PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای راه اندازی سرور و پارالل پلسک با هزینه

hamed_mp
March 27th, 2009, 16:48
درود به تمامی دوستاران انجمن وب هاستینگ تاک و عرض تبریک سال نو

من تازه یک سرور خریدم و در همین ابتدا می خواهم بتوانم سریع مسائل ابتدایی راه اندازی ان و همین طور کار با پارالل پلسک را بیاموزم ، از دوستانی که در این زمینه تجربه بالایی دارند خواهشمندم در این امر مرا راهنمایی کنند که چگونه شروع کنم.
خود م تصمیم دارم که اگر یکی از بزرگان این زمینه زحمت بکشن و به صورت انلاین به من اموزشهای لازم رو بدهند بسیار سپاسگذار خواهم شد و در مورد هزینه انشالله به توافق خواهیم رسید.

Nikan
March 27th, 2009, 16:51
سلام

چه نسخه ای از Plesk را نصب کرده اید برای ویندوز یا لینوکس ؟؟

با تشکر

hamed_mp
March 27th, 2009, 17:13
با تشکر به خاطر پاسخ دهی سریعتان
مشخصات سرور :
- Ubuntu 8.04 x86
- Parallels Plesk 8.x Linux (Unlimited Domains + PowerPack)

می باشد.

hamed_mp
March 28th, 2009, 11:00
آقای نیکان دیگه پاسخی ندادید
من همچنان منتظر راهنمایی و همکاری دوستان هستم
اگر کسی در این موارد تجربه دارد لطفا راهنمایی کند

tooshost
March 29th, 2009, 10:05
درود به تمامی دوستاران انجمن وب هاستینگ تاک و عرض تبریک سال نو

من تازه یک سرور خریدم و در همین ابتدا می خواهم بتوانم سریع مسائل ابتدایی راه اندازی ان و همین طور کار با پارالل پلسک را بیاموزم ، از دوستانی که در این زمینه تجربه بالایی دارند خواهشمندم در این امر مرا راهنمایی کنند که چگونه شروع کنم.
خود م تصمیم دارم که اگر یکی از بزرگان این زمینه زحمت بکشن و به صورت انلاین به من اموزشهای لازم رو بدهند بسیار سپاسگذار خواهم شد و در مورد هزینه انشالله به توافق خواهیم رسید.

سلام دوست عزیز .
بنده هم تازه سرور خریدم و جست و جو در تمامی پست های این انجمن کاملا" شما را راهنمایی خواهد کرد .
سری هم به این آدرس ( کلیک کنید ) (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=200) بزنید .
سبز و شاد باشید .

Vahid
March 29th, 2009, 15:31
شما اگه از دیتا سنتر خاصی خریدید باید بدید خوده دیتا سنتر براتون نصب کنه
من براتون لینک کامل نصبش رو میزارم موفق باشید
http://download1.parallels.com/Plesk/Plesk9.0/Doc/en-US/plesk-9.0-unix-installation-guide/index.htm

Nikan
March 29th, 2009, 16:19
سلام

شرمنده من دیر دیدم این تاپیک را ببخشید.

الان بر روی سرور شما Plesk نصب شده یا اینکه می خواهید خودتان نصب کنید. من از پست اول شما برداشتم این بود که نصب شده است