PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : kerio control + Xamp

Mrkhoros
September 4th, 2013, 17:15
دوستان سلام
من عضو جدید هستم اسمم شهابه و به یه مشکل خوردم اونم اینه که من اول روی سرور مجازی ویندوز 2003 kerio control نصب کردم و الانم دارم استفاده میکنم اما بعدش که Xamp رو نصب کردم متوجه شدم از خارج از خود وی پی اس قادر به browse کردن روی پورت های xamp حالا چه 80 چه 21 نیستم. بعد اومدم Kerio رو قطع کردم و دیدم که Xamp به خوبی کار میکنه .. سوالم از دوستان اینه که راه حلی وجود داره که این 2 سرویس با هم دیگه کار کنن و تداخل ایجاد نکنن ؟

ممنون از شما پیشاپیش

OPENFIRE
September 4th, 2013, 18:06
بله میشه
شما فایل کانفیگ زمپ رو باز کنید و هرجا :443 دیدید به 442 تغییر بدید یا هر پورت دلخواه دیگه بعد زمپ رو ریستاررت کنید حل میشه

Mrkhoros
September 4th, 2013, 18:10
روی iis هم همین مشکل رو دارم .. اونو چی دستور میدید ؟

OPENFIRE
September 4th, 2013, 18:12
Iis رو اطلاعی ندارم ولی کلا از زمپ استفاده کنید بهتره - iis و زمپ رو باهم نمیشه بیارید بالا

Mrkhoros
September 4th, 2013, 19:31
دوستانی که این مشکل رو دارن و حل نشده براشون .. من بعد از اینکه کلی صفحه روسی و چینی خوندم و حسابی دیوانه شدم موفق شدم حل کنم این مشکل رو. جواب این مشکل توی Firewall setting خود کریو هست. اگر توضحیات بشتر کسی خواست ای دی یاهو : Mrkhoros

OPENFIRE
September 4th, 2013, 19:35
دوستانی که این مشکل رو دارن و حل نشده براشون .. من بعد از اینکه کلی صفحه روسی و چینی خوندم و حسابی دیوانه شدم موفق شدم حل کنم این مشکل رو. جواب این مشکل توی Firewall setting خود کریو هست. اگر توضحیات بشتر کسی خواست ای دی یاهو : Mrkhoros
بله این روش هم کاربردیهبا تغییر پورت فایروال یا غیر فعال کردن اون- چون اصولا کریو فایروال هست

In-God-We-Trust
September 5th, 2013, 02:10
دوست عزیز لطفا اول قوانین رو مطالعه بفرمایید بعد پست بدید :
- از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

liveserver
September 5th, 2013, 03:14
دوست عزیز لطفا اول قوانین رو مطالعه بفرمایید بعد پست بدید :
..

دوست عزیز ایشون در مورد وب سرویس Xampp سوال پرسیدن و فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه...این انجمن مکانی است برای کمک کردن و اشتراک گذاری اطلاعات .. اگه هم مشکلی باشه وظیفه مدیران است تذکر بدند نه من و شما.

SniTomb
November 6th, 2013, 14:52
درود

هر ۲ پورت 80 رو شاید مشغول کردن!