید بزنید توی کار هاستینگ

_AF_
September 5th, 2013, 15:36
از دوستانی که سابقه ای در این کار دارند ، این سوال رو دارم که این کار از نظر درآمدی خوبه و میشه به عنوان شغل و درآمد بهش نگاه کرد یا نه؟

با وجود این همه هاستینگ خیر

به اطلاعات یا تخصص خاصی نیاز هست؟

100% باید با کنترل پنل ها آشنا باشید
باید کانفیگ سرور بلد باشید
باید اطلاعاتی در مورد سخت افزار داشته باشید
و..

برای شروع چه میزان فضا و پهنای باند بگیرم بهتره؟(نظر خودم لینوکس- 5 گیگ با پهنای باند و امکانات نامحدود از mihanwebhost.com یا , irwebco.com و یا daryawebhost.com --- قیمتش هم مناسبه "زیر 200 تومنه" )

تاپیک جداگانه ای ایجاد کنید تا دوستانی که با این 3 شرکت کار کردن نظر بدن

چه هاستی بهتر و پرفروش تره؟( لینوکس-لینوکس ایران-ویندوز-ویندوز ایران- vps و ....)
برای شروع به چه چیزایی نیاز دارم؟( تبلیغات ، شهرت سایت ، تخفیف ، ارائه پلنهای رایگان یا ؟؟؟)

هیچ کدام تجربه
سرور مجازی تهیه کنید و شروع کنید به یاد گیری

در کل
این کار اصلا ارزش نداره

hanijafari
September 5th, 2013, 15:58
سلام
شمایی که تخصصش رو ندارید اصلا طرفش نرید.چون فردا باید همه نوع مشتری رو پشتیبانی کنید.اول برید آموزش ها رو بخونید بعدا که مسلط شدید بزنید توی کار هاستینگ

با تشکر از شما
راستش قبلا یک سایت ارائه هاست و دامنه رایگان داشتم و خدا رو شکر تا حدی تونستم سرپا نگهش دارم و الان هم کاربرامو دارم!! ( هرچند به دلیل یک سری مسائل که مهمترینش کمبود وقت بود کم به اون سایت میرسیدم)
الان وقتم دیگه آزاد شده و میتونم رو این سایت وقت بزارم ، اما خوب از هاست رایگان نمیشه درآمدی داشت ! چون از نظر خودم حلال نیست که چیز رایگان و با تضمین پائین رو پولی به مردم بدم * هرچند تعداد زیادی از سایتها دارن همین کارو میکنن*)
حالا قصدم این که در کنار این موضوع نمایندگی هاست هم بگیرم و درآمدی داشته باشم. تا در کنار همین موضوع ، آموزشهایی که فرمودید رو دنبال کنم و خوب که مسلط شدم دیگه بزنم تو کار هاستینگ.
اینطور شنیده بودم که نماینده ، دیگه با تنظیمات و کانفیگ سرور و ... سروکار نداره و درصورت به وجود آمدن مشکل خاصی که نتونه حلش کنه ، سایت ارائه دهنده نمایندگی کمک میکنه و مشکل رو حل میکنه؟ اینطور نیست مگه؟
البته در حضور دوستان فعال جسارت نکنم ، خودم هم کمی به کامپیوتر و سایت داری واردم و کمی هم در ارائه هاست (هرچند که رایگان بود ) تجربه دارم.

hanijafari
September 5th, 2013, 16:00
هیچ کدام تجربه
سرور مجازی تهیه کنید و شروع کنید به یاد گیری

با تشکر از شما
منظور شما از شروع به کار و یادگیری سرور مجازی چه طوری هست؟
از لحاظ تجربه جمع کردن میگید که خوبه یا از نظر ارائه نمایندگی؟

نظرتون در مورد نمایندگی درصدی چطوره؟

_AF_
September 5th, 2013, 16:05
با تشکر از شما

سرور مجازی تهیه کنید و کنترل پنلی که قصد ارائه دارید را نصب و کانفیگ کنید البته مبحث کانفیگ چز کوچکی نیست که با یک دکمه خاموش و روشن کرد
ولی با دریافت سرور مجازی شما تا حدودی به کار مسلط میشید

نمایندگی درصدی اصلا مناسب نیست!
نهایت 30 درصد به شما میرسه که اصلا ارزش نداره

hanijafari
September 5th, 2013, 16:10
سرور مجازی تهیه کنید و کنترل پنلی که قصد ارائه دارید را نصب و کانفیگ کنید البته مبحث کانفیگ چز کوچکی نیست که با یک دکمه خاموش و روشن کرد
ولی با دریافت سرور مجازی شما تا حدودی به کار مسلط میشید

نمایندگی درصدی اصلا مناسب نیست!
نهایت 30 درصد به شما میرسه که اصلا ارزش نداره

یعنی که سرور مجازی بگیرم و روش یک سایت بالا بیارم و با اون کار کنم یا روش کار هاستینگ و فروش هاست راه بندازم؟

bia2znd
September 5th, 2013, 17:11
با تشکر از شما

سلام
آموزش که در انجمن زیاد هست مثلا یک نمونه : http://www.webhostingtalk.ir/f10/9545/
در نمایندگی در صدی معمولا مشتری رو به سایت اون شرکت میفرستید دیگر نگران پشتیبانی و هزینه ها و... نیستید اما برای شما بهتر است نمایندگی حجمی بگیرید در صورتی که قصد دارید در این بازار بمونید و فعالیت کنید

netmelli
September 5th, 2013, 17:44
بهترین گزینه برای شما نمایندگی درصدی هست از یک شرکت خوب و قابل اعتماد
جون نیازی ندارین دیگه تخصصی داشته باشید
فقط فروش لازمه
که لاونم خب راحت میتونید انجام بدید اگر فروشنده خوبی باشید
موفق باشید

liveserver
September 5th, 2013, 18:01
به نظر بنده نیز بهتر است از یک شرکت خوب نمایندگی حجمی یا نامحدود تهیه کنید.
راز موفقیت در بازاریابی مناسب و تبلیغات است.
اگر درست پیش برید درامد خوبی به دست خواهید اورد.
ولی باید اشنایی اولیه را داشته باشید که در صورت بروز مشکل برای یوزر ها توانایی پشتیبانی و پاسخگویی داشته باشید.
برای کسب اطلاعات از همین انجمن میتونید شروع کنید.

hanijafari
September 5th, 2013, 18:52
ولی باید اشنایی اولیه را داشته باشید که در صورت بروز مشکل برای یوزر ها توانایی پشتیبانی و پاسخگویی داشته باشید.

الان شاید یکی از عواملی که بیشتر منو نگه داشته همین موضوع هست که در چه حد باید اطلاعات داشته باشم و چه مشکلاتی پیش میاد که به تنهایی نمیتونم جوابگو باشم و آنرا حل کنم؟ و بعد آیا مگه خود ارائه دهنده نمایندگی به امثال من کمک نمیکند در صورت نیاز؟
چون همونطور که در بالا گفتم ، سایت ارائه هاست و دامنه رایگان از یک سرور خارجی را داشتم و دارم و تمام تنظیماتی که از پنل مدیریت امکان انجام آنرا داشتم خودم و بدون راهنمایی گرفتن از کسی انجام میدادم و در جایی که گیر میکردم از بچه های همینجا کمک میگرفتم و بعضی وقتا گریزی هم به گوگل میزدم . حتی خودم پنل مدیریت سایت و .... را فارسی کردم.
اما با توجه به این موضوع که رایگان بود و مسئولیت حتمی نداشتم ، نوشته بودم "به دلیل رایگان بودن هاستهای ارائه شده آپ تایم و دسترسی 100% تضمین نمیشود" و خدا رو شکر مشکل خاصی هم تا به حال پیش نیومده! اما در موضوعی که کاربر هزینه کنه ، بنده موظف به پشتیبانی کامل و رفع مشکلات آنها هستم و همین موضوع هست که میترسم خدای نکرده شرمنده یوزرها و عدم رفع مشکل اونها بشم.
از اونجایی هم که اطلاعات کمی در مورد کانفیگ دارم ، و پنل نمایندگی هاست را ندیدم کمی ترس یا بهتر بگم شک دارم ( اگر پنل نمایندگی مثل پنل نمایندگی همان هاست رایگان باشه فکر نکنم مشکلی داشته باشم)
از دوستانی هم که پیشنهاد آفر دادن ممنونم و پس از راهنمایی دوستان فعال در این فروم ، در صورت تصمیم قطع برای گرفتن نمایندگی ، بازهم با راهنمایی همین دوستان یک ارائه دهنده خوب و قابل اعتماد را انتخاب میکنم.

majidisaloo1
September 5th, 2013, 19:14
الان شاید یکی از عواملی که بیشتر منو نگه داشته همین موضوع هست که در چه حد باید اطلاعات داشته باشم و چه مشکلاتی پیش میاد که به تنهایی نمیتونم جوابگو باشم و آنرا حل کنم؟ و بعد آیا مگه خود ارائه دهنده نمایندگی به امثال من کمک نمیکند در صورت نیاز؟.

با سلام
میتواند مشکل رایج باشد یا مشکلی که تا به حال در جهان برای هیچ کس پیس نیامده باید برای شما پیش بیاید
هیچ کس به رایان کمک نمیکند و زمان این کار متاسفانه وجود ندارد که بخواهند به شما کمک بکنند الآن شرکت های معتبر به قدری کار بر و مشکل دارند که این موارد و کمک رایگان را انجام نمیدهند
نمایندگی فقط مسئول کیفیت سرورش هست و اینکه بخواهد به شما آموزش بدهد خیر چنین کاری را نخواهد کرد
اگر بخواهید هزینه بدهید خوب بیشتر از اینکه در بیارید باید هزینه بکنید

hanijafari
September 5th, 2013, 19:25
با سلام
میتواند مشکل رایج باشد یا مشکلی که تا به حال در جهان برای هیچ کس پیس نیامده باید برای شما پیش بیاید
هیچ کس به رایان کمک نمیکند و زمان این کار متاسفانه وجود ندارد که بخواهند به شما کمک بکنند الآن شرکت های معتبر به قدری کار بر و مشکل دارند که این موارد و کمک رایگان را انجام نمیدهند
نمایندگی فقط مسئول کیفیت سرورش هست و اینکه بخواهد به شما آموزش بدهد خیر چنین کاری را نخواهد کرد
اگر بخواهید هزینه بدهید خوب بیشتر از اینکه در بیارید باید هزینه بکنید
ممنون از شما دوست عزیز و دقیقا همین منظورم بود.
پس در صورت وجود مشکل ، در صورتی که خودم از عهده اش بر نیام باید هزینه ای کنم که بیشتر از درآمدم و سود حاصل از این کار میشه.
با این اوصاف یعنی من برم اول یه چهارتا چیز یاد بگیرم و بعد که مسلط شدم بزنم تو کار هاستینگ؟

majidisaloo1
September 5th, 2013, 19:30
ممنون از شما دوست عزیز و دقیقا همین منظورم بود.
پس در صورت وجود مشکل ، در صورتی که خودم از عهده اش بر نیام باید هزینه ای کنم که بیشتر از درآمدم و سود حاصل از این کار میشه.
با این اوصاف یعنی من برم اول یه چهارتا چیز یاد بگیرم و بعد که مسلط شدم بزنم تو کار هاستینگ؟

بله اما اگر بروید روی سمت کگانفیگ سرور و امنیت بیشتر سود خواهید داشت تا اینکه موارد هاستینگ را بخواهید پیااده سازی بکنید

hanijafari
September 6th, 2013, 12:07
با سلامی دوباره و تشکر از همه دوستان که بنده رو تشویق به تحقیق و کسب اطلاعات بیشتر کردن :)
الان سوالی که برام پیش اومده اینه که اکثر کسایی که دارن فعالیت میکنن و ریسلری میدن خودشون مستر ریسلر از یه شرکت دیگه هستن!!!
با این روش هم دلال بازی زیاد میشه و هم کیفیت و تضمین پائین میاد!!!
حالا از کجا میتونم بفهمم که فلان شرکت خودش مستر ریسار هست یا نه؟ سایتی ، روشی ، چیزی نیست که بشه فهمید؟ چون اکثرا نیم سرور ، روشون ست شده و تو هویز هم نمیشه فهمید!!!
با تشکر

netmelli
September 6th, 2013, 12:25
با سلامی دوباره و تشکر از همه دوستان که بنده رو تشویق به تحقیق و کسب اطلاعات بیشتر کردن :)
الان سوالی که برام پیش اومده اینه که اکثر کسایی که دارن فعالیت میکنن و ریسلری میدن خودشون مستر ریسلر از یه شرکت دیگه هستن!!!
با این روش هم دلال بازی زیاد میشه و هم کیفیت و تضمین پائین میاد!!!
حالا از کجا میتونم بفهمم که فلان شرکت خودش مستر ریسار هست یا نه؟ سایتی ، روشی ، چیزی نیست که بشه فهمید؟ چون اکثرا نیم سرور ، روشون ست شده و تو هویز هم نمیشه فهمید!!!
با تشکر

از طریق آی پی میشه فهمید البته اگه آی پی اختصاصی نگرفته باشه

ariansafaei
September 6th, 2013, 12:51
اگر سرویس دایرکت ادمین ارایه کنند
میتونید مطمین باشید که خودشون سرور دارند به دلیل این که هیچ پلاگینی برای دایرکت ادمین طراحی نشده که بتوان با ان مستر ریسلر داد
فقط یک پلاگین اختصاصی طراحی شده توسط وبسایت ما که هنوز به صورت کامل هم راه اندازی نشده
پس میشه گفت اگر کسی نمایندگی دایرکت ادمین به شما ارایه کند به احتمال خیلی زیاد خود مدیر سرور نیز هست
همچنین میتوانید شخصی را که ازش سرویس میگیرد را تست کنید و برای مثال از ایشان بخواهید یک ماژول را بر روی سایتتان فعال کنند
اگر توانستند احتمالا ایشون ادمین سرور هستند اگر خیر که معلوم میشود یا دانش کافی را ندارند یا مستر ریسلر هستند

netmelli
September 6th, 2013, 17:09
جناب یک نکته هم هستا
همیشه این کار که طرف مستر هست یا صاحب سرور مهم نیست
مثلا ممکنه شخص یک سرور مجازی خریده باشه کار بکنه
یک نفر یک مستر عالی و با امکانات از یک شرکت معتبر گرفته که سرور خیلی قوی هست
به نظر من اینجور حاها مستر رو انتخاب کنید بهتره

شما نگاه کنید به دانش فنی شخصی که خرید میکنید ازش
دیدید دانش فنی نداره اگر حتی سرور هم برای خودش بود خرید نکنید چون مشکل ساز میشه
برید از کسی که سرور برای خودش هست و دانش فنی بالایی داره
اگر خیر از مستری بگیرید که از جای خوب گرفته از یک نفر که یک وی پی اس گرفته خیلی بهتره