PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اضافه كردن دامنه در ويندوز 2003

cityhost
September 4th, 2013, 13:49
با سلام
دوستان من در ويندوز 2003 زمپ نصب كردم حالا ميخوام دامنه اضافه كنم چه كاري بايد انجام بدم؟
مراحلشو لطفا بگين ، لطفا نگين سرچ كن پدر اين سرچ در اومده ولي چيزي به درد بخور پيدا نشد

liveserver
September 4th, 2013, 16:06
با سلام
دوستان من در ويندوز 2003 زمپ نصب كردم حالا ميخوام دامنه اضافه كنم چه كاري بايد انجام بدم؟
مراحلشو لطفا بگين ، لطفا نگين سرچ كن پدر اين سرچ در اومده ولي چيزي به درد بخور پيدا نشد

عزیز اگه کنترل پنل سی پنل استفاده میکنید در قسمت Advance DNS zoneEditor یه رکورد بزنید و ای پی سرورتون رو وارد کنید.

cityhost
September 4th, 2013, 16:40
بله ما 75 ميليونيم :|

عزيز من ميگم ويندوز 2003 شما ميگي سي پنل؟

مثلا ميخوام اينو artnovoo.tk رو به ويندوز 2003 اضافه كنم تا بجاي اي پي كه زمپ روش نصب هست خود دامنه بياد بالا

OPENFIRE
September 4th, 2013, 18:09
بله ما 75 ميليونيم :|

عزيز من ميگم ويندوز 2003 شما ميگي سي پنل؟

مثلا ميخوام اينو artnovoo.tk رو به ويندوز 2003 اضافه كنم تا بجاي اي پي كه زمپ روش نصب هست خود دامنه بياد بالا
cloudns.net
اینجا عضو بشید و دامنه رو ست کنید اینجا- کاملا رایگان هست - بعد A رکورد اصلی دامنه و www رو به آی پی وی پی اس ست کنید -

cityhost
September 4th, 2013, 20:52
آخه عزیز من ، داداش من ، همکار من

این دامنه
www.artnovoo.ir میخوام وصلش کنم به سرور ویندوز
بدون کنترل پنل
دی ان اس هم اختصاصی بشه یعنی بشه
ns1.artnovoo.ir
ns2.artnovoo.ir
کلا جواب بی دلیل ندین

reza_mt1364
September 4th, 2013, 21:18
سلام
راستش من زیاد وارد نیستم خودمم یه هفتس مشکل دیگه ای دارم :71: ولی تو این مدت چیزای زیادی از این انجمن یاد گرفتم
نمیدونم درست باشه یا نه ؛ اطلاعاتم در همین حد بود
http://www.webhostingtalk.ir/f83/8623/ (http://www.webhostingtalk.ir/f83/86237/)

یه تجربه شخصی هم دارم راستش من IP سرور رو توی سایت Dot.tk زدم ، الان وقتی دامین .tk رو میزنم ، سایتی که داخل xampp در vps نصب هست باز میشه

cityhost
September 5th, 2013, 17:05
خب اين كه حل شد

حالا ميشه بگين در ويندوز سرور 2003 ((((بدووووووووون كنترل پنللللللللللل)))) چطور ميشه دي ان اس تعريف كرد

هفت روزه روش دارم كار ميكنم سوال مي پرسم ،‌ انگار اينجا همه لينوكس كارن :|

alidini
September 5th, 2013, 19:22
دوست عزیز روی سرور ویندوز 2003 در صورتی که دی ان اس سرور کانفیگ نشه نمیشه بوصرت مستقیم پارک کرد دامنه رو و همونطور که liveserver عزیز گفتند شما اول باید دامنه رو روی یک هاست پارک کنید بعد رکورد بدید تا به ویندوز 2003 وصل بشه یا همونطور کهOPENFIRE
عزیز گفتند باید از سرویس
cloudns.net استفاده کنید

گزینه دوم رو توصیه میکنم

cityhost
September 5th, 2013, 21:26
من زیاد اشنا نیستم
دی ان اس دامین خودمو به این دامین ها تغییر بدم؟
ns1.cloudns.com
ns2.cloudns.com

بعد دامنه خودمو از قسمت DNS zone اد کنم؟
بعد وارد A بشم و مشخصات ای پی سرور خودمو بدم؟

توضیح کامل میخوام ، هفت روز گذشته سایت رو تحویل ندادم
بنا به دلایل خاصی از سرور ویندوز استفاده میکنم وگرنه خودم سرور لینوکس دارم

fr0nk
September 5th, 2013, 21:49
شما باید اول سرویس dns رو نصب کنید

تو کنترل پنل دامنه دوتا child name بسازید

اون دوتا child رو تو سرور ویندوز هم بزنید

و دی ان اس دامنه رو به اونهایی که ساختید تغییر بدید

alidini
September 5th, 2013, 21:57
من زیاد اشنا نیستم
دی ان اس دامین خودمو به این دامین ها تغییر بدم؟
ns1.cloudns.com
ns2.cloudns.com

بعد دامنه خودمو از قسمت DNS zone اد کنم؟
بعد وارد A بشم و مشخصات ای پی سرور خودمو بدم؟

توضیح کامل میخوام ، هفت روز گذشته سایت رو تحویل ندادم
بنا به دلایل خاصی از سرور ویندوز استفاده میکنم وگرنه خودم سرور لینوکس دارم
بله همین طوره البته بعد ثبت نام خود این سایت بهتون دو تا دی ان اس میده که ست کنید یک سایت دیگر هم مشابه این سیات هست به اسم cloudflare که اون برای هر اکانت و تا دی ان اس میده که تو پنل دامنه ست بشه

soheil.zare2006
September 6th, 2013, 00:09
درود
دامنه ir هست ؟ در صورت بلی :
با فرض اینکه اسم دامنه شما name.ir هست وارد کنترل پنل دامنه در سایت nic.ir بشید
در قسمت name server ها ns1.name.ir و ns2.name.ir رو وارد کنید و در قسمت ip هم ip سرور رو وارد کنید 24 ساعت بعد هم میتونید استفاده کنید