PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال sms از طریق وب سرویس

reyhane90
September 4th, 2013, 11:20
سلام دوستان من یک وب سرویس از همراه اول خریدم و می خوام باهاش در سایتم اس ام اس ارسال کنم یعنی اگر کسی ثبت نام کرد یک اس ام اس بهشون برود

این آدرس وب سرویسم هست کمکم کنید
http://ws.smartsms.ir/Sms.asmx?WSDL

PayamResun.Ir
September 4th, 2013, 11:23
با سلام و وقت بخیر
این شرکت همراه اول نیست و اسمارت اس ام اس هستش دوست عزیز...
باید سورس کد ارسالتون بررسی بشه، یا کدش رو اینجا بزارین یا از طریق یاهو با من در تماس باشید : Payam_Resun
موفق و پیروز باشید

hrv
September 4th, 2013, 11:37
سلام دوستان من یک وب سرویس از همراه اول خریدم و می خوام باهاش در سایتم اس ام اس ارسال کنم یعنی اگر کسی ثبت نام کرد یک اس ام اس بهشون برود

این آدرس وب سرویسم هست کمکم کنید
http://ws.smartsms.ir/Sms.asmx?WSDL
سلام دوست عزیز همراه اول نیست یک شرکت هست!
برای اتصال سایت به سامانه شما میبایست با توجه به سیستم سایتتون ماژول مورد نظرتون رو تهییه کنید! بهتر اول از شرکتی که پنل رو تهییه کردید بپرسید که ماژول رو دارند که بهتون بدن! اگر نداشتند بعد با ذکر نوع سیستم مدیرت محتواتون و سایت خدمات دهنده اقدام به تهیه ماژول اقدام کنید!

netmelli
September 4th, 2013, 12:16
این که همراه اول نیست
اصلا همراه اول پنل اس ام اس نمیفروشه که دوست خوبم

برای اتصال هم کد های وب سرویس یا url رو از سرویس دهندتون بگیرید
یا خودتون یا یک برنامه نویس بدید براتون متصل بکنه

reyhane90
September 4th, 2013, 12:33
با سلام و وقت بخیر
این شرکت همراه اول نیست و اسمارت اس ام اس هستش دوست عزیز...
باید سورس کد ارسالتون بررسی بشه، یا کدش رو اینجا بزارین یا از طریق یاهو با من در تماس باشید : Payam_Resun
موفق و پیروز باشید

این سورس ارسال اس ام اسمه

PayamResun.Ir
September 4th, 2013, 12:41
با سلام
در قسمت web.config ازتون UserId و Password میگیره که همان نام کاربری و کلمه عبورتون در سامانه اسمارت اس ام اس..
این دو را تنظیم کنید و ارسال بفرمایید تستی ببینید میرسه یا نه...
مشکل بود می تونید در همین تاپیک اعلام کنید یا در یاهو با من در تماس باشید : Payam_resun
موفق و پیروز باشید

samansystems
September 4th, 2013, 21:06
معمولا بايد به شما سمپل کد و راهنما بدن تا شما بر اساس اون بتونيد برنامه نويسی کنيد.
برای برنامه نويسی هم قاعدتا بايد از يک برنامه نويس کمک بگيريد.