PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایش لود بالا و داون شدن سرور در vmware

nezar
September 4th, 2013, 11:54
سلام
یه سرور مجازی با مشخصات: cpu i7،8gb ram، centos 64bit دارم، که هرچند روز یک بار سرور به دلیل لود بالا داون میشه. (با استناد به ریپورت client vmware)
اما وقتی ریپورت از خوده سرور مجازی میگیرم. (با استفاده از دستور sar -u) تو همون ساعت لودی روی سرور نبوده...
خواستم بدونم این مشکل میتونه از سرور اصلی و vmwareباشه و اصلا ربطی به vps نداشته باشه؟
چون سروری با مشخصات بالا و درخواست و بازدید نسبتاً کم نمیتونه اینجوری کم بیاره و داون شه.

RoobinaServer
September 4th, 2013, 13:17
سلام
یه سرور مجازی با مشخصات: cpu i7،8gb ram، centos 64bit دارم، که هرچند روز یک بار سرور به دلیل لود بالا داون میشه. (با استناد به ریپورت client vmware)
اما وقتی ریپورت از خوده سرور مجازی میگیرم. (با استفاده از دستور sar -u) تو همون ساعت لودی روی سرور نبوده...
خواستم بدونم این مشکل میتونه از سرور اصلی و vmwareباشه و اصلا ربطی به vps نداشته باشه؟
چون سروری با مشخصات بالا و درخواست و بازدید نسبتاً کم نمیتونه اینجوری کم بیاره و داون شه.

با سلام

سرور اصلیتون فکر کنم خیلی دیگه oversell داره مشکل از سرور اصلی هست اما خب باز هم طبق تجربه گفتم خدمتتون ممکنه مشکل جای دیگر هم باشه باید مدیر سرورتون برسی بکنه و جواب این سوال دقیق بستگی به ایشون داره.

یا حق

ULTRAWEB
September 4th, 2013, 19:04
منم این تجربه رو دارم میتونه از سنگین بودن سرور فروشنده هم باشه که ریبوت میده

OPENFIRE
September 4th, 2013, 19:39
به دلیل این هست که شات داون ناخواسته برای سرور پیش میاد و لاگ ذخیره نمیکنه - دلیلشه از اورسل تا مشکلات دیگر سرور میتونه باشه